Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Pismo obrazkowe dla adminów z Nowego Ekranu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aby środowisko adminów Nowego Ekranu zrozumiało o czym piszę, posłużę się właśnie takim pismem obrazkowym.

 

Pisanie niepochlebnie o żydach to rasizm natomiast o Polakach to norma. Takie definicje padły w komentarzach na moim blogu i jest to wyrafinowana forma manipulowania informacjami. Dlatego uważam, że w tym przypadku muszę zastosować pismo obrazkowe.

Pismo obrazkowe jest każdemu bliskie ponieważ jest to niemal równoległy postęp do rozwoju nauki i cywilizacji społecznej. Świadczą o tym wczesne dokumenty przeszłości w postaci wykopalisk i zabytków archeologicznych.
Człowiek zawsze dążył do porozumiewania się z innym człowiekiem. Dążył do przekazywania swoich myśli innym ludziom za pomocą sygnałów dźwiękowych lub świetlnych, gestów oraz przez symboliczne rysunki, wyrażane początkowo w dość prymitywny sposób. Dążność ta wynikała z konieczności społecznego, zbiorowego zorganizowania pracy.
Stan kultury pierwotnego człowieka dokumentował się w wydrapywanych lub malowanych na kamieniach, ścianach jaskini lub przedmiotach użytku codziennego. Nieforemne lub nieudolne rysunki lub malowidła oznaczały pewną myśl, którą autor od siebie, czy w imieniu pewnej grupy ludzi, chciał przekazać innym.
Znaki przekazywania myśli rozwijały się i kształtowały powoli. Rozwój ich zależny był w dużym stopniu od rozwoju społecznego oraz środowisk w których przyszło im wyrastać oraz wartości genetycznej pamięci.

Aby środowisko adminów Nowego Ekranu zrozumiało o czym piszę, posłużę się właśnie takim pismem obrazkowym.

 

Pisanie o zbrodniach Izraela to nie rasizm !

 

 

 

Anti-Zionist I

 

 

Pisanie o wojsku judeo-satanistów to nie fikcja !

 

Moje dokumenty35

KOMENTARZE

 • Jedynki..
  Ilu was jest tych nawiedzonych adminów co nawet pisma obrazkowego nie rozumieją, a stawiają jedynki ?
 • @ułar kaukaski 17:11:12
  Tia, co innego zbrodnicze akcje Izraela, a co innego "judeo-sataniści", ale gospodarz bloga najwyraźniej nie widzi różnicy. Mija się z prawdą pisząc, że na NE antypolonizm to norma. Używa przy tym fajnego słowa - wytrychu "niepochlebnie".
 • @ułar kaukaski 17:23:49
  Ładnie zaciemniacie i rozmywacie ...
 • @ułar kaukaski 17:11:12
  Czy to nie jest prawda ?

  Co według ciebie spożywa cukierki ?

  Co według ciebie jest kanibalizmem ?
 • @Prezydent RzBiK 17:20:18
  Świadomość, że wielu blogerów, a tym samym udziałowców zostało oszukanych nie zakryje prawdy.
 • @ułar kaukaski 17:23:49
  Nie on chyba najwyraźniej uważa, że skoro oni nam tak, to my im tak i że wtedy będzie niby po równo. Otóż nie będzie.
 • gniazdo....
  Żmijowego plemienia nagle się odkryło jak nigdy nie komentowali tak i teraz usiłują kąsać Polaków.
 • @maniek marny 17:28:19
  Działają na wielu portalach w identyczny sposób, aby otumanić Polaków kto jest kto !
 • @ułar kaukaski 17:11:12
  To także jest KANIBALIZM !
  http://poloniae.nowyekran.pl/post/67106,ssanie-krwistego-fallusa
 • @Gawronski Rafzen 17:29:51
  ułar kaukaski
  1 post 58 komentarzy 604 odsłon
  Gawronski Rafzen
  337 postów 1397 komentarzy 276760 odsłon

  To ty napisałeś czy wkleiłeś z maila od podoficera prowadzącego ?
  "infantylizm ośmiesza autora to jego sprawa, gorzej, że ośmiesza portal, w którym go pozycjonują."

  Jesteś żałosny.
 • admini NE
  Co obiecują admini za wstawianie jedynek; promowanie wpisów czy czołówkę ?
 • @ułar kaukaski 17:11:12
  Nic Pan nie zrozumiał z tego pisma obrazkowego, albo nie chce Pan zrozumieć. Prawdziwi Żydzi żyli sobie w idealnej symbiozie z Arabami i wzajemnie opiekowali się swoimi dziećmi. aż przyszli żydowscy syjoniści, bądź podróbki żydowskie i wprowadzili chaos w ich życie, zbrodnie, traumę itd. i tych syjonistów należy piętnować i w piętnowaniu ich nie powinno być granic.
 • @Gawronski Rafzen 19:05:29
  Dobre pytanie. Ja tez często jak zbyt dużo napisze prawdy i powinnam mieć 6 nawet, a nie 5 w ocenach, to mam 3, albo 4. Dziwny sposób oceny.
 • @ułar kaukaski 17:11:12
  Np mój post http://katerina.nowyekran.pl/post/86691,legalizacja-pedofilii-kolejnym-krokiem-destrukcji-moralnosci ma ocenę 4 i szybko przemknął przez panel, aby za bardzo się nie rzucił w oczy, choć wejść jest, cho, cho, cho, mimo ukrywania dewiacji i dewiantów.
 • @Gawronski Rafzen 17:31:03
  Jeśli ktoś z akcjonariuszy może czuć się zrobiony w konia to chyba najbardziej ja, bo ja najwięcej z BiK-ów mogę wtopić.

  Tyle mówiono, że NE to biznes z patriotyczną misją i co. Pierwsze to fikcja, a drugie właśnie "się wytyglowało". Wierzyłem Oparze, że zrobi z NE potężny portal, a tym nim pójdą gazety, radio....jednym słowem ekspansja, także do innych państw.

  Do dziś mi się w głowie nie mieści jak można było to zarżnąć - to tak, jak nie strzelić do pustej bramki z 5 metrów.
 • @Prezydent RzBiK 19:41:17
  Proste jak budowa cepa - zamiast e-medium został utworzony e-zakład psychiatryczny. Posty rzetelne, posty stanowiące materiał dziennikarski (cytowane po innych portalach) giną w powodzi bezwartościowego chłamu pseudokatolików czy innych nawiedzeńców. Zamiast eliminować poparańców w zarodku hołubi się ich, ewentualnie obchodzi z daleka. A to ich tylko upewnia, co do słuszności swojej "misji". I rozzuchwala do granicy utraty instynktu samozachowawczego. Niestety, szereg for właśnie dlatego upadło; z niepokojem obserwuję, że tak skończy NE. I choć miejsc do pisanie nie brakuje i nie miałbym problemów z ich zamieszczaniem, to przecież zżyłem się z tym miejscem i nie ukrywam, że żal było by....
 • @Humpty Dumpty 19:58:28
  Tak bym nie powiedział, ale na pewno potrzebna jest zmiana polityki i reorganizacja.
 • @katerina404 19:34:57
  Oni się po prosto odkryli.
  Pozdrawiam.
 • @Prezydent RzBiK 19:41:17
  Szanowny Panie,
  Nareszcie konkrety, a nie udawanie, że deszcz pada gdy plują w twarz.
  Bardzo się cieszę, ponieważ możemy porozmawiać o faktach. a nie opiniach.
  Pan jako udziałowiec ma prawo zapytać
  1/ Czy wpis o homoseksualistach w wojsku USA był jedyną informacją w Polsce ? (można sprawdzić bardzo łatwo)
  2/ Jeżeli tak dlaczego nie poszedł na czołówkę ponieważ każdy zdrowo myślący redaktor naczelny chce mieć czołówkę inna od pozostałych ?
  3/ Czy wpis o zabijaniu dzieci via drones był jedyną taką informacją w Polsce ?
  4/ Jeżeli tak dlaczego nie poszedł na czołówkę ?
  5/ Powinien Pan zwrócić się do zarządzających firmą o pisemne uzasadnienie usuwania wpisów bez ostrzeżenia blogera, że mogą zostać usunięte i z jakiego powodu.
  To co się stało to zwyczajowe działanie na szkodę spółki, a tym samym na Pana szkodę. Pan nie wie że agentura chce przejąć Pana własność i lokuje jegomości aby działali na szkodę w myśl zasady:
  Im gorzej tym lepiej !!!
  Pozdrawiam.
 • @ułar kaukaski 20:37:25
  Żałosny jesteś z twoimi tekstami. Już ci napisałem raz.

  Nie wiem czy wiesz, że to Polska, a nie izrael
 • @ułar kaukaski 20:27:04
  Długo czekałeś na maila od twego podoficera prowadzącego.

  A po Polsku umiesz pisać, ponieważ twój blog w jakimś dziwnym języku jest napisany ?
 • @Gawronski Rafzen 20:31:37
  Układ Właściciel - Redakcja jest taki, że ten pierwszy nie wtrąca się do polityki Redakcji. Z tego co wiem układ jest dotrzymywany. Tematy przez Pana poruszane są ważne, ale obawiam się że niszowe - stąd właśnie taka, a nie inna ekspozycja. Jeśli do tego dodamy język "judeo-sataniści" to obawiam się, że dodatkowo ciąży to na atrakcyjności postu z pkt. widzenia zdecydowanej większości czytelników (poza cynglami z GW czy GP, którzy powołując się na tekst w NE robią mu czarny PR). Tego niestety nie można zlekceważyć jeśli chce się zarabiać pieniądze.

  Kompromisowe wyjście, poza NOWĄ KULTURĄ (którą proponowałem już w czerwcu 2011, wstępny projekt wrzesień 2010), to stworzenie zakładki HYDE PARK. Doskonale Pana rozumiem, że umieszczenie w NIEKONWENCJONALNE nie może Pana zadowolić.

  Myślę, że wcale była by to często odwiedzana zakładka, bo ludzi przyciąga autentyzm - nawet jeśli nie zgadzają się z przekazem czy formą przekazu.

  NE niedomaga na wielu polach, szwankuje, choć nie tylko, komunikacja, nie ma prawdziwego dialogu - stąd jest jak jest. Na to można zareagować dwojako: odejść lub pozostać w nadziei, że coś się zmieni.

  Zaproponowałem HYDE PARK lecz nie mam wpływu na jego powstanie. Argumentuję. Już raz mi się udało z zakładką K.KATOLICKI, by nie było II wojny nowoekranowej - o wiarę.
 • @Prezydent RzBiK 21:05:13
  Jeżeli w takim tempie idą propozycje udziałowców to nie dziwię, że portal upada skoro o takie rzeczy niemal walczyć.
  Proszę nie bać się konfrontacji z Gazetą podobno Polską lub Gazetą alkoholika.
  O czytelnika należy walczyć, a Panu zręcznie wmówiono, że moje wpisy lub innych Polaków są niszowe. Gdyby tak było nie miałbym wejść z całego niemal świata na www.rafzen.wordpress.com
  Czy któryś z innych blogerów może to udokumentować ze swojego innego bloga ? Niech Pan poprosi o informacje kto jaki inny blog prowadzi lub sam sprawdzi. Promowanie nowicjuszy bez względu kim by byli to zasadniczy błąd.

  Firmę ocenia się ile jest kasy i ile zarobiła, a nie co o niej mówią jej wrogowie !!!

  Pan wybaczy ale takie formy jak nowa zakładka lub Hyde Park to tak jak plasterek na krwotok. Tym Pan nic nie zrobi, można tylko pogorszyć sytuację. Takie kosmetyczne zmiany przeprowadza się gdy idzie dobrze, a tak nie jest.
  Wiem dobrze że w/w media od samego początku robią szum wokół NE.
  Dlaczego tego nie wykorzystać na wiele sposobów ?
 • @ułar kaukaski 20:27:04
  Aleś się Pan zdemaskował. Nie wstyd Panu?
 • @ułar kaukaski 21:06:52
  Nie wiem czy wiesz ale twoi ziomale jak ranger, raven59 i inni nie komentują u mnie ?

  Słuchaj to blog dla oszołomów co bronią Krzyża, piszą wnioski o Trybunał Stanu dla tuska, a nie takich subtelnych blogerów jak ty.

  Ty jesteś z tych najważniejszych dla których nie ma zakładki w typie lizuso-cwelowatych, ale dobrze się starasz gdy hajdarowicz z pińskim kupią portal poproś o admina.
 • @Gawronski Rafzen 21:47:27
  Moje stanowisko w sprawie GP itp. "niepokornych" tygodników znajdzie Pan na moim blogu w ostatnich w postach z ostatnich 2 miesięcy i tych znacznie starszych.

  Z Eugeniuszem Sendeckim, którego Pan wspomniał, dogadujemy się dobrze - jest szlachcicem RzBiK i demokratycznie wybranym członkiem Rady RzBiK. Eugeniusz jest też sympatykiem akcji LAS SMOLEŃSKI pod Pałacem Prezydenckim, którą koordynuję od 28 miesięcy.

  Miarodajne zapewne dla władz NE i Redakcji są statystyki Alexa i te, które sami posiadają. Oprócz tego dochodzi oczywiście element uznaniowości, który musi być jeśli nie ma mechanizmu, dzięki któremu BiK-i mogą decydować sami co jest dla nich dobre, a co złe (to część NOWEJ KULTURY).

  Tak, to kosmetyka, ale zawsze coś.

  Poproszę o pomysły jak Pan chce to wykorzystać, by była z tego kasa.
 • @ułar kaukaski 22:12:42
  Zapomniałem ci napisać, że admini na NE w przeciwieństwie do ciebie już wiedzą czego życzy sobie nowy właściciel usuwając moje wpisy !
 • admini NE
  Ilu jeszcze tych z jedynkami zmobilizujecie lub macie ich w aktach ?

  Aż 10-ciu jest już na waszych usługach.
 • @Prezydent RzBiK 22:24:33
  Pan żartuje lub jest mało świadomy co się dzieje wokół NE.

  Pan i tak by nic nie miał z tego, ponieważ darmozjady zmarnują. Nic z tego.

  Niech Pan raczej szuka przyjaźni z pińskimi bo to oni rozdają znaczone karty.
 • @ułar kaukaski 22:32:57
  Z nowym właścicielem będziesz musiał pisać z prawej do lewej już oficjalnie.
 • @Gawronski Rafzen 22:38:30
  Jana Pińskiego znam i generalnie nie mam obiekcji do jego zachowań czy działań powszechnie znanych.

  Co się dzieje wokół NE? Megacenzura nakierowana politycznie, partyjnie. To co tu jest to pikuś - mały pikuś. Dlatego właśnie Pan tu pisze, tak myślę.

  Z Pana pomysłami chętnie się zapoznam, może ubogacą moją NOWĄ KULTURĘ, która kiedyś może doczekać się realizacji. Poproszę o info na pocztę wewnętrzną.
 • @Prezydent RzBiK 23:09:53
  Szanowny Panie.
  Niech Pan zrobi wpierw to co jest w Pana jako udziałowca możliwościach, a na moje rady przyjdzie stosowna pora.
  Pan może dużo wbrew temu co Panu wmawiają zwłaszcza gdy idzie w kierunku wrogiego i celowego przejęcia NE.
 • @Gawronski Rafzen 07:40:42
  Zrobiłem już prawie wszystko co mogłem.
 • @Prezydent RzBiK 07:45:30
  To dlaczego regulamin jest stosowany wybiórczo, w jakim celu, przeciwko komu ?

  Posiada Pan takie odpowiedzi na piśmie od redakcji ?

  Sam twierdzi pan: "Regulamin jest stosowany moim zdaniem wybiórczo - tym niemniej nie podejrzewam adminów o zaprogramowaną chęć szkodzenia BiK-om."

  Pan wie o tym procederze, a pan zajmuje się zakładkami. Pańskie oko konia tuczy.
 • @Gawronski Rafzen 07:52:59
  Ten proceder widać. Poza tym brak jest jednoznacznych kryteriów oceny co musi rodzić podejrzenie uznaniowości (zgodne z regulaminem, niezbyt dobre dla dialogu). Bierze się to chyba chyba stąd, że admin to człowiek, a każdy człowiek ma inną wrażliwość - jeden puści, drugi zareaguje. Myślę jednak, że w przypadku usunięć kont decyduje Red. Nacz, a w w przypadku postów kolegium adminów, którego przemyślenia autoryzuje ostatecznie Pluszak - szef adminów.

  Z Redakcją rozmawiałem nie raz. By uniknąć podejrzeń należałoby wprowadzić czytelne reguły lub sprawić, by Redakcja silnie ograniczyła swoją przestrzeń wpływu zostawiając ją BiK-om (ale to już wymaga pieniędzy - zmiany informatyczne). Algorytm, który był (pożenione odsłony-gwiazdki-komentarze) został wyłączony na samym początku, bo okazał się niewypałem.


  Naprawdę nie mogę nic więcej zrobić poza przedstawieniem moich przemyśleń. Mam nadzieję, że były one dla Pana pomocne.
 • @Prezydent RzBiK 09:13:44
  Admini pracują dla wielu mocodawców i to jest zasadniczy błąd ponieważ wykonują wolę osób trzecich nie realizując linii programowej NE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Gawronski Rafzen 09:16:32
  No to musisz się z tym zwrócić do Red. Nacza. Odpowie ci pewnie, że nie ma większych uwag do adminów - i będzie miał rację. Po 2 latach muszą oni już umieć czytać w jego myślach - inaczej by nie pracowali.

  Linia programowa to jest to co Red. Nacz (pewnie czasem po konsultacjach) uzna za dobre, a co za złe. Plus ogólny wektor na wolność i zwykłą przyzwoitość.
 • @Prezydent RzBiK 09:38:50
  Czekam na uzasadniania usuwania moich wpisów po deklaracjach o braku Cenzury i apelu o pomoc finansową.

  W tej konkretnej sprawie nie ma wielu rozwiązań:
  albo R. Opara i T. Parol to oszuści albo zostali oszukani na takiej samej zasadzie jak udziałowcy.

  Dziwi mnie Pana stanowisko, że udziałowcy nic nie mogą !

  To by oznaczało, że ktoś kogoś oszukuje działając na szkodę spółki poprzez fałszywe deklaracje w sprawie gromadzenia środków finansowych.
 • @Gawronski Rafzen 11:08:06
  Jak powiedziałem wyżej - moje możliwości są praktycznie wyczerpane. Pozwolę sobie zakończyć naszą rozmowę.
 • @Prezydent RzBiK 13:11:25
  Było miło.
  R. Opara zadeklarował, że porozmawia z red. naczelnym.
  Jednak jego opinie idą w kierunku nazywania Polaków śmieciami, tak jak sędzia, która wydała wyrok, że Krzyż to śmieć.
  Nihil Novum
  Czekam na odpowiedź.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538