Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Kwiatowych Terrorystów c.d.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pawłowski nie jest już funkcjonariuszem BOR-u.

 

Czy pamiętacie serdeczni przyjaciele i śmieszni wrogowie filmik z YT pt" Kwiatowi Terroryści" ?
Otóż bezprawnie legitymujący nas niejaki pawłowski nie jest już funkcjonariuszem BOR-u !
Po sprawdzeniu dzisiejszej informacji napiszę więcej.
http://www.youtube.com/watch?v=RdBlwOwnhl8

26 maja 2010 roku w ramach odwetu za usunięcie Krzyża spod Pałacu ruskiego namiestnika w Warszawie, kwiatowi terroryści zaatakowali Urząd Prezydenta RP kwiatem biało-czerwonym. W wyniku wzorowo przeprowadzonej akcji, Krzyż powrócił następnego dnia na swoje miejsce. Proszę zwrócić uwagę na okoliczność formalno-prawną tzn. flag zawieszonych do połowy masztów. To świadczy o nikczemności zaboru tego Krzyża w okresie żałoby. Po kilku miesiącach kompromitacji Kościoła i Junty w Polsce, Krzyż harcerski został brutalnie obdarty z symboliki Krzyża Narodowego i schowany w Kościele św. Anny w Warszawie, gdzie pozostaje jako dekoracja ściany. Można zauważyć w akcji państwo totalitarne świetnie udokumentowane pod względem narracji prawnej byłego policyjnego specjalisty od zabójstw Janusza Zielińskiego. Represje w stosunku do oznakowanego dziennikarza polonijnego Rafała Gawrońskiego, który w wyniku zaangażowania w sprawę zamachu stanu w Polsce, został bezprawnie aresztowany z Krzyżem w ręku w biały dzień bez reakcji kolegów dziennikarzy i zastraszonej klasy politycznej. Autentyczna lekcja praw, obowiązków, odwagi oraz woli obywateli i obraz zachowań totalitarnych funkcjonariuszy wykonywania poleceń władzy Junty panującej w Polsce. Zbrodniarze totalitarni też wykonywali polecenia od Hitlera i Stalina.
Usuwanie Krzyży i symboli religijnych to dążenia do stworzenia nowej formy wiary judeo-chrześcijańskiej w Europie. Nowi hierarchowie w Polsce Prymas Kowalczyk i Kardynał Nycz ryzykują poważne podziały w Kościele w Polsce, jeżeli będzie realizowana kontynuacja usuwania Krzyża z miejsc publicznych oraz symboli religijnych. Państwo Izrael i Wspólnota Europejska powinny starać się o kultywowanie tożsamej wiary Judaizmu w Izraelu i Chrześcijaństwa w Europie.

Utworzenie nowej formy judeo-chrześcijaństwa nie przyniesie korzyści ani Izraelowi ani Wspólnocie Europejskiej.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 706 komentarze: 5942