Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Ludobójstwo Słowian to zaplanowane dzieło judeo-satanistów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słowianie największa liczebnie grupa ofiar ludobójstwa nowych doktryn cywilizacyjnych wymyślonych i wdrożonych przez judeo-satanistów, a zwanych faszyzmem i komunizmem nie mają swojego muzeum.

 

Obowiązkiem każdego Słowianina jest pisać o Naszej masowej zagładzie w kontekście wirtualnej liczby 6 mln żydów, która to liczba jest trującą pożywką dla młodych ludzi na lekcjach historii. Nawet dla większości Niemców oczywistym pozostaje gescheft wyłączności śmierci żydów i oczywiście propagowanie fałszu intelektualnego polegającego na tzw. załatwieniu rzekomych odszkodowań za II wojnę światową. Natomiast Słowianie to ten naród, który ma być kojarzony jako faktyczni mordercy biednych żydów, ewentualnie kolaboranci faszystów.

 

Słowianie największa liczebnie grupa ofiar ludobójstwa nowych doktryn cywilizacyjnych wymyślonych i wdrożonych przez judeo-satanistów, a zwanych faszyzmem i komunizmem nie posiadają swoich muzeów zagłady, marszów pamięci, pomników, programów edukacyjnych, nagłośnienia w mediach. W świadomości świata niesłowiańskiego praktycznie nie istnieją jako ofiary masowych mordów w większości dokonanych przez żydów lub z ich polecenia. Monopol na holokaust wyklucza nas nawet w Polsce i innych krajach Słowiańskich nie wspominając już o krajach gdzie aktualnie władzę sprawują żydzi lub ich namiestnicy.

 

Po zakończonej II wojnie światowej wszystkie Narody Słowiańskie znalazły się po okupacją żydów z Rosji, którzy przejęli władzę w wyniku krwawej rewolucji w 1917 roku i zamordowali całą rodzinę Cara w mordzie rytualnym. Należy przyjąć charakter międzynarodowy prawa karnego popełnionego czynu, który jednoznacznie definiuje mord rytualny jako akt zbrodni popełniony przez osobników tej samej społeczności wyznaniowej w szczególnie okrutny sposób. //rafzen.wordpress.com/2011/10/29/hold-cara-rosji-dla-krola-polski-i-chazarscy-mordercy-cara/

 

Początkowo żydzi z Rosji sprawujący do dnia dzisiejszego władzę w tym kraju podawali liczbę ofiar faszyzmu na ok. 7 mln. Słowian zamordowanych w wyniku II wojny światowej. Teraz ta liczba gwałtowanie wzrosła na podstawie nowych badań naukowych do ok. 20 mln Słowian zamordowanych, a którą to liczbę podają naukowcy z Rosji, Heller i Niekricz.

 

Ludobójstwo Słowian to zaplanowane dzieło judeo-satanistów i potwierdzone odbytymi czterema konferencjami Gestapo i NKWD. Gdy w Rzeszy Hitlera, a tak naprawdę Rzesza Wielkiego Izraela ponieważ nie tak dawno dowiedzieliśmy się o żydowskim pochodzeniu Hitlera, który był żydem berberyjsko-aszkenazyjskim i zasięgu jej ekspansji na wschód aż po Ural jest zawarta teza wielkiego Izraela od Atlantyku po Ural. //rafzen.wordpress.com/2013/01/15/adolf-hitler-was-a-jew-his-dna-this-confirmed/

 

Tę doktrynę wskrzesza Unia Europejska i jej kryminalne struktury władzy które okradają rolników Słowiańskich nie tylko z dopłat rolniczych ale w wielu przypadkach z ich własności. Ziemie nabywają najczęściej różnego rodzaju spółki prawa handlowego gdzie głównymi udziałowcami są żydzi z innych krajów Europy.

Najlepiej udokumentowanym przypadkiem takiego okradania jest Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce, Pan Rafał Gawroński upominający się o bezprawnie zagarnięte Terytorium Rzeczypospolitej po II wojnie światowej. Jak wiemy wschodnie tereny Rzeczpospolitej nadal są terytorium Polaków ponieważ tak stanowi Traktat Wersalski, natomiast Traktat Poczdamski po zakończonej II wojnie światowej regulował li tylko granicę zachodnią, a w żadnym przypadku nie regulował granicy Polski na wschodzie. //poloniae.wordpress.com/2011/11/21/polacy-maja-prawo-do-polski/

 

Pan Rafał Gawroński został brutalnie pozbawiony wolności na 5 miesięcy za treści zawarte w Petycji 1248/2007 do Parlamentu Europejskiego i okradziony z dopłat rolniczych pomimo, iż posiada certyfikat gospodarstwa ekologicznego wydany przez jednostkę certyfikującą Unii Europejskiej. Zdumiewająca jest cisza polityków wszystkich opcji, władzy oraz mediów przy tak jaskrawym bezprawnym pozbawieniu wolności człowieka i okradania go z należnych prawem Traktatu dopłat rolniczych jako przedstawiciela reprezentującego prawnie działającą organizację.

KOMENTARZE

 • Prawda obroni sie sama.
  II-ga Wojna Światowa była zderzeniem dwóch grup żydo-komunistycznych z zamiarem podboju świata. Jak wiadomo, początkowo współpracowali ze soba. (Pakt Ribbentrop-Mołotow). Tylko że o tych niemieckich Żydach mało kto mówi. Oto oni:
  1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
  2. Zionistische Vereinigung für Deutschland (ZVfD) - prężna organizacja syjonistów niemieckich, która stała się podporą (10%) Socjalistyczno-Robotniczej partia Hitlera, NSDAP;
  3. Fritz Haber - chemik, opracował produkcję Cyklonu B;
  4. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich;
  5. Wolnomularz Podpułkownik SS Adolf Eichmann;
  6. Instruktor SS Prof. Bostowitsch;
  7. Marszałek Polowy Erhard Milch;
  8. Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce Hans Frank;
  9. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera (http://hotnews.pl/artpolska-1229.html);
  10. Kapo w obozach;
  11. Jüdischer Ordnungsdienst (http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCdischer_Ordnungsdienst)
  12. Sadystyczna Żydowska Policja „OD Gruppen” odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terenach okupowanych przez Nazistów (http://thisiszionism.blogspot.com/2008/08/hitlers-jewish-police.html).

  Główni żydowscy organizatorzy ludobójstwa po stronie sowieckiej:
  Leon Bronstein (Trotsky), Grigory Apfelbaum (Zinoviev), Solomon Lozovsky, Maxim Wallach (Litvinov), Yuri Andropov, Jacob Sverdlov, Jacob Yurovsky, Mikhail Kaganovich, Genrikh Yagoda,
  Matvei Berman, Naftaly Frenkel, Boris Berman, Leiba Lazarevich Feldbin, Yonash Yakir, Yakov ("Yankel") Kreiser, David Dragonsky, Haim Fomin, Józef (Izaak Fleischfarb) Światło, Sergei Eisenstein, i ludowy komisarz d/s wewnętrznych Ławrientij Beria.
 • Prawda obroni sie sama - czyżby? I czyja "prawda"?
  Na czyje konto zapisać ludobójstwo dokonane na Polakach przez UON-UPA. Wprawdzie oni kolaborowali z III Rzeszą, ale byli Słowianami.
  I na czyje konto zapisać ludobójstwo dokonane na Serbach przez ultrakatolickich ustaszy chorwackich? Także Słowian. Zamordowali oni ok. pół miliona Serbów (też Słowian) z aprobatą papiestwa i czynnym udziałem katolickiego kleru.
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
  Wikariusza zbrodniczych ustaszy Wojtyła nawet beatyfikował, beatyfikując tym samym ludobójstwo dokonane na Sebach.
 • @opolczyk 18:09:55
  Od 2000 lat: Żydzi i ich użyteczni idioci (Syjoniści) vs. Goje.
  Nazwy ich partii, filozofii, kraju, ugrupowań, i ras nie mają żadnego znaczenia w tej wieczystej eksterminacji Dobra przez Zło.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 781 komentarze: 6333