Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Marsz Kolaborantów 13 grudnia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jarosław Kaczyński zaprasza wszystkich zdrajców i kolaborantów reżimu do wzięcia udziału w uroczystym pochodzie upamiętniającym Dzień Zdrady Narodowej w dniu 13 grudnia. Wstęp wolny, koszty zostały zapłacone przez podatników.

 

Czołowy kolaborant Junty Jaruzelskiego Jarosław Kaczyński zaprasza wszystkich zdrajców i kolaborantów reżimu w ramach unijnego programu rodziny Komorowskiego „Zgoda buduje” do wzięcia udziału w uroczystym pochodzie upamiętniającym Dzień Zdrady Narodowej w dniu 13 grudnia. Wstęp wolny, koszty zostały zapłacone przez podatników.

Ogłoszenie o tym wydarzeniu niecodziennym wraz uzasadnieniem fałszu intelektualnego także przestawił Krzysztof S. na portalu internetowym wPolityce znanym z publikacji takich osobników jak np. Wojciechowski czołowy zdrajca PSL. Oto one:

”13 grudnia tego roku stuknie nam równo 30 lat odkąd grupa sowieckich nominatów poprzebieranych w polskie mundury wypowiedziała wojnę wolnym Polakom (….)

(…)”Ruszamy o 18.00 z Placu Trzech Krzyży i  pójdziemy pod pomnik Piłsudskiego przy Belwederze. W końcu kto, jak nie Ziuk, wie najlepiej, co robić w sytuacji zagrożenia? Po drodze będzie okazja pokazać się Premierowi przed jego kancelarią. A sam Premier Tusk mimo bojowych zapowiedzi raczej nie rzuci na nas polskiej Policji. Może dlatego, że to wciąż polska, a nie granatowa Policja. I zrobimy wszystko, żeby tak zostało…”

Oczywiście, że ma tak zostać ponieważ Granatowa Policja leży w szambie zamordowana przez chazarskich żydów na terenie Rosji !!!

Masz rację zbrodniarzu na zasadzie art. 18 K.K. na Narodzie Polskim i kolaborancie zacierania prawdy o Polakach. Zgadzam się co do tego, że jesteście zagrożeni przez Polaków których inna diaspora nazywa faszystami i brutalnie ich represjonuje za bycie Polakiem w Polsce. My Polacy nie byliśmy wolni do dnia 13 grudnia 1981 jak fałszywie pisze w/w osobnik. Polacy pragnący wolności byli brutalnie mordowani na granicach z broni maszynowej lub wtrącani do więzień. Zagrożenie jest oczywiste i to poważne dla diaspory skrzętnie ukrytej za parawanem PiS-u oraz rzekomego patriotyzmu, ponieważ Polacy poznali grę w złego i dobrego kolaboranta. Dowód : wniosek do Trybunał Stanu dla Tuska, Klicha, Millera i Janickiego złożony przez Stowarzyszenie Ziemiańskie w Polsce bezczelnie zwalczany przez J. Kaczyńskiego oraz innych podobno patriotów w Sejmie.

W marszu ma wziąć udział cała plejada kolaborantów i zdrajców an czele pochodu pójdzie zakonspirowana diaspora na czele z Jarosławem Kaczyńskim. Będzie on szedł po baldachimem zrobionym z okrągłego stołu. Baldachim niesiony będzie przez uzbrojonych ludzi tak, aby taki Niesiołowski herbu Cwel z Barczewa lub Palikot wspólnik Tuska, nie obrzucili słoikiem z fekaliami czołowego kolaboranta w ramach happeningu politycznego władzy za cudzesy.

Wstępnie ustalono, że oprócz czołowego zdrajcy pod baldachimem na czele pójdzie zdrajca rolników, będzie nim Wojciechowski, który weźmie ramię w ramię innego kolaboranta z PSL Kuźmiuka. W drugim szeregu marsz zapowiedział generalny sprzedawca TP Piłka, chrześcijański kolega z pracy Onyszkiewicza wraz z naczelnikiem wydziału dochodzeniowo-śledczego z ul. Wilczej, Jurkiem lub Markiem; do wyboru. Na łyse łono około-czołowe ma powrócić Kamiński wraz z całą plejadą gwiazd sześcioramiennych z PJN. Pochód zamykać będzie namiot bez Krzyża Stankiewicz w którym udzielane będą darmowe porady jak odwrócić spalonego kota ogonem zamieniając Krzyż na tablicę lub pomnik.

Gazeta podobno Polska będzie dokumentowała ten historyczny pochód w celach jak zwykle komercyjnych. Pochód ma być okazją do roszczeń Ziemkiewicza „Antypolacy won z lewicy” oraz po spektakularnym sukcesie komercyjnym jego książeczki „Polactwo” ma on przedstawić drugi tomik noszący tytuł „Żydowstwo”. W przygotowaniu jest także kolejne opracowanie pod roboczym tytułem „Oszuści”. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że ostatnia część trylogii diaspory Ziemkiewicza nazywać się będzie „Cyganie”.

Przed Ambasadą USA pochód ma się zatrzymać i wznieść gromkie hip, hip, hurrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa oraz okrzyki:

Jeden naród, Jeden cel, Jedna rasa, Jedna Europa lub Kapitaliści z wszystkich krajów łączcie się w jeden kryzys. Szczegóły dot. „Marszu Kolaborantów” oraz treści głoszonych w trakcie pochodu okrzyków będą zapowiadane z platformy medialnej uczepionej do niesionego okrągłego stołu.

Na tarasie swej kancelarii „głupa” ma palić sam premier, czyli kukłę śp. Lecha Kaczyńskiego w towarzystwie generalicji z BOR-u.

„Marsz Kolaborantów” zakończy się nieopodal rezydencji Prezydenta. W swej rezydencji wraz z morderczą rodzinką z MBP przyjmie koncesjonowanych uczestników pochodu sam Bul-Komorowski. Będzie szwedzki stół, a jako danie główne „Nagan po żydowsku w krwistej galarecie z móżdżków”, oraz „Maca z dawców” specjalnie sprowadzona z USA od samego rabina Saula Kassina z Nowego Yorku za pośrednictwem Levego Itzaka Rosenbauma. Uczestników popijawy prosi się o zabranie z sobą dobrze zabezpieczonych przed kradzieżą kieliszków. Dla młodego pokolenia w ramach edukacji anty-złodziejskiej polecamy legendarny film „Miś”, na którym można zauważyć skuteczne metody zabezpieczania kieliszków przed kradzieżą. Marsz na charakter towarzysko-rodzinny, gdzie uczestnicy licznych szechteriad znajdą możliwość wykazania się sprawnościami zdrady i kolaboracji rodzinnej oraz dialogu społecznego przyjmując za pewnik uczestnictwo w marszu wzorowej w tym względzie rodziny Kurskich. Organizatorzy proszą dla niepoznaki przynieść kolorowe wstążki w barwach biało-czerwonych lub jak kto woli czerwono-białych.

Marsz Kolaborantów 13 grudnia.

KOMENTARZE

 • To co ma Pan na czole, ...
  to jest ślad po tomahawku?
  Temu gościu już się zagoiło:
  http://files.gadu-gadu.pl/e89ca865373c489baf6d3e6d1201217897948acd.jpg
  ale pańska rana jest świeża ...
  Winnetou nie lubić, gdy czerwona blada twarz rzęzić głupoty.
  Howgh, powiedziałem ...
 • @Pitekantropus
  Masz nawrót syndromu sztokholmskiego.
  Polecam Klicha jest teraz wolny w Senacie.
 • @Antoni1
  Mnie też jest jego żal.
  Uczepił sie polityki jak rzep psiego ogona, a na dodatek sam nie zje i drugiemu nie da.
 • ...
  http://niezalezna.pl/20009-andrzej-gwiazda-przyjdzcie-na-marsz-13-grudnia

  bardzo szanuję tego człowieka.
 • jak na zdrajcę, to Kaczyński stracił już zbyt wiele
  ale z pewnością któryś ze szczepów chazarskich stanowi rdzeń jego partii ;)))
 • @Antoni1
  Mnie go żal z powodu zabójstwa brata, jednak on cały czas powtarza jak wygra wybory, jak wygra wybory, itd.
  Przedawkował jednak z lekami.
 • @Avern
  Co z tego z szacunku jak niemoc i kolaboracja zaprowdziła Polaków nad przepaść.
 • @sosenkowski
  Kaczyński tylko stracił brata w porachunkach bandziorków z okrągłego stołu.
  My starcilismy o wiele więcej całe rodziny, emigracja, rozłąki i jeszcze pluja nam w twarz, kopią, wtrącają do więzień i od faszystów wyzywają.
  Zero tolerancji dla kolaborantów !
 • @
  Narracja identyczna jak u pana Grossa w jego książeczkach.
  Może ten sam autor?
 • @Gawronski Rafzen - Pan jesteś głupi albo nie znasz ostatniej historii!!! albo...
  Tylko głupek może taką notkę napisać albo dawne UB czyli agent - i pisze po to, by prowokować, by my, co kochamy Naród i wielbimy Dmowskiego albo wielbimy Pilsudskiego czy Paderewskiego czy inne duchy z przeszlości - wzięli sie za łby!!!
  13 Grudnia br marsz jest protestem - przeciw utracie Polski suwerenności.
  Właśnie wypowiedź Sikorskiegio udowodniła, iż wpisuje się rząd Tuska w odezwę WRON z 13.12.81r.
  Zamach w Smoleńsku odsłonił Polakom jaki nieudolny jest rząd Tuska. Traci Polska z każdym dniem suwerenność.

  Prezydent Kaczyński nie podpisał Traktatu Lizboniskiego, że EU ma być jak federacja czyli nowe USA. Mieliśmy być połączeniem osobnych państw i tyle!
  Na wieści jakie płyną z Berlina , tuż po wypowiedzi Sikorskiego rząd Anglii zajął stanowisko! dla nich Anglicy i ich kraj jest najważniejszy!
  A my co ? mamy się godzić na to co zapowiedział Sikorski choć miał podwójną rolę by postraszyć również Sarkozego i udowodnić kto tu rządzi!
  Zostawy Duchy przeszlości albo w imię z nimi łączmy się i pijmy wspólnie herbatkę! pod pominikem Dmowskiego czy w NE .
  Gdyby Kaczyński poszedł z Wami 11 Listopada bylaby strzelanina! Wiedzcie, że byli z Wami członkowie z PiS.
  Solidarna Polska jest najajważniejsza i z częścią lewicy i z częścią PO.
  Nie ma zdrajców. Wszyscy chcemy jedności i suwerenności Ojczyzny.
  Polacy opamiętajmy się...
 • Proszę czytać ten wpis z lekkim przymrużeniem oka. Będzie strawny.
  Pozdrawiam.
 • @contessa
  Nie możemy godzić, się by takie badzieje wypowiadało się bez ostrego od nas komentarza.
  Jest dużo czytelników NE nie komentujacych, nie piszących, sama ze 200 stu zaprosilam i co oni widząc taką notkę - mają mętlik w głowie! Są jak lemingi ogłupiale.
  A czy nie o to agenturze chodzi, tu każdy może się zalogować i pisać - NIE MA CEZURY .
  Nasze komentarze - MUSZĄ BYĆ CENZURĄ.
  Albo zwrócićmy się do Redakcji NE o usuwanie postów ewidentnie zniekształcających historię i szkalujacych.
  Pozdrawiam
 • @Gawronski Rafzen
  Współczuję Panu - Pan z rodziny Niesiołowskiego ?
 • @spinaker
  Lubię ten styl tzw. sugestii ale to zgrana płyta.
 • @sowa13
  Dlaczego uważasz, że GR to badziewie ?
  Hmmm...

  Pozdrawiam.
 • @sowa13
  Już się opamietaliśmy.
  ps. Sowa to od tego księdza co walczy z obrońcami Krzyża?
 • @raven59
  Wspólczucia nam nie trza. Wystarczy nas popierać w zawołaniu:"Oddajcie złodzieje co ukradliście".
  To wystarczy.
  ps.słabe macie kartoteki jak na takie pytania.
 • @Gawronski Rafzen
  sowa sówce nie równa.
 • @contessa
  Przepraszam, nie o GR tak powiedziałam, a o jego notce! jest tyle nienawiści do Kaczyńskich, że głowie mi sie to nie mieści.
 • @sowa13
  A czytałaś może komentarz pewnego pawia, z którego wynika, że on nawet na psa śp.Kaczyńskich ma alergię ale udawanie świętoszka poza tym komentarzem całkiem nieźle mu wychodzi.
  Wspomniany komentarz tutaj :

  http://jaron.nowyekran.pl/post/43117,akcja-szlachetna-paczka-pary-prezydenckiej-anny-i-bronislawa#comment_305451
 • @Gawronski Rafzen
  Nie zrozumiałeś Waćpan !
  Panu Niesiołowskiemu też na głowę padło po przejściach więziennych.
  Nie musisz się Waćpan zwracać do mnie w liczbie mnogiej aż takiego honoru od Waćpana nie oczekuję - sam sobie jestem "sterem i okrętem".
 • @raven59
  To zapewne jesteś kolejny latający holender. Ładnie piszesz ale podpisać się za : "Oddajcie złodzieje co ukradliście" nie raczysz więc płyń w siną dal, aby me oko już cię nie dojrzało. Zapewne zaokretowałeś się z bandziorkami i teraz już powrotu nie masz.
 • @sowa13
  My wolimy być na końcu, aniżeli z przodu. Jednak polityka apartheidu nas nie intersuje. Za dużo wycierpieliśmy wielopokoleniowo i dlatego wybraliśmy prawdę od obłudy.
 • @sowa13
  Sprawa nie jest o Kaczyńskich tylko o zdrajcy Jarosławie Kaczyńskim i innych kolaborantach. To zasadnicza różnica. Proszę zatem nie manipulować treścią wpisu.
 • @Gawronski Rafzen
  Piszesz Waćpan: "...podpisać się za : "Oddajcie złodzieje co ukradliście" nie raczysz...".
  A ja Panu na to - tu mieszkam od urodzenia, nie rzucało mnie po zagranicach jak niektórych, mój przodek z Ojca strony za udział w Powstaniu Styczniowym został pozbawion majątku i w sybir zesłan, ziemia mej Matki ostała się na dawnym pograniczu w okolicach Puszczy Nalibockiej a Ona przed Sowietami musiała uciekać z oddziałem Góry-Doliny tak, że trafiła do Powstania Warszawskiego, Jej Ojciec wraz z całą rodziną wywiezion na Sachalin.
  I tego majątku, który tam został - w obecnej Białorusi - nam też nikt nie zwrócił.
  I nie Jarosław Kaczyński to zrobił.
  Pretensyje kierować by do tych co w Teheranie i Jałcie dysputy wiedli nad świata po wojnie porządkiem.

  Z Bogiem !
 • @raven59
  Jarosław Kaczyński z zbrodniarzami uknuł zdradę Narodową i za to będzie sądzony wraz z innym.
  Ale co to człowiek, że swą własność dobrowalnie oddaje bandycie i nie upomina się o zwrot ?
  My Polacy do takiej Polski mamy prawo i żadne skierowanie oskarżeń na innych nas nie zadawala. http://poloniae.nowyekran.pl/post/41195,do-takiej-ojczyzny-mamy-prawo
  ps. upominaj o zwrot u złodzieja, a nie u tych co ze złodziejem ucztują.
 • @raven59
  Panie Raven, przypuszczam, że pan Gawroński jest po prostu chory.

  Musimy porozmawiać z Reakcją NEkranu, żeby notaki noszące znamiona nienawiści i podjudzające do złych czynów - LIKWIDOWAĆ!
  Jeśli i w mich notkach Pańswto coś takie zauważycie proszę zglaszać do admini. NE.
  Albo jest to jakiś plan poza nEkranowy, by nas ze sobą skółcić.

  Za dużo mam tu czytelników, bo na prawdę reklamowałam i reklamuję nE, jeśli ktoś czyta takie posty, oj .... .
 • @sowa13
  Sowa napisz w końcu merytoryczny komentarz odnośnie wpisu w przeciwnym razie opuścisz blog pod zarzutem szerzenia teorii spiskowych i knucia spisków oraz wykonywania nielegalnie zawodu lekarza.
  Tematem jest kolaboracja.
  Jeżeli nie masz dowodów na podważenie prawd zawartych we wpisie to musisz liczyć się z tym, że już tutaj nie napiszesz żadnego komentarza.
 • zdrajca Jaro
  Kaczyńscy oddali nas pod ręce UE, są nawet większymi zdrajcami niż Jaruzelski! za Traktat lizboński powinien odpowiedzieć Jarosław.
 • Sowa 13
  Jednak zmusiłaś mnie do wykasowania. To drugi komentarz który usuwam na NE. Swoje żale wypisuj prywatnie. Prosiłem o ustosunkowanie się czy podane informacje są nieprawdziwe, a ty mnie taki komentarz wklejasz:
  Pan mnie obraził i setki mi znanych ludzi, którzy wybierają się na Marsz Niepodległości i Solidarności. Czy również jest kolaborantem legendarny działacz niepodleglościowy Pan Andrzej Gwiazda?
  Pan Gwiazda tez z nami idzie.
  Proszę przeprosić tych Ludzi i usunąć obraźliwą
  13 08.12.2011 09:39:28
 • @podróżnik
  Wraz z Sassinem powinni podać poważne powody dlaczego nie wsiedli do samolotu oraz inne.
  Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen
  powinien być samolot do którego wsiadłaby cała ekipa z wiejskiej, i gdzieś na księżyc ich wysłać, wszystkich lewaków z PiS, PO i innych partii. wszystkich co do jednego.
 • @podróżnik
  Niech wracają do Rosji skąd na lewych dokumentach pomordowanych Polaków przyjechali.
 • @Gawronski Rafzen
  "ps. upominaj o zwrot u złodzieja, a nie u tych co ze złodziejem ucztują."

  Celne! Powiedziałbym nawet, że boleśnie celne!
 • Głupoty wciskacie, Gawroński Rafzen ... :)
  Komentarz do głupot jest niepotrzebny.

  Pewnie to przejaw tej "mądrości etapu", o której wspomina Bronisław Bul Komorowski ...
 • @Gawronski Rafzen
  Ponieważ doceniłeś Antoniego1, to jednak "coś tam coś tam" wrzucę:

  "... a na dodatek sam nie zje i drugiemu nie da"

  Komu i kiedy "nie dał"? Nie dawał walczyć ze złym prawem, z mafiami, z przekrętami, ze złodziejską prywatyzacją, z kłamstwami historycznymi ...

  Najpierw należy, krok po kroku, prześledzić wszystkie działania, inicjatywy rządu PiS-u po wygranych wyborach w 2005 roku a także należy przeanalizować wszelkie reakcje mediów, "autorytetów", także prawnych i innych "ekspertów", na te inicjatywy a dopiero później cokolwiek pisać i oceniać - nie w ciemno!

  Pewnie najbardziej zachwycony byłeś "inicjatywami" posła Palikota i Szejnfelda w Komisji Przyjazne Państwo ... :)
 • @1normalnyczlowiek
  Ten człowiek skopany przez policjantów 11 listopada 2011 r. dostał wyrok dlatego, że PiS wprowadził takie Sądy.
  To był sztandarowy projekt.
  Nikt w ciemno nie ocenia lecz na podstwie prawa i w granicach prawa. Jeżeli taka zasadą walczyłby PiS to dawno tych dewiantów cywilizacyjnych nie byłoby w kraju lub przenieśle swe urzędy na ul. Rakowiecką, cela zbiorowa lub cały oddział by zajęli.
 • @Gawronski Rafzen
  "dostał wyrok dlatego, że PiS wprowadził takie Sądy."

  ---> To zwykłe kłamstwo. W tamtym czasie mnóstwo pisałem na ten temat na Forum Kraj GW. Pamiętny był między innymi wyrok sędziego idioty, który uznał, że gospodarz obiektu nie musi odśnieżać dachu, że nie odpowiada za skutki ...
  Gdy Ziobro powiedział "pół zdania" na ten temat, to w całej Polsce, we wszystkich mediach, z ust przedstawicieli środowisk "sędziowskich", "prokuratorskich", "adwokackich" ... wybuchła wielotygodniowa nagonka na niego! ...

  "To był sztandarowy projekt."

  ---> Tak! To był sztandarowy projekt. Projekt!

  http://blogS.nowyekran.pl/post/43462,apel-komitetu-honorowego-obchodow-30-rocznicy-wprowadzenia-stanu-wojennego#comment_308524
 • @Gawronski Rafzen
  "Nikt w ciemno nie ocenia lecz na podstwie prawa i w granicach prawa."

  Zapomniałeś o policjantach w stylu Mindy, sędziach w stylu Matlak, prokuratorach w stylu Zalewskiego/Kaczmarka, adwokatach w stylu Kalisza ...
  Najlepsze prawo (którego nawiasem mówiąc jeszcze nie poprawiono w nawet zadowalającym stopniu i na razie nie zanosi się na lepsze) w rękach zakłamanych ludzi staje się jego zaprzeczeniem.

  "Ten człowiek skopany przez policjantów 11 listopada 2011 r. dostał wyrok dlatego, że PiS wprowadził takie Sądy. "

  ---> Nie rozumiem po co takie bezsensowne wolty wykonujesz, usiłując powiązać to, co chciał zrobić PiS/Ziobro w naszym wymiarze sprawiedliwości z bandytami pracującymi w policji i w innych organach ścigania ...
 • Dodam tylko:
  "Ten człowiek skopany przez policjantów 11 listopada 2011 r. dostał wyrok dlatego, że" ...
  ... nie przeprowadzono lustracji, dekomunizacji, deubekizacji ... a szczególnie w środowiskach prawniczych, powiązanych z wymiarem sprawiedliwości i z organami ścigania.
 • @1normalnyczlowiek
  Zrozum, że moje działania które nazywasz "bezsensowne volty" dotyczą:
  1/ ZANIECHAŃ !!!
  2/ Dlaczego Kaczyński i Ziobro wprowadzali nowe prawo na bezprawiu ?
  3/ Fakty są faktami i nie uciekajmy od nich ponieważ sami zostaniemi wciągnięci w bezprawie.
  4/ Czy to normalne aby jeden człowiek tylu zdrajców wypuścił ze swoich szeregów partyjnych ?
  5/ Nie można odłożyć od acta zwalczany przez J.Kaczyńskiego, wniosek Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce o Trybunał Stanu dla Tuska, Klicha, Millera i Janickiego ponieważ jesteśmy Polakami, mamy prawo do godności i poszanowania organizacji pozarządowych które on nie szanuje utrzymując się z publicznych środków od zawsze innymi słowy: Jarosław Kaczyński to deviant i pasożyt społeczny !!!
 • @1normalnyczlowiek
  Oczekuję sprostowania za kłamstwo !
  Oto dowód że manipulujesz czytelnikami i celowo wprowadzasz ich w błąd:
  Ziobro: Sądy 24-godzinne będą próbą dla policji
  Zbigniew Ziobro w wywiadzie dla "Dziennika" broni pomysłu sądów 24-godzinnych. Obiecuje, że błędy nowego systemu szybko naprawi. Nie kryje też, że będzie to próba dla policji, bo to od dowodów zależy, czy podejrzani będą szybko skazani.
  Minister sprawiedliwości mówi, że w celu usprawnienia pracy policja zostanie wyposażona w odpowiednią ilość kamer o wysokiej rozdzielczości, które pozwolą w sposób precyzyjny zidentyfikować sprawców czynów chuligańskich. Podkreśla też, że dobrze zebrane dowody mają kolosalne znaczenie, gdyż nawet najlepsze sądy bez dowodów nikogo nie skażą.

  Zbigniew Ziobro podkreśla w rozmowie z "Dziennikiem", że do sądów 24-godzinnych będą trafiać takie sprawy, gdzie sprawca został przyłapany na gorącym uczynku i nie ma wątpliwości, że przestępstwo popełnił. Jeśli będzie inaczej, sprawa trafi do zwykłego trybu postępowania.

  "Dziennik"/orzechowska/kal
  Źródło: Informacyjna Agencja Radiowa
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ziobro-Sady-24-godzinne-beda-proba-dla-policji-1557702.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 828 komentarze: 6616