Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Katyń to mord rytualny !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Należy stwierdzić jednoznacznie, że zabójstw przeszło 20 tysięcy Polaków w 1940 celach rytualnych dokonano świadomie ukrywając ten fakt przed opinią światową.

 

Szanowni czytelnicy zapewne potrafią odróżnić blogera od agenta. Jednak istnieje nowa forma śpiochów już nie uśpionych ale aktywnych i w dodatku w rzekomej opozycji. Zapotrzebowanie na ich obudzenie wymogła sytuacja w Polsce. Wszechkolaborujący Jarek Kaczyński nie posiada już monopolu opozycji i kończy swe dni jako jeden z tych co sprzedali Polskę.

 

Dobór rzekomej opozycji pseudo -dziennikarzy przypomina mnie sprawa Andrzeja Urbańskiego. Człowiek zaufany jednak agenturalny. Sam złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa gdy bezprawnie i wykorzystując swe polityczne relacje znalazł się Radzie Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. A tak naprawdę został użyty abyśmy w Radzie nie stanowili znaczącej siły. Nasi kandydaci w osobach Pana Rafała Gawrońskiego i Pana Andrzeja Prądzyńskiego zostały odrzucone bez podania przyczyn mimo, że spełnialiśmy warunki formalne natomiast Urbańskiego wybrano z pominięciem zapisów Ustawy o Wyścigach Konnych. Złożyłem zawiadomienie i jak to w sytuacji agentów zwyczajowo bywa został otoczony ochroną prokuratury i władzy. Dwukrotnie składałem zeznania w wydziale V Prokuratury Okręgowej w Warszawie ale one na nic się zdały. Urbańskiemu zagwarantowano bezkarność stanowiska, a mnie represje do dnia dzisiejszego wliczając coroczne krótkotrwałe i bezprawne uwięzienia. Kończąc ten wątek pragnę uzupełnić już na marginesie, iż jedynie trzeci z naszych kandydatów Pan Marcin Zamoyski pełnił w naszym imieniu funkcję w Radzie Polskiego Klubu Wyścigów Konnych przez dwie kadencje. Ustawa o Wyścigach Konnych przewidywała tylko trzy osoby z organizacji pozarządowej. W wyniku podjętych wieloletnich represji w stosunku do Pana Rafał Gawrońskiego Prezesa Stowarzyszenia, działalność została ograniczona do stricte minimum aby nie szkodzić osobom których najbliżsi krewni byli mordowani w sposób planowy, a które utożsamiają się z rolnictwem, ziemiaństwem, wolnością, własnością oraz godnością bycia Polakiem! Jesteśmy dostępni na stronie //www.poloniae.wordpress.com

 

Tak działa PiS rzekoma opozycja od samego powstania, a postać nie tylko Andrzeja Urbańskiego zapisuje się w historii tej agenturalnej partii politycznej złotymi literami jako jedna z wielu postaci zdrady Narodu Polskiego.

Powracając jednak do agentów śpiochów obudzonych muszę jednak wspomnieć bardzo istotną postać zajmującego się sprawą Katynia. Taki np. Kunert podobno sekretarz choć era sekretarzy już dawno minęła, pisze do rodzin ubiegających się o wydanie zwłok popełnionemu mordu, że te osoby chcą zamknąć cmentarz, a nawet gdyby, to co ten dewiant ma do zwłok na cmentarzach ? Skan odpowiedzi dosteny tutaj ://rafzen.wordpress.com/2013/02/11/katyn-to-mord-rytualny/

 

Przecież zwłoki zamarłych są własnością rodziny, które opłacają miejsce na cmentarzu, a nie właściciela cmentarza. I tutaj widać fałsz intelektualny. Rodziny piszą o wydanie zwłok, a on o likwidacji cmentarza. Takie agenturalne ścierwa czuć w drugim pokoju gdy otwiera się skan z odpowiedzią. Jeżeli ktoś chce bazować na dokumentach w stylu Pana Wyszkowskiego to polecam golgotę tego człowieka jako przykład pt: „W jaki kryminalny sposób, kryminalna władza broni swoich kryminalnych agentów”.

 

Ja stosują metodę poleconą mnie od samego Boga: „Po ich owocach, ich poznacie” !

Tak, to naprawdę widać działanie agenturalne gdy człowiek zechce tylko spojrzeć obydwoma oczyma, a nie w zależności od opcji politycznej; raz lewym lub raz prawym okiem.

 

Przeczytałem dokumenty z Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i jestem przerażony. Rozprawa w Strasbourgu już 13 lutego 2013, a i data została wybrana z premedytacją przez środowiska judeo-masońskie w Trybunale. Nie tylko data jest specyficzna ale także sprawa.

 

Masowy mord rytualny popełniony na Polakach przez żydów i ani wzmianki o tym. Ani słowem nie wspomniano, że rodziny pragną wydania zwłok zmarłych. //rafzen.wordpress.com/2013/02/10/case-katyn-at-european-court-of-human-rights/

 

David R. Francis, US ambasador w Rosji ostrzegł, w depeszy do Waszyngtonu w styczniu 1918 roku: « bolszewicy tutaj, z których to większość Żydów i 90% z nich to wygnańcy którzy powrócili do Rosji, lub w innego kraju, ale są internacjonalistami i starają się wywołać rewolucję społeczną na świecie.  » Ambasador Holandii w Rosji, Oudendyke, czynił to samo w kilka miesięcy później: « Jeśli bolszewizm nie zostanie zabity w zarodku natychmiast, jest przeznaczony do rozpowszechniania się w takiej lub innej formie w krajach Europy i na całym świecie, jak to działanie zorganizowane i prowadzone przez Żydów, którzy nie mają obywatelstwa i których głównym celem jest zniszczenie dla własnych korzyści istniejącego porządku rzeczy « .

To napawa grozą fałszowanych wyroków tym bardziej, że odbywają się one pod auspicjami wielu państw.

 

Zabójstwa rytualne są stosunkowo nietypowe, ale czasem ponoszą cechy seryjnego zabijania.Wiele mordów rytualnych obejmuje ofiary z ludzi zwykle z powodów religijnych. Pojęcie religii jest jednak dość luźno używane w tym kontekście, ponieważ mogą to być systemy wierzeń, takich jak komunizm. Metodom śledczym i procesom sadowym dawnych epok można zapewne sporo zarzucić, tym niemniej za ich statystyczną poprawnością przemawiają tak ważkie argumenty, jak: cechy charakterystyczne rytualnego zabójstwa, które zdefiniowane zostały w kryminologii.

A są to:
powtarzalność zjawiska
zawsze jednakowy sposób i miejsce zadawania mordu
zawsze jednakowe wyznanie ofiary
zawsze jednakowa narodowość i wyznanie sprawcy

Dlatego Rosja wraz z agentami żydowskimi w Polsce nie chce wydania zwłok rodzinom pomordowanych w Katyniu i innych miejscach na terenie Rosji ? Duma Rosyjska jednoznacznie uznała w swej Uchwale zabijanie Polaków w Katyniu za zbrodnię to jednak wbrew prawu międzynarodowemu nie zamierza wydać rzeczy osobistych i zwłok zabitych rodzinom. Wiele osób są poddane na manipulacje fałszu intelektualnego, więc przypomnę czym jest ludobójstwo. Jest to mordowanie określonej grupy narodowej, etnicznej, religijnej lub rasowej natomiast zbrodnia wojenna to nieusprawiedliwione prowadzenie działań wojskowych połączone z mordowaniem przeciwników.

Istotna różnicą od tych dwóch definicji jest definicja rytualnego morderstwa które jest ofiarnym zabiciem człowieka jako ofiarę przebłagalną.
Ofiary z ludzi są cechą niektórych, ale nie wszystkich wierzeń dlatego przemoc wynikająca z religii nie może być przestępstwem w oczach sprawcy, ale jest traktowany tak samo, inne morderstwo w oczach prawa. Badania nad motywacją do zabójstwa rytualnego wykazały, że w praktyce uważa się, że prowadzi do transformacji, samo-przebóstwienia i uzdrowienie. Śledczy mogą zatem założyć, że osoby zaangażowane w ludzkie ofiary są po prostu psychicznie i chowają się za system wierzeń, który wydaje się usprawiedliwiać swoje działania. Tak jednak nie było w przypadku przeszło 20 tys. zamordowanych w taki sam sposób, przez wyznawców tej samej religii.

W chazarskiej społeczności, istnieje przekonanie, że picie krwi i praktykowanie kanibalizmu może pomóc w indywidualnym celu osiągnięcia siły i nieśmiertelności co było praktykowane już za czasów Księcia Światopełka. Jak wiemy z przekazów ucięto mu głowę z której następnie wojownicy wypijali krew. Odnaleziony po blisko 1000 latach miecz Słowiańskiego Księcia jest jednoznacznym dowodem i znakiem, że czas ostatecznych rozstrzygnięć odnośnie zbrodniarzy Słowian może zakończyć się jak zwykle zwycięstwem prawdy.

Jeżeli można zdefiniować szaleńca lub szaleńców morderców o tyle sprawa zaczyna się komplikować gdy mamy z sytuacją ludzi prawdziwie wierzących. Dla psychiatrów sądowych są to przypadki, w których morderstwo zostało popełnione przez prawdziwie wierzącego, który uważa morderstwo za święty akt poświęcenia. Takie zgony zdarzają się na zewnątrz w wyznaczonych miejscach świętych na znaczące daty. Na ogół takie akty są rytuałami krwi. Krew może być odprowadzana od ciała, które będą niezwykłym zdarzeniem jej odnalezienie podczas sekcji zwłok.

Niedawna sprawa o morderstwo, popełniona przez prawdziwie wierzących i zaangażowanych odkryto okaleczone tułowie chłopca pływające w Tamizie w Londynie w 2002 roku. Sekcja zwłok wykazała znamiona rytualnego zabójstwa z odprowadzeniem krwi chłopca.

Naukowcy jednoznacznie podtrzymują tezę, że osoby zaangażowane w takie przypadki mordów rytualnych muszą korzystać z obecności pierwszego sekretarza lub jak kto woli kapłana, który by przeprowadził rytuał. W konwencjonalnej teorii psychologicznego profilu, rytualne aspekty zabijania są czasami bardzo podobne do podpisu przez seryjnego mordercę. Do tej pory teorie psychologicznych profili nie zostały opracowane, aby odróżnić seryjnego mordercy z zabójcą rytualnym. Aby to zrobić, różne aspekty kulturalne i religijne musiałyby być dodane do obecnej teorii psychologicznej. Wielu morderców, którzy są chorymi psychicznie nie rozumieją, co zrobili źle i nie wierzą, że ich działania były nielegalne. Zrozumienie różnicy między tymi dwiema grupami jest oczywiście kluczem do prawdy.

 

Od początku rewolucji żydów w Rosji od 1917 roku kierownictwo rewolucji obmyślało sposoby na rozwiązanie « kwestii polskiej ». Zapadła decyzja by osoby narodowości polskiej po prostu wyniszczyć. Determinacji i konsekwencji z jaką przystąpiono do tego zbrodniczego planu zazdrościć by mógł nawet Adolf Hitler. Repertuar okrucieństw i przerażających zbrodni z pewnością przyprawiliby o ból głowy nawet samego Tuhaj- beja.
Po agresji Niemiec na Związek Sowiecki nacjonaliści z OUN-UPA rozpoczęli mordy Polaków i nasiliły się one szczególnie w 1943 roku, jednakże apogeum nastąpiło w lipcu 1943 roku. Ludność polską systematycznie wyłapywano i mordowano w pojedynczych lub zbiorowych egzekucjach.

Nie sposób wymienić wszystkich wymyślnych sposobów na zabicie Polaka jakie stosowała SS-Galizien, OUN-UPA czy też Ukrainische Hilfpolizei, jednakże wiadomo ,że ze szczególną satysfakcją zabijano i dręczono dzieci Polskie. W okolicy miasteczka o nazwie Kozowa, pow.
Brzeżany, woj. Tarnopol na alei starych drzew, żołnierze dywizji SS-Galizien przy współudziale OUN-UPA i Ukrainische Hilfpolizei dokonali masowego mordu polskich dzieci.

 

Do każdego drzewa przybijano wokół małe polskie dzieci tworząc tak zwany « wianuszek ».A.Kubasik wymienia w swojej książce również takie tortury jak choćby: przybijanie niemowląt do ściany z podpisem « polśkij oreł », obdzieranie ludzi ze skóry i posypywanie solą, wbijanie dzieci na kołki w płocie, rozdzieranie dzieci na pół, duszenie drutem kolczastym, zakopywanie żywcem w ziemi lub tylko po szyję tak by można było głowy kosić kosą itd. » Wobec ciężarnych kobiet stosowano min. takie metody: Przebijano brzuch ciężarnej kobiety bagnetem. Rozcinano brzuch kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładano np. żywego kota i zaszywano. Rozcinano brzuch i wlewano do środka wrzątek. Rozcinano brzuch i wkładano do jego wnętrza kamienie oraz wrzucano do rzeki. Rozcinano kobietom ciężarnym brzuch i wrzucano do wnętrza potłuczone szkło lub karmę dla wygłodniałych świń. Z tortur stosowanych wobec najmniejszych ofiar należałoby z prawdziwym bólem wymienić: Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później na nim wisiało. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół. Rozpruwanie brzuszka dzieciom. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi. Łamanie stawów nóg i rąk. Wrzucanie do studni małych dzieci żywcem. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec. Wbijanie dziecka na pal. Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszego dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka, przywiązano nogę dziecka najmłodszego. Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. « wianuszki ».

Kim trzeba być by takie rzeczy robić? Jak bardzo trzeba być opętanym żądzą mordu, by bez drżenia serca wrzucać żywcem do studni płaczące i przerażone małe dzieci lub też nabijać je na żerdzie w płocie? To tylko towarzysze broni Jaruzelskiego, rodziny Komorowskiego i wielu szlachetnych morderców Polaków żyjących za dostatnie emerytury, które są wyższe od średnich płac w kraju mogą wiedzieć.

 

W mordach rytualnych jednak chodzi o coś innego od mordów barbarzyńskich opisanych powyżej. Tu przede wszystkim chodzi o energię stanów emocjonalnych generowanych podczas praktyk i rytuałów religijnych. Tak więc praktyka składania ofiar z ludzi doskonale wpisuje się w ten energetyczny model, ponieważ energia strachu istot żywych wyzwalana w momencie rytualnego zabójstwa na ołtarzu ofiarnym, bez względu na to czy jest to rzeczywisty ołtarz czy miejsce kaźni o szerszym zasięgu zarówno w czasie jak i przestrzeni stanowi wysoko kaloryczne pożywienie dla
bóstw. Nauki ezoteryczne twierdzą, że człowiek kiedy się boi to tak jakby krwawił, traci energie , a strach go paraliżuje. Zatem prawdziwym celem rytuału jest doprowadzenie danej ofiary do apogeum strachu, który ma miejsce zwykle krótko przed śmiercią , a nie sama śmierć na ołtarzu ofiarnym. Stąd też często zadawaniu bólu towarzyszy niezwykle długi, wymyślny i najczęściej połączony długotrwały rytuał zadawanych cierpień.

 

Energia wyzwolona w ten sposób jest wchłaniania przez bóstwa. Wiadomo, że zwierzęta również odczuwają emocje tak więc ofiary składane ze zwierząt także miały jakąś wartość dla bogów, z niczym jednak nie można było porównać ofiary ludzkiej. Dlatego też ofiara z człowieka zawsze stanowiła i stanowi nadal dla wynaturzonych i psychopatycznych kultów akt największego poświęcenia dla bóstwa. Jako najwyższy stopień mordu rytualnego uznaje się ofiarę z Króla, wodza czy jak obecnie 10 kwietnia 2010 z Prezydentów.

 

Analizując sprawę mordów Polaków dla mnie takim aktem mordu religijnego było zamordowanie 22 tys Polaków strzałem w tył głowy. Aleister Crowley w dziele « Magija w teorii i praktyce. » w jego XII rozdziale « O ofierze krwi i sprawach pokrewnych. », pisał: « Dla najwyższej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc”.

 

Takimi ofiarami był kwiat Państwa Polskiego zamordowany w Rosji to najszlachetniejsze osoby jak oficerowie i urzędnicy. Jednak największą ofiarą było zamordowanie w samą wigilię 1946 roku gen. Okulickiego, który został specjalnie przygotowany do tego mordu rytualnego. Urodzony. 12 listopada 1898 w Bochni, został rytualnie zamordowany 24 grudnia 1946 w żydowskim więzieniu na Łubiance w Moskwie celem zaspokojenia wierzeń, a data została celowo wybrana.

 

Żyd aszkenazyjski jak wszyscy mordercy Polaków, Anton Szandor La Vey, jest autorem Biblii. To środowiska chazarskie i rodzinne uwarunkowania zrodziły u niego tak nienawistny stosunek do chrześcijaństwa. Tutaj pozwolę sobie jeszcze raz wrócić do tematu żydowskich mordów rytualnych, które wbrew głoszonym dezinformacjom, głównie przez żydowskie media, nie są legendą, mitem czy przesądami ale faktem odnotowanym w kronikach historycznych i aktach kilkuset rozpraw sądowych w Europie od średniowiecza do przełomu XIX i XX wieku.

 

Ariel Toaff syn głównego rabina Rzymu, profesor religijnego uniwersytetu żydowskiego « Bar-Ilan », autor wstrząsającej książki « Krwawa Pascha », odkrył, że średniowieczne gminy Żydów aszkenazyjskich w północnych Włoszech praktykowały szczególnie okrutną formę ofiarowywania ludzi. Kapłani i ich wspólnicy łapali i zabijali chrześcijan, a krew ich wykorzystywali w magicznych rytuałach, starając się sprowadzić ducha zemsty na znienawidzonych Gojów.

 

Toaff badając dokumenty sądowe, doszedł on do wstrząsającego odkrycia: przyznania się zabójców nie były podyktowane stosującymi tortury fanatycznymi śledczymi; gdyż zeznania zawierały informacje, których włoscy przedstawiciele Kościoła i policji absolutnie nie mogli znać wcześniej. Przestępcy byli członkami nielicznej gminy Aszkenazyjczyków (Chazarowie) pochodzących z obcego kraju, która miała swoje własne obrzędy, różniące się od tradycji miejscowych Żydów włoskich.

 

Obrzędy te zostały dobrze opisane w zeznaniach oskarżonych, chociaż początkowo nie były znane ówczesnym kompetentnym organom. Toaff podkreśla: « Te magiczne formuły w języku starohebrajskim, posiadające mocne antychrześcijańskie akcenty, nie mogły powstać w wyobraźni sędziów, ponieważ nie mieli oni pojęcia o tych modlitwach, które wchodziły w skład nieznanej we Włoszech aszkenazyjskiej tradycji.

 

Krew, ten magiczny napój, była popularnym lekarstwem w tych, i wszystkich w innych czasach: Stalin wzorem Heroda dążył do zachowania młodości, kąpiąc się we krwi chrześcijan, w tym przypadku pomordowanych Polaków. Jako sześciopalczasty mesjasz został wybrany na wodza przez judeo-satanistów w Rosji.

 

„Chrześcijanie zawsze byli ofiarowani w imię Boga i w imię Zemsty », – pisze Toaff w przedmowie do swojej książki. I kontynuuje: « Krew omywała ołtarze Boga, któremu, jak uważano, należało podpowiadać, a czasami nawet zmuszać do niezwłocznej opieki lub ukarania ». Autor książki « Dwa narody w łonie twoim » Izrael Yuval twierdził, że w oczach żydowskich kapłanów krwawe libacje były potrzebne dla skierowania gniewu Bożego na głowy Gojów. Podaje niepodważalny (tj. nie negowany przez Żydów) przykład, jak Żydzi składają krwawą ofiarę. Toaff poszedł dalej niż Yuval: podkreślił on, że średniowieczni Żydzi często wykorzystywali krew w religii, i pokazuje antychrześcijańską składową tych obrzędów: krzyżowanie ofiar i przeklinanie Chrystusa i Dziewicy Maryi.

Wiarygodność faktów, podawanych przez Toaffa, potwierdza materiał z bardziej umiarkowanej pracy Elliota Horowitza « Szalone rytuały: Purim i spuścizna żydowskich gwałtów ». Autor tej książki opowiada swoim czytelnikom o dziwnych rytuałach biczowania figury Bogurodzicy,
niszczenia krzyży, pobiciach i zabójstwach chrześcijan. Parodiowali oni obyczaje chrześcijańskie,
wykorzystując prawdziwą krew chrześcijańską zamiast krwi Chrystusa przelewając ją, żeby gniew Najwyższego padł na nieżydowskich sąsiadów..

 

Część tych obyczajów mogliśmy zaobserwować na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Rzeź uchodźców w obozach Sabra i Szatila temu nie przeczą. Historia się powtarza i ludobójstwo się powtarza. Izrael Szamir konflikt palestyński określił « pełzającym ludobójstwem ». Diagnozuje on, że « (…)szalona myśl o wybraństwie, mania wyższości, rasowej i religijnej, jest siłą sprawczą każdego ludobójstwa.

 

Jeśli wierzysz, że sam Pan Bóg wybrał twój naród do rządzenia całym światem; jeśli poważnie uważasz innych za « nie całkiem ludzi », to ukarze cię ten sam Bóg, którego imię nadaremnie wspominałeś: zamiast spokojnej żabki, zamieni on ciebie w maniaka-mordercę. Gdy w latach trzydziestych XX wieku wirusem tym zarazili się Japończycy, rozwalili Nankin, i jedli wątroby jeńców. Niemcy, owładnięci kompleksem okradzionej Słowianom aryjskiej wyższości, pobudowali obozy zagłady. Wnikliwi czytelnicy ksiąg Jozuego i Sędziów, ojcowie-założyciele Stanów Zjednoczonych, przymierzyli się do korony wybraństwa, i prawie całkowicie wyplenili indiańskich tubylców Ameryki. » Tak samo żydzi chazarscy wymordowali Słowian aby przejąć władzę w Rosji, a obecnie w Polsce.

Czy mania « wybraństwa » czy też myśl o zemście, kazała żydom dokonywać rzezi Polaków chrześcijan, którzy w większości zamieszkiwali nieprzerwanie naszą ziemię od przeszło 10 tys. lat?

To trudne pytanie na które muszą odpowiedzieć sobie przede wszystkim Rosjanie.

Czy chcą Rosjanie aby ich okupowali wyznawcy zbrodniczej religii i specyficznej rasy morderców?

 

My, Polacy, mamy dodatkowy, szczególny powód, aby wierzyć w mordy rytualne, albowiem niektóre jego ofiary zostały wyniesione na ołtarze, zostały świętymi Kościoła Powszechnego!
Znając olbrzymią, wręcz pedantyczna drobiazgowość i staranność, jaka przykładana jest przez Kościół do procesów kanonizacyjnych, można być całkowicie pewnym ich uczciwości i rzetelności.

 

Świętych ofiar żydowskiego mordu rytualnego było całkiem sporo. Miedzy innymi:
Święty Andrzej z Rinn koło Innsbrucka, zamordowany przez Żydów w roku 1462
Święty Szymon z Trydentu, zabity rytualnie przez Żydów w roku 1475
Święty Laurenty, zamordowany przez Żydów w Padwie i kanonizowany przez Papieża Benedykta XIV w roku 1485.
W Polsce za czasów Jagiellońskich utrwaliło się wśród polskiej ludności przekonanie, iż Żydzi dokonują rytualnych mordów katolickich dzieci, co doprowadzało w wielu miastach do wystąpień antyżydowskich oraz wypędzania Żydów – np. w 1566 Żydów wygnano z Urzędowa, w 1678 roku z Kościana, w 1600 roku z Bochni, Biecza, Secza i Ujścia, a w roku 1610 ze Staszowa.

Tłumaczenie takich wystąpień wyłącznie « antysemityzmem » – który oczywiście miałby brać się nie wiadomo z czego – jest po prostu niepoważne.

Interesujące jest, że o rytualnych mordach katolickich dzieci mówili sami Żydzi przechrzczeni na katolicyzm. Oświadczenie potwierdzające wykonywanie mordów rytualnych przez Żydów złożył pod przysięga m.in. Jan Feltro w 1475 roku w Trydencie.
Z takim samym zarzutem pod adresem Żydów wystąpił Jakub Frank Dobrudzki w prowadzonej publicznej dyskusji z rabinami w 1759 roku we Lwowie.
Ochrzczony rabin Moldawno w swej pracy « Koniec religii żydowskiej » z 1803 roku stwierdził, iż « misterium krwi znają wśród Żydów tylko rabini, nauczyciele, uczeni i faryzeusze ».

Niemiecki uczony, prof. dr August Rohling w swej pracy « Moja odpowiedź˝ rabinom » (« Meine Antwort an die Rabiner » 1883) stwierdza wprost, że mord rytualny stosowany przez Żydów istnieje, powołując się na świadectwa Jana Feltro, Paola Medici, Moldawa i Baroniusa, a także na
akta sądowe dwu procesów na tle mordu rytualnego w Trydencie i Damaszku, znajdujących się w archiwach watykańskich. Reasumując: nawet, jeśli nie zawsze osoba sprawcy (sprawców) mordu rytualnych była udowodniona, sam fakt zaistnienia takiego mordu jest poza wszelką dyskusją i tylko znani oczywiście ze swej prawdomówności Żydzi mogą negować oczywiste fakty.

Słynny proces Mendla Bejlisa i ostatni – udowodniony ponad wszelką wątpliwość wyrokiem sądu -
przypadek mordu rytualnego w historii miał miejsce w roku 1909 w Kijowie.
Ofiarą był 13-letni Andrzej Juszczyński, oskarżonym Żyd Mendel Bejlis. Proces Bejlisa stał się światowa sensacją. Jako biegłego Carskie Ministerstwo Sprawiedliwości powołało ks. dr-a Justyna Bonawenturę Pranajtisa, Polaka, profesora Akademii Teologii Katolickiej w Petersburgu, wybitnego hebraistę i znawcę Talmudu, bez wątpienia najlepszego w całej Rosji.

Niektóre środowiska żydowskie znając erudycję ks. Pranajtisa i przeczuwając, że wynik ekspertyzy tak wybitnego znawcy może być dla nich niekorzystny, próbowały go odwieść od wszczynania badań – początkowo proponowano mu pieniądze. Gdy jednak ten « argument » nie
poskutkował zaczęto go nieustannie śledzić, zasypywać groźbami, rzucać na niego oszczerstwa w tzw. « postępowej prasie » gdzie obdarzano go takimi epitetami jak « szantażysta », « plagiator », « nieuk » i « fałszerz », czy wreszcie śląc donosy do władz carskich.

Oprócz prowadzonej jawnie nagonki na osobę ks. Pranajtisa była także prowadzona systematycznie akcje zakulisowa – można tu wymienić dla przykładu działania prowadzone przez H. Sliosberga w Petersburgu jak również przez londyńskiego bankiera Rothschilda w Watykanie. Również światowa prasa żydowska (dziś zwana « prasa międzynarodowa ») rozpętała kampanię, aby nie dopuścić do wyjawienia prawdy. Skąd my to znamy…

Ekspertyza tego uczonego wprawiła w zdumienie sad, ławę przysięgłych i opinię publiczną.
Ks. dr Pranajtis nie dokonując oględzin zwłok chłopca (został mianowany biegłym już po pogrzebie ofiary, zaś odległość z Petersburga do Kijowa wynosi 1200 km) – szczegółowo opisał sposób zadania ran, ich wygląd, liczbę i umiejscowienie. Wszystko dokładnie się zgadzało -
ofiara miała rany charakterystyczne dla mordu rytualnego.

Ponadto po półrocznych badaniach jako rzeczoznawca ks. Pranajtis wydał wielostronicową ekspertyzę, którą dołączono do akt sprawy. Naukowe wyjaśnienie przez ks. Pranajtisa zawartej w Talmudzie nauki rabini-stycznej było w sprawie Bejlisa tak druzgocące, że przewód sądowy przerwano na rozkaz z góry, z Petersburga. Stało się to między innymi dlatego, ze bankier Mendelsohn, u którego wówczas rząd rosyjski zaciągał pożyczkę, uzależnił jej udzielenie od umorzenia sprawy Bejlisa.

Żydowskie wrzaski ucichły jak nożem uciął po ogłoszeniu wyroku. Sad przysięgłych w Kijowie okazał się być sądem uczciwym i niezależnym.

Na pierwsze pytanie:

« Czy śmierć zadana ofierze była mordem rytualnym » odpowiedział « Tak ».
Na drugie pytanie:

« Czy Bejlis jest winny tego mordu », sąd odpowiedział « Nie, brak dostatecznych dowodów winy ».

 

Porównajmy wyrok kijowskiego sądu z niedawnym orzeczeniem Najwyższego Sądu Izraela, zezwalającym na torturowanie Palestyńczyków. Porównajmy go z przepisami Talmudu, uznającymi gojów za zwierzęta z ludzka twarzą. Łatwo dojść do wniosku, kto mógł wymyślić coś tak potwornego, jak mord rytualny.

Po wyroku Bejlis wyszedł na wolność. Natomiast ks. dr Pranajtis, niedługo później, w 1916 roku, zachorował. Został on umieszczony w szpitalu w Petersburgu. Swemu byłemu profesorowi, ks. biskupowi Janowi Cieplakowi, który go odwiedzał, wyznał, iż uważa, ze został otruty. W istocie przebieg choroby był bardzo dziwny: ks. Pranajtis zaczął raptownie chudnąć i wkrótce zmarł – 28 stycznia 1917 roku.

 

Podsumowując należy stwierdzić jednoznacznie, że zabójstw przeszło 20 tysięcy Polaków w 1940 celach rytualnych dokonano świadomie ukrywając ten fakt przed opinią światową, ponieważ zostały spełnione warunki prawne w określone w definicji mordu rytualnego, a mianowicie: zawsze był jednakowy sposób i miejsce zadawania mordu; zamordowani byli jednakowego wyznanie ofiary; jednakowa była narodowość i wyznanie sprawcy.

5

 

 

 

 


KOMENTARZE

 • Praktycznie brak słów...
  ....
 • ...
  http://marucha.wordpress.com/2013/02/11/szymon-peres-poucza-polakow-na-temat-zbednosci-nauczania-historii/
 • "Jednak istnieje nowa forma śpiochów już nie uśpionych ale aktywnych i w dodatku w rzekomej opozycji."
  A popatrz na swój pierwowzór, wpisałem w Wiki "aktor pijak". Pokazał się polski aktor o ..... nazwisku, Priwieziencew. Rosyjskie nazwisko, Gerard Depardieu i jego francuski idol, liberał, Putin o imieniu Kmiot. Było gdzieś hasło "Flejtuch na plan! - barwyszczescia.". Jak wpisałem "Odważne serce" - to wyskoczyła żydówka Sendlerowa i jej opowieść, a następnie pijak Mel Gibson. Aktor gra, czasem nie dorasta do roli. Ale nie jest Kmiotem, upadłość życiowa.
 • Dużo tego
  Normalnie nie wiem co powiedzieć.
  Miałem do czynienia z Żydami. Ale to co tu Pan pisze wygląda na sektę.
  Co do Żydów. Dlaczego ich nie lubię.
  - uważają się za Naród wybrany i cała reszta ludzkości to zwierzęta (Jak bym słyszał Hitlera). Czyli za Żydowski nazizm.
  - za to, że żyjąc w moim kraju. Tworzą odrębną strukturę zarządzania z własnym prawem. Coś jak sekta. Tylko ta sekta ma duży wpływ na to co dzieje się w moim kraju. Czyli działają jak pasożyt. Dając wrażenie, że są częścią organizm danego narodu ale tak naprawdę nią nie są. Ale z drugiej strony. Jakby Żydów nie było, kto był by winien tego burdelu w naszym kraju. Sam fakt, że tak mało się przebija Polaków by pisać o obecnych sprawach naprawdę boli. Przykładem jest Dawid Wildstein który nawet nie mówi płynie po Polsku. Ale jest promowany.
  - Żydowski Parlament Europejski to dopiero twór.

  Teraz bajka jaką usłyszałem do Żyda. W Łodzi była sprawa o rytualne morderstwo. Została oskarżona kobieta. Prawnik kazał je przed sądem przygotować jajka do ciasta. Jak było białko z krwią całe jako wyrzucała. W ten sposób sąd uznał ją za niewinną. Sam ten rytuał widziałem Żyda.
  Radykalni Żydzi są takim samy zagrożeniem jak Nazizm. Tyle w temacie.
 • Wy(zydzi) macie diabła za ojca ....
  To sami żydzi sprawili, ze każdy Polak ma dzisiaj do wyboru: albo zostać "antysemitą", albo złotrzoną, sprzedajną łachudrą.
  Dlatego w tej nie mającej precedensu sytuacji zarzut >antysemityzmu< staje się coraz bardziej komplementem.
 • Komentatorzy, czytelnicy...
  Treść wpisu jest najlepszym komentarzem. Pragnę pozdrowić komentujących i podziękować za dobre słowo.

  Publikacja będzie miała uzupełnienie zawierające dalsze szczegóły tego mordu rytualnego na Polakach. Z braku czasu nie zdążyłem, a koniecznie pragnąłem aby ukazała się ona przed jutrzejszym procesem w Strasbourgu.
 • Katyń to poważna sprawa
  Nie pasują do niej antysemickie brednie.
 • @Roman 09:31:45
  Panie Romanie. Osiągnął Pan szczyt konstruktywnej krytyki.
  Stosowanej przez większość co nie posiada argumentów przeciw. Czyli zakrzyczeć epitetami.
  Nie uznaje tego typu konwersacji, ale w tym momencie Pan mnie sprowokował. Jak ty ch...... możesz obrażać innych tylko dla obrażania bez przedstawienia konkretnych argumentów przeciw. Sam top się w swojej gnojówce i grafomani, bo nie jesteś lepszy od tego co napisał ten artykuł. Nie masz ch....... pojęcia co to jest wymiana myśli i subiektywnych ocen między różnymi osobami o różnych poglądach. Ale byś ch........ czegoś się nauczył z tego mojego wpisu. To jest konstruktywna krytyka.
  "Sugerowanie mordu rytualnego jest wielce naciąganą teorią w tym tekście i zahacza o śmieszność. Gdyż mord rytualny jest związanym z ofiarą dla bóstwa. Inaczej mówiąc dla istoty boskiej. Zaś komunizm był ideologią, której celem było niszczenie warstw społecznych, które były podstawą obecnego systemu społecznego. W celu stworzenia nowego społeczeństwa. Co obecnie dziej się w Europie przez niszczenie rodziny i katolików. A wszystko ma źródło w Eugenice. Ale patrząc na Żydów ortodoksyjnych nie daje pewności, czy za tym nie stoją. Gdyż narzucają na dziwne prawa i poglądy. Zaś samo stosują wobec siebie swoje wartości jak rodziny wielodzietne. Nawet Żyd po 70 chce jeszcze płodzić dzieci. Jak nie ma na to pieniędzy Gmina Żydowska go wspiera."
  Ale by taką krytykę napisać trzeba coś wiedzieć i myśleć.

  Prośba do admina portalu. Dla podwyższenia jakości dyskusji zwracam się z prośbą o kasowanie wpisów bez konstruktywnej argumentacji a posiadające epitety skierowane do innych osób uczestniczących w dyskusji.
  "Naj­pierw Cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz. " - Mahatma Gandhi
 • Co robią Żydzi
  Bardzo ciekawe może nie wszystko prawda ale mamy Izrael bis mamy w Europie
  http://www.radiobc.org/Audycje/cpjjn.2013-02-01.190054.mp3

  http://www.youtube.com/watch?v=3uDDlynv--o&feature=player_embedded
 • Ja,ch......
  Wstrzasnela mna podana przez p.Tenbeza informacja, ze Zydzi jeszcze po 70-tce plodza dzieci, a jak nie moga, to gmina im pomaga! Szok i trwoga. Drogi Panie Tenbez: A jak to w praktyce wyglada ta pomoc gminy? Czy moglbys Waszec opisac ja blizej? Z Gawronskim merytorycznie dyskutowac nie potrafie, bowiem glebia i zakres wiedzy tego tworcy sa porazajace. Gdzie mi tam do tego geniusza!! Wiem tylko, ze jak ktos sie podaje za Napoleona, to nalezy mu przytaknac. Polzdrawiam Pana, Panie Tenbez! Ja, ch...
 • @Roman 11:53:21
  Co mam podać Panu imię i nazwisko i adres tego Żyda. Próbował udowodnić, że Polka ma żydowskie korzenie by móc wziąć ślub z nią.
  Przepraszam tak głęboko jako Goj nie zostałem dopuszczony do gminy Żydowskiej by dokładnie opisać Panu jak działa gmina Żydowska. Ale wiem na pewno, że pomoc finansowa organizowana jest przez głównego Rabina tak samo dla Żydów w potrzebie. Może Pan coś wie na ten tema, że mnie sprawdza? Oni są naprawdę zamkniętą społecznością. Tu mówię o tych radykałach Żydowskich.
  Po za tym czego uczą się Żydzi a czego my. Przez kogo jest pisana nasza historia a przez kogo Żydów historia do nauki dzieci? Autor artykułu zebrał wiadomości potwierdzające jego tezę i je połączył w jedno. A Pan tylko zadaje pytania mi by udowodnić brak wiedzy w danym zakresie i rzuca epitetami wobec autora artykułu. Nadal brak konstruktywnej krytyki.
 • Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża
  Pozdrawiam Panie Rafale i zycze duzo zdrowia :) Z Panem Bogiem ! http://www.youtube.com/watch?v=dA8M6D_j7Eo (Co do filmiku to ok.3 nazwiska prawdopodobnie sie nie zgadzaja , jednakze filmik zdecydowalem sie zamiescic , by poznac skale problemu w KK...) Kroluj nam Chryste ! ! !
 • @Roman 11:53:21
  To że jesteś niepełnosprawnym mężczyzną dobrze, że ujawniłeś. Teraz wiemy z kim mamy do czynienia. Kilka oszczerstw w pokrętnym stylu to świetnie uzasadnia ten wpis co się tyczy agentury.

  Teraz jednak zalecam merytoryczny komentarz odniesienia się co prawdziwych faktów tutaj prezentowanych oraz definicji mordu rytualnego w nauce pt: "Kryminologia".

  ps. może w końcu ujawnisz na co cię stać.
 • @Tenbez 12:25:21
  Komentarze lub ich usuwanie to teraz taka działalność gospodarcza dla liderów w kapowaniu, opłacona przez Unię i dewiantów w Polsce.
  Pozdrawiam.
 • @Wolnyczlowiek 13:15:14
  Wieczorem odniosę się do wszystkich wpisów.
  Pozdrawiam.
 • @Gawronski Rafzen 14:30:03
  Nie do końca rozumiem Pana odpowiedź. Proszę o rozwinięcie. Chciałbym bardzo by wymiana opinii była na pewnym poziomie, a nie inwektywach i epitetach. To tylko rozwala dyskusje i odchodzi się od sedna tematu.
 • Żydzi, którzy mordowali Polaków w Katyniu .
  Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. On opisał spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.

  Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”. Vidro mówił dziennikowi „Maariv”.

  Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.
  Niektórzy jeńcy stawiali opór Żydom wiążącym im ręce z tyłu. Wówczas ci zarzucali im płaszcze na głowy i wiązali ręce z przodu. Niektórym jeńcom pchano w usta trociny, co NKWD uznało za właściwy środek na uspokojenie. Obawiali się, że krzyki mogą wywołać opór czekających na swoją kolej w więźniarkach. Wielu było zabitych jednym strzałem w tył głowy i szyję, wielu kilkoma strzałami, wielu było przebitych bagnetem w plecy, piersi, co oznaczało, że jeńcy stawiali opór.
  Aleksander Sołżenicyn, światowej sławy rosyjski autor 712-stronicowej książki „Archipelag Gułag”, na 79 stronie zamieścił 6 zdjęć ludzi, którzy zarządzali najbardziej morderczymi obozami więziennymi w Rosji. Wszyscy byli Żydami: Aron Solts, Naftaly Frenkel, Yakow Rappoport, Matvei Berman, Lazar Kogan i Genrikh Yagoda.
  Została odkryta nowa, nieznana masakra Polaków przez Sowietów. Organizacja „Wiejska Solidarność” doniosła, że sowiecka tajna policja zamordowała 600 Polaków między 24 sierpnia a listopadem 1944 roku w lesie w Trzebusce, w pobliżu miasta Rzeszów. Zamordowani byli znów członkami inteligencji polskiej, włącznie z oficerami AK, przywódcami organizacji i księżmi. Wszystkie ofiary miały podcięte gardła od ucha do ucha. Ich groby odkryto w 1980 r., ale rząd komunistyczny PRL zdławił wiadomość o tym „Drugim Katyniu”. W 1945 r. polski oficer napisał raport o powyższej masakrze, ale został aresztowany przez bezpiekę i ślad po nim zaginął.
  za http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=993&Itemid=46
 • A co na to....
  prokuratorzy IPN...?
 • Uzupełnienie tematu
  http://www.youtube.com/watch?v=ocbXOmdrJPE&feature=player_embedded
 • Gdyby wszystko było takie proste...
  Skoro prawdą jest stwierdzenie "po owocach ich poznacie", to owocem masowych morderstw na kresach: w Katyniu, Charkowie (mord oficerów-Rosjanie), Lwowie (mord profesorów Politechniki Lwowskiej-Niemcy) jest eksterminacja inteligencji polskiej.
  To Hitler stwierdził: "Tylko naród, którego warstwy kierownicze zostaną zniszczone da się zepchnąć do roli niewolników" - dla mnie to najprostsze i najpełniejsze ujęcie tematu.
  W przypadku tych mordów nie widzę cech rytualności - dla mnie to przejaw zwierzęcego traktowania wrogów, jakie obserwuje się też u szympansów.

  Uważam, że nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej skoro żydzi byli też pokrzywdzeni przez machinę:
  - bolszewicką - np. w Katyniu: http://rg.nowyekran.pl/post/67604,katyn-zadamy-prawdy;
  - nazistowską - przykłady można mnożyć.
  Tak, jak wszyscy Polacy nie odpowiadają bezpośrednio za to, że Miller, Kwaśniewski, Kaczyński (L.) wysyłali wojska na misje "pokojowe".

  OFFTOP(pozorny): Ciekawi mnie, jaki wpływ ma obrzezanie niemowląt na zachowania nieświadome i psychikę w ich późniejszym życiu - czy nie powoduje jakiegoś głęboko zakorzenionego strachu?
 • co za brednie
  "Słynny proces Mendla Bejlisa i ostatni – udowodniony ponad wszelką wątpliwość wyrokiem sądu - przypadek mordu rytualnego w historii miał miejsce w roku 1909 w Kijowie."

  Wyrok sądu nie jest dowodem (chyba, że u Kafki). Tym bardziej, gdy jest (jak w tym przypadku) uniewinniający. Wstyd mi, że wśród Polaków są aż tacy debile.
 • @Kozidrań 17:07:12
  Milczenie jest przyzwoleniem. Gdy jeden żyd wyjawił prawdę o Katyniu to wszyscy żydzi powinni przeprosić Polaków; przecież to Polski Naród uratował ich od zagłady.

  Tak się jednak nie stało, a jest wręcz odwrotnie nienawiść do nas połączona z chęcią zniewolenia Polaków a także inni żydzi w imieniu Polaków przepraszają np: za Jedwabne !
 • @Jan Paweł 16:01:52
  Prokuratorzy z IPN w większości to żydzi lub ich kacyki !

  To my Polacy musimy uporać się z tematem masowych mordów na Polakach, a nie zlecać to współplemieńcom.
 • @banitaAK 15:41:24
  Świetne uzupełnienie.
  Pozdrawiam.
 • @Tenbez 15:12:21
  Jestem tego samego zdania. No cóż chciałbym aby ktoś odniósł się do meritum sprawy tzn. definicji mordu rytualnego np: jako kryminolog.

  Ale teraz to wszyscy specjaliści od samoistnych powieszeń.
 • @Jerzy Wawro 18:25:24
  A czy to jest jakaś różnica czy to był mord rytualny czy nie? skoro może i nie był rytualny, to czy w tym wypadku jest usprawiedliwiony?
 • @Łukasz Roman 12:55:50
  Jestem za izolacją na forum międzynarodowym do czasu zaprzestania stosowania polityki apartheidu przez Izrael.

  Skoro w Polsce wszyscy Prezydenci to żydzi dlaczego w Izraelu nie mogą wybrać Palestyńczyka na Prezydenta.

  Powinni być tak samo tolerancyjni jak tego żądają środowiska żydowskie w Polsce !
 • @Jerzy Wawro 18:25:24
  Zapytamy może przedstawicieli Rodzin Katynskich czy Oni widzą jakieś może okoliczności łagodzące, które Pan raczy tutaj insynuowac.
 • @Tenbez 12:25:21
  Czekam na merytoryczny komentarz tego opluwacza Polaków !
  Pozdrawiam.
 • @indris 10:26:21
  A co ma antysemityzm z faktami !
  Przecież zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że Polaków mordowali li tylko żydzi w Katyniu !
 • @night rat 22:21:22
  Poczekamy i ocenimy.
  Pozdrawiam.
 • @Alan Parsons Project 22:04:40
  Jaką masz wyszukiwarkę ?
 • @Jerzy Wawro 18:25:24
  W tej sprawie proszę skontaktować z rodziną kurskch.

  Jeden to europoseł drugi pomagier szechtera i zapyta się dlaczego otrzymali tytuł szlachecki wraz z dwoma innymi rodzinami żydowskimi ?
 • @indris 10:26:21
  BREŻNIEW O ŻYDACH, JAKO SPRAWCACH MORDU KATYŃSKIEGO.
  Albin Siwak- Bez Strachu-wspomnienia stare i nowe.

  poniżej fragmenty
  Tom 1, str 90, Warszawa 2009

  Wywiad z Gierkiem:

  Wiedziałem, mówił Gierek, że Gomułka rozmawiał na temat Katynia już z Chruszczowem. Zapytałem Breżniewa co myśli o tym, że należałoby wyjawić tą sprawę i powiedzieć światu, a szczególnie Polakom, prawdę. Wtedy Breżniew po­wiedział:

  «Ja już tyle powiedziałem na Berię i Żydów, że więcej nie mogę. Oni na świecie mają duże wpływy, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że od nas wy­jechało już ponad dwa miliony Żydów, to oni ciągle jeszcze u nas są i mają bardzo mocne powiązania z ludźmi władzy. Nam zależy na dobrych stosunkach z zacho­dem, a oni tam są i mają duże możliwości wpływania na różne decyzje rządów. Na razie nie możemy o tym głośno mówić, bo jak zacznie się ciągnąć za tą nić to okaże się, kto to zrobił i dlaczego. Na razie nie» – zakończył Breżniew

  obszerny fragment
  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Albin-Siwak-Bez-strachu-WSPOMNIENIA-STARE-I-NOWE-czyli-jak-ujarzmiano-Polske-i-Polakow
 • bez strachu
  W rosyjskiej telewizji Planeta jest program pt POJEDYNEK. Dnia 20 01 2011r tytułowy pojedynek odbył się między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest żyrinowki to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starli się dwaj godni siebie rywale.

  Zaczął Żyrinowski

  -Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji , to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.

  -A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?

  -A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?

  -Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz , to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.

  -A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę ? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?

  -Oczywiście ze Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.

  -A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Wiec likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.

  -Ale nie zaprzeczysz , że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!

  -Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście , to ja ci zaprezentuje wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty . i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi., a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie był w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie , gdy ludność padała z głodu a racje było po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek. Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł ze trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz ? za bohaterstwo tych 200 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem.?

  -Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie był w NKWD?

  -Oczywiście ze byli. Ale zobacz jak jest statystyka . 16% Rosjanie , 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?

  -Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.

  -Tak. Łubianka , gułagi, kamieniołomy , tamy , regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelką cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie ? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi maja przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach , ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak ze ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie nie występowałbym tutaj i to ze mną.

  -A któż ty jesteś taki ze powinienem się ciebie bać?

  -Ja mam odwagę powiedzieć wam że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat ze wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądza żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez polaków i amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić sobie zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać ze nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestana się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

  Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.

  -Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!

  -Ty pamiętaj ze to już nie czasy berii i kaganowicza . ze z sadów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.

  To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów

  -Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzna jest Rosja a nie Izrael. żyłem tak że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.

  Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100

  -Ty sam zobacz , na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcęj niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.

  Tym razem żyd nie wytrzymał podszedł i opluł żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.
  -Ty żyrinowski za to ciężko zapłacisz.

  Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia
 • @indris 10:26:21
  ŻYDOWSKIE OBLICZE KOMUNIZMU
  "Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa, a komunizm jest narzędziem międzynarodowego kapitalizmu żydowskiego, wykorzystywanego do pokonania, a w następstwie rządzenia innymi narodami" Onesimo Redondo (hiszpański reformator i polityk XX w. zabity z rąk komunistów - w zamachu)


  kto wymyślił komunizm i wcielił w życie ? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To dwaj żydzi Marks i Engels wykombinowali jak żydzi maja przejąć władze na całym świecie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Marks

  rewolucja bolszewicka w rosji była wywołana przez zydów. to oni za pomocą zmanipulowanych mas obalili cara i zapoczątkowali w europie komunizm.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Trocki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Swierd%C5%82ow

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Moj%C5%BCesz_Uricki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Rade

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kamieniew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grigorij_Zinowjew

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda
 • ------------Żołnierz pochowany JEST TAM !!!! gdzie zginął !!!!!!!!--------
  -- nie umiałam chodzić / mówić a już do kołyski mama / babka - śpiewały mi o MORDACH na KRESACH / mama była świadkiem w procesach o LUDOBÓJSTWIE na Kresach Sąd we Wrocławiu /

  ---Polacy ofiary Katynia SYMBOLICZNA !! nazwa WSZYSTKICH !! miejsc MORDÓW na dawnych polskich terenach

  -----------NALEŻĄ do historii polskiej !!!! NIE do rodzin !!!-------------

  --ZBRODNIĄ !!!! WIEKOPOMNĄ !!!! ZBRODNIĄ !! na historii Polski będzie ! wywiezienie choćby --JEDNEJ OFIARY - NKWD/ GRU z Rosji !! PO WSZE CZASY !!! kamienie będą OSKARŻAĆ !!!!!!

  --Panie Gawroński !!!

  ------------------KULA w ŁEB -ZDRADA !!!!!!!!!!!!!-------------------
 • @ninanonimowa 23:58:22
  Aby komentować sprawy cywilizacyjne należy znać historię, a nie hasła propagandowe.

  Polecam wycieczkę do Gniezna. Są tam takie drzwi gdzie na wadze postawiono z jednej strony zwłoki Św. Wojciecha, a na drugiej złoto.

  I to była cena wydania zwłok.
 • @kserkses 23:18:10
  Dowody są publicznie znane ale co głupiemu po rozumie ?
  Pozdrawiam.
 • @kserkses 23:15:05
  Czy da radę to gdzieś odszukać-bliżej źródła? Szukam, ale z rosyjskiego jestem żopa.
 • - dlaczego NIE zabrali do rosji ???
  Estonia/ Rozpoczęła się ekshumacja prochów żołnierzy radzieckich
  PAP
  30.09.2009 , aktualizacja: 28.04.2007 17:30
  A A A Drukuj
  28.4.Tallin (PAP/AP) - Rozpoczęła się ekshumacja prochów kilkunastu żołnierzy radzieckich pochowanych w pobliżu usuniętego pomnika żołnierzy radzieckich w centrum Tallina - poinformowało w sobotę estońskie Ministerstwo Obrony.
  Przed rozpoczęciem ekshumacji na miejscu odprawiono nabożeństwo w intencji pochowanych osób - podaje estoński resort.

  Zdaniem większości ekspertów, w niewielkim parku, gdzie stał pomnik, jest pochowanych około 15 żołnierzy, ich tożsamość nie jest jednak znana.

  Prochy mają być przeniesione na cmentarz wojskowy.

  Usunięcie pomnika wywołało w Tallinie zamieszki. W starciach policji z przedstawicielami mniejszości rosyjskiej w Estonii ponad 130 osób zostało rannych. Zatrzymano 600 osób.(PAP)
 • -- dlaczego nie zabrali do Niemiec ??
  Według informacji Izy Gruszki z Fundacji Pamięć, od początku lat 90. - według aktualnych szacunków - w Polsce ekshumowano i przeniesiono na cmentarze wojenne szczątki ponad 150 tys. żołnierzy niemieckich. Z niemieckich dokumentów wynika, że na polskich ziemiach zginęło ich znacznie więcej, ponad pół miliona.
 • -- ekskumować ! zabrac do Polski - pochować -OSOBNO
  -w / pcimiu błekitnym / pod płytą z lastrika z napisem -TU SPOCZYWA ....prosi o modlitwę -urzędasy gminne na 1 listopada przyjdą zapalić znicz / O.90gr szt./ PLUS 1 wianek za pokwitowaniem

  http://www.youtube.com/watch?v=EG_Yii8r6eM
 • ---EKSKUMOWAĆ i do Polski --brzezina górna / ryki małe / itd..
  http://dzieje.pl/aktualnosci/nekropolia-w-bykowni-nawiazuje-do-cmentarzy-w-lesie-katynskim-charkowie-i-miednoje
 • @Kozidrań 19:03:12
  streszczenie rozmowy przeczytałem w książce pt. "Bez strachu" tom3 strony 199-203. ten program był dostępny na rosyjskim youtybe. próbowałem dziś odszukać bez rezultatu.
 • @ninanonimowa 22:33:15
  "Ich tożsamość nie jest jednak znana."

  Natomiast tożsamość naszych żołnierzy jest znana i oni należą do ich rodzin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Nie wiem gdzie to zamieścić ale moje wnioski mogą się sprawdzić
  Zobaczcie ten film
  http://www.youtube.com/embed/4uX7zQ16R8g?rel=0

  Sposób likwidowania władz w Ameryce Południowej przez JudaStany.
  Taki sam jak w Smoleńsku.
  Jeżeli dobrze się połączy fakty. To że teraz Amerykanie pozwalają odkryć że to był zamach i skierują oskarżenia na właściwy sobie kierunku. Polskie wojsko ruszy z ochotą by tępić terrorystów, którzy nic nie zrobili. Ale układanka się zaczyna sklejać. Z wiadomościami, że jesteśmy na celowniku Al...... . Dziwne, że nie Francja czy inny kraj.
 • @Tenbez 08:24:48
  Układanka już zostanie ułożona definitywnie po tym gdy okazało się hitler był żydem.
 • -Gawroński !!!!!!!!! PRECEDENS !!!! CZYNI WYŁOM -dla dobra i zła
  - mój ojciec Oficer AK -LEGENDA -więzień Wronek poznańskich / Rawicza i pomniejszych powiatowych kazamatów !! leży w szeregu -zwykłych !!! odszedł z tego świata na / przepuklinę / oprawcy - kaci leżą w alei zasłużonych ! --TAM SPLENDOR tu zapomnienie !!!!

  --nie bądz !! ADWOKATEM DIABŁA !!! POLSKA !! to za DUŻA RZECZ !! --

  ----chyba ,że jesteś KRETEM - a na to mi wygląda !!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538