Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Tobie Ojczyzno !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dokument zawłaszczania sobie etosu Bohaterów Narodowych przez osoby o wątpliwej reputacji.

//www.youtube.com/watch?v=K2OTrMeJeVU

Odsłonięcie Pomnika Cichociemnych w Warszawie żołnierzy Armii Krajowej. Osoby o wątpliwej reputacji zawłaszczają sobie etos bohaterów Narodu Polskiego ! Dodatkowo w prostacki sposób grają kiepskie role przypisane im przez wrogów Polski i Polaków. Proszę zwrócić uwagę iż są organizowane spotkania z dziećmi jako forma kreowania wizerunku bez wiedzy rodziców tych dzieci. Tak jak inscenizacja z jajkiem na Ukrainie tak tutaj rzekomo przypadkowe spotkanie z dziećmi. Proszę zwrócić uwagę na agentów ponieważ oni w roli aktorów wypadają żałośnie.

 

//youtu.be/K2OTrMeJeVU

 

KOMENTARZE

 • BOJKOT WYBORÓW APEL ANNY WALENTYNOWICZ
  Nic się w Polsce nie zmieni jeśli ludzie bedą chodzili na wybory i głosowali na partie mafie ,które z nadania Magdalenki uzurpują sobie prawo do administrowania Polską i naszym majatkiem narodowym.Udział w wyborach do europarlamentu,senatu i sejmu to kolaboracja z tym antyobywatelskim-antyludzkim systemem władzy zainstalowanej przez wrogów Polski.Trzeba się zorganizować w wyborach samorządowych i odbierać władzę w terenie partiom mafiom.Rozgladajcie się i wybierajcie ludzi którzy w waszej gminie,mieście ,cieszą się nieposzlakowaną opinią i są Polakami.Partie bez wpływów w samorządach zginą smiercią naturalną.To się samo nie zrobi i nikt za nas tego nie zrobi.My wszyscy jako Naród musimy wziąść w tym udział. Zapraszam do obejrzenia filmu http://youtu.be/6lFN-kQg6lM Apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na naszej stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA New York
 • ha, ha, ha,..
  Kapuś idiota; Polacy; Mossad; Policja; Uzurpator; Dzieci; Komedia i to wszystko w niespełna 5 minut
 • Film obejrzałem
  na YouTube z zaznaczonego na czerwono linku, bo u mnie wyświetla się tylko biała plama w miejscu gdzie powinien być film na NE.
  W mojej wersji nie dałem rady zmieścić już generała jaki jest obecny w Pana montażu - jestem zmuszony skracać filmy wystawiane na YouTube do piętnastu minut - tak jak nakazuje administracja YouTube pl - ale w praktyce jest to jednak tylko czternaście minut - oni nie rozumieją, że piętnasta minuta mija dopiero wówczas, gdy wyświetli się szesnasta (co to będzie jeśli zezwolą mi tylko na jedno minutowe filmy?).
  Ten film jaki chcę wystawić (p.t. CICHOCIEMNI - Odsłonięcie Pomnika 07 10 2013), ma 14 minut i 19 sek - czas oczekiwania na pojawienie się na kanale YouTube to 170 min (można sobie w tym czasie obejrzeć Potop A. Wajdy) - z takiej perspektywy, to może i dobrze, że ten film trwa tylko 14 min i 19 sek .
  Jest też jeszcze jeden problem, czy przyjmą ten film po przesłaniu, bo wszak przekroczył wedle ich ustaleń 15 minut - gdyby nie przyjęli, dla bezpieczeństwa dodaję dodatkowo jeszcze jedną krótszą wersję. Praca nad montażem zajęła mi około 30 godzin roboczych.
  Pozdrawiam
 • @Edward Snopek 18:40:43
  zapomniałem zaznaczyć, że owe 170 minut oczekiwania, dotyczy tylko przesyłki filmu - potem trzeba jeszcze czekać nim się pojawi w kanale, na tzw przetwarzanie filmu - ciekawe ile tu będą mi kazali wykazać cierpliwości? myślę, że około godziny 20 film już będzie na YouTube.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538