Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Okupacja, a nie żadna demokracja !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teraz wiemy o wiele więcej jak Polacy stali się niewolnikami we własnym kraju, a judeo-sataniści wykupują Polskę wraz z Polakami bez ich zgody i nie kryją się z tym.

 

Wybieranie mniejszego zła to wybieranie zła. Taką strategię od lat proponują Polaków judeo-satanisci w Polsce. Ewa Krętacz bogini judeo-satanizmu w Polsce tak pisze o dzisiejszym dniu:”

"4 czerwca 1989 roku Polacy dali wyraz głębokiego poparcia dla obozu Solidarności oraz zachodzących w naszym kraju przemian społeczno-politycznych. I chociaż nie były to wybory w pełni demokratyczne, to po raz pierwszy w historii PRL mogliśmy samodzielnie i swobodnie zadecydować o swoim losie. Wybraliśmy wolność i demokrację" – napisała laga marszałkowska w oświadczeniu.

 

Na pierwszych stronach mediów reżimowych widnieją takie wpisyz okazji 24. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnychjak np.:"4 czerwca 1989 roku Polska odniosła zwycięstwo, z którego może być naprawdę dumna." Przecież ta demokracji jest tylko dla rzekomo ateistycznych żydów z Rosji i ich kolaborantów, którzy okupują Polskę od 1939 roku.

 

Teraz wiemy o wiele więcej jak Polacy stali się niewolnikami we własnym kraju, a judeo-sataniści wykupują Polskę wraz z Polakami bez ich zgody i nie kryją się z tym.

 

Dlaczego mieliby się kryć skoro mogą bezkarnie strzelać do Polaków w dniu ich Święta Narodowego 11 listopada ?

Dlaczego rolnicy w Polsce są okradani, a ci co się upominają tylko o swoje wtrącani do wiezień zob: Petycja 1248 do PE / Rafał Gawroński lub mordowani tak jak w przypadku A. Leppera ?

Dlaczego rolnicy z Niemiec (DDR) otrzymali już o 300 % więcej dopłat z Unii Europejskiej od rolników w Polsce ?

Dlaczego judeo-sataniści mogą bezkarnie zamordować dwóch Prezydentów RP ?

 

Odpowiedź na te pytania znajdziecie Szacowni Państwo w dzisiejszych wiadomościach. //podatki.wp.pl/kat,66248,title,Ministerstwo-Finansow-chce-zniszczyc-polskich-przedsiebiorcow,wid,15699065,wiadomosc.html

 

Gdy piszę o okupacji Polski to mam na myśli Polaków, a nie mniejszości które sprawują wszechwładzę i również w Kościele !

I to jest najsmutniejsza teza, że biznesmeni w sutannach chowają Krzyże po wewnętrznych kieszeniach marynarek gdy odwiedzają prawdziwe piekło na ziemi, a nie jak głosi slogan reklamowy Ziemię Świętą !

 

Odwrócenie symboliki nazewnictwa to ich metoda tak jak zamiast okupacji Polski przez rzekomo ateistycznych żydów z Rosji głoszą oni hasła o demokracji !

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oni kręcą zamiast lodów stryczek na własne karki.

  Pozdrawiam.
 • Oczywiście, że okupacja. Ale do niej większość ludzi się przyzwyczaiła
  i jest im z tym na tyle dobrze, nawet jeśli jest im źle, że nie reagują, co najwyżej pobiadolą w ramach odreagowania psychicznego. A władza okupacyjna jak to władza, robi to na ile im naród pozwala i jak im się opłaca - czyli jako okupant postępuje prawidłowo.

  Jako okupant robiłbym podobnie, czyli m. inn.:
  - prał mózgi wmawiając, że jest dobrze, bo inni mają gorzej, nawet jeśli to nieprawda
  - okradał na tyle na ile chołota się nie zbuntuje albo nie przestanie pracować
  - jak podskoczy ktoś to zginie w ramach samobójcy, albo dostanie kopanie po twarzy i będzie to upublicznione jako przestroga
  - pokazywał że władza jest bezkarna i niezawisłe sądy to potwierdzają, czyli jest totalna niemoc dochodzenia swoich praw; chcesz coś osiągnąć to siedź cicho, nawet jak będą ci wycinać organy za długi
  - przeprowadzał akcje dezinformacyjne, męczenie ludzi mnóstwem informacji i odwracaniem uwagi od ważnych spraw poprzez pokazywanie nieszczęść ludzkich i morderstw dzieci, aby ludzie żyli w poczuciu winy, wiedząc jakimi barbarzyńcami są i muszą być kontrolowani

  Dobrze, że część ludzi walczy na swój sposób, bo dzięki temu nie jest jeszcze gorzej.

  Społeczeństwo ma to na co zasługuje. A a jak się okazuje zdegenerowana masa społeczna do której i ja się niestety zaliczam jako człowiek żyjący w Polsce zasługuje na upodlanie, w mniejszym lub większym stopniu. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, społeczeństwo !
 • Ten Krzyż, ktory stoi tam, w głębi fotografii, przed Koriegardą zrobił Bartłomiej Kurzeja.
  Za drewno zapłacił Generał Grudniewski, a ja osobiście Go tam postawiłem. Mam prośbę - żeby pamięć o takim udziale tych w/w osób była wspominana personalnie. Nie był to żaden mityczny Jan z Warszawy, Bartłomiej z Nowego Targu czy Eugeniusz z Tomaszowa Lubelskiego. My mamy nazwiska i nie damy się pozbawiać naszej ludzkiej godności, osobowości. Właśnie to mi zawsze nie pasowało w "Rozmowach Niedokończonych" w Radio Maryja - owa niespotykana w Kościele Świętym (katolickim) anonimowość. Zgrzytało to mi od samego początku. Dopiero po kilku latach, dzięki rozmowom z Ojcem Krąpcem domyśliłem się, że Służby Bertone mają jakiś układ z masonami i esbekami, i nie chcą żeby przez Radio Maryja Polacy się rozpoznali do końca, intelektualnie, a nie tylko emocjonalnie.
  +
  Jak kręcę filmy przy Krzyżu i nagrywam Polaków - zawsze proszę, aby się ludzie przedstawiali z imienia i nazwiska, żeby się wdrażali w odpowiedzialne istnienie w przestrzeni publicznej. Bardzo mnie razi, że taki Janusz Zieliński na przykład ukrywa nazwisko Pana Mieczysława W. - tego, który zrobił i przyniósł pod pałac 14-go kwietnia 2010 ten duży Krzyż, nazywany potem dla zmyły "Krzyżem harcerzy". W tym szczególe Janusz idzie drogą zatajania, nieprawdy i półprawdy.
  +
  A ten Krzyż na wiodącej fotografii tego tekstu Rafała Gawrońskiego, który oglądamy - przyniósł pod pałac Marian Kawka, mój serdeczny znajomy pochodzący z Lubyczy Królewskiej (koło Tomaszowa Lubelskiego). Prawy Polak, taki wzruszający drobny staruszek z siwą bródką. Uszył ostatnio piękny zielony pokrowiec na Krzyż, który przynoszę pod pałac. Ma przeszło 90 lat i bardzo kocha Krzyż Chrystusowy.
  Czasem tak sobie myślę - że mam wielki przywilej, szczęście - że tych ludzi poznałem w swoim życiu. Dar od Boga.
  +
  No i Ciebie Rafale też lubię. Też jesteś w porządku kolegą, też dobry Polak z Ciebie. I bardzo dobrą robotę robisz - swoją kamerą i działalnością internetową.
 • @AdNovum 10:12:00
  Przywrócenie kary śmierci stało w się w Polsce koniecznością dla wszystkich funkcjonariuszy publicznych z powodu zniewolenia nawet nie urodzonych jeszcze Polaków i ich dzieci !
  ps: Nikt nie zmuszał nikogo aby został politykiem.
 • @Andron 12:13:28
  Do świetnego komentarza dodałbym tylko spacery (marsze) po Warszawie w towarzystwie zdrajców deklarujących się obecnie patriotami ale li tylko zdrady Polaków !
 • @Eugeniusz Sendecki 15:18:28
  Każdy ma swój Krzyż !
 • @Gawronski Rafzen 21:44:50
  Tak, marsze, np. związkowców z solidarności, organizowane są jako festyny w ramach odreagowania psychicznego nieszczęścia, które wprowadzili nierządnicy dla ludzi. Festyn jest po to, aby uczestnicy uświadomili sobie, że na manifie byli, pokrzyczeli (powalczyli), nie udało się - ale jesteśmy rozgrzeszeni. Zostali zneutralizowani. Oczywiście na festynach związkowców co jakiś czas słychać przez megafony o zakazie palenia opon, aby za głośno nie krzyczeć i w ogóle aby być grzecznym i praworządnym. Tylko raz pamiętam manifestację, kiedy zakazu palenia opon nie posłuchano - związkowcy zrobili taka zadymę pod Min. Gospodarki, że premier Miller uciekł na przeczekanie do ambasady USA.
 • @Venco 13:09:25
  To prawda. Obrazem tej manifestacji był wkurzony górnik z łańcuchem w rękach. Niewiele brakowało a budynek MG zostałby podpalony. Później to już pamiętam tylko związkowe festyny zabiegów psychologicznych na związkowcach.
 • @Andron 22:04:29
  W Gdańsku robotnicy poszli do I sekretarza aby porozmawiać z nim na temat ich pracy. Gdy ten uciekł oni weszli do środka i spalili siedzibę PZPR obecnie PO czytaj: spółka okrągłego stołu. Tak się zaczęło.

  Co to za manifki gdzie nikt nie wychodzi do manifestujących z propozycjami ugody ?
 • @night rat 02:28:53
  Oczywiście, że było więcej wolności w latach 90-tych aniżeli za obecnej okupacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 781 komentarze: 6333