Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Kaczyński stracił brata w porachunkach bandyckich o przywództwo w Polsce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

za określenie J. Kaczyńskiego « bandziorem z okrągłego stołu » (regulamin: III.3.1.d)

Jak działa totalitarny blog ? Zwyczajowo niczym nie różni się od innych, jednak gdy pisze się o konkretnych politykach blog zostaje utajniony lub następuje wykluczenie czasowe np. na okres wyborczy wbrew obowiązującemu prawu.
Na początek dostaje się zaproszenie do publikacji ze względu na posiadane informacje. Następnie można publikować na blogu tzw. politycznym. Więc pisze się o bohaterach spotkań towarzyskich na cmentarzach lub innych tego typu miejsc. Uwaga należy pisać o określonej grupie politycznej. Ja jednak wyrażam poglądy wobec wszystkich uczestników życia politycznego jak na blog podobno polityczny przystało. W większości przypadków znam tych uczestników osobiście lub ich działalność polityczną na przestrzeni wielu lat. I tutaj docieramy do sedna.
Pisząc prawdę nie można napisać opinii, że okrągły stół to spotkanie bandziorów. Dzisiaj jednak napiszę, że to są nie tylko bandziory ale to bezkarni zbrodniarze. Przeciwników tej teorii poproszę o pokazanie wyroku skazującego dla protektorów politycznych zbrodni komunistycznych jak Jaruzelski, Kiszczak i inni. Rzekoma opozycja w Polsce to ich wspólnicy w bezkarności i protekcji czynów kryminalnych na zasadzie art. 18 K.k.
Kilkakrotnie chciałem napisać o tym bandyckim wydarzeniu jakim były obrady okrągłego stołu i w wyniku zawartych tam porozumień ze zbrodniarzami Prezydentem w Polsce został Jaruzelski. To szczególny typ polityka jak wielu dyktatorów lubujący się w strzelaniu do bezbronnych oponentów politycznych na takiej samej zasadzie jak Mubarak czy Kadafi. Przygotowując tekst o tym haniebnym wydarzeniu dla Polaków i Polski należy zwrócić uwagę na dobór osób, które zasiadły przy stole lub pod stołem. W większości to przedstawiciele mniejszości aszkenazyjskiej przybyłej do Polski z terenów Rosji lub w związkach rodzinnych z nimi. W większości przypadków przybyli oni w celach stricte morderczo – rabunkowych lub po prostu komfortowego życia na koszt Polaków w zmowie z innymi członkami tej wspólnoty. Najlepszym przykładem jest rodzina Komorowskiego, jako czołowi przedstawiciele ministerstwa morderców – MBP.
Pisząc Petycję nr 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego zamieściliśmy listę tych osobników. Celem potwierdzenia sprawdziłem jeszcze raz w Wikipedii. I o dziwo brak było tam nazwisk Kaczyńskich. Zastanawiające w jaki sposób można zatajać informacje tak istotne z punktu widzenia nie tylko wydarzeń politycznych ale również ważnych dla młodego pokolenia Polaków oraz dokonywanych przez nich wyborów politycznych. Lech Kaczyński obok Tadeusza Mazowieckiego był uczestnikiem wszystkich spotkań, narad i ustaleń więc chociażby z tej racji powinien figurować na czołowym miejscu. Nazwiska bliźniaków Kaczyńskich pojawiły się tam dopiero z początkiem lipca 2011 roku.
W tym miejscu dochodzimy do sedna sprawy. Czy można J. Kaczyńskiego w związku z czynnym uczestnictwem w haniebnych obradach z zbrodniarzami nazwać bandziorem okrągłego stołu na blogu politycznym ? Dodatkowo portal korzysta z prawa USA, a pierwsza poprawka do Konstytucji tego kraju brzmi: „Kongres nie może stanowić ustaw wprowadzających religię lub zabraniających swobodnego wykonywania praktyk religijnych; ani ustaw ograniczających wolność słowa lub prasy, albo naruszających prawo do spokojnego odbywania zebrań i wnoszenia do rządu petycji o naprawę krzywd”. W istocie jest formalny zakaz ograniczania wolności słowa lub opinii o naprawę krzywd.
W moim przypadku chodzi o nie bagatelną rzecz tj. ukradzione obiekty wpisane do Rejestru Zabytków przez polityków wydających decyzje podatkowe z rażącym naruszeniem prawa. Rażące naruszenie prawa zostało stwierdzone prawomocnym orzeczeniem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Elblągu. Politycy ci z czynnym poparciem PiS-u kandydowali do Parlamentu Europejskiego, a obecnie są czołowymi postaciami PO w Elblągu. Grzegorz Nowaczyk który jest Prezydentem Elbląga z ramienia PO wcześniej kandydował z list PiS do Parlamentu Europejskiego i to on wraz ze swym zastępcą Janem Puzio, wydawali decyzje podatkowe z rażącym naruszeniem prawa. Więc zarówno PiS jak i PO są uwikłane w tą bezczelną kradzież obiektów wpisanych do Rejestru Zabytków. Sprawa opisane i przedstawiona Parlamentowi Europejskiemu, który uznał Petycję 1248/2007 za zasadną i wystosował Notę Dyplomatyczną do Rządu w Polsce. Rząd w Polsce zwyczajowo nie ściga bandziorów wykonujących ich założenia rabunkowe w stosunku do Polaków, nazywając to polityką.

 

Otóż, Szanowni Czytelnicy mimo, że to jest prawda nie można na blogu politycznym nazwać Kaczyńskiego bandziorem okrągłego stołu. Należy się liczyć z wykluczeniem i zakazem publikacji tak jak to się stało na niepoprawni.pl. Można pisać o innych, ale o Kaczyńskim z okrągłego stołu to temat tabu na takiej samej zasadzie jak motorówka oraz sporty motorowodne dla Bolka.
Stosując zasadę „ Rzeczywiście więc rozpoznacie ich po ich owocach” (Mt. 7,20) a owocem bezwartościowym są ci faryzeusze, którzy odciągają ludzi od prawdziwego Boga, wygłaszają przepowiednie, które się nie spełniają, głoszą praktyki nie tylko religijne, w których nie ma Ducha Bożego, oraz gdy nasze Stowarzyszenie Ziemiańskie w Polsce poprosiło Polaków o skreślenie wszystkich kandydatów na listach w nadchodzących wyborach można tylko utwierdzić się w przekonaniu konsultując listy i program wyborczy, że Kaczyński to sprytny i wykwalifikowany manipulator na usługach Junty w Polsce, który stracił brata w porachunkach bandyckich o przywództwo bandytyzmu w Polsce.
Bandytyzm niestety nie ma nic wspólnego z demokracją i dlatego bandycka władza pozostała przy władzy i pozostanie do czasu, gdy Polacy nie zjednoczą się w Bogu i modlitwie, a nie w „PiC-u”. Dlatego m.in. PiS nie poparł naszego wniosku o Trybunał Stanu za groźby karalne dla Tuska, Millera, Klicha i Janickiego. 

"Wybaw nas Panie od zła wszelkiego i obdarz nasze czasy pokojem. Wspomóż nas w swoim miłosierdziu, abyśmy zawsze byli wolni od grzechu i bezpieczni od wszelkiego zamętu, pełni nadziei oczekiwali przyjścia naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa".
 

Rafał Gawroński
(Autor otrzymał Azyl Polityczny w 1978 roku, a następnie korzystając z Aktu Aliantów 1947/49 wyemigrował do Australii.)

Do dnia dzisiejszego nie wiem kto personalnie jest właścicielem portalu niepoprawni.pl mimo moich próśb o informacje w przedmiotowej kwestii w związku z ostrzeżeniami jakie otrzymałem na początku publikując na tym portalu. W załączeniu przedmiotowy mail:

Panie Gawroński,

Cały szereg Pańskich komentarzy został w ostatnich dniach zgłoszony do
moderacji, z powodu rażącego naruszenia regulaminu portalu:

//niepoprawni.pl//blog/4991/w-egipcie-za-zbrodnie-bedzie-sadzony-83-letni-prezydent-kiedy-bedzie-sadzony-jaruzelski-w-#comment-205309

za określenie J. Kaczyńskiego « bandziorem z okrągłego stołu »
(regulamin: III.3.1.d)

//niepoprawni.pl/node/64633

za naruszenie dobrego imienia portalu (regulamin: III.3.2.c): « ukrywając swych prawdziwych
mocodawców niepoprawni .pl, wyłaniają się na kolejny utajniony portal grup mniejszości w Polsce »

//niepoprawni.pl//blog/208/ras-owcy-na-listach-pis#comment-207853

za naruszenie dobrego imienia portalu (regulamin: III.3.2.c): « Masoneria i inne tajne sekty, są tutaj zaciekle bronione na tym portalu.
Dlaczego oni to robią ?

//niepoprawni.pl/node/64848

naruszenie dobrego imienia portalu(regulamin: III.3.2.c): « Co do zachowań chcielibyśmy podziękować tym wszystkim, którzy w aktywny sposób próbowali interweniować, zgłaszając do administratorów poważne naruszenia regulaminu tego portalu. Pozostały one głuche nie tylko na nasz apel co do zgłaszanych wcześniej problemów praktyk dyskryminacyjnych w stosunku do naszej organizacji na niepoprawni.pl, ale okazało się że bezkarnie można wyzywać, przeklinać, szydzić, pomawiać bez merytorycznego przy tym odniesienia przy biernej obserwacji administratorów, a nasz artykuł o homoseksualistach w PiS został brutalnie w środku nocy usunięty na wniosek jakiegoś anonimowego użytkownika. Takie zachowania są nam cywilizacyjnie obce i noszą znamiona charakterystyczne dla wrogów chrześcijaństwa.
W związku z jawną formą dyskryminacji na niepoprawni.pl.. »

//niepoprawni.pl//blog/3928/ras-jeszcze-raz-1#comment-208177

kłamstwa, naruszenie netykiety(regulamin: III.3.1.d): « Więc pisanie, że w sieci nic nie ma
jest kolejnym pomówieniem, oszczerstwem oraz kłamstwem » .

W związku z tym udzielona zostaje Panu nagana, połączona z odebraniem
uprawnień blogera na okres 6 tygodni (do 15 października)regulamin: IV.6.b)

Pozdrowienia,
Administracja

KOMENTARZE

 • Mieli rację, że cie usunęli
  Zarzucasz bandytyzm, a ty czym się popisujesz?

  Stylem bandziora, oczywiście w swoich oczach jedyny sprawiedliwy!  Strzeż nas Panie, przed takimi sprawiedliwymi.
 • JEŚLI TO MIAŁOBY BYĆ "PRELUDIUM"
  do logicznego wywodu z dobrze udokumentowanymi faktami, które razem w sposób jednoznaczny dowodzą postawionych tez, to byłbym w stanie to zaakceptować. Inaczej trzebaby chyba zgodzić się z przedmówcą.
 • brawo....
  wreszcie ktoś pisze prawdę i to co tyle razy już podkreślałem. Pozorna walka między panującymi a opozycją jest tylko walką agentur, cele są takie same - niszczyć Polskę i Plaków. Układ okrągłostołowy rządził, rządzi będzie rządził, obojętnie jaką nazwę nosi partia rządząca - dziś PO, kiedyś PIS, SLD, czy PSL...
 • @mnich zarazy
  Zmień Stary Testament na Nowy.
  Uznaje zasadę najpierw oddaj złodzieju co ukradłeś, a póżniej możesz mnie nazywać jak tylko chcesz.
  Ps. tylko po cichu abym nie słyszał, bo jak mówił śp. A. Lepper można dostać w papę.
 • @space
  Zachęcam do przeczytania Petycji 1248 do PE. Ta Petycja została dobrze udokumentowana. Może Pan to skonfrontować z tym co Wojciechowski i Kaczyński mówią i piszą o okradanych rolnikach i wtrącanych do więzień za dopłaty gdy myli się urzędnik. Nic piszą !!! A ministra rolnictwa odwołują za opinie które wypowiada wiedząc że nie mają większości w Sejmie natomiast za bezprawie milczą !!!
  Debilny list do szefa Komisji Europejskiej Kaczyński napisał, gdy tymczasem to Wojciechowski kryje od zawsze patologie w dopłatach unijnych. Najpierw jak wpływowy członek PSL, póżniej jako Prezez PSL a następnie jako Wiceprzewodniczący Komisji Rolnictwa PE.
  Pozdrawiam.
 • @Antoni1
  Szanowny Panie.
  Nic tak nie rani jak prawda.
  Pozdrawiam.
 • @michalica
  Jest to czytelny układ za kilkaset milionów od Polaków.
  Im częściej wybory tym więcej kasy i zwrot wydatków.
  Do tego dochodzi grabież własnosci Polaków na zasadzie dopłat jak Lotos. Żyć nie umierać, dlatego nawet bezczelnie prawo wyborcze naruszające Konstytucję uchwalili.
  Art. 32 Wszyscy są równi wobec prawa. Już nawet opinia o agenturalności JKM im upadła ponieważ nie zarejstrowali komitetów tak jak chcieli, nie już wspominając o NE.
 • @Antoni1
  To widać, słychać i czuć z daleka.
  Moja Petycja 1248 była publikowana w większości kajów świata, a Pan tylko z internetu w Polsce może dowiedzić się na takiej samej zasadzie jak o trzęsieniach ziemi w Polsce.
  Pozdrawiam.
  Ps. Czekam na konferencję prasową z udziałem wszystkich mediów w przedmiotowej sprawie oraz zaproszenie z możliwością zadania merytorycznego pytania publicznie.
 • @Gawronski Rafzen
  Gorzki list i niestety bardzo prawdziwe moim zdaniem wnioski. A jednak i pewna manipulacja się tu kłania lub tylko nierozwaga. Nawoływanie do wrzucania nieważnych głosów jest w istocie zaproszeniem do ich fałszowania. Był człowiek na wyborach ? Był , kartkę wrzucił ? Tak ale ona jest nieważna. Hmmm. - To trzeba poprawić i wrzucić ważny głos!
  Zachęcam raczej do NIE chodzenia na wybory niech się polityczna trzoda sama wybiera. Wybieranie mniejszego zła to najbardziej podstępna manipulacja zła .

  Z resztą teraz na tapecie są tylko PiS i PO i sam się łapię w tę pułapkę. A to JEST MANIPULACJA.

  Zobaczcie sami wpisując w google zapytania o afery PO czy PiS jest DUŻO wyczerpujących opracowań. Z PSL jest już raczej marnie ale da się znaleźć takie bardziej lub mniej trafione zestawienia.

  Spróbujcie znaleźć takie zestawienie dla SLD. Jeżeli nie masz dobrej pamięci i tych afer sam nie wskażesz to zapomnij bo TAKA LISTA – kompendium NIE ISTNIEJE.

  O czym to świadczy ? Służby dają odsapnąć PO i przestępują na swoją drugą nóżkę SLD. Jaki to będzie miało wpływ na wynik wyborów ? Kluczowy bo to wobec doktrynalnej , pozorowanej Popis-owej jatki oni będą decydować swoim jednym głosikiem. No chyba, że w koalicji z PSL odtrąbiono SLD-owcom już sukces i władzę i splendor.
 • @Antoni1/Gdyby oni serio chcieli przywalić w PiS ....>>
  bo co dwa łby, to nie jeden
 • @Gawronski Rafzen
  "Uznaje zasadę najpierw oddaj złodzieju co ukradłeś, a póżniej możesz mnie nazywać jak tylko chcesz.
  Ps. tylko po cichu abym nie słyszał, bo jak mówił śp. A. Lepper można dostać w papę."

  Tu raczej odpowiedzial pan jak bandzior Nieladnie!
 • @Antoni1
  Kiszczak do Kaczyńskiego:
  "Macie tak krzyczeć aby was wybierali i abyście nie szkodzili naszej sprawie!"
 • @jax
  Proszę uważnie przeczytać naszą prośbę.
  "Prosimy Polaków o pójście na wybory i skreślenie wszystkich kandydatów"
  Wypiuje Pan wywody jak na temat śp. gen. Błasika i jego rzekomego stanu upojenia alkoholowego. Dużo tekstów tylko brak podstaw do pisania i wywodów.
 • Skoro pomawiasz
  To ja ci na piszę.

  Kiszczak do Gawrońskiego: namawiajcie by nie głosowali, nasi wypróbowani towarzysze sami wybiorą.
 • @Gawronski Rafzen
  Pozwolę sobie zamieścić fragment swojego komentarza do tekstu :
  http://polacy.eu.org/1296/wybor-mniejszego-zla-kolejne-przesilenie-polityczne-w-polsce-/
  "..Wielokrotnie już pisałem, że im wszystkim nie zależy na obrazujących stan faktyczny wyborach. Lecz jedynie na stworzeniu pozorów dla zalegitymizowania sprawowanej władzy. Bo cały obecny system "rozwiniętych demokracji" opiera się na pozorach demokracji.
  Dlatego też jak zahipnotyzowani wpatrują się w statystyki z nich czerpiąc wiedzę co zapewni im dalsze "dolce vita" ludzi mając w najgłębszym poważaniu.
  Frekwencja w wyborach niczego nie determinuje, jednak gdy jest odpowiednio wysoka nie omieszkują wykorzystać tego atutu jako argumentu dla poparcia swych działań. A do frekwencji wyborczej spokojnie można zaliczyć głosy nieważne. Dlatego czy oddamy głos nie ważny czy zagłosujemy na jakieś ugrupowanie podwyższamy jedynie "statystykę". Zaznaczona kotwica w żaden sposób na wyniki nie wpłynie.
  Z kolei każdy głos nie wykorzystany daje szansę do manipulacji.
  W obecnej sytuacji, kiedy wygrana w wyborach rządzącego układu oznacza tylko eskalację demontażu państwa i niemal fizycznego wyniszczania Narodu.
  Wygrana PiS może (choć wcale nie musi) spowodować znaczne spowolnienie tempa tych działań. Co do intencji i możliwości tego ugrupowania wypowiadałem się wielokrotnie i w pełni zgadzam się tak z Pawłem, Zenkiem i innymi. Nie mam żadnych złudzeń w stosunku do nich. Dlatego napisałem że choć oddanie głosu na to ugrupowanie jest sprzeczne z naszym interesem i niemal fizycznie bolesne. W sytuacji obecnej staje się koniecznością.
  Jak pisałem zyskujemy cenny czas ( i tylko od nas zależy na ile zdołamy go wykorzystać) na stworzenie struktur o rzeczowym programie działania.
  Poza tym nie widzę szans na to że PiS zdoła uporać się z problemami gdyż nie jest on w stanie uwolnić się od uścisku Światowej banksterskiej mafii (a co więcej nie ma takiego zamiaru). Stąd też wnoszę, że nie przetrwa on pełnej kadencji nawet jeśli zafunduje sobie kolejną koalicję.
  Dlatego wybory obecne traktuję jako sposób na wyłonienie sejmu tymczasowego. W dużej mierze może spełnić rolę sępa oczyszczającego z padliny rozwiniętą nad miarę sieć powiązań mafijnych.
  To niewiele z naszego punktu widzenia, ale zawsze lepsze to niż nic.
  Co kto uczyni to już sprawa indywidualna.."

  Dodam tylko w kontekście Pańskiego tekstu, że nie zagłosowanie na PiS czy ewentuanlie listę NE jest przyzwoleniem na dalsze nie rządy koalicji PO-PSL-LSD. A to byłoby najtragiczniejsze co może ten kraj spotkać.
 • @
  wiekszosc wie. iz jarek nie jest swietym ...
  tak jak i lech nie byl [ njabardziej mnie boli podpisanie 'lis-bony' ]
  wielu z pisowczykow otarlo sie o uklad, sie ubrudzilo lub co gorsza,
  w nim i z nim poprzestaje nadal ...
  ale dla wielu 'widzow' 'nie ma alternatywy' ...
  trzymaja sie pisu jak ostatniej deski ratunku ...
  nie potrafia wyjsc poza ten wlasnie uklad ...
  nie wierza, ze sami do jasnej cholery mozemy cos zrobic,
  jesli sie tylko zbierzemy i jak to pieknie powiedzial Ojciec 'policzymy sie' ...
  ...
  widocznie trafiles na [i trafiasz :)] czule punkty kolejnego ukladu...
  tym razem pisowskiego :p ... no coz ... chcesz pisac otwarcie musisz liczyc sie na ciosy od nowych ukladow :( ...
 • @Gawronski Rafzen
  Absolutnie nie.
  JKM zebrał wokół siebie grupę zwolenników, po czym poprzez nieudolność gros z nich zostało na lodzie.
  To jak wypuszczenie powietrza z kół wyścigówki tuż przed startem. Że niby wentyl nawalił...
 • Gawroński, co ci Kiszczak jeszcze kazał zrobić
  ????????
 • @katharsis
  Kazdy ma prawo do obrony, jeżeli ktoś atakuje. Ocena jest raczej subiektywna, pacyfistyczna i rezygnująca z korzystania z prawa naturalnego do obrony.
 • @mnich zarazy
  Człowieku wpisz sobie coś nowego na blogu.
  Jeżeli pamiętasz dawną chwałę Rzeczypospolitej to ile ty masz lat ?
  A ten komentarz: tylko na tyle cię stać ?,
 • @w.red
  Czy Pan rozumie prośbę:
  Pójść na wybory i skreślić wszystkich kandydatów ?
  Dalszy komentarz jest bezprzedmiotowy.
 • @cyborg59
  Otóż są tematy i osoby w kontekście których można i należy pisać tzw. ogólny trend. Na lewicy pisanie o homoseksualistach normalka, na forach katolickich pisanie o księżach pedofilach już nie. To tak działa.
  Jeżeli niepoprawni.pl promuje się jako blog polityczny, to nie można utajniać wpisów politycznych. To jest cena za którą nieraz należy zapłacić takimi publikacjami. Natomiast gdybym napisał na tym podobno politycznym blogu, że cyborg to ciota to taka notka niestety nie jest wpisem merytorycznym, ponieważ cyborg nie jest politykiem, tylko blogerem lub internautom. To tyle.
 • Skoro autor o śmierci pisze, to polecam do przemyślenia
  "Codzienne doświadczenie cierpienia własnego i cudzego, liczne wydarzenia dokonujące się na naszych oczach, które w świetle rozumu wydają się niewytłumaczalne — wszystko to wystarcza, aby zmusić nas do postawienia sobie dramatycznego pytania o sens. Trzeba tu jeszcze dodać, że pierwszą absolutnie niepodważalną prawdą naszego istnienia - poza samym faktem, że istniejemy - jest nieunikniona konieczność śmierci. Ta niepokojąca rzeczywistość każe nam szukać wyczerpujacej odpowiedzi. Każdy pragnie i musi poznać prawdę o tym, co go czeka. Chce wiedzieć, czy śmierć będzie ostatecznym kresem jego istnienia, czy też jest coś, co wykracza poza śmierć; czy wolno mu zachować nadzieję na życie po śmierci, czy też nie."
  (Jan Paweł II, Fides et ratio, 26)
 • @mnich zarazy
  Problem z nim mam taki, że ja czytam i piszę z lewej do prawej a Kiszczak z tobie podobnymi pisze i czyta z prawej do lewej.
  Dlatego tak opacznie rozumiesz pewne sprawy, zupełnie jak Komorowski który chciał napisać lub a wyszło bul. Musisz jeszcze nad sobą popracować.
 • @berecik
  Poproszono mnie o publikowanie na niepoprawni z salonu24. Zwyczajowo nie publikujemy wszędzie. Kilkakrotnie z okazji ważnych oświadczeń prosimy o publikacje różne osoby. Bardzo dziękuję wszystkim za to.
  Jednak staramy sie mieć codziennie jedną lub dwie osoby dyżurujące w sieci. W przeciwieństwie do wielu polityków zawsze staramy sie odpowiadać na komentarze, ponieważ każdego staramy się traktować poważnie w sieci.
  Pozdrawiam
 • @jax
  Wielkim sukcesem będzie tzw. uwalenie wyborów. Byłby to prawdziwy powód do dumy dla NE.
  Każdy ma prawo do opinii my także, na tym polega normalność.
  Pozdrawiam
 • @simacs
  Sens jest w Jezusie, a nie w kardynałach co wysyłają księży po Krzyż.
  Pozdrawiam
 • @oskar20
  W wersji polskojęzycznej ten bolg istnieje ?
 • @BrodaczOlo
  To jest duża siła polityczna, tylko źle faktycznie przygotowana.
 • @simacs
  Tabu, wpływy i strach. Ma Pan rację.
  Czy mogę dodać interesy mniejszości w Polsce ?
  Pozdrawiam
 • @robhood: nie potrafia wyjsc poza ten wlasnie uklad ... nie wierza, ze sami do jasnej cholery mozemy cos zrobic, jesli sie t
  ylko zbierzemy i jak to pieknie powiedzial Ojciec »policzymy sie«”
  =========================================================

  Najlepiej zbierzmy i policzmy się przy podziemnym upłynnianiu węgla:

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/12720,michnik-przychodzi-noc-dlugich-nozy-czy-noce-moskiewskie
 • @Grzegorz Rossa.
  Myśmy weszli już do piwnicy. Niech inni zrobią podobnie. Z bandziorami u władzy prowadzenie otwartej wojny jest samobójstwem.
  Każda inicjatywa jest istotna tak jak burzenie muru. Można zacząć po cegiełce od góry i można od dołu.
  Problem tylko w tym, aby nie walić głową w niego. Mur będzie stał i głowa do wyrzucenia.
  Pozdrawiam
 • @Gawronski Rafzen
  A czy do Pana to trafia, że będzie to potraktowane jako głos "nieważny" ?!
  Do ogólnej frekwencji się "zaliczy", a efektu zero. Powiem więcej. Uważam to za wysoce szkodliwe. Bo obojętne jaka będzie frekwencja i ile będzie głosów "nieważnych" to i tak wybory będą w sensie prawnym ważne.
  Zatem liczą się oddane głosy. Jeśli zamierzasz Pan wspierać w działaniach środkową czy lewą nogę nie będę Pana odwodził. Ale miej Pan na tyle przyzwoitości i minimum szacunku dla ludzkiej inteligencji by nie przedstawiać się fałszywie.

  PS
  Dałem Panu piątkę z uwagi że w pewnym sensie widzę sprawę podobnie.
  Ale już tego żałuję. To dowód na to że ie należy kierować się emocjami.

  Bez odbioru :/
 • @Gawronski Rafzen: bandziorami u władzy prowadzenie otwartej wojny jest samobójstwem
  Czy Pan otworzył link?

  Pozdrawiam,
 • @Gawronski Rafzen
  "Czy mogę dodać interesy mniejszości w Polsce ?"
  Ta, słusznie!

  Nie domyślam się wprawdzie wprost, o które mniejszości Panu chodzi, ale nie jest to niczym zdrożnym, gdy dbają one o swoje interesy. Trzeba, aby i większość tzn. Naród o swój interes też dbał.

  Pozdrawiam
 • @simacs
  Każdy na swym miejscu.
  To nic nie normalnego bycie Polakiem w Polsce.
  Pozdrawiam
 • @Grzegorz Rossa.
  Jeszcze nie. Kwestia czasu po wyborach mając na uwadze, że NE uwali im te wybory.
  Pozdrawiam
 • @w.red
  Chce mnie Pan oceniać jak głosuję i Pan żałuje.
  Niech Pan pomyśli o czym jest ten wpis. Ja nikogo nie oceniam po opiniach tylko po ich owocach. Niech Pan spróbuje.
 • @costerin
  rafal-gawronski@wp.pl
  Ja również.
 • @robhood
  Dlatego lubię internet i jawność. Jezeli ktoś nie rozumie za pierwszym razem zawsze może wrócić do tematu i mieć chwilę zastanowienia.
  W innych mediach to chwilka, a powrócić można tylko w prasie.
  Pozdrawiam
 • @Gawronski Rafzen: po wyborach
  Zamiast.

  Pozdrawiam,
 • @BrodaczOlo
  Zawsze jest tak gdy działa się bez zabezpieczenia.
  Myśli Pan że taki Kiszczak dopuścił by Kaczyńskich do koryta gdyby nie miał 200 % zabezpieczenia jak np. męskie orgie ?
  Każda osoba z tego grona była precyzyjnie dobierana a mało kto zmarł śmiercią naturalną.
  JKM powiniem pomyśleć o takim właśnie zabezpieczeniu.
 • @Gawronski Rafzen: Kiszczak dopuścił by Kaczyńskich do koryta
  Zasada: 1/3 agentów, 2/3 nieagentów.

  =========================================================
  „mało kto zmarł śmiercią naturalną.
  JKM powiniem pomyśleć o takim właśnie zabezpieczeniu”
  =========================================================

  Olał:

  http://Grzegorz.Rossa.nowyekran.pl/post/25318,poszly-w-busze-dwa-janusze#comment_207432
 • @
  Diaspora, wbrew potocznej opinii, też ma wewnętrzną opozycję.
  Dzięki temu mechanizmowi diaspora zawsze zachowuje władzę.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @AdNovum
  Polecam do tej tezy przedostatni wpis na blogu A. Leppera:
  "PO i PiS nie uszanują nawet Krzyża"
  http://alepper.blog.onet.pl/
  Pozdrawiam
 • -- ktoś umieścił listę --OKRĄGŁEGO STOŁU --
  ------------SAMI ŻYDZI !!!! czy po tej czy po tamtej stronie - biskupi też pejsaci !!
 • @Gawronski Rafzen
  Szanowny Panie!
  Bardzo konkretny i rzeczowy tekst. Gratuluję. Uważam, że przedstawił Pan sedno sprawy i dlatego uważam, że uczciwi Polacy powinni się odciąć od tego wszystkiego. Niech ci wizerunkowi gracze sceny politycznej zostaną sami z sobą i niech dalej kombinują jak tylko ryć w tym korycie. Nasze podpisy na protokołach w lokalach wyborczych tylko tę demokrację firmują. Nie mamy szans nic zmienić. Uważam też, że wszelkie petycje, listy, prośby pisane do tych ludzi nic nie zmienią. Ich trzeba traktować jakby ich w ogóle nie było. Państwo nigdy odczuwalnie nie pomagało swoim obywatelom, więc obywatel nauczył się żyć bez państwa. Nic nie zapowiada, aby taki stan rzeczy uległ zmianie.
  Pozdrawiam Pana
 • @ninanonimowa
  Aszkenazyjscy dokładnie.
  Pozdrawiam
 • @Libor
  Polacy mają już tego wszystkiego dosyć, łącznie z krwawym zamachem stanu.
  Jest takie powiedzenie: "Co za dużo to i świnia nie zje".
  Należy zakończyć godnością i honorem Polaków, pewien okres czasu.
  Pozdrawiam.
 • @Libor: obywatel nauczył się żyć bez państwa
  To niech teraz z tej nauki zrobi dobry użytek:

  http://grzegorz.rossa.nowyekran.pl/post/17890,zostan-szejkiem-naftowym
 • @Nathanel
  Jak widać na załączonym obrazku. Tego zdjęcia brakowało w tym artykule. Dziękuję.
  Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen 20:17:14
  Dzięki za link!
  Przeczytałem go z dużym zainteresowaniem, gdyż nigdy wcześniej nie odwiedzałem tego bloga.
  Zainteresowało mnie szczególnie jedno, ale za to bardzo znamienne pytanie jakie zadał ś.p. A.Lepper, cytuję:
  "Nasuwa się więc pytanie, czy dla tych polityków (mowa tu o politykach PO i PiS- wyjaśnienie moje), spośród wielu deklaruję się jako katolicy są jeszcze jakieś świętości......?" (cytat tak jak w oryginale)
  Otóż zadając to retoryczne pytanie, jego autor udzielił zarazem na nie odpowiedzi, gdyż zawarł w nim tezę, że: "wielu deklaruję się jako katolicy"-
  więc sytuacja jest wzt. oczywista- POLITYCY WYMIENIONYCH PARTII TYLKO DEKLARUJĄ SIĘ JAKO KATOLICY, A JAK WIADOMO OD DEKLARACJI DO WYZNAWANIA PRAWDZIWYCH ZASAD WIARY KATOLICKIEJ DROGA DALEKA!!!!- tak samo droga jest daleka jak przed
  ortodoksyjnym Żydem, który również deklaruje się jako katolik.

  Pozdrawiam.

  AdNovum
 • @AdNovum
  To jest bardzo istotne. Kaczyński zjawił się brudnymi buciorami pierwszy raz pod Krzyżem, dopiero w 3 miesiące od zamachu 10 lipca 2010. Data wpisu Leppera jest 13 lipca 2010.
  Świetna analiza.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538