Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Okupacja, a nie żadna demokracja !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz wiemy o wiele więcej jak Polacy stali się niewolnikami we własnym kraju, a judeo-sataniści wykupują Polskę wraz z Polakami bez ich zgody i nie kryją się z tym.

 

Wybieranie mniejszego zła to wybieranie zła. Taką strategię od lat proponują Polaków judeo-satanisci w Polsce. Ewa Krętacz bogini judeo-satanizmu w Polsce tak pisze o dzisiejszym dniu:”

"4 czerwca 1989 roku Polacy dali wyraz głębokiego poparcia dla obozu Solidarności oraz zachodzących w naszym kraju przemian społeczno-politycznych. I chociaż nie były to wybory w pełni demokratyczne, to po raz pierwszy w historii PRL mogliśmy samodzielnie i swobodnie zadecydować o swoim losie. Wybraliśmy wolność i demokrację" – napisała laga marszałkowska w oświadczeniu.

 

Na pierwszych stronach mediów reżimowych widnieją takie wpisyz okazji 24. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnychjak np.:"4 czerwca 1989 roku Polska odniosła zwycięstwo, z którego może być naprawdę dumna." Przecież ta demokracji jest tylko dla rzekomo ateistycznych żydów z Rosji i ich kolaborantów, którzy okupują Polskę od 1939 roku.

 

Teraz wiemy o wiele więcej jak Polacy stali się niewolnikami we własnym kraju, a judeo-sataniści wykupują Polskę wraz z Polakami bez ich zgody i nie kryją się z tym.

 

Dlaczego mieliby się kryć skoro mogą bezkarnie strzelać do Polaków w dniu ich Święta Narodowego 11 listopada ?

Dlaczego rolnicy w Polsce są okradani, a ci co się upominają tylko o swoje wtrącani do wiezień zob: Petycja 1248 do PE / Rafał Gawroński lub mordowani tak jak w przypadku A. Leppera ?

Dlaczego rolnicy z Niemiec (DDR) otrzymali już o 300 % więcej dopłat z Unii Europejskiej od rolników w Polsce ?

Dlaczego judeo-sataniści mogą bezkarnie zamordować dwóch Prezydentów RP ?

 

Odpowiedź na te pytania znajdziecie Szacowni Państwo w dzisiejszych wiadomościach. http://podatki.wp.pl/kat,66248,title,Ministerstwo-Finansow-chce-zniszczyc-polskich-przedsiebiorcow,wid,15699065,wiadomosc.html

 

Gdy piszę o okupacji Polski to mam na myśli Polaków, a nie mniejszości które sprawują wszechwładzę i również w Kościele !

I to jest najsmutniejsza teza, że biznesmeni w sutannach chowają Krzyże po wewnętrznych kieszeniach marynarek gdy odwiedzają prawdziwe piekło na ziemi, a nie jak głosi slogan reklamowy Ziemię Świętą !

 

Odwrócenie symboliki nazewnictwa to ich metoda tak jak zamiast okupacji Polski przez rzekomo ateistycznych żydów z Rosji głoszą oni hasła o demokracji !

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oni kręcą zamiast lodów stryczek na własne karki.

  Pozdrawiam.
 • Oczywiście, że okupacja. Ale do niej większość ludzi się przyzwyczaiła
  i jest im z tym na tyle dobrze, nawet jeśli jest im źle, że nie reagują, co najwyżej pobiadolą w ramach odreagowania psychicznego. A władza okupacyjna jak to władza, robi to na ile im naród pozwala i jak im się opłaca - czyli jako okupant postępuje prawidłowo.

  Jako okupant robiłbym podobnie, czyli m. inn.:
  - prał mózgi wmawiając, że jest dobrze, bo inni mają gorzej, nawet jeśli to nieprawda
  - okradał na tyle na ile chołota się nie zbuntuje albo nie przestanie pracować
  - jak podskoczy ktoś to zginie w ramach samobójcy, albo dostanie kopanie po twarzy i będzie to upublicznione jako przestroga
  - pokazywał że władza jest bezkarna i niezawisłe sądy to potwierdzają, czyli jest totalna niemoc dochodzenia swoich praw; chcesz coś osiągnąć to siedź cicho, nawet jak będą ci wycinać organy za długi
  - przeprowadzał akcje dezinformacyjne, męczenie ludzi mnóstwem informacji i odwracaniem uwagi od ważnych spraw poprzez pokazywanie nieszczęść ludzkich i morderstw dzieci, aby ludzie żyli w poczuciu winy, wiedząc jakimi barbarzyńcami są i muszą być kontrolowani

  Dobrze, że część ludzi walczy na swój sposób, bo dzięki temu nie jest jeszcze gorzej.

  Społeczeństwo ma to na co zasługuje. A a jak się okazuje zdegenerowana masa społeczna do której i ja się niestety zaliczam jako człowiek żyjący w Polsce zasługuje na upodlanie, w mniejszym lub większym stopniu. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, społeczeństwo !
 • Ten Krzyż, ktory stoi tam, w głębi fotografii, przed Koriegardą zrobił Bartłomiej Kurzeja.
  Za drewno zapłacił Generał Grudniewski, a ja osobiście Go tam postawiłem. Mam prośbę - żeby pamięć o takim udziale tych w/w osób była wspominana personalnie. Nie był to żaden mityczny Jan z Warszawy, Bartłomiej z Nowego Targu czy Eugeniusz z Tomaszowa Lubelskiego. My mamy nazwiska i nie damy się pozbawiać naszej ludzkiej godności, osobowości. Właśnie to mi zawsze nie pasowało w "Rozmowach Niedokończonych" w Radio Maryja - owa niespotykana w Kościele Świętym (katolickim) anonimowość. Zgrzytało to mi od samego początku. Dopiero po kilku latach, dzięki rozmowom z Ojcem Krąpcem domyśliłem się, że Służby Bertone mają jakiś układ z masonami i esbekami, i nie chcą żeby przez Radio Maryja Polacy się rozpoznali do końca, intelektualnie, a nie tylko emocjonalnie.
  +
  Jak kręcę filmy przy Krzyżu i nagrywam Polaków - zawsze proszę, aby się ludzie przedstawiali z imienia i nazwiska, żeby się wdrażali w odpowiedzialne istnienie w przestrzeni publicznej. Bardzo mnie razi, że taki Janusz Zieliński na przykład ukrywa nazwisko Pana Mieczysława W. - tego, który zrobił i przyniósł pod pałac 14-go kwietnia 2010 ten duży Krzyż, nazywany potem dla zmyły "Krzyżem harcerzy". W tym szczególe Janusz idzie drogą zatajania, nieprawdy i półprawdy.
  +
  A ten Krzyż na wiodącej fotografii tego tekstu Rafała Gawrońskiego, który oglądamy - przyniósł pod pałac Marian Kawka, mój serdeczny znajomy pochodzący z Lubyczy Królewskiej (koło Tomaszowa Lubelskiego). Prawy Polak, taki wzruszający drobny staruszek z siwą bródką. Uszył ostatnio piękny zielony pokrowiec na Krzyż, który przynoszę pod pałac. Ma przeszło 90 lat i bardzo kocha Krzyż Chrystusowy.
  Czasem tak sobie myślę - że mam wielki przywilej, szczęście - że tych ludzi poznałem w swoim życiu. Dar od Boga.
  +
  No i Ciebie Rafale też lubię. Też jesteś w porządku kolegą, też dobry Polak z Ciebie. I bardzo dobrą robotę robisz - swoją kamerą i działalnością internetową.
 • @AdNovum 10:12:00
  Przywrócenie kary śmierci stało w się w Polsce koniecznością dla wszystkich funkcjonariuszy publicznych z powodu zniewolenia nawet nie urodzonych jeszcze Polaków i ich dzieci !
  ps: Nikt nie zmuszał nikogo aby został politykiem.
 • @Andron 12:13:28
  Do świetnego komentarza dodałbym tylko spacery (marsze) po Warszawie w towarzystwie zdrajców deklarujących się obecnie patriotami ale li tylko zdrady Polaków !
 • @Eugeniusz Sendecki 15:18:28
  Każdy ma swój Krzyż !
 • @Gawronski Rafzen 21:44:50
  Tak, marsze, np. związkowców z solidarności, organizowane są jako festyny w ramach odreagowania psychicznego nieszczęścia, które wprowadzili nierządnicy dla ludzi. Festyn jest po to, aby uczestnicy uświadomili sobie, że na manifie byli, pokrzyczeli (powalczyli), nie udało się - ale jesteśmy rozgrzeszeni. Zostali zneutralizowani. Oczywiście na festynach związkowców co jakiś czas słychać przez megafony o zakazie palenia opon, aby za głośno nie krzyczeć i w ogóle aby być grzecznym i praworządnym. Tylko raz pamiętam manifestację, kiedy zakazu palenia opon nie posłuchano - związkowcy zrobili taka zadymę pod Min. Gospodarki, że premier Miller uciekł na przeczekanie do ambasady USA.
 • @Venco 13:09:25
  To prawda. Obrazem tej manifestacji był wkurzony górnik z łańcuchem w rękach. Niewiele brakowało a budynek MG zostałby podpalony. Później to już pamiętam tylko związkowe festyny zabiegów psychologicznych na związkowcach.
 • @Andron 22:04:29
  W Gdańsku robotnicy poszli do I sekretarza aby porozmawiać z nim na temat ich pracy. Gdy ten uciekł oni weszli do środka i spalili siedzibę PZPR obecnie PO czytaj: spółka okrągłego stołu. Tak się zaczęło.

  Co to za manifki gdzie nikt nie wychodzi do manifestujących z propozycjami ugody ?
 • @night rat 02:28:53
  Oczywiście, że było więcej wolności w latach 90-tych aniżeli za obecnej okupacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 706 komentarze: 5942