Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

W Czelabińsku testowano nową broń.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tej tezy nie można wykluczyć.

 

Żilinowski oświadczył, że w Czelabińsku Rosja judeo-sataniści testowali nową broń.
Rannych jest około 1000 osób w tym 200 dzieci !

 
Wcale nie byłbym tym zdziwiony po celowo wywoływanych huraganach na cele wyborcze i innych zjawiskach meteo lub wstrząsów podziemnych deklarowanych jako trzęsienie ziemi gdy tymczasem są one wywoływane celowo jak np; w Fukushimie.

//rafzen.wordpress.com/2013/02/16/judeo-satnists-testing-their-new-weapons-in-chelyabinsk/

 

KOMENTARZE

 • Paranoja?
  Jakieś dowody w temacie Fukushimy?
 • Dla łowców sensacji
  każde normalne zjawisko w przyrodzie zawsze będzie okazją do snucia spekulacji.Tym razem dochodzi do nas ,że dowództwo kacapskiej armii to jacyś judeo-sataniści, w tej sytuacji nie ulega wątpliwości ,że sam Putin to bezapelacyny książe ciemności .
 • Jasne, że tak
  Dałam jak zwykle 5. O HAARP-ie wie już spora liczba populacji ziemskiej, ale ta broń dotychczas osnuta była mgłą tajemnicy. Wojny konwencjonalne zastąpili atakami bronią najnowszej generacji, której istnienia można się tylko domyślać, gdyż wiele informacji jest przed ludźmi-owieczkami są zatajane dla "dobra" systemu.

  Jest to doskonała prowokacja Ruskich do odwetu, a potem do wciągnięcia w tą grę Chińczyków i Amerykanów, którzy najprawdopodobniej tymi technologiami też dysponują. W końcu nie od dziś wiadomo, że bandyccy kreatorzy rządu światowego dozbrajają równo wszystkie strony konfliktu.

  A tu nieco info o tej broni asteroidalnej z wolframu od 1.10 minuty

  http://www.youtube.com/watch?v=RjDryik3PiM
 • Pomyliłam się i przycisnęło mi się 1, ale daje 5
  Co za pech, ale jestem wściekła. Szkoda, ze takiego gwiazdkowania nie można cofnąć. Przepraszam.
 • @katerina404 15:59:25
  Zgadza sie, oni tak beda wojowali, az zniszcza ziemie.
  Kazdy kto im pomaga kopie grob dla siebie i swoich dzieci.
 • @Bara-bar 16:16:07
  To po co, w jakim celu "kreatorzy rządu światowego" mieli by zniszczyć ziemię? Cała ta teoria psu na budę. Gdzie oni wtedy będą żyli? Zaplątacie się w te nic nie warte teorie. Dowody....
 • @AndrzejB 16:22:39
  o kolego, teraz podpadłeś i taki new order ci zrobią ;)
 • @AndrzejB 16:22:39
  na wszystkie spiski możesz znaleźć jedynie dowody pośrednie. Sądzisz, że ktoś się do czegoś przyzna? Oj naiwny, naiwny. Po drugie. Uważasz , że jeśli mają broń o niespotykanej sile rażenia, to jej nie użyją? Będą się bali , że ktoś niewinny zginie? Uważasz, że nie użyją jej by wymusić na innych określone zachowania? Czy na istnienie HAARP muszę Ci szukać dowodów?
  Światowi zbóje dysponują technologią o której nie śniliśmy i z pewnością jej używają dla osiągnięcia zaplanowanych korzyści, bez względu na koszty i tragedie ludzkie. Czy naprawdę masz ogląd świata niewinnego dziecka?
 • @AndrzejB 16:22:39
  Tu na tym NK to wielu fajnych ludzi działa , najlepsi to ci uduchowieni , bardzo wrażliwi dla których życiową misją stało się ratowanie świata !!! A wracając na chwilę do tych rzekomych prób z tą nową bronią , co to ci judeo-sataniści mieli wczoraj testować , to dziwi trochę miejsce na te eksperymenty , w końcu skoro to tajne, to mogli sobie znależć coś bardziej ustronnego.
 • @zadziwiony 16:40:27
  Idąc twoim trybem rozumowania pośrednio można każdego o wszystko oskarżyć.
  A ja zapytałem w jakim celu kreatorzy rządu światowego mieli by zniszczyć ziemię, kim i gdzie będzie władał ten światowy rząd? Na to oczywiście nie masz odpowiedzi.
 • @AndrzejB 15:50:09
  Zacznij od nauki dot. tego wpisu.
  http://rafzen.wordpress.com/2012/11/10/criminal-sandy/
  Jak zaczniesz rozumować to dam ci więcej.
 • @puuuq 15:51:59
  Ty możesz nauczyć się po Polsku.

  " Głównym dowodem, zagłady Romanowych, jest wskazanie na tzw.‘znak firmowy’, pozostawiony na miejscu zbrodni. Jeden z morderców i ich przywódca, upojony wykonaniem misji pozostawił w pokoju pamiątkę na ścianie, zapełnionej szyderczymi napisami w języku hebrajskim, węgierskim i niemieckim. Między innymi był tam dwuwiersz, celowo łączący popełniony czyn z Prawem Tory-Talmudu, dla przekazania potomności przykładu spełnienia się tego prawa żydowskiej zemsty w rozumieniu Lewitów. Napisany był w języku niemieckim przez kogoś parodiującego wiersz żydowskiego poety Henryka Heine o śmierci Belszazzara, wyimaginowanego potentata, którego zabójstwo przedstawione jest w księdze Daniela jako kara boska za znieważenie Judy:

  Belsazar ward aber in selbiger Nacht
  Von selbigen Knechten umgebracht.

  Morderca, sardonicznie przypatrując się miejscu jatki, zmienił słowa wiersza odnosząc je do swojego czynu:

  Belsatsar ward in selbiger Nacht
  Von seinen Knechten umgebracht.

  To nie pozostawiło wątpliwości o mordercy Romanowów i trudno było pozostawić wyraźniejszy klucz co do motywów i tożsamości sprawców. Prawda o tym rytualnym mordzie wyszła na jaw przypadkiem, dzięki zdobyciu Ekaterinburga przez Białą Armię w dniu 25 lipca 1918 roku i dzięki obecności w niej anglika Mr Wiltona. To dzięki jego staraniom a także komendanta generała Diterichsa oraz słynnego kryminologa M. Sokołowa, którym udało się odgrzebać zatarte ślady prawda została objawiona światu. Gdy oddziały białogwardyjskie zmuszone były wycofać się, Mr Wilton zabrał ze sobą zgromadzone dowody, które wraz z fotografiami opublikował je w swojej książce.

  Cała Czeka to organizacja kryminalna kierowana w tamtym czasie przez terrorystę żyda Jankiela Swierdłowa. W Ekaterinburgu Czeka znajdowała się pod kontrolą siedmiu Żydów, z których jednym był Jankiel Jurowski. Zajął miejsce rosyjskiego komendanta w dniu 7 lipca 1918 roku. 20-go lipca Sowiet uralski podał do wiadomości, że zastrzelił cara, a żonę i jego syna odesłał w ‘bezpieczne miejsce’. Moskiewska Czeka oficjalnie potwierdziła tą fałszywą wiadomość podpisem Świerdłowa, gdy tymczasem cała rodzina cara została zamordowana, a zwłoki zostały poćwiartowane siekierą.

  Mr Robert Wilton, korespondent londyńskiego Times’a i naoczny świadek rewolucji w Rosji we francuskim wydaniu jego książki zawiera oficjalną listę członków rządzącej grupy rewolucyjnej gdy tymczasem wydanie angielskie pomija tą listę.

  Źródło to podaje, że Komitet Centralny partii rewolucyjnej, stanowiący najwyższą władzę, składał się z 3 rosjan włączając Lenina i 9 żydów. Następny co do znaczenia organ, Centralny Komitet Komisji Wykonawczej – Czeka, liczył 42 żydów i 19 Rosjan, Łotyszy, Gruzinów i innych. Rada Komisarzy Ludowych składała się natomiast z 17 żydów i 5 nie-żydów. W skład moskiewskiej Czeki wchodziło 23 żydów i 13 gojów. Oficjalne publikacje bolszewickie z lat 1918-1919, wymieniają 458 Żydów z ogólnej liczby 556 najwyższych urzędników państwowych. W komitetach centralnych pozostałych partii ‘socjalistycznych’ i tolerowanych początkowo jako ‘opozycja’ dla zmylenia opinii publicznej, przywykłej do opozycji za czasów carskich, było 55 żydów i 6 gojów. Podobną sytuację rzekomej opozycji mamy aktualnie w Polsce."

  http://rafzen.wordpress.com/2011/10/29/hold-cara-rosji-dla-krola-polski-i-chazarscy-mordercy-cara/
 • @katerina404 16:01:04
  Nic nie szkodzi wpis jest jedynie informacyjny, ale i tak mam tutaj strażników spod znaku salomona.
  Pozdrawiam.
 • @AndrzejB 16:22:39
  Depopulacja naszej planety to ich zasadniczy cel.

  W Polsce depopulacja już trwa ale definitywna zostanie przeprowadzona via szczepienia.
 • @AndrzejB 16:22:39
  Zachlannosc, chec panowania nad innymi..., zabija myslenie!
  Oni mysla kategoriami, ze oni, albo nikt!
  Zreszta, czy myslisz, ze jak po raz pierwszy zastosowali bombe nuklearna to wiedzieli jak to sie zakonczy?
  A jednak zaryzykowali.
  Swiatem rzadzi banda psychopatow.

  Zobacz czego juz dokonali:
  zatruli morza i oceany (ropa naftowa...)
  zatruli rzeki (scieki w ktorych sa srodki chwastoniszczace, hormony, farmaceutyczne, nawozy sztuczne....)
  zatruwaja ziemie (nawozy sztuczne...)

  Ach, dopisz reszte, bo nie mam czasu.

  Ale czy do takiego zatrucia planety doprowadza ludzie madrzy?
 • Informacja nie jest daleko..
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/87954,czyzby-ktos-naprowadzal-ten-meteoroid
 • Tutaj wiecej...
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189707&temat=202082
 • @Gawronski Rafzen 17:22:21
  Jaki związek ma doskonale wszystkim znany przypadek barbarzyńskiego mordu na Romanowych z wczorajszym "testem nowej broni" ???Acha , żydowscy sataniści na rosyjskim żołdzie nie ustają w próbach objęcia władzy nad całym światem .W chińskim KC partii też ich z pewnością nie brakuje.
 • @Gawronski Rafzen 17:06:35
  Wczoraj w ros. dtv - (17.00 - 18.00), że Żyrynowski powiedział, że to USA prbpowali npwą broń w ok. Czelabińska.
  Potem słuchałem dyskusjii naukowców ros. z kosmonautyki itp. i stwierdzili, że w ok. Czelab. meteor 1-2 m do 20m wielkości rozpękł sie na drobne kawałki... a zatem żaden deszcz!
 • @AndrzejB 17:05:47
  "A ja zapytałem w jakim celu kreatorzy rządu światowego mieli by zniszczyć ziemię, kim i gdzie będzie władał ten światowy rząd? Na to oczywiście nie masz odpowiedzi."

  A ja Ci odpowiem, skoro taki masz ciężki umysł i mało wiedzy. Dobrze chociaż, że pytasz.

  Ci ludzie to psychopaci i myślą zupełnie innymi kategoriami, tak odległymi od Twoich, ze Twoja percepcja nie jest w stanie tego udźwignąć.

  I choć są durniami i ten plan obróci się przeciwko nim, to do końca będą wierzyć, że są "bogami".

  Otóż oni maja np w Norwegii bank nasion, głęboko pod ziemią i sadzą, że przetrwają wszystkie kataklizmy, maja swoje bunkry. Myślą sobie te tępoty, że jak się ta pożoga skończy, to oni mając w rękach wszystkie dane technologiczne, nasiona oraz wiedzę tajemną po takiej zawierusze będą mogli od nowa sterować z garstką bydełka, które przeżyje i będzie zbyt słabe i głupiutkie żeby im zagrozić. A po nas choćby potop.

  O to chodzi
 • A co do użycia tej broni
  to nie musiały to być testy, tylko zwykła prowokacja nawet. Wtajemniczeni w rządzie rosyjskim doskonale wiedzą, co to była za "asteroida", bo identyczną bronią dysponują, ale bydełko przed telewizorami ma wiedzieć swoje.

  Jest jeszcze inny scenariusz. Pokazywanie i sianie strachu, aby działać pod Watykan, że niby realizują się proroctwa biblijne. Jakiś cel w każdym razie mieli, to niewątpliwe.
 • dawniej
  Faraonowie i kapłani wykorzystywali swoja wiedzę o naturze przyrody i w ten sposób panowali nad bydełkiem, ale ze względu na małe możliwości technologiczne mogli swoje cudeńka testować na mniejszych obszarach, a teraz zachciało im się utrwalić na wieki władzę na planecie Ziemia.

  Niestety musza ściemniać dużo bardziej inteligentnie, bo w dobie Internetu nie tak prosto jest z tym ściemniem, dlatego się gubią jak cholera i jak będziemy obnażać ich głupotę i kłamstwa, to będzie im coraz trudniej
 • @puuuq 18:36:53
  Jaką masz wyszukiwarkę ?
 • @F.Krzysiak 18:43:46
  Może być ciekawie, a widać internet podjął temat więc nie zostanie on zamieciony pod dywan.
 • @katerina404 18:56:17
  Idiotom rozum nie jest potrzebny, ponieważ z niego nie korzystają. Słuszna uwaga zwłaszcza po abdykacji Benedykta XVI i zdjęcia Watykanu z piorunem.

  To lubię:
  "Niestety muszą ściemniać dużo bardziej inteligentnie, bo w dobie Internetu nie tak prosto jest z tym ściemnianiem, dlatego się gubią jak cholera i jak będziemy obnażać ich głupotę i kłamstwa, to będzie im coraz trudniej"

  Już zostali zdemaskowani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jednym słowem:

  JUDEOSATANIŚCI
 • @zadziwiony 16:40:27
  To wyrafinowany komentator badający zakres posiadanej wiedzy.
 • @katerina404 18:47:56
  Kiepsko działają ci "Oni". Ty wiesz gdzie maja swoje bunkry, schrony, wiesz gdzie maja bank nasion. Kiepsko z ich konspiracją. Skoro wiesz, że ten bank nasion akurat w Norwegii mają to możesz go bliżej zlokalizować? Najlepiej podaj adres.
  Masz lekki umysł i dużo wiedzy to nie będzie z tym adresem większych problemów.
 • @night rat 19:50:08
  Księżyc to tylko jedna z hipotez.

  Ale podobno w ruskiej budzie jest prowadzona super tajna konstrukcja tarczy antyrakietowej bazującej na czynniku ludzkiego umysłu.

  Wystarczy wszystkich przekonać via GW lub TVN, że w Polsce jest bezpiecznie i dzięki niewidocznej tarczy wykonanej w ruskiej budzie która zostanie połączona z siłami umysłów wszystkich dewiantów w Polsce sprawi, że będzie żyło się lepiej ! Oczywiście tarczę będą wspomagać kartonowe patrioty.

  To nowa technologia umysłu odkupiona od Kaszpirowskiego !
 • coś się panowie zagalopowali
  z tą bronią "nowej generacji" ! niby co w tym aż tak nowego czy wręcz nieziemskiego? bądźmy poważni, jak już to bym jeszcze przyjął jakąś nieudaną próbę rakiety, czy samolotu, który miał lecieć tą "nieziemską" prędkością, coś się mogło pomieszać w systemach i to "coś" się rozpadło, porównajcie sobie dokumenty z pierwszych prób V1, V2, czy pierwszych samolotów odrzutowych, nie pomijając próby bicia prędkości dźwięku, w tym wielokrotną prędkość dźwięku, efekty podobne, broń sowieci mogą testować tam, gdzie tego nikt nie widzi i nie słyszy, a tym bardziej jaki sens ma testowanie na ludności cywilnej i to dość dużego miasta !
  Nowością by była np. bez efektów wizualnych, broń generującą falę uderzeniową z kosmosu.

  Co ciekawe, ten domniemany meteor musiał mieć spore wymiary i prędkość, wywołując tak potężną falę uderzeniową jak i błysk światła, by po upadku pozostawić krater o średnicy chyba 6 m !
 • @FanDaVinci 02:31:21
  Piszesz o nośnikach nowej broni i możesz mieć również rację; bardzo ciekawy i wdzięczny temat dla internatów.
  Są zdjęcia, filmiki i oświadczenia naocznych świadków.
  To dużo.
 • @Gawronski Rafzen 08:49:00
  Kolejne wydarzenie na korzyść tezy w tytule.
  W piątek Putin zwołał Rosyjską Radę Bezpieczeństwa na okoliczność ostatnich wydarzeń.
  http://en.rian.ru/russia/20130216/179501852.html
 • @Gawronski Rafzen 11:57:10
  A dla mnie to naciąganie faktów by dopasować do swoich twierdzeń.
 • @AndrzejB 15:50:09
  kolego, podobno Haarpem można "podnieśc" jonosferę nad określonym obszarem i gwałtownie opuścic z jakims tragicznym skutkiem na tym obszarze.
 • @Jan Paweł 15:54:53
  Podobno, to słowo klucz. Z tym słowem można wszystko "udowodnić".

  A tu dla rozrywki :)


  https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/66661_479242778791373_49962356_n.png
 • @AndrzejB 14:46:23
  Aby zaistniało tego typu zdarzenie potrzebne do analizy są fakty okołozdarzeniowe. To jeden z tych faktów również. Szczegółów nikt nie chce podać.

  Co robili tam Rosjanie i w jakim celu mieli w gotowości bojowej swe bombowce ? Zapewne masz odpowiedź, że to taka sobie wycieczka turystyczna jak Kaczyńskiego do Smoleńska.

  "Two Russian Tu-95 bomber aircraft circle Guam on Feb. 12. The aircraft are capable of carrying nuclear cruise missiles.

  The two bomber aircraft were followed by two U.S. Air Force F-15 fighter aircraft from Andersen Air Force Base, according to Air Force Capt. Kim Bender, a spokeswoman for the Pacific Air Force in Hawaii. She said the jets “scrambled and responded to the aircraft.”

  “The Tu-95s were intercepted and left the area in a northbound direction. No further actions occurred,” she said. Bender said no other details would be released “for operational security reasons.”
 • @Gawronski Rafzen 17:10:10
  A co tam robili Rosjanie? Tam sami Rosjanie, bo to w Rosji jest.

  Ech, kombinuj dalej....
 • @AndrzejB 17:49:09
  Wyspy Guam w Rosji ? Zapewne dla ciebie na Morzu Kaspijskim.

  Tutaj masz po Polsku z twej wy.... gazety"

  "12 lutego, w dniu, kiedy Barack Obama wygłaszał orędzie o stanie państwa, amerykańskie myśliwce F-15 przechwyciły dwa rosyjskie bombowce Tu-95 zbliżające się do wyspy Guam na Pacyfiku - poinformowała w sobotę rzeczniczka sił powietrznych USA kpt. Kim Bender.
  Po przechwyceniu oba Tu-95 odleciały na północ - dodała kpt. Bender, ale odmówiła podania szczegółów, powołując się na względy bezpieczeństwa.

  Rosyjskie maszyny, mogące przenosić broń nuklearną, okrążały wprawdzie Guam, ale pozostawały w międzynarodowej przestrzeni powietrznej - informuje telewizja NBC na swej stronie internetowej. Dodaje, powołując się na niewymienionego z nazwiska przedstawiciela sił USA, że obie strony "zachowały się profesjonalnie" i nie doszło do żadnego incydentu.


  Według NBC amerykańskie radary dalekiego zasięgu i satelity śledziły rosyjskie maszyny od chwili, gdy wystartowały one z północno-wschodniej Rosji i rozpoczęły długi lot na południe, wymagający "wielokrotnego tankowania".

  Także Japonia poderwała swe myśliwce, gdy rosyjskie bombowce przelatywały w pobliżu jej terytorium, pozostając jednak w międzynarodowej przestrzeni powietrznej - dodaje NBC.

  Według przedstawicieli sił USA misja ćwiczebna rosyjskich samolotów w pobliżu Guamu była czymś "bardzo niezwykłym, ale nie bezprecedensowym". "To nie było prowokacyjne, ale z całą pewnością zwróciło naszą uwagę" - cytuje NBC jednego z amerykańskich wojskowych i zwraca uwagę, że na Guamie stacjonują amerykańskie bombowce B-52, również mogące przenosić broń nuklearną."
 • @jagna 17:52:38
  Zaczyna się całkiem ciekawie robić.
  Pozdrawiam.
 • @AndrzejB 17:49:09
  W związku z tym, że nie masz wyszukiwarki lub źle ją obsługujesz wklejam ci link:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Guam
 • @jagna 17:52:38
  To ciekawe jagna, bardzo ciekawe.
 • @Gawronski Rafzen 17:58:23
  No i co? Czym się tak ekscytujesz? Nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni.
 • @ autor
  Ty to masz ciekawe życie...
  pozdrawiam
 • @ratus 20:08:09
  Na brak wydarzeń w moim życiu nie mogę narzekać.
  Pozdrawiam.
 • @AndrzejB 18:15:40
  Nie ekscytuję się tylko staram ci się pomóc, zanim trafisz do szpitala psychiatrycznego.

  Postaraj umówić się z senatorem Klichem teraz ma więcej czasu. Zobacz jak bez niego w rzadzie tuskowi spada i spada i w końcu spadnie na pysk.
 • @jagna 19:39:25
  Testy nowej broni lub próby wywołania III wojny światowej lub inne zostały czasowo ustawione z zbliżającym się do ziemi obiektem. Dawniej też wykorzystywano anomalie pogodowe do otumaniania ludzi.

  Teraz jest trudniej wręcz niemożliwe oszukiwać.
 • @Gawronski Rafzen 21:38:03
  Spoko, Spoko.... Co ma Tusku do moich wpisów i "meteorytu" nad Czelabińskiem?

  Na wesoło :)


  https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/64478_538929976139207_35688257_n.jpg
 • @AndrzejB 22:16:39
  Masz jakąś obsesję kałmuku,
  czy nie zdążyli cię przeprogramowac?
 • @AndrzejB 22:16:39
  Już wiem!
  Studiowałeś szelągikę!
  https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/60747_561620073863593_1940918286_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538