Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Izraelscy rabini handlują organami ludzkimi.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Istnieje ogólno-światowa sieć powiązań kontrolowana przez Izraelskich rabinów handlu organami ludzkimi, a Izrael jest miejscem największego przemytu tych organów w świecie.

Sześciu członków izraelskiego gangu handlu ludźmi, który działał w Republice Azerbejdżanu, są oskarżeni przez specjalny sąd na Ukrainie.
Trzech członków gangu, który specjalizuje się w sprzedaży narządów od ofiar handlu ludźmi, pracował w klinice w stolicy Azerbejdżanu Baku.
Prowadzona przez izraelskich biznesmenów bez wykształcenia medycznego, klinika została użyta jako zasłona dla handlu narządami zbieranymi od Azerskich dzieci.
Oficjalny raport wydany przez władze Ukrainy potwierdził, że izraelski gang o charakterze kryminalnym był zaangażowany w 25 przypadkach handlu narządami, choć rzeczywista liczba operacji jest uważana za znacznie wyższe.
Mimo, że gang działa w Azerbejdżanie, prasa azerska milczy w tej sprawie, tak aby nie zakłócić stosunków z Izraelem.
Uważa się, że prowadzony proces w ukraińskiej stolicy, Kijowie, ma na celu niedopuszczenie do ujawnienia innych przestępstw popełnionych przez przestępczy gang, który jest bezpośrednio obsługiwany przez władzę w Izraelu.
Obserwatorzy polityczni uważają, że zapał Azerbejdżan do zacieśnienia z Izraelem relacji bilateralnych jest głównym powodem, który ośmielił władzę w Izraelu do popełniania takich zbrodni w tym kraju.
Nie jest to pierwszy przypadek handlu organami ludzkimi przez Izraelczyków. W sierpniu 2010 policja ukraińska rozbiła izraelskie struktury kryminalne które chciały uruchomić sieć handlu narządami nielegalnych dawców, aby wysyłać ich narządy do Izraela.
Powodzenie miały głównie nerki, za którą oferowano aż 10.000 dolarów i według ministerstwa spraw wewnętrznych Ukrainy większość dawców rekrutowano wśród biednych młodych kobiet.
Tymczasem cena takiej nerki to około USD 140.000, a były takie przypadki że niektóre z dawczyń nie otrzymywała żadnych pieniędzy za nerkę nawet w przypadku jej usunięcia.

Istnieje ogólno-światowa sieć powiązań kontrolowana przez Izraelskich rabinów handlu organami ludzkimi, a Izrael jest miejscem największego przemytu tych organów w świecie.

Levy Izhak Rosenbaum, 60, 31 października 2011 roku przyznał się do trzech zarzutów handlu organami i zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej podczas rozprawy w sądzie federalnym w Trenton, New Jersey.
Rosenbaum pośredniczył w nielegalnym rynku sprzedaży ludzkich nerek i innych organów w Stanach Zjednoczonych które były dokonywane podczas operacji przeszczepu w znanych ośrodkach medycznych, w tym Johns Hopkins Hospital w Baltimore.
« Transplantacje miały miejsce w prestiżowych amerykańskich szpitalach i były wykonywane przez doświadczonych lekarzy i ekspertów nerek, » oświadczyli adwokaci Richard Finkel i Ronald Kleinberg.
Ustalono, że zapłacono ponad 410.000 dolarów za sprzedaż nerki od zdrowych dawców w Izraelu dla trzech osób w New Jersey.
Rosenbaum przyznał się w dokumentach sądowych, że « mógłby pomóc dawcy wierząc, że oddawanie nerek była czysto dobrowolnym aktem, a nie transakcją handlową. »
Rosenbaumowi grozi do pięciu lat pozbawienia wolności na każdy zarzut, które liczą według informacji w sumie cztery oraz 250.000 dolarów grzywny, gdy zostanie skazany.
Po aresztowaniu Rosenbauma, władze Stanów Zjednoczonych zatrzymały kolejne ok. 44 osób, w tym rabinów i burmistrzów w New Jersey, którzy zostali oskarżeni o pranie brudnych pieniędzy i handel ludzkimi organami.

Na miesiąc przed aresztowaniem, rabina Rosenbauma raport opublikowany w szwedzkiej gazecie Aftonbladet, oskarżył żołnierzy izraelskich o porwanie Palestyńczyków na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu i Strefy Gazy i pobranie od nich organów, wskazując na możliwy związek pomiędzy izraelskim wojskiem i mafią narządów ludzkich wykrytą w USA.

 
 
Levy Itzak oraz adwokaci Ronald Kleinberg i Richard A, Finkel.

KOMENTARZE

 • znam tę sprawę
  dla nich "goj" nie ma duszy i jest tylko zwierzęciem. To czysta eugenika we wydaniu żydomasonerii
 • @Marsz Niepodległości
  Muszą zaprzestać polityki apartheidu.
 • nikogo to nie zadziwi
  Kilka lat temu w jednym z miast USA przeprowadzono oblawe na
  pewnego Izraelskiego naukowca. Przy uzyciu bardzo powaznych sil policyjnych zatrzymano go na skrzyzowaniu drog. (kiedys byl z tej akcji film na You Tube). Na poczatku lat 2000-cznych (daty dokladnie nie pamietam) naukowiec ten dzialal na ziemiach Bialorusi i Polski. Byl miedzy innymi odpowiedzialny za przeprowadzanie medycznych eksperymetow na ludziach bezdomnych w skutek ktorych tylko w Polsce smierc ponioslo
  od 16 do 25 naszych obywateli. Po zlapaniu tego czlowieka zostal przewieziony do Izraela i slad po nim zaginol! Jak ktos by nie zalapal
  mowie o 21 wieku a nie o II wojnie sw.
  (fakty sa niepotwierdzone wyciagniete z mediow)
 • ABORCJA
  Teraz wiecie dlaczego Syjoniści promują aborcję.
 • @Zdzich
  Świetna teza ! Pozdrawiam
 • @Stara Baba
  Jak Pani odszuka coś na ten temat proszę o kontakt na maila. Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen
  Proszę zgłębić temat. Aborcja to nie kwestia religii. To multi-milionowy żydowski business na tkankach i organach niemowląt gojów.
 • @Zdzich
  To początek publikacji.
 • Kanibalizm
  Oni rabują organy naszych synów – tak brzmiał tytuł słynnego ostatnio artykułu w szwedzkim dzienniku Aftonbladet. Rząd izraelski, a szczególnie minister Liebermann, uznaje, że w odniesieniu do Żydów ten artykuł jest rasistowski, przypominając czasy prymitywnej antysemickiej propagandy i Protokołów.

  Autor powiązał skargi Palestyńczyków (według których Cahal miałby oddawać im ciała zabitych bez nerek bądź innych organów) z aferą w Nowym Jorku i New Jersey, gdzie pod koniec lipca aresztowano kilku wielkich nowojorskich rabinów, ludzi bardzo znanych i szanowanych, którzy okazali się szefami potężnej (powiązanej z politykami) mafii, organizującej m.in. bardzo zyskowny handel nerkami, między Izraelem a Stanami. Zarządzane przez nich organizacje charytatywne, które w teorii miały działać na rzecz dzieci, sierot i ofiar Holokaustu, były w rzeczywistości pralniami pieniędzy z przemytu.

  Zdjęcia rabinów zakutych w kajdanki zrobiły wtedy bardzo złe wrażenie. Minister Liebermann miał prawo się wkurzyć, bo dwa dni później izraelska policja oskarżyła go oficjalnie o pranie mafijnych pieniędzy na wielką skalę, korupcję, oszustwa, malwersacje i inne czyny w tym guście. Liebermann, wytrawny polityk z Kiszyniowa, oświadczył wtedy, że to spisek jego przeciwników politycznych, choć wtedy jeszcze nikt nie wspominał o aferach z nerkami w jego rodzinnej Mołdawii.

  Liebermann, ulubieniec

  Ekstremista Liebermann, szef ultranacjonalistycznej (nie można tego łagodniej powiedzieć, wiedzą o tym wszystkie agencje prasowe) partii Nasz Dom Izrael został ministrem spraw zagranicznych dzięki swoim przedwyborczym wypowiedziom, w których nawoływał do użycia ładunków jądrowych przeciw Strefie Gazy. Miewa pomysły, które wzbudzają w Izraelu entuzjazm, jak „transfer” wszystkich Palestyńczyków za granicę. Jego ostatni głośny pomysł polegał na zmuszeniu wszystkich gojów-obywateli Izraela do uroczystej „przysięgi lojalności” wobec państwa żydowskiego. Propozycja w końcu upadła w rządzie z powodu kłótni, jak taka przysięga miałaby wyglądać. Jego pomysł jest powtórką podobnych projektów, które padały kiedyś w Europie wobec Żydów, pod wpływem działania Protokołów.

  W Europie i wśród znacznej części europejskich Żydów Liebermann uchodzi za niebezpiecznego prostaka i rasistę. Niektórzy przywódcy państw zwracali się do nawet do premiera Netaniahu o zdymisjonowanie go. Sam Netaniahu nie jest jednak dużo lepszy. W dyplomacji pamiętają jego bezczelne deklaracje, w bardzo agresywnym, nacjonalistycznym sosie. To był jedyny przywódca na świecie, który wyraził publiczną, głupawą radość z zamachów na WTC i Pentagon w 2001 roku. Nie należy się po nim wiele spodziewać.

  Ale teraz robi się gorąco

  W Polsce, o głośnej aferze nielegalnego przemytu nerek z Mołdawii do Izraela, wspominał w swoich reportażach Jacek Hugo-Bader z Gazety Wyborczej (ostatnio wydanych w tomie Biała gorączka). Tak się składa, że oskarżenia wobec Liebermanna dotyczą czasów największego importu tanich nerek z Mołdawii (tam całe wsie wyprzedawały swoje nerki za grosze). W oskarżeniach wobec Liebermanna nic o nerkach nie ma, ale, pod wpływem publikacji Aftonbladet, pojawiły się spiskowe spekulacje, które rzeczywiście mogą zagrozić wizerunkowi Izraela. Przykład internetowego komentarza z tego kraju: Liebermann jest może złodziejem i oszustem, może to mafioso i bandyta, ale nie jest handlarzem nerek, nie jest taki głupi! Robi się gorąco...

  Szef dyplomacji Izraela walczy teraz ze Szwecją, bo nie chce ona przepraszać za artykuł w Aftonbladet. Europa coraz bardziej wkurza Izraelczyków. Nie tylko w wojsku pojawiają się paranoiczne oskarżenia. Traktowanie doniesień o handlu nerkami jako światowego spisku antyizraelskiego ujawnia pewną słabość agresywnego, rasistowskiego społeczeństwa, kompletnie zdemoralizowanego wieloletnim okupowaniem i okradaniem sąsiadów. Chodzi jednak o słabość wyobraźni, nie nerek.

  II

  Kto by się spodziewał, że to nabierze takich rozmiarów? Szwedzka policja wszczęła wczoraj śledztwo w sprawie gróźb śmierci wobec Donalda Bostroma, reportera największej szwedzkiej gazety Aftonbladet, autora artykułu oskarżającego izraelską armię o „rabunek” ludzkich organów. Tymczasem gazeta opublikowała kolejny reportaż (już z nazwiskami) na ten temat i domaga się, by Izrael wszczął wreszcie śledztwo. Izraelski Haaretz żartuje, że szef dyplomacji Avigdor Liebermann snuje plany zbombardowania Szwecji…

  Liderka społeczności żydowskiej w Szwecji, Lena Posner-Korosi, zupełnie odcięła się od bardzo gwałtownej reakcji rządu izraelskiego. Według niej cała sprawa tak się rozrosła właśnie z powodu postawy Tel-Awiu. Palestyńska agencja prasowa Ma’an (finansowana przez Danię i Holandię) cytuje lokalnego badacza tej historii Abdula Nassera Farwana, który utrzymuje, że zna setki takich przypadków [„rabowania” przez izraelskie wojska okupacyjne organów zabitych Palestyńczyków], mówi o tajnych więzieniach-centrach medycznych i tajnych cmentarzach. Na szczęście nikt nie wierzy Palestyńczykom.

  Szwedzka gazeta ściągnęła na siebie gromy, bo powiązała "rabowanie" przez Cahal z amerykańskim kartelem przemytu nerek zorganizowanym przez wielkich, nowojorskich rabinów hurtowo aresztowanych w lipcu. Byli oni powiązani z izraelskimi nacjonalistycznymi partiami parlamentarnymi Szas i Israel Beitenu (Avigdora Liebermanna). Sprawa jest naprawdę delikatna. Skąd podejrzenia? Nerki sprowadzano z Izraela, ale jest bardzo mało prawdopodobne, by dawcami byli Izraelczycy.

  Z powodów religijno-kulturowych Izrael ma wielki kłopot z transplantacjami organów ratujących życie. Izrael jest krajem, który ma najmniejszą – w krajach uprzemysłowionych – liczbę zdeklarowanych dawców (ok. 8%, podczas gdy na Zachodzie ok. 40%). To powoduje olbrzymi deficyt, na przeszczep trzeba tam czekać latami (śr. cztery). W planie międzynarodowym objawia się to w ten sposób, że to jedyny kraj korzystający z europejskiego banku wymiany organów, który organy przyjmuje, ale żadnych nie oferuje.

  Kwestią tą zainteresowała się prof. antropologii kalifornijskiego Uniwersytetu Berkeley Nancy Scheper-Hughes, uważana za największy autorytet w tych sprawach. Według jej badań Izrael stał się światowym centrum przemytu organów z krajów Trzeciego Świata, do którego zaliczyła szczególnie Mołdawię, najbiedniejsze państwo Europy. Proporcjonalnie jest to dzisiaj kraj o najmniejszej średniej liczbie nerek (na mieszkańca) na świecie. Jej apele o zbadanie izraelskiego przemytu do Stanów Zjednoczonych pozostawały bez echa.

  W 2004 r. amerykański Departement Stanu sam zajął się doniesieniami o izraelskim przemycie przez Nowy Jork, ale w końcu uznał to za legendę miejską. Dziś wiadomo, że kupowano je w Izraelu za śr. 10 tys. dolarów, a sprzedawano w Ameryce za śr. 160 tys. To przebicie godne handlu bronią bądź narkotykami, banalnie zła działalność mafijna. Czy brała w niej udział armia izraelska? Jest to jedyna okupacyjna armia na świecie, która regularnie przeprowadza sekcje swoich ofiar (nie informując rodzin o wynikach). Nie można wykluczyć, że dochodziło przy okazji do rodzaju „handlu skórami”, zupełnie jak u nas, w Łodzi.

  W sprawie łódzkiej podjęto jednak, na skutek doniesień prasowych (w których nie było żadnych dowodów, tylko świadectwa) śledztwo. Izrael odmawia podjęcia jakiegokolwiek śledztwa. Wykorzystuje sprawę Aftonbladet do wyeliminowania Szwecji (aktualnie przewodniczącej U.E.) z mediacji pokojowych, zarzucając jej prymitywny antysemityzm.

  W ciągu ostatniego miesiąca Izrael, mimo (niejasnych, prawdę mówiąc) obietnic wstrzymania galopującej kolonizacji terytoriów okupowanych, wyrzucił z domów kolejne rodziny palestyńskie z okupowanej Jerozolimy wschodniej, by je zapełnić rodzinami żydowskimi (sponsorowanymi przez amerykańskie organizacje fundamentalistyczne). Wszyscy to wiedzą, to nielegalne, ale nic nie można zrobić. Izrael jest mocarstwem atomowym.
 • @Marsz Niepodległości
  Witam
  Z tym chorym pojmowaniem siebie i gojów zgadzam się. To jakaś ich paranoja, ale bardzo niebezpieczna. Nie wiem doprawdy od czego trzeba byłoby zacząć skuteczne leczenie...

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw
  Należy zacząć od prawdy, a prawda została ukrzyżowana ok. 2000 lat temu. Temat ten nie jest tylko dla filozofów, ale także innych specjalistów jak psychiatrzy, kryminolodzy, teolodzy itp.
 • @
  Oni są zdolni dla pieniędzy zrobić wszystko, nawet biznes na holokauście jest dla nich tylko DOBRYM biznesem.
  Przeanalizujcie jakie "zdobycze" do cywilizacji europejskiej wnieśli żydzi, ja podam kilka przykładów:
  - zorganizowana przestępczość,
  - prostytucja,
  - pornobiznes,
  - handel narkotykami,
  - lichwa itd, itd
  lista ich "osiągnięć" jest bardzo długa.

  Pozdrawia.

  AdNovum
 • @Wiesław P
  Prawda zwycięży. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538