Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Gowin zamyka dr. Zbigniewa Kękusia do psychiatryka !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gowin i judeo-sataniści nienawidzą Polaków !

 

Uwaga !

Gowin i judeo-sataniści chcą dr. Zbigniewa Kękusia zamknąć do psychiatryka. Otrzymałem telefon iż Policja usilnie go poszukuje aby go zamknąć w zakładzie psychiatrycznym.

STOP dewiantom i zbrodniarzom !!!
 

To są rezultaty nagradzania zbrodniarzy prestiżową nagrodą międzynarodową. Oni są przekonani, że takie postępowanie to norma !

KOMENTARZE

 • @grzesiekZ 10:29:24
  Także jestem za czołówką ale mnie puszczają raz na rok. Taki mam limit od władzy.
  No cóż zapewne zaraz ktoś napisze i wtedy będzie głośno.
 • @grzesiekZ 10:39:51
  Za kilka godzin ujawnię źródło !
 • @Gawronski Rafzen 10:47:54
  Informacja jest informacją. To tak jak z wiarą, albo wierzysz albo nie. Nie można być trochę w ciąży. Kobieta jest w stanie błogosławionym albo nie jest !
 • @grzesiekZ 10:59:38
  Nie obrażaj mnie publicznie !
  Jak chcesz wiarygodne źródła to dzwoń czym prędzej do synagogi, Sakiewicza, Bachurskiego lub pińskopodobnych ale najszybciej bedzie gdy zadzwonisz do TVN-u oni ci prawdę pwiedzą i uwiarygodnią !
 • @grzesiekZ 11:22:02
  Jeżeli nie zamiszczą wpisu to kolejny raz ośmieszą się nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni.
  Zamieszczą wtedy gdy Pan Kękuś będzie szprycowany w zakładzie karnym i to będzie litowanie sie nad losem i naciski medialne !
  To będzie wiarygodne ponieważ to poda kryminalna władza.
  Tego nie rozumiesz !!!
 • @grzesiekZ 11:22:02
  Widzisz nazwiska tych wiarygonych z lewej strony ekranu ?
  Połowa z nich to agentura lub zdrajcy ! Oni są naprawdę wiarygodni.
 • popieram prośbę
  Jeżeli źródło jest wiarygodne to optuję,żeby ten artykuł znalazł się ,,na górze''.Pan Kękuś jest kimś wybitnym,odważnym i wzorem obywatela.Takich ludzi nam potrzeba by później zreformować tę chorą rzeczywistość!Jeżeli z tym zagrożeniem to prawda to należy się z nim skontaktować,być w kontakcie,myśleć o prawniku dla niego i mieć oko na niego bo ten reżim może mu coś zrobić!
 • @grzesiekZ 11:36:16
  Wystarczy zamieścić adnotacje: "Według blogera Gawronski Rafzen z Nowego Ekarnu itd..."
  To załatwia sprawę.
  Problem tkwi jednak w utajnianiu informacji od pewnych konkretnych osób w formie zoorganizowanej. Dotyczy to nie tylko mojej osoby ale np. Pana Cierpisza i wielu innych.
  Kto kontroluje rzekomą opozycję posiada realną władzę !
  Pamietaj o tym.
 • @maro 11:52:56
  W takich sytuacjach czas jest istotny !!!
  ps. Pan Kękuś wielokrotnie dowiódł prawdy i racji, a skromny bloger który podał krótką informację nie jest początkująca osobą !
 • @maro 11:52:56
  Zadzwoń do Pana Kękusia, a pomożesz policji go zlokalizować !
  Gratuluję rozumu lub celowego działania !
 • Szanowni czytelnicy i życzliwi nieprzyjaciele.
  Informacja jest dostepna już od godziny 10 minut 30 czyli przeszło dwie godziny.
  Czy nie ma nikogo w redakcji aby zadzwonić do Ministerstwa Niesprawiedliwości lub Gowina albo do sądu zezwierzęcego w Krakowie i zapytać:
  kto wydał nakaz sądowy doprowadzenia do zakładu psychiatrycznego Pana Kękusia ?
 • A więc Polscy Patrioci znowu do psychiatryka ...
  Polecam znamienny w tym kontekście komentarz redaktora Szeląga z POLSAT NEWS, jaki ukazał się po opublikowaniu przez nas na stronie Wrocławskiego Komitetu informacji o doniesie organizacji "Otwarta Rzeczpospolita - stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii (sic)" i wszczęciu przez szefa wrocławskiej prokuratury dochodzenia z art. 256 KK:

  http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1307-czy-tw%C3%B3rca-i-koordynator-konwentu-narodowego-polski-zostanie-kolejnym-%E2%80%9Eantysemit%C4%85%E2%80%9D-iii-rp?

  Oto on:

  "Zacząłem czytać artykuł p.Klimona Sołowieckiego. Zakończyłem bardzo szybko - nie będę sobie zaśmiecał umysłu tak niedorzecznym bełkotem. Dziwię się, że organizacja, która ma w nazwie Naród i Polskę przyznaje się w ogóle do indywiduum, które wydaje z siebie treści rodem z Mein Kampf i Protokołów Mędrców Syjonu napisanych przecież przez carską ochranę.

  Całym sercem wspieram działania mojego Państwa wymierzone w rasistów i wszelkich głosicieli narodowej nienawiści. Nie wiem tylko czy należy ich zamykać w więzieniach czy szpitalach psychiatrycznych. A może najlepiej byłoby ich skazać na roboty publiczne np.porządkowanie miejsc męczeństwa polskich Żydów np. w Treblince...

  Z poważaniem
  Wojciech Szeląg"
 • @Gawronski Rafzen 10:51:52
  Zamieszczam informację od Monitora pod linkiem http://www.monitor-polski.pl/binienda-klamie-czy-jest-madry-inaczej-krzysztof-cierpisz/comment-page-1/#comment-33493, gdyz poinformowałam na tamtym blogu o zdarzeniu z Kękusiem. Monitor ma dać sprostowanie. Teraz cytuje wypowiedź Pana Marka:

  "Sprostowanie: „To nie Gowin zamyka Kękusia”, ale chcą go wziąć na badania psychiatryczne, w związku ze sprawą prowadzoną w Dębicy. Sędzia chce zbadać czy dr Kękuś był zdrowy psychicznie w latach 2002 – 2005, choć pownna sprawę umorzyć w związku z uznanymi przez Prokuratora Generalnego i Sąd Najwyższy dowodami na to, że jest niewinny.
  Niedługo opublikuję materiał filmowy na ten teamt."
 • @katerina404 15:30:01
  Jak mnie wiadomo Gowin jest ministrem niesprawiedliwości i to on odpowiada za podległych mu funkcjonariuszy za ich działaność antykonstytucyjną !!!
  Ja obstaję przy swoim :
  "Gowin zamyka Pana Kękusia do psychiatryka"
 • @grzesiekZ 15:39:38
  Widzisz, że informacja jest wiarygodna to dlaczego takie podejście do sprawy ?
 • @Wrocławski Komitet 13:57:15
  Prosimy o reklamowanie się na innych blogach !
 • @grzesiekZ 15:59:24
  "a niby dlaczego ja mam wierzyć jakiemuś bloggerowi Gawrońskiemu"...

  Ponieważ Gawroński idzie za swe słowa do więzienia; celowy naiwniaczku !
  Masz takich innych to oczekuję linków.
 • @Gawronski Rafzen 12:24:42
  Może jutro będą już jakieś wiadomości. Wysłałam pytania do kilku instytucji.
 • @Rebeliantka 19:52:33
  Wspaniale !
  Gdyby tak każdy chiał cos zrobić konkretnego i celowego od wypisywania komentarzy blogu !
  Pozdrawiam.
 • @mambatyodtaty 20:17:37
  Dobre uzupełnienie i podsumowanie.
  Kończąc pragnę jednak podziekować "grzesiekZ" za możliwość napisania moich osobistych opinii w komentarzach. Dobrze, że zostały napisane.
  Deklarowane sprawy w komentarzach nie byłyby godne aby o nich pisać ponieważ są ważniejsze wydarzenia jak np: wsadzanie ludzi do psychiatryka lub więzień - bezprawnie na widzimisię sędziów !!!
  Pozdrawiam.
 • @grzesiekZ 23:20:36
  Najpierw prosisz na prywatnej poczcie aby wykasować twoje komentarze a teraz znowu plujesz manipulując np. słowem więzieniem nie pisząc dlaczego tam przebywałem i na podstawie jakiego artykułu. Uzupełnię art. 212 K.K.
  Bardzo ważna rzecz wyszła na światło dzienne.
  Otóż dlaczego admini przez tyle godzin czekali na zielone światło aby puścić taką informację na pierwszą stronę i od kogo otrzymali pozwolenie ?
  Jak piszesz zwykły bloger to dlaczego taki zwykły bloger jak ty ma wpływ na manipulację poprzez wstrzymywanie b. ważnej informacji na NE, a ja takich możliwości nie posiadam ?
  Dlaczego osoby o określonym światopoglądzie są dyskryminowane nie tylko na NE ale również w Gazecie rzekomo Polskiej, Gazecie Jerozolimskiej czytaj warszawskiej, w klubach GP, itd ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538