Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Polscy Powstańcy wyzwolili KL Warschau 5 sierpnia 1944 roku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydzi budują muzeum na terenie KL Warschau obozu koncentracyjnego dla Polaków.

 

5 sierpnia kolejna rocznica wyzwolenia KL Warschau.

 

 

Jutro rocznica wyzwolenia KL Warschau.Warszawa przeraża wszystkich swymi miejscami mordowania Polaków ! Praktycznie na każdej z ulic Warszawy są tablice pamiątkowe gdzie mordowano Polaków. Może nie budzi zgrozy i zainteresowania wśród okupantów Junty komercyjno-rozbójniczej obecnie przy władzy w Polsce ale oni maja inne dylematy; czy na danej sprawie można zarobić, finansowo lub sondażowo.

W 2010 roku realizowałem reportaż dla jednej z polonijnych gazet w USA. Sprawą zainteresowany byłem także z powodu tragicznej śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach ppłk. Czesława Cywińskiego w dniu 10 kwietnia 2010 roku. Nagrałem wtedy szokująca wypowiedź jednego z członków Zarządu Światowego Związku Armii Krajowej na ul. Zielnej w Warszawie. Otóż ten człowiek który miał 13 lat w czasie gdy Powstanie Warszawskie wybuchło oznajmił mnie, iż nie było komór gazowych w Warszawie, a KL Warschau to był zwykły obóz pracy.

No cóż kolejny patriota w stylu generalicji Jaruzelskiego i Ścibor-Rylskiego. Gdy upierałem się powołując na dokumenty z Norymbergi dodał jednak, iż faktycznie 5 sierpnia Powstańcy wyzwolili obóz żydowski na tzw. Gęsiówce. Gdy zaprotestowałem twierdząc, iż sprawa żydów w Warszawie została definitywnie rozwiązana w 1943 roku czyli rok wcześniej zakończył odpowiadać na pytania i zakończył udzielanie jakichkolwiek wyjaśnień. Zaskoczyło to również pozostałych dziennikarzy z tzw. mediów głównego nurtu. No cóż każdy ma prawo do słabszego dnia i odpowiadanie na pytania dociekliwego dziennikarza nie zawsze sprawia przyjemność.

Ale sprawa KL Warschau jest sprawa poważną o charakterze Narodowym dla Polaków natomiast celowo ukrywaną przez żydów aby nie przyćmić ich geszeftu związanego z instytucją o nazwie holocaust. Otóż nie byłoby sprawy gdyby żydzi w Warszawie nie budowali muzeum emigrantów żydowskich w Polsce na ulicy Mordechaja Anielewicza w Warszawie. Nazwa która zawiera w sobie fałsz intelektualny ponieważ muzeum nazywa się Muzeum Żydów Polskich.

Żydzi nigdy nie byli Polakami, a jedynie korzystali z gościnności Polaków i uciekali do Polski przed prześladowaniami w innych krajach. Mieli swoją administrację poprzez Gminy żydowskie więc w życiu Polaków nie uczestniczyli za drobnymi wyjątkami związanymi najczęściej z intrygami i wynikającymi z nich powiązań o charakterze finansowo-lichwiarskimi tak jak teraz zorganizowane grupy przestępcze ale wtedy takich określeń nie używano. To że ktoś kogoś zabił na gościńcu zdarzało się często i zwyczajowo w kilku na jednego.

Powracam jednak to tematu zasadniczego wyzwolenia Kl Warschau. Otóż to, iż żydzi budują muzeum na terenie KL Warschau to nie jest mały skandal. Dokładnie muzeum jest położone na terenie dawnego więzienia wojskowego gdzie działała komora gazowa dla Polaków oraz spalano tysiące Polaków. To tylko potwierdzenie tezy o okupacji Polski przez grupy przestępcze przybyłe z Rosji, które po wyselekcjonowaniu i masowych mordach na Polakach w okresie po zakończeniu II wojny światowej sprawują władze w Polsce. I to jest ta smutna wiadomość którą okupanci nazywają demokracją. Pragnę zauważyć, że tym miejscu mordowano masowo Polaków po zakończeniu wojny ponieważ obiektami zarządzało NKWD, a następnie do 1956 resort w którym pracowali ochoczo rodzice pierwszej lady, żony Komorowskiego czyli jego teściowie.

Gdzie Polacy będą składać kwiaty, zapalać znicze w miejscu największego obozu koncentracyjnego dla Polaków KL Warschau skoro nawet miejsca nie są oznaczone. Jest tablica pamiątkowa lecz jest ona dezinformująca społeczność międzynarodową do jakich celów został powołany KL Warschau i co czyniono z Polakami. Na tablicy widnieją tylko żydzi różnych narodowości co jest zakłamaniem dotyczącym celów powołania KL Warschau.

Obóz KL Warschau został powołany dla eksterminacji Polaków natomiast żydów wywożono z getta transportami kolejowymi do obozów w Generalnej Guberni. Dodatkowo należy zauważyć, iż sprawa żydów w Warszawie była definitywnie rozwiązana już w 1943 roku po zburzeniu getta i wywozie wszystkich żydów z Warszawy.

5 sierpnia 1944 r. to żołnierze batalionu Armii Krajowej „Zośka” po brawurowej akcji zdobyli obóz. Dowódca powstańców to Ryszard Białous „Jerzy”.

Otóż dla przypomnienia a innym dla uświadomienia. Lokalizacja i sam obóz tzw. stary kompleks obozowy stanowiły trzy obozy na Woli: jeden Lager na Kole i dwa Lagry w Warszawie Zachodniej i powstały jesienią 1942 roku. Jeden Lager o powierzchni około 30 ha. Usytuowany między ulicą Bema, Armatnią i Mszczonowską gdzie znajdowało się 20 baraków. Drugi Lager o powierzchni około 20 ha przy ul. Skalmierzyńskiej w okolicach obecnego Dworca PKS, gdzie znajdowało się 12 baraków. Potwierdzone są one zdjęciami lotniczymi wykonanymi w 1945 roku nad Warszawą.
Po stłumieniu Powstania w Gettcie latem 1943 roku powstał tzw. nowy kompleks obozowy w byłym gettcie. Jeden Lager był zlokalizowany wzdłuż ul. Gęsiej (Gęsiówka), a drugi przy ul. Bonifraterskiej.
KL Warschau składał się z pięciu Lagrów. Obóz posiadał w sumie 119 baraków dla około 41 000 osób na łącznej powierzchni 120 ha.

Komory gazowe – lokalizacja.
Komory gazowe zostały zainstalowane jesienią 1942 roku w tunelu ul. Bema w Warszawie Zachodniej. Wentylatornia i schron zbudowany został pomiędzy ul. Bema a ul. Tunelową. Stanowiły one wraz z pobudowanymi Lagrami jeden kompleks i były połączone obwodnicą o bocznicą kolejową z Lagrami na terenie getta.
Biegli stwierdzili w opinii : „Tunel, wentylatornia z szybami i banie na międzytorzu stanowiły jeden zespół funkcjonalny, mający cechy monstrualnych komór gazowych”. Opinia ta została potwierdzona zeznaniami naocznych świadków.
Uzasadnienie ich powstania wynikało z niemieckiego planu zmniejszenia liczby mieszkańców Warszawy do 200 tysięcy osób. Masowa zagłada środkami konwencjonalnymi przez rozstrzelanie, publiczne wieszanie itp. była droga i technicznie nie możliwa do wykonania.
Komory gazowe służyły wykonaniu planu niemieckiego eksterminacji ludności cywilnej Warszawy, gdzie kilka razy w każdym tygodniu od jesieni 1942 roku do wybuchu Powstania Warszawskiego czyli sierpnia 1944 roku dokonywano zbiorowych mordów. Ludzi gazowano nocą a zwłoki wywożono wczesnym rankiem skoro świt. Samochody ciężarowe wjeżdżały do tunelu od strony ul. Armatniej – Woli, a wyjeżdżały od strony Ochoty. Każdorazowo do tunelu wjeżdżały cztery lub więcej ciężarówek oznakowanych literami „WH”. W takich komorach gazowych zbrodniarze mieli warunki do mordowania gazem po kilkaset ludzi jednorazowo.
Dodatkowo Niemcy urządzili mniejsze komory gazowe w zaadaptowanych celach m.in. przy zbiegu ul. Gęsiej i ul. Zamenhofa.

Można jednoznacznie stwierdzić, że Powstanie Warszawskie ocaliło wiele setek tysięcy cywilnych istnień Polaków na terenie Warszawy.

Dzień 5 sierpnia to dzień w którym Polacy wyzwolili obóz koncentracyjny dla Polaków KL Warschau, a tyle lat po wojnie nie mają gdzie składać kwiatów i wieńców ponieważ władza w Warszawie tak jak władza w Polsce należy do okupantów !

To Polacy przerwali ludobójczą działalność KL Warschau na 6 miesięcy przed wkroczeniem nowych zbrodniarzy z NKWD, którzy uruchomili na nowo kompleks aż do roku 1956 wraz z stałą obsługą zwaną przez Niemców Leichenverbrennungskommando z jednym wyjątkiem, nie było komór gazowych.

Cel był ten sam „likwidacji substancji Narodu Polskiego” zdefiniowanego wiele lat wcześniej i uzgodnionego z Niemcami i realizowanego skutecznie do dnia dzisiejszego.

KOMENTARZE

 • BRAWO GAWROŃSKI RAFZEN !!! - POTRZEBNE JEST TEŻ SYMBOLICZNE MIEJSCE
  "......Dzień 5 sierpnia to dzień w którym Polacy wyzwolili obóz koncentracyjny
  dla Polaków KL Warschau, a tyle lat po wojnie nie mają gdzie składać kwiatów
  i wieńców ponieważ władza w Warszawie tak jak władza w Polsce należy do
  okupantów !........"
  ========================================

  Trzeba koniecznie ustalić symboliczne miejsce (podobnie jak kiedyś

  Dołek Katyński na Cemntarzu Wojskowym) aby Polacy mogli oddawać

  hołd swoim Pomordowanym Rodakom oraz świętować dni takie jak

  jutrzejsza rocznica Wyzwolenie KL Warschau !!
 • KL Warschau
  Bardzo ważny tekst.

  Zobacz więcej:

  http://carcinka.nowyekran.pl/post/63472,oboz-zaglady-konzentrationslager-warschau
 • Mala korekta
  "Można jednoznacznie stwierdzić, że Powstanie Warszawskie ocaliło wiele setek tysięcy cywilnych istnień Polaków na terenie Warszawy."
  Panie autorze, wiem ze co do slusznosci PW zdania sa podzielone.
  Nie mozna jednak grac na numerach i nawet po czesci znizac sie do "oficjeli" z holocaust biznesu. 6 x ~31 x ~400 (o takiej wydajnosci mowa) daje nam to ~75 tys istnien ludzkich a nie setki tysiecy! To tyle co do numeru.
  .... Co do postu to bardzo dobrze ze sa ludzie, ktorzy rozglaszaja ten
  tragiczny fakt z naszej historii. Jezeli my o nim zapomnimy inni na pewno to zatuszuja. Trzeba o tym mowic glosno aby niektorym do lba nie przyszlo falszowac historie. Bohaterow i meczennikow trzeba czcic a mordercow karac. To niepisane prawo. A tak z drugiej strony troszke sie dziwie dlaczego zydowskie machloje nasza historia przychodza tak latwo?
 • Historia KL Warschau świadczy, że zatrzymanie frontu w Warszawie grozilo zagłada ludności nie tylko zz zimna i glodu
  w wypadku braku decyzji do powstania pod dowództwem AK i braku przywrócenia praw międzynarodowych ludności i zołnierzom w warunkach kapitulacji powstania. Tego sjonistyczni kabotyni i zawstydzeni brakiem Krzyża Żelaznego u dziadka po Wehrmachcie nigdy Polakom nie darują.
  http://telewidz.nowyekran.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
 • mamy wystarczajaco dużo martyrologii,
  żeby na siłę dorabiać więcej.
  Kiedy w Warszawie rozwalali zakładników, czy ludzi z łapanek, nawet po kilkanaście osób, to wiadomo było o tym. Były obwieszczenia, bliscy opłakiwali swoich członków rodziny, nie było w zbrodni żadnej anonimowości. Każdy wie, kto zginął w Wawrze.
  A tzw. KZ Warschau? Ginęło w komorach gazowych po kilkaset osób DZIENNIE? Jakich osób? Kto je zna? Gdzie leżą? Kto ich grzebał, transportował ciała, bądź palił je, o ile tam były krematoria? Kto czuł smród z tych kominów? Żeby zabić i spalić kilkaset osób dziennie, to trzeba się nieźle nagłowić!
  KL Warschau to taka sama rewelacja jak "maskirowka" Smoleńska - ma odwrócić uwagę od prawdy - zajmując się pogłoskami i plotkami. Potem, jakiś cwaniak powie: "No co, Polacy? Nawet kłamiecie w martyrologii! Oszukujecie! Tak naprawdę, to sami mordowaliście, bo po co dorabiacie sobie kłamliwą legendę cierpiących?
 • @Muni 02:57:47
  Was zydokomuszych krzykaczy jest garstka nie zakrzyczycie prawdy, jest wiele dowodow na istnienie KL Warschau i dokonywane tam zbrodnie/prof. Trzcinska/.
 • @Stara Baba 00:19:32
  Ja utrzymuję setek tysięcy Polaków.
  Nie wiesz stara babo jak potoczyłaby się sytuacja gdyby obóz istniał nadal !
  Polacy przerwali mordowanie Polaków !
 • @Muni 02:57:47
  Żydzi mają za dużo, natomiast Polacy za mało martyrologii.
  Świat musi poznać prawdę o masowym mordowaniu Polaków przez żydów od roku 1917 i nawet po zakończonej oficjalnie II wojnie światowej. Obecna Ustawa szczepionkowa ma temu również służyć.
 • @tex 03:07:55
  To nie tylko dowody Pani Trzcińskiej są istotne.
  Dowody zostały ujawnione w Norymberdze i są dowodem na ludobójstwo Polaków.
  Pozdrawiam.
 • @telewidzacy 01:58:33
  Wielu manipuluje faktami na niekorzyść Polaków w wiadomym celu czyli uwypuklenia plemion żydowskich i nagłośnienia słowa holocaust.
 • @Jacek Rossakiewicz 23:50:26
  Wiele jest tekstów i dowodów na komory gazowe. Te zdjęcia jednoznacznie obrazują i dokumentują gazowanie Polaków w Warszawie.
 • @Zbigniew-Grzymski 22:42:25
  Tylko aby PiS tego nie organizował ponieważ będzie to tak jak z obroną Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
  Jesteśmy gotowi służyć pomocą w ustaleniu miejsca pamięci mordowania Polaków.
 • @Gawronski Rafzen 06:18:15
  W liczbach zawsze trzeba byc rzetelnym.
  Gdybaniem historii sie nie zapisuje. Sytuacja w tym konkretnym obozie potoczyla by sie tak jak mowia liczby pod warunkiem dalszej jego dzialalnosci! Nie ma co zmyslac! Nie bylo czasu na jego rozbudowe i to w tamtym miejscu.
 • @Gawronski Rafzen 06:18:15
  Proszę mnie poprawić - jeśli nietrafnie rozumuję. Owych "348 więźniów Żydów obywateli różnych krajów Europy" wyzwolonych z obozu przez AK to były osoby obsługujące komory gazowe, wywóz i utylizację zwłok Polaków, sortowanie rzeczy zamordowanych? Czy w sprawozdaniach AK-owskich zachowały się zeznania tych ludzi? Czy ktoś w sierpniu 1944 badał - po oni tam są? Dlaczego Niemcy ich jeszcze nie zabili, albo - nie zabrali ze sobą wycofując się przed AK-owcami? Ja tutaj wcale nie obarczam ich odpowiedzialnością moralną za taką pracę w obozie - gdyż robili byli by to pod przymusem i groźbą śmierci. Jednak - chcę poznać prawdę? Gdzie można znaleźć sprawozdania tych ludzi składane przez AK-owską służbą wywiadowczą?
 • coś nieprawdopodobnego...
  ... ten brak reakcji Polaków na TEN ARTYKUŁ... ten brak tej solidarności z TYMI którzy walczyli o Polskę! Złożyli za Nią NAJWIĘKSZĄ OFIARĘ... przecież tutaj czasami pod niektórzymi artykułami jest przeszło 20tys wpisów!.. kilkaset wejśc i kilka wpisów! WSTYD POLACY!!!!!!!!!
 • Tak własnie jest...
  ustawa szczepionkowa jest kontynuacją KL WRSCHAU, KL ŚWIĘTOCHŁOWICE itd, itd... A Polacy sami się zgłoszą po szczepionki, by do nich nie zabrakło!!!...
 • @Eugeniusz Sendecki 07:38:56
  Na większość Pana pytań odpowiedź jest Tak !
  Kilka z tych oswobodzonych osób rozstrzelano po wyzwoleniu obozu.
  I nie był to antysemityzm.
 • @Jan Paweł 07:58:05
  To wina skutecznego terroru społecznego w Polsce na ogromną skalę !
  Od czasu więzienie oponentów, od czasu rzekome samobójstwo znanych osobistości. Proszę wierzyć to odstrasza.
 • @Jan Paweł 08:15:01
  Ustawa szczepionkowa jest w celu wymordowania części Polaków zgodnie z ustaleniami czterech konferencji Gestapo i NKWD !
 • @Stara Baba 07:15:53
  Stara baba nie szanuje naszych opinii i dodatkowo pomawia. W tej sprawie nikt nie gdyba.
  Zdrajcy piszą o 20 tys. pomordowanych Polaków, Pani Trzcińska około 200 tys., a my piszemy iż KL Warschau pochłonął około 650 tys. Polaków.
 • Gawroński Rafzen
  Chyba więc wykład Pana Grzegorza Brauna koresponduje z Pana artykułem:
  http://www.youtube.com/watch?v=bX8RCzQ9o-4&feature=plcp
 • Gawroński Rafzen
  Pan Grzegorz Braun zwraca uwagę (a raczej Polakom przypomina) na fakt istnienia Pana Boga. My Polacy z naszą Historią i Tradycją Tysiąclecia Chrześcijaństwa zapominamy że w TYM własnie są ŹRÓDŁA MOCY RZECZPOSPOLITEJ. Wie o tym Okupant (niszcząc na wszelkie możliwe sposoby Naszą Wiarę), zapominaja o tym Polacy.
  GDY BÓG Z NAMI, TO KTO PRZECIW NAM...
 • @Gawronski Rafzen 08:48:11
  "Stara baba nie szanuje naszych opinii i dodatkowo pomawia" -
  ...To nie jest prawda. Gdybym nie szanowal wcale bym sobie tym tylka
  nie zawracal. Ja poprostu nie zgadzam sie z numerami w obliczeniach
  gdyz sa nieprawdziwe i fizycznie niemozliwe. To nic nie ma do rzeczy z szanowaniem autora. W poprzednim wpisie zaznaczylem nawet ze to dobrze ze ktos o tej histori pisze gdyz jest zdecydowanej wiekszosci nieznana! Czy to jest oznaka nieszanowania?
 • re
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Warschau_%28KL%29
 • @Stara Baba 09:56:25
  Zarzut nieprawdy to oczernianie. Jak można pisać, iż to nieprawda skoro nie przedstawiliśmy jeszcze dowodów i naszych wyliczeń ?
  Widocznie wypisywać brednie w komentarzach na zasadzie popieramy ale to co państwo opisujecie to nieprawda !
  Znany schemat manipulacji podświadomością ludzką.
 • @Jan Paweł 09:43:25
  Wiemy o tym ale to nie jest wpis komercyjny promocji Brauna.
 • @Gawronski Rafzen 11:42:31
  Przestan czlowieku brnac w to glebiej. Ustalono juz dawniej ze przepustowosc tych urzadzen w KL wynosila max 400 osob. To ty piszesz tu propagande i dlatego zwrocilem na to uwage.
  " Jak można pisać, iż to nieprawda skoro nie przedstawiliśmy jeszcze dowodów i naszych wyliczeń ? ".... Kogo wyliczen? Moze jeszcze swoje
  wyliczenia w "Wiki" umiescicie i bedziecie oglaszac farmazony? Przeciez tam kazdy moze!
  Napisales w poscie ze gdyby powstancy nie wyzwolili KL zginelo by tam
  przez 6 miesiecy (tak sugerujesz) kilkaset tysiecy ludzi. Ja tobie znowu
  odpowiadam i to juz nie za grzecznie ze to g...no prawda! Odkrywaj
  historie a nie mnoz propagande. Na tym koncze ten spor.
 • @Stara Baba 11:56:27
  Niestety brniemy w KL Warschau i odkrywamy zafałszowaną wiedzę o manipulacji podświadomością Polaków, a ty stanowisz najlepszy przykład i dowód.
  Pewnym faktom nie można zaprzeczyć więc komentarzami można wmówić czytelnikom iż piszący pisze nieprawdę. Sprawa więc pozostaje więc bez zmian; itd !
  Tak to działa Szanowni czytelnicy.
 • Szanowni czytelnicy.
  Wpis ujawniający manipulację faktami i prawdą historyczną jest dostępny od wczoraj godziny 20.
  Jak sami Państwo możecie przeczytać nie znalazł się ani jeden żyd aby za taki stan rzeczy, iż muzeum budowane jest na miejscu męczeństwa Polaków przeprosił Polaków !
 • @tex 03:07:55
  tak, na bomby próżniowe w Smoleńsku też są dowody.
  Jesteście pożywką dla agentury, ale i dla Żydów,bo chociaż cały czas o tych Żydach nadajecie gracie na ich konto. Dorabiacie mordę Polsce.
 • @Muni 12:35:37
  Dalej będziesz bezzasadnie pomawiał Polaków to z tego blogu wylecisz. Manipulujesz faktami.
  Otóż nie śledzisz publikacji i reportaży dostępnych w internecie które można w przeciwieństwie do innych mediów odszukać za pomocą wyszukiwarki. WIEDZIAŁBYŚ IŻ NIE MA DOWODÓW, IŻ WYLECIELI Z WARSZAWY TAK JAK SUGERUJĄ WSZYSTKIE MEDIA.
  A co do żydów to Polacy mają prawo do prawdy która rzecz jasna nie pasuje żydom i tu jest konflikt interesów.
 • @Gawronski Rafzen 06:35:15
  Gawronski Rafzen:
  "@Zbigniew-Grzymski 22:42:25
  Tylko aby PiS tego nie organizował ponieważ będzie to tak jak
  z obroną Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
  Jesteśmy gotowi służyć pomocą w ustaleniu miejsca pamięci
  mordowania Polaków..."
  =========================================

  Mam cichą nadzieję, że jednak tym razem nie pozostawicie sprawy

  Komo-ruskiemu i jego POlszewickiej bandzie tak jak to było z "Obroną

  Krzyża" na Krakowskim Przedmieściu :)))

  no i zamiast tylko "służyć pomocą" weźcie się wreszcie

  sami do roboty :))
 • @Jan Paweł 07:58:05
  Jan Paweł:
  "coś nieprawdopodobnego...
  ... ten brak reakcji Polaków na TEN ARTYKUŁ... ten brak tej solidarności z
  TYMI którzy walczyli o Polskę! Złożyli za Nią NAJWIĘKSZĄ OFIARĘ...
  przecież tutaj czasami pod niektórzymi artykułami jest przeszło 20tys wpisów!..
  kilkaset wejśc i kilka wpisów! WSTYD POLACY!!!!!!!!!"
  ===============================================

  "coś nieprawdopodobnego" - taka jest rzeczywistość w agenturalnym

  państwie wermahtowego wnuka - Matoła, ruskiego szczynka - Bula i

  duchowego rabina - Zdradka !!!

  45 lat + 23 lata pałowania żydo-ruso-sowiecką zajadłą propagandą zrobiło

  z 80 proc. Polaków polaczkowski motłoch (patrz Mumi, telewidzacy itp.

  itd.), który nie przyjmuje do wiadomości prawdy o ludobójstwie na

  Narodzie Polskim.
 • @Zbigniew-Grzymski 13:30:59
  Chcesz to masz.
  Plac Piłsudskiego to nekropolia zamiast organizować satanistyczne konkursy przez Nycza i Ołdakowskiego może powstać tam Mauzoleum pomordowanych Polaków od roku 1917!
 • @Gawronski Rafzen 14:37:57
  Gawronski Rafzen:
  "@Zbigniew-Grzymski 13:30:59
  Chcesz to masz.
  Plac Piłsudskiego to nekropolia zamiast organizować satanistyczne konkursy
  przez Nycza i Ołdakowskiego może powstać tam Mauzoleum pomordowanych
  Polaków od roku 1917!"
  =========================================

  A może pomordowanych od czasu Mieszka I-go - i czcić na czubku

  Pajaca Kultury ??? - nie wykręcaj się wirtualnym sianem

  i zorganizuj, realne, konkretne, symboliczne miejsce czczenia pamięci

  Polaków pomordowanych w KL Warschau !!!
 • Gawroński Rafzen 11:44:08
  Nie jest to wpis komercyjny Pana Brauna, wręcz przeciwnie, bo nie o komercję ani reklamę tu chodzi. Natomiast z szacunkiem chylę czoła przed tą Wielką Pracą którą wykonujecie Panowie dla Polski
 • @Zbigniew-Grzymski 17:06:50
  PLAC PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE TO GODNE MIEJSCE JAKO MIEJSCE PAMIĘCI KL WARSCHAU. (En face dawnego hotelu Victoria)
 • @Jan Paweł 17:28:14
  Szanowny Panie.
  Dziekujęmy za zrozumienie jednak musimy dbać o meritum sprawy. W tym wpisie meritum to pobudowanie żydowskiego muzem na miejscu męczeństw Polaków.
  Pan Braun jest sprawą odległą, choć ważną.
 • Gawroński Rafzen 14:37:57
  Piękny pomysł z Mauzoleum Polaków Pomordowanych po 1917 roku. Koniecznie, Idea ta powinna byc realizowana. Byłaby to piękna Lekcja Historii. Myślę że pomysł ten z cała pewnością mógłby liczyc na przychylnośc Polonii, no i chyba trzeba się spieszyc, by do Komitetu Honorowego mogli jeszcze wejśc żyjący Kombatanci.
 • @Jan Paweł 18:30:32
  Mauzoleum to także Istytut wiedzy o Polonii na świecie, ale nie tej z Izraela.
  ps. Tacy kombatanci jak Ścibor-Rylski i inni niech sobie robią mauzoleum kolaborantów. Najlepiej w pałacu Stalina. Otwarcia może dokonać sam TW "BOLEK".
 • Gawroński Rafzen 18:59:09
  Ma Pan rację. Emigracja to także dramat a czasami tragedia Polaków. I ma Pan rację, że powinien to byc także historyczny instytut naukowy. Zaś co do kombatantów... no cóż...
 • @Gawronski Rafzen 13:02:42
  Nie manipuluję faktami, bo fakty jakie są, każdy widzi, są dostępne, a jeżeli ich nie widzi, to nie ma faktów.
  Mówisz, że Tupolew w ogóle nie wyleciał?
  To może zakopali go w ruinach KL Warschau, a 96 osób zagazowali w tunelu trasy WZ? Tam są takie wentylatory też...

  FYM i TY... nie wierzę w identyczne symptomy obłędu, znajduję więc, że jesteście agentami wpływu.
  I nie strasz mnie, że wylecę z blogu, bo jesteś jeszcze bardziej śmieszny.
 • @Muni 20:06:50
  Nowa hipoteza przedstaw ją na zespole smoleńskim. Masz rację, iż jestem agentem wpływu ponieważ chciałbym aby krzyż pozostał na Krakowski Przedmieściu zamiast np. pomnika.
 • @Muni 20:06:50
  Szanowny Panie. Na pewno coś się dziwnego działo z prezydentem Kaczyńskim przed wylotem do Smoleńska. Na pewno pamięć o KL Warschau jest poddawana eliminacji. Na pewno wokół Sędzi Trzcińskiej toczyła się gra obliczona na zapomnienie o jej zaangażowaniu w śledztwo w sprawie. Na pewno my, zwykli polscy obywatele nie mamy wiedzy, którą obecna i każda następna władza jest nam winna. Cyniczne i perwersyjne drwienie z naszych uczuć narodowych jest formą antypolonizmu i bardzo Pana proszę - niech Pan tego nie robi więcej!
 • @Gawronski Rafzen 20:55:56
  powielone:
  http://www.mmpulawy.pl/blog/godziemba/5sierpnia44-powstancy-odbili-kl-warschau
 • @sosenkowski 10:38:44
  Super !
  I oto w tym wszystkim chodzi aby ważne dla Polaków rocznice powielać na lokalnych portalach !
  Pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 09:43:25
  Ta pseudokatolicka wiara to źródło jakiegoś nienormalnego cierpiętnictwa i kretyńskiego mesjanizmu.
  Stare Polaki na początku opierały się temu jak tylko mogli. Niestety ulegli z czasem.
 • @Zbigniew-Grzymski 13:45:17
  srać się chce od takich komentarzy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538