Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Cenzura czy prowokacja na Nowym Ekranie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka minut temu usunięty został kolejny wpis z mojego blogu ! Pedalstwo i mordowanie dzieci via samoloty bezzałogowe to tematy na cenzurę ?

Oto ten wpis:

 

Lista ofiar seryjnego mordercy Obamy. - Gawronski Rafzen - NowyEkran.pl
poloniae.nowyekran.net
Barak Obama zamordował więcej dzieci od niejednego gestapowca.
 
Wczoraj usunięto także ten wpis:
 
Armia judeo-satanistów dowodzona przez zboczonych seksualnie. - Gawronski Rafzen - NowyEkran.pl
poloniae.nowyekran.net
Znamy już przyczyny licznych samobójstw żołnierzy w Afganistanie i Iraku.

KOMENTARZE

 • re
  ależ to niemożliwe, przecież na NE "NIE MA CENZURY" (cytat za RO)

  ;)
 • @autor
  nie ma cenzury, wystarczy nie zmieniać ustawień postu nadanych przez administratorów.

  z tego co wiem Pan się nie podporządkował kilkukrotnie, również po ostrzeżeniu.

  administratorzy, z definicji, nie ingerują ani w treść ani w tytuł. mają jednak swobodę kształtowania layout NE.

  posty, które "zniknęły" mogą się pojawić zaraz po zaniechaniu przez Pana w/w praktyk.
 • @
  Oba powyższe linki odpowiadają: error , strona nie istnieje.
 • @KOSSOBOR 00:38:43
  dokładnie tak, są zbanowane po kilkukrotnej "poprawce" po administratorach. mogą zostać przywrócone ale ...

  administratorzy mają prawo ingerować w zakładkę tematyczną (i ją zmieniać) oraz dodawać obrazek administracyjny.
 • @Pirx 00:36:50
  > wystarczy nie zmieniać ustawień postu nadanych przez administratorów.

  Mam pytanie:
  Co to są "ustawienia postu nadane przez administratorów"?

  Mogę prosić o szczegółowe wyjaśnienie?
 • @Freedom 00:44:42
  zakładka. umowa jest taka, że nie ingerujemy w treść ani w tytuł. w razie konieczności ingerujemy w obrazek tytułowy.

  parę razy, niestety musiałem poprawiać w tekście blogerów błędy ortograficzne (nie podam jakie ani u kogo !), formatowanie obrazka, który nie mieścił się na szpalcie i był tylko częściowo widoczny, formatowanie tabelki (w tego samego powodu) ...
 • @lju 00:50:59
  autor został poinformowany i nadal to robił.
 • Oświadczenie.
  Napisałem do ŁŁ red. naczelnego oraz właściciela Ryszarda O. w związku z umieszczaniem moich wpisów w zakładkach niekonwencjonalne które równie dobrze nazwać dewiactwo o którym pisze. Także na portalu Facebook.

  To wyrafinowana forma ośmieszenia autora. Problemy zaczęły się po zablokowaniu niejakiego rangera, który traktował mój blog jako walkę ideologiczną z udokumentowaną prawdą oraz udzieleniu wywiadu dot. P. Bogdana Goczyńskiego o celowym przedstawianiu Go w określonym wizerunku medialnym jako zdziczałą osobę.

  Do tej chwili nie otrzymałem odpowiedzi. Informacje od osoby nie uprawnionej traktuje zawsze jako dobra rada. W tym przypadku Pirx.

  Nie jest prawdą ani jedno twierdzenie osoby podpisującej się jako Pirx, iż mimo informacji kontynuowałem zmiany. Nie otrzymywałem żadnych informacji na pocztę przed usunięciem wpisów według twierdzeń osoby nieuprawnionej nazywającej się Pirx. Otrzymałem krótką informację abym nie zmieniał zakładek od niejakiego Pirx gdy już usunięto moje dwa wpisy.

  Rafał Gawroński
 • @lju 00:27:54
  Radykalne !
 • @Acontrario 00:22:03
  To pospolite oszustwo komercyjne polegające na wmawianiu, iż portal nie prowadzi cenzury gdy tak naprawdę usuwa wpisy o określonym znaczeniu i prosi o środki finansowe dla dalszego prowadzenia tzw. biznesu.

  To tak jakby sprzedano samochód prezentując najnowszy model np. Citroena, gdy ktoś już zapłaci otrzymuje taki sam samochód tylko w miniaturce.

  Ta sprawa jest tego typu oszustwem komercyjnym !
 • @Gawronski Rafzen 07:41:10
  A to jest dowód na moje twierdzenie:
  od: Pirx
  data: 2013-01-26 18:41:47
  Witam,

  Proszę nie poprawiać klasyfikacji postu po administratorach odpowiedzialnych za layout całości treści NE.

  pozdrawiam

  Pirx
 • @Pirx 00:55:21
  Proszę nie dezinformować czytelników !
 • @KOSSOBOR 00:38:43
  Niestety polityka cenzury to w przypadku NE pospolite oszustwo lub prowokacja.
  Mam nadzieję że ludzie odpowiedzialni za ten stan rzeczy uzasadnią działania redakcji / adminów.
  Widać udokumentowane tematy są nie do zaakceptowania.
  Pozdrawiam.

  ps. niejaki Pirx skutecznie wprowadza w błąd co do okoliczności i gdzie on się tego nauczył ?
 • @Freedom 00:44:42
  Fajny fałsz intelektualny.

  Jakbym słyszał wykwalifikowanego sędziego, prokuratora lub policjanta aby odpowiedzieć na precyzyjne pytanie sugerują nieuctwo blogerów w tym przypadku skarżącego.
 • @Gawronski Rafzen 07:53:18
  Pirx jest adminem. Podobnie Pluszak i Cubee. Sprawa Ciri nie jest jasna - jest czy nie jest adminem (dostała wypowiedzenie).
 • @Prezydent RzBiK 08:20:50
  O pluszaku wiedziałem ponieważ znam go od czasu Zamachu Stanu w 2010 roku. Dostał wtedy nagranie Wiśniewskiego pierwszego świadka na miejscu zbrodni.
  Dziwne iż nie pisze o niczym mimo, że jest w gronie znajomych na FB ?
 • @Gawronski Rafzen 08:37:45
  Wyjaśnijcie to sobie.
 • @Gawronski Rafzen 08:37:45
  "Dziwne iż nie pisze o niczym mimo, że jest w gronie znajomych na FB ?" - proszę doprecyzować. O czym miałbym napisać, i jakie znaczenie ma w związku z tym kto jest a kto nie jest pośród moich znajomych na FB?
 • @Pluszak 09:13:34
  Chciałbym wiedzieć dlaczego usuwane są moje wpisy.

  To taka przyzwoitość i normalność zwłaszcza, że pisałem także na FB o tym.
 • Zapytanie na FB...
  Treść zapytania do R. Opary:

  Zwróciłem się do red. Tomasza Parola jednak nie otrzymałem odpowiedzi w związku z manipulowaniem zakładkami oraz usuwaniem mego wpisu.
  Proszę o ustosunkowanie się.

  Rafał Gawroński
 • @Gawronski Rafzen 09:28:54
  Dyżurny administrator zmienił przyporządkowanie pana postów do zakładek kilkukrotnie gdyż uznał że teksty bardziej pasują do innych zakładek od tych które przyporządkował pan. Pan przywrócił swoją klasyfikację. Dyżurny admin uznał że taka zabawa "w kotka i myszkę" nie ma sensu, wysłał panu stosowną informację w dniu 2013-01-26 o godz. 18:41:47. Pomimo informacji po raz kolejny zmienił pan przyporządkowanie postów do zakładek, dlatego dyżurny podjął decyzję o zablokowaniu pana 2 postów.

  A przy okazji czy nazywanie Obamy seryjnym mordercą jest uzasadnione? Należy rozróżnić kto wydaje rozkazy a kto je wykonuje, o samowolkach nie wspomnę, - to apropo pana zablokowanego postu o tytule "Lista ofiar seryjnego mordercy Obamy."
 • @Ciri 09:52:55
  Nigdy nie miałem uwag, że moje treści naruszają zasady regulaminu.

  Zwracałem z się do osób uprawnionych o możliwość prowadzenia bloga i od nich oczekuje odpowiedzi, a nie od żydów na służbie dla izraela.

  Oskarżanie mnie o rasizm to podłe, dlatego trafiasz na listę agentury.

  ps. Portal deklaruje się bez cenzury więc nawet treści rasistowskie gdyby takie były i portal zwracał uwagę na to uwagę właścicielowi blogu mogłyby być przedmiotem zmian.

  W tym przypadku USUWAMY bez wiedzy i bez powiadomienia właściciela bloga dlaczego !!!
 • @Pluszak 09:47:52
  Informację dostałem gdy zacząłem pytać o powód zablokowania wpisu co niniejszym opublikowałem dzięki temu każdy zna czasy publikacji więc nie wprowadzaj w błąd w źle rozumianej solidarności między adminami.

  Wylatujesz z grona moich znajomych na FB za dezinformacje i zbieranie informacji o mnie.

  Nikt nie bawi się w kotka i myszkę tylko w poważne publikacje o pedalstwie i mordowaniu dzieci i nie ty będziesz mnie wmawiał oraz dezinformował czytelników, kto według ciebie jest mordercą i kogo mogę lub nie mogę nazywać mordercą.

  ps. coraz ciekawiej się robi.
 • @Gawronski Rafzen 10:17:16
  Z tego co pisze Pluszak wynika, że nie dlatego posty zostały zblokowane, że się z treścią nie zgadza (choć się nie zgadza), ale dlatego, że zakwestionowałeś uprawnienia admina do przyporządkowania do danego działu. Admin ma takie prawo i je wykorzystał. Może się to nie podobać wtedy albo trzeba zażądać, by adminom odebrano takie uprawnienia albo godzić się na to co czynią.
 • @Gawronski Rafzen 10:17:16
  Dyżurny administrator zadecydował o zmianie przyporządkowania kategorii pana postów, i miał do tego pełne prawo, nie musiał pana informować o powodach podjęcia takiej decyzji gdyż nie jest do tego zobligowany, a mimo tego dostał pan informację.

  p.s
  dzięki za uznanie, wylotka to wylotka, no problem. Pan na prawdę ma wysokie mniemanie o sobie skoro twierdzi pan że zbieram informację o panu, - jest to kompletna bzdura.
  Bez odbioru.
 • @Prezydent RzBiK 10:45:11
  Zwracałem się o nie zmienianie zakładki ponieważ tak poważne informacje wg. mnie powinny znaleźć się na czołówce, a zostały klasyfikowane bez mojej wiedzy i zgody w zakładce niekonwencjonalne, co jednoznacznie oznacza także odbiegające od normy. Jeżeli udziałowcy chcą zarabiać pieniądze to wypadałoby aby promowali to czego nie robią inni. Powielanie mediów reżimowych prowadzi do bankructwa lub manipulacji albo jest wyrafinowaną formą okradania udziałowców.

  Warunki umowy zostały zmienione w trakcie jej trwania, ponieważ nie było zakładki niekonwencjonalne, a na ilość zamieszczonych wpisów tylko kilka trafiły bez mojej zgody do innych zakładek.

  Pojawienie się zakładki niekonwencjonalne jest poniżającą formą traktowania blogerów i upychania przeciwników lub tak jak w moim przypadku niezależnych blogerów w ten sposób ocenzurowanymi wpisami .

  Równie dobrze można nazwać zakładkę fanaberie.
 • @lju 10:20:06
  Jesteśmy w Polsce, a nie w izraelu !!! Zasadnicza różnica.

  Wolność wypowiedzi dla Polaków.

  Polska z tego słynęła !

  Polacy nie chcą aby w ich imieniu wypowiadali się przedstawiciele różnych mniejszości w Polsce.
 • @Gawronski Rafzen 11:13:46
  "Warunki umowy zostały zmienione w trakcie jej trwania, ponieważ nie było zakładki niekonwencjonalne, a na ilość zamieszczonych wpisów tylko kilka trafiły bez mojej zgody do innych zakładek."

  Myślę że nie masz racji, bo nie ty decydujesz jakie zakładki mają prawo się pojawić, a które mają zostać zlikwidowane. Gdyby przyjąć twój tok myślenia w tej kwestii należałoby pamiętać stan zakładek w dniu rejestracji bloga dla każdego blogera i każdorazowo się pytać czy zgadza się Pan\-i na zmianę przyporządkowania do zakładki, która nie istniała w momencie, w którym Pan\-i założył bloga. Jest to oczywisty absurd.

  Wydaje się, że dobrym rozwiązaniem byłoby spytanie blogera czy godzi się na zmianę przyporządkowania - jeśli nie, to treść nie będzie publikowana. To na pewno pracochłonne. Myślę więc że Pirx zrobił słusznie - pierw zrobił co uważał, a potem, gdy się do niego zwróciłeś odpowiedział ci dlaczego tak uczynił. Wtedy mógłbyś sam usunąć swój post, nie godząc się na przyporządkowanie (lecz nie powinieneś bawić się z adminem w kotka i myszkę).

  Zostaje jeszcze ww. żądanie zabrania adminom takich praw. Myślę że właściciel się na to nie zgodzi.

  Mniejszościowi akcjonariusze nie mają nic do gadania - taka była praktyka ze strony właściciela.

  Myślę, że należałoby zrobić zakładkę HYDE PARK (poza wszelką jurysdykcją adminów) i tam wkładać teksty przyporządkowane w sposób nieprawidłowy zdaniem adminów oraz teksty zdające się być zdaniem ich obrazoburczymi czy kolidującymi w sposób skrajny z linią portalu.
 • Cenzura na NE
  Usunąłem Mirosława Jamro - 455 ami(e)s - z grona znajomych z powodu wspierania cenzury na Nowym Ekranie gdzie jest administratorem.

  Jak wiadomo bez podania przyczyny usunięto dwa moje wpisy wcześniej klasyfikując je jak niekonwencjonalne bez mojej wiedzy z zgody.

  Tak dla niektórych pedalstwo połączone z przemocą seksualną i gwałtami w wojsku oraz zabijanie dzieci to fanaberie.
 • @Pluszak 10:54:46
  Oczekuję odpowiedzi od osób prawnie odpowiedzialnych, nie od klakierów.
 • @Prezydent RzBiK 11:31:23
  To nie moje problemy o których piszesz.

  To są problemy ludzi którym obiecano bez cenzury i zgarnięto za to kasę od nich, a może w najbliższym czasie problemy prokuratury dlatego obydwaj milczą, ponieważ dobrze wiedzą czym to grozi i z jakiego paragrafu mogą odpowiadać.

  Gdy publikujesz wpis wybierasz zakładkę czyli TY decydujesz gdzie ten wpis ma się znajdować.
 • @Gawronski Rafzen 11:47:23
  Decydujesz ty lecz jest jeszcze polityka Redakcji. Powinna być ona przejrzysta, by nie było zadrażnień (stąd propozycja HYDE PARKU), a nie jest. I tu masz rację.
 • Prezydent RzBiK
  Twój sposób myślenia nie odbiega od tych zwyrodnialców co strzelali do pokojowo nastawionych manifestantów w dniu 11 listopada 2012 roku.

  Gdyby przyjąć twój tok myślenia osoba która nie podporządkuje się rozkazowi należy usunąć lub zastrzelić.

  Osoba apelująca o dialog, a jest cisza i brak dialogu tylko czysta przemoc w tym przypadku usunięcia wpisu.

  A jakaż to różnica miedzy tym co stało się na Krakowskim Przedmieściu, tym co stało się 11 listopada i tym co wydarzyło się na moim blogu ?

  Dla mnie żadna ponieważ wielu zatraciło co jest istotne, a co banalne, także i ty.

  Wymuszanie posłuszeństwa poprzez gwałty i mordowanie dzieci; wybacz nie mogą być banalnie usuwane z sieci tak samo jak nie można banalnie strzelać do Polaków w dniu ich Święta Narodowego lub banalnie usuwać Krzyża z miejsca publicznego !
 • @Prezydent RzBiK 11:31:23
  "...Myślę, że należałoby zrobić zakładkę HYDE PARK (poza wszelką jurysdykcją adminów)..." - teraz taką rolę spełnia zakładka "pozostałe". Zakładka poza wszelką jurysdykcją adminów mija się z celem, gdyż osoba x obrażająca osobę y czułaby się bezkarna.
 • @Gawronski Rafzen 11:35:24
  "Oczekuję odpowiedzi od osób prawnie odpowiedzialnych, nie od klakierów." - więc proszę pytać tych osób od których oczekuje pan odpowiedzi.
 • @Gawronski Rafzen 11:33:50
  Pana wola kogo ma pan w znajomych a kogo nie, jeśli usunięcie mojej osoby z grona znajomych w Facebooku poprawiło panu humor to dobrze pan zrobił :), ale płakać z tego tytułu nie będę.
 • @Gawronski Rafzen 12:19:07 Daj pokój z tymi "zwyrodnialcami"
  Nie czytałem tych notek więc się nie wypowiem czy faktycznie mają coś wspólnego z 11.11 czy Krakowskim Przedmieściem. To chyba jednak inna para kaloszy.

  Żadna czysta przemoc - po prostu egzekwowanie regulaminu. Może się on nie podobać, ale admini są w prawie. Chyba tego nie kwestionujesz i chodzi ci o to, że nie powinni być w prawie. Zatem trzeba zażądać tego, wynieść się lub tak jak zaproponowałem - czytelne reguły i wekslowanie postu na HYDE PARK (przez adminów) lub przez właściciela bloga.

  Jeśli admini dozwolą, by artykuł o giełdzie był w dziale sport to zrobi się szybko bardak - czytaj: ci co wchodzą na zakładkę sport otrzymają treść z nim nie związaną, a tak być nie powinno ze względu na czytelnika, który wszedł po to by czytać o sporcie.

  Drugie to polityka redakcyjna - treści odosobnione czy też uderzające w reklamodawców nie mogą być promowane, bo ci pierwsi się wkurzą i odejdą (spadek klikalności), a ci drudzy zabiorą reklamy.

  Mój pomysł pt. NOWA KULTURA rozwiązuje w dużej mierze te dylematy, ale nie było na niego pieniędzy.

  Na pierwszy rzut oka pomysł przekierowywania do HYDE PARKU to dobry pomysł - kompromis między linią Redakcji, interesami właściciela, który Redakcję zatrudnia, a blogerem. No i nie wymaga kasy jak NOWA KULTURA.
 • @Pluszak 12:36:30
  Twój sposób myślenia nie odbiega od tych zwyrodnialców co strzelali do pokojowo nastawionych manifestantów w dniu 11 listopada 2012 roku.

  Gdyby przyjąć twój tok myślenia osoba która nie podporządkuje się rozkazowi należy usunąć lub zastrzelić.

  Osoba apelująca o dialog, a jest cisza i brak dialogu tylko czysta przemoc w tym przypadku usunięcia wpisu.

  A jakaż to różnica miedzy tym co stało się na Krakowskim Przedmieściu, tym co stało się 11 listopada i tym co wydarzyło się na moim blogu ?

  Dla mnie żadna ponieważ wielu zatraciło co jest istotne, a co banalne, także i ty.

  Wymuszanie posłuszeństwa poprzez gwałty i mordowanie dzieci; wybacz nie mogą być banalnie usuwane z sieci tak samo jak nie można banalnie strzelać do Polaków w dniu ich Święta Narodowego lub banalnie usuwać Krzyża z miejsca publicznego !
 • @Pluszak 12:30:18
  Po co admini skoro deklaruje się brak CENZURY ?
 • Zakładka rasistowska..
  Proszę o usuniecie zakładki Niekonwencjonalne, ponieważ ma charakter rasistowski w stosunku do Polaków.

  Definicja ze Słownika PWN:

  niekonwencjonalny
  1. «wykraczający poza schematy»
  2. «niezgodny z tradycją»
 • @Gawronski Rafzen 11:13:46
  Szanowny Panie !
  Zakładka "NIEKONWENCJONALNE" jest najlepszym co wymyśliła redakcja !
  Powinna to opatentować. Ta zakładka nobilituje ciekawe, artystyczne
  osobowości. Treść, podjęty temat lub forma przekazu predystynują do
  tego zaszczytu. Zakładka "polityka" jest dla nudnych, konwencjonalnych
  politykierów i ich krytyków.
 • @Gawronski Rafzen 11:47:23
  Gdy publikujesz wpis wybierasz zakładkę czyli TY decydujesz gdzie ten wpis ma się znajdować.

  ________

  Czyli co, wrzucę sobie sport w politykę, bo mam takie widzimisie i uważm, że doping Armstronga, to tak ważny temat iż na to zasługuje. Wg Pana to będzie ok?
 • @Gawronski Rafzen 12:43:42
  Administrator, to funkcja która przynajmniej teoretycznie nie powinna się kojarzyć z cenzurą , a jedynie z poprawnym funkcjonowaniem portalu.Skoro nie ma algorytmu, który by sam (po opiniach blogerów) , kwalifikował posty na tzw. "pudło",ktoś musi to robić odręcznie.Druga sprawa, to to, że brak cenzury nie może dawać przyzwolenia na chamstwo i wulgaryzmy.Ktoś musi pilnować tego, by nie pisało tu oszołomstwo.
 • @Gosia z Wrocka 13:01:24
  Według ciebie nie ma polityki w sporcie i sportu w polityce ?
  Znasz to: " Donald matole twój rząd obalą kibole"

  Nie pisz bzdur !
 • @lustro 12:56:12
  Dobre uzasadnienie dla oszołomów.

  Zobacz definicję słowa wyżej !
 • @Grzegorz R. 13:03:54
  Oczywiście ma Pan rację.
  Mój następny wpis potwierdzi Pana tezę.
  Pozdrawiam.
 • @Gosia z Wrocka 13:11:37
  Dot. promocji na stronie głównej to ma gosia na wrotkach rację,
  ale od osobistych wpisów to głosi mentalne herezje / pogląd lub rozwiązanie w jakiejś dziedzinie, np. w nauce, sztuce, modzie, całkowicie sprzeczne z dotychczasowymi poglądami lub rozwiązaniami i potępiane /.
 • "Miała być demokracja a tu wszyscy mówią/piszą co chcą"
  To cytat ze słynnego Bolka.
 • @mambatyodtaty 13:49:54 T
  NE jest postrzegany nie jako portal wolnego słowa lecz jako portal czarnej sotni i antysemicki. Najwyższy czas coś z tym zrobić.

  Bez składek czy bez klasycznego dobrodzieja - musi paść lub marnieć (bo nie będzie kasy na Redakcję).
 • @Prezydent RzBiK 14:11:25
  Przecież dobrodziejem miał być Opara.

  Jeżeli NE pada to znaczy, że Opara nie ma kasy jak deklarował, a te środki finansowe co wszyscy wpłacili jako udziałowcy to "skromna garstka po prostu przejadła".
 • @Art 2 14:01:40
  "Nie chcę, ale muszem"

  Tak też Opara motywuję swoją obecność w polityce i na NE.
 • @Prezydent RzBiK 14:11:25
  Co jest czarna sotnia? Jakich zmian się domagasz?
 • @Gawronski Rafzen 15:34:36
  Był i najwyraźniej po 2 latach zmienił zdanie.
 • @Rebeliantka 16:14:10
  Najbardziej radykalni z radykalnych. Jakich? Z głową, jak nie ma pieniędzy.
 • @Prezydent RzBiK 16:33:57
  Nie rozumiem.
 • @Gawronski Rafzen 12:39:14
  "Twój sposób myślenia nie odbiega od tych zwyrodnialców co strzelali do pokojowo nastawionych manifestantów w dniu 11 listopada 2012 roku.

  Gdyby przyjąć twój tok myślenia osoba która nie podporządkuje się rozkazowi należy usunąć lub zastrzelić" - nie ma pan bladego pojęcia o moim toku myślenia ponieważ nie mieliśmy ani okazji się spotkać, ani rozmawiać podczas picia wódeczki, ani przepijać bruderszaftu.

  11 listopada 2012 byłem w Wawie, kilkadziesiąt metrów od centrum zadymy (tam gdzie odpalili pierwszą, ciemną świecę dymną), a pan gdzie był w tym czasie? :)

  O powód zablokowania pana dwóch postów proszę dopytać Pirxa.
 • @mambatyodtaty 16:20:31 Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało...
  Grunt to prawda, ale prawda podana w sposób mądry. W RM to rozumieją: dzwoniącego się wygłusza albo że połączenie padło. Mimo że puszczają głos z 15 sek opóźnieniem, bywa że po wypowiedzi prowadzący dystansuje się od treści zapodanych przez słuchacza czy do samej formy, nawołując przy tym do uwzględniania REALIÓW.

  Podobnie NE powinien być mądry.

  Ja próbowałem, by NE był mądry przed szkodą, a nie po szkodzie (NOWA KULTURA), ale najwyraźniej musiało odpowiednio zaboleć. Zabolało po kieszeni, bo NE w tej formule jest niesprzedawalny (albo precyzyjniej: ten kto by go kupił zrobił by porządki w najlepszym razie jak w RM).

  Gdy dobrodziej powiedział "dość" mało jest chętnych do płacenia. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mają rację - bo o żadnym partnerstwie i budowaniu wspólnego dobra nie ma mowy - tyleż z powodu samego Opary, nastawienia Łazarza, co z powodu niezdolności BiK-ów do samoorganizacji (co wyszło przy budowie RzBiK).
 • A taki tekścik wisi spokojnie na Areopagu.
  "Dopuszczam częściowo prawdziwość Teorii Ewolucji, w punkcie pochodzenia niektórych Ludziów, udających Polaków i Narodowców od organizmów prostych..."

  Admini nic nadzwyczajnego w tym nie widzą, nie interweniują. Zapewne uważają że nie ma sprawy, bo to co napisał Matek Stefan Szmidt to przecież oczywistość. On w tym stylu pisze dużo, intensywnie i nie od dziś, ale jednak robi za autorytet eksponowany na Areopagu. Tylko pogratulować, tak trzymać.
 • @vortex 18:15:45
  Wyszło szydło z worka i kto kogo promuje !

  Ci lewej to faktycznie autorytety i elity ale dla dżentelmeneli.
 • @Pluszak 17:12:22
  Jeżeli chciałbyś wiedzieć gdzie byłem to możesz zapytać kolegów ze służb mogą być z wojskowych.
 • @mambatyodtaty 17:52:33
  1) Tak lub lepiej po postach - trafiałyby do HYDE PARKU (byłoby to zapewne bardzo poczytne miejsce).

  2) NE wciąż szuka swojej linii - natyka się na kolejne ułudy.

  3) Tak, to mimo wszystko kapitał. Podobnie jak jawni bluźniercy powinni trafić do Hyde Parku. Teksty oszołomskie są tu, bo wszędzie ich autorzy są przeganiani.
 • @Brat Żorża 16:15:48
  Podobno jestem oszołomem; tak mnie publicznie sklasyfikowali na Krakowskim Przedmieściu gdy kręciliśmy reportaż o Krzyżu.
 • @vortex 18:15:45
  To brzmi jak groteska.
 • @Prezydent RzBiK 14:11:25
  Świetna manipulacja.
  Gdzie was uczą pozyskiwania sympatyków?
 • @Rebeliantka 16:14:10
  Jak to jakich czarnych sotni; Rebeliantko ?
  Nie można krytykować i sprzeciwiać się ponieważ inaczej idziesz do gazu.
 • @Prezydent RzBiK 18:52:36
  Niech by kto taką groteskę zrobił w temacie żydów, to by było AAntII-se-mItIII !!! Taki ich typowy wrzask.
  Już ten Szmidt nie taki znów badacz, naukowiec i idealista (a wręcz przeciwnie), on dobrze wie z której strony chleb jest posmarowany. Poznać starego wyjadacza, co to już niejednego miał oficera prowadzącego, ja nie twierdzę że z polskich służb on miał.
 • @vortex 19:09:18
  Nigdy bym go nie dał na lewą kolumnę. Trzeba ją częściowo skomercjalizować.
 • @Gawronski Rafzen 18:53:54
  Powiedz lepiej skąd brać pieniądze. Tak wiem, temat cię nie interesuje - to nie twój problem lecz właściciela. Właściciel mówi "Dajcie", a głupie ludzie nie chcą. Więc co? Ma upaść? Wegetować (bez Redakcji)? Tego chcesz - pisać w coraz bardziej marginalnym medium?

  Acha, powinno się zatrudnić Harrego Potera co wyczaruje kasę, bo właściciel jasno powiedział, że portalu nie sprzeda (a nikt przytomny na umyśle nie wejdzie, gdy nie będzie miał nic do powiedzenia). Może znasz do niego numer?
 • @Prezydent RzBiK 19:32:02
  Pieniądze przekażą wam ludzie pod warunkiem, że będziecie stricte jednakowo promować wszystkich. Gdy P. Sendecki via Tv Narodowa wpłacili 1000 zł. sami nosiliśmy się zamiarem wpłacenia jakiejś kwoty.

  Po usuwaniu wpisów i palenia głupa, to tylko można pisać do prokuratora w sprawie oszustwa. Ja ciszę się że można poważnie porozmawiać z udziałowcami, a nie wyrobnikami.

  W jakim celu zatrudniacie oficerów politycznych - adminów w tym przypadku miernych podoficerów, skoro nie macie cenzury ?

  To nie jest logiczne.
 • @mambatyodtaty 20:39:28
  HYDE PARK to dobra nazwa, bo wszyscy wiedzą o co chodzi bez specjalnych uszczegółowień. Nie, nie dojdzie moim zdaniem do "podziałów". Narodowo-katolicki? Nie sądzę - raczej patriotyczny (szerzej), a że katolicyzm jest powiązany z polskością to nie wyobrażam sobie, by głos katolików na NE był ignorowany, co nie znaczy, że mają oni decydować co jest, a co nie jest dopuszczalne. Trzeba reagować w ewidentnych przypadkach, gdy widać jasno, że celem nie jest dialog, ale jątrzenie.
 • @Gawronski Rafzen 20:45:22
  Cenzury nie ma - jest za to regulamin. Na pozostałe pytania odpowiedziałem w kolejnym poście.
 • @mambatyodtaty 22:02:21
  Na wszystko są sposoby. Warto zaryzykować. Reszta to kwestia kasy.
 • @Prezydent RzBiK 21:16:19
  A co mnie obchodzi jak to nazywacie regulamin czy cenzura ?

  Mnie usunięto dwa ważne wpisy bez żadnego powiadomienia.

  To jest Cenzura Regulaminowa !!!
 • @Gawronski Rafzen 22:22:47
  Rejestrując się na portalu wyraża się zgodę na Regulamin. Dalej to już konsekwencje. Regulamin jest stosowany moim zdaniem wybiórczo - tym niemniej nie podejrzewam adminów o zaprogramowaną chęć szkodzenia BiK-om. Po prostu to kwestia wrażliwości, a czasem zapewne wykonania sugestii czy nakazu Red . Nacza.

  Piszę to jako osoba nie mająca nic wspólnego z adminowaniem i polityką Redakcji. W przypadku zachowania Pirxa oceniam je jako zasadniczo prawidłowe jakkolwiek powinien zaznaczyć wyraźnie sankcję i przedstawić się jako dyżurujący admin, by nie było nieporozumień.

  Pirx wyraźnie napisał:

  "Proszę nie poprawiać klasyfikacji postu po administratorach odpowiedzialnych za layout całości treści NE."

  Można się było spodziewać, że zrobi to, co uczynił. Czy gdyby napisał wprost, że jest adminem (czego się można domyśleć) i że może być taka sankcja podporządkował by się Pan? Jeśli tak to proszę zwrócić się do niego o przywrócenie postów i zaszeregowanie ich do zakładki NIEKONWENCJONALNE (względnie POZOSTAŁE). Nie powinien odmówić.
 • @mąż stana 03:40:51
  Ale stygmatyzuje, jak WYSZALNIA.
 • @Prezydent RzBiK 22:49:05
  Pisanie informacji gdy już się usunęło wpisy; proszę wybaczyć takie pisanie to drwina.
 • @Prezydent RzBiK 22:49:05
  "Regulamin jest stosowany moim zdaniem wybiórczo - tym niemniej nie podejrzewam adminów o zaprogramowaną chęć szkodzenia BiK-om."

  W tym jest Pana i wielu nic nie podejrzewających udziałowców błąd; ponieważ admini działają w interesie osób trzecich !!!

  Proszę zrozumieć mnie nie interesują finanse portalu tylko aby nie cenzurowano mego bloga tak jak cenzurowano na salon24, niepoprawnych !
 • @Gawronski Rafzen 07:42:58
  Nie. Po prostu można to uznać za nieporozumienie.
 • @Gawronski Rafzen 07:48:30
  Największym udziałowcem - ponad 90% jest właściciel. To on zawarł deal z Redakcją. My, drobni akcjonariusze, nie mamy nic do powiedzenia w tej i w innych kwestiach.

  Pana nie interesuje, ale reklamodawców interesuje. Obawiam się, że jeśli nie wykaże Pan jasno jak zarabiać na takim NE jaki on jest teksty o "judeo-satanistach" nigdy nie będą eksponowane (łącznie, z czasem bardzo ważną, tematyką). W najlepszym razie trafią do HYDE PARKU - miejsca poza jurysdykcją adminów, do którego NE się nie przyznaje z wielu różnych względów (forma, treść, grafika, tytuł, nieczytelność, brak polskich znaków, złe przyporządkowanie do zakładki....).
 • @Prezydent RzBiK 09:24:49
  To tylu wymianach opinii jednak potwierdził pan cenzurę na NE w przedmiocie mojego bloga i teraz nastąpi zwyczajowa czystka.

  Wróciliśmy do punktu wyjścia.

  A "Nie lękajcie się"; zna pan to ?
 • @Gawronski Rafzen 15:45:37
  Każdego bloga. Myślę że w tym kierunku może pójść. Wolałbym HYDE PARK niż usuwanie. Znam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538