Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Kwiatowych Terrorystów c.d.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pawłowski nie jest już funkcjonariuszem BOR-u.

 

Czy pamiętacie serdeczni przyjaciele i śmieszni wrogowie filmik z YT pt" Kwiatowi Terroryści" ?
Otóż bezprawnie legitymujący nas niejaki pawłowski nie jest już funkcjonariuszem BOR-u !
Po sprawdzeniu dzisiejszej informacji napiszę więcej.
//www.youtube.com/watch?v=RdBlwOwnhl8

26 maja 2010 roku w ramach odwetu za usunięcie Krzyża spod Pałacu ruskiego namiestnika w Warszawie, kwiatowi terroryści zaatakowali Urząd Prezydenta RP kwiatem biało-czerwonym. W wyniku wzorowo przeprowadzonej akcji, Krzyż powrócił następnego dnia na swoje miejsce. Proszę zwrócić uwagę na okoliczność formalno-prawną tzn. flag zawieszonych do połowy masztów. To świadczy o nikczemności zaboru tego Krzyża w okresie żałoby. Po kilku miesiącach kompromitacji Kościoła i Junty w Polsce, Krzyż harcerski został brutalnie obdarty z symboliki Krzyża Narodowego i schowany w Kościele św. Anny w Warszawie, gdzie pozostaje jako dekoracja ściany. Można zauważyć w akcji państwo totalitarne świetnie udokumentowane pod względem narracji prawnej byłego policyjnego specjalisty od zabójstw Janusza Zielińskiego. Represje w stosunku do oznakowanego dziennikarza polonijnego Rafała Gawrońskiego, który w wyniku zaangażowania w sprawę zamachu stanu w Polsce, został bezprawnie aresztowany z Krzyżem w ręku w biały dzień bez reakcji kolegów dziennikarzy i zastraszonej klasy politycznej. Autentyczna lekcja praw, obowiązków, odwagi oraz woli obywateli i obraz zachowań totalitarnych funkcjonariuszy wykonywania poleceń władzy Junty panującej w Polsce. Zbrodniarze totalitarni też wykonywali polecenia od Hitlera i Stalina.
Usuwanie Krzyży i symboli religijnych to dążenia do stworzenia nowej formy wiary judeo-chrześcijańskiej w Europie. Nowi hierarchowie w Polsce Prymas Kowalczyk i Kardynał Nycz ryzykują poważne podziały w Kościele w Polsce, jeżeli będzie realizowana kontynuacja usuwania Krzyża z miejsc publicznych oraz symboli religijnych. Państwo Izrael i Wspólnota Europejska powinny starać się o kultywowanie tożsamej wiary Judaizmu w Izraelu i Chrześcijaństwa w Europie.

Utworzenie nowej formy judeo-chrześcijaństwa nie przyniesie korzyści ani Izraelowi ani Wspólnocie Europejskiej.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 781 komentarze: 6333