Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Ruch narodowy diaspory !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ruch posuwisto-zwrotny to taki ruch gdzie kierunek polityczny ruchu nie ulega zmianie, natomiast ma zwroty cykliczne obliczone na koniunkturalizm. Pamiętajmy: Hitler był żydem i też mordował żydów !

 

Dlaczego Stowarzyszeniu Ziemiańskiemu w Polsce jest nie po drodze z rzekomym ruchem narodowym?

Właściwie za „Ruch Narodowy Diaspory” można by podziękować wielkiemu karłowi z okrągłego stołu, który świetnie promuje wielorakich kolaborantów zdrady od Zawiszy po Ziobrę poprzez Kowala i innych.Jednak nie będę jak wszystkie zdechłe ryby płynące z nurtem. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo proste. Ruch rzekomo narodowy jest kolejną formą dewiactwa diaspory w otumanianiu Polaków. Tezę tę potwierdza sam prezes MW niejaki pałasz, który chce jedynie spałaszować porcję publicznych środków jak inni już to zrobili przed nim.

 

Oto co za brednie opowiada ten człowiek, który chce nazywać się Polakiem !
„Każdy działacz Młodzieży Wszechpolskiej powinien wystrzegać się nihilizmu i postawy roszczeniowej z jednej strony, a z drugiej odrzucenia wartości, które towarzyszyły narodowi polskiemu od jego powstania” – mówił podczas zjazdu Tomasz Pałasz, nowo wybrany prezes Młodzieży Wszechpolskiej. //ruchnarodowy.org/wszechpolacy-wybrali-nowe-wladze

 

Stanowisko Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce jest jednoznaczne i bezkompromisowe. Mamy prawo do takiej Ojczyzny. Kto się temu sprzeciwia jest zdrajcą Polski i Polaków: //poloniae.wordpress.com/2011/11/21/polacy-maja-prawo-do-polski/

 

Dodatkowo My Polacy w przeciwieństwie do masonów i żydów którzy są świetnymi oszustami dot. wydarzeń ich zakłamanych kalendarzyków od przeszło 10 tys. lat posiadamy udowodnione istnienie naszego Narodu - Polaków i MY Polacy mamy z takiego dziedzictwa Narodowego zrezygnować ? NIGDY !

 

Polacy nie zrezygnują ze swojego dziedzictwa Narodowego !

 

Mógłbym właściwie poprzestać na takim wpisie zwłaszcza, że podające się za media Polaków propagują tylko jedyną i słuszną opcję Ruchu rzekomo Narodowego ale nagrałem wywiad Artura Zawiszy na ponownym pogrzebie Prezydenta RP śp. Ryszarda Kaczorowskiego.

Na pytanie: Czy Marsz Niepodległości odbędzie się za Krzyżem; odpowiedział mnie że: „Każdy nosi Krzyż w sercu i nie widzi potrzeby aby podczas Marszu Niepodległości uczestnicy szli za Krzyżem.”

 

No cóż; ta wypowiedź wiele mówi, tak jak wypowiedzi jego kolegów polityków PiS-u, którzy Krzyż chcą zamienić na pomnik, a od kilku miesięcznic krwawego Zamachu Stanu w Polsce, wynajęli co głupszych Obrońców Krzyża aby ci pilnowali za darmo znicze i kwiaty Prezesa, rycerza bez damy z zawołaniem: „Okrągłego stołu i Traktatu Lizbońskiego bronię do krwi.”

 

Aby nie pozostać odosobniony w tezach jako przedstawiciel organizacji prawnie zarejestrowanych w Polsce pozwolę sobie przytoczyć komentarze internautów, które są odzwierciedleniem prawdy na powyższe twierdzenia o ruchu narodowym diaspory w Polsce.

 

Komentarz pierwszy:

Do członków Ruchu Narodowego!
Ludzie, wy nie wpuszczajcie do was Ziemkiewicza! To jest kanciarz i krętacz! Jego rzekome zaangażowanie patriotyzmem, Polakami to ukryta gra na korzyść Izraela. Ziemkiewicz jest ukrytym żydem. Nie liczcie ani na Gazetę Polska ani na Sakiewicza bo to jest już pic na wodę. Żydzi już rządzą GP i tylko omamiają jeszcze udając żeby za szybko nie wyszło na jaw. Miejcie się na baczności, bo żydzi robią wszystko żeby tu też przesiąkło żydami. W odpowiednim momencie zmienią kierunek na wasza Polaków niekorzyść! Sakiewicz tuz przed11/11 2012 dostał od żydów łapówę żeby odciąć się od Jana Kobylańskiego. Sakiewicz jest już kupiony przez żydów tylko udaje. Myśli ze jeszcze może coś tam wskóra a on nie wskóra nic! Nie kupuję już ani GP ani nie mam TV Republiki. Co to za nazwa ta Republika? Chyba Związek Republik Radzickich! Skąd wzięli taka nazwę jeśli to jest prawica polska? Omamiają was, przeciągają aż już będziecie po ich stronie nawet o tym nie wiedząc!”

 

Drugi komentarz: ~Niedzielna Szkółka Obywatelska, poziom elementarny2013-06-09 14:54

Oto dwie pierwsze lekcje:
Lekcja Pierwsza
Aksjomat Numer 1. - W Polsce przy władzy są obcy agenci wpływu!
Jak się dobrze rozejrzysz, sięgniesz pamięcią wstecz i chwilę zastanowisz nad znanymi ci zdarzeniami z historii ostatnich 20 lat - to czy sam od razu dostrzeżesz co najmniej kilku?

Ćwiczenie Numer 1. - naucz się odróżniać agenta wpływu od nieagenta!
Ćwiczenie Numer 2. - zorientuj się, po czym poznajemy człowieka uczciwego!
Ćwiczenie Numer 3. - upowszechniaj swoje spostrzeżenia na forum!
Ćwiczenie Numer 4. - w ramach prac domowych przygotowuj się sumiennie do eliminacji agentów wpływu z polskiego życia politycznego!

 

Lekcja Druga
Aksjomat Numer 2. - W Polsce jest więcej ludzi bezmyślnych, leniwych, potulnych, zrezygnowanych i bojaźliwych niż ludzi myślących, aktywnych, dobrze zorientowanych w otaczającej rzeczywistości, odważnych i takich, którzy chcieliby mieć na nią wpływ i wiedzą, dlaczego ten wpływ chcieliby mieć i w którym kierunku powinny iść zmiany!

Ćwiczenie Numer 1. - zastanów się, czy Aksjomat Numer 2 jest prawdziwy i zorientuj się, do której z tych kategorii byłbyś skłonny zaliczyć siebie samego!
Ćwiczenie Numer 2. - oceń w ten sam sposób kilku swoich kolegów i członków swojej rodziny (zachowaj swoje spostrzeżenia dla siebie, lecz wyciągnij wnioski na przyszłość i odpowiednio skoryguj swoje działania!).
Ćwiczenie Numer 3. - zastanów się, na której z ocenionych osób i w jakim stopniu możesz polegać, do kogo możesz mieć pełne, a do kogo tylko ograniczone zaufanie i z którą z nich byłbyś skłonny podjąć śmiały wspólny projekt i go zrealizować!

 

Oraz bardzo trafny dowodowy wpis tutaj: //kefir2010.wordpress.com/2013/06/08/z-ostatniej-chwili-byli-bolszewicy-na-kongresie-ruchu-narodowego/

 

KOMENTARZE

 • Jerst dwa stowarzyszenia ziemiańskie w Polsce w tym jedno farbowane
  Pan na pewno wie które to.
 • A Poręba włóczy się po wszystkich kongresach
  Był też na Kongresie organizowanym przez prof. Kozłowskiego- rzucił tam hasło; Oni robią liberalizm, my róbmy socjalizm.
  Poręba pojęcia nie ma o ustroju i polityce.
 • Ciekawy artykuł dający do myślenia
  Bardzo ciekawy artykuł ruch narodowy w Polsce nie istnieje od wielu lat są próby odtworzenia. Organizacja o nazwie "Ruch Narodowy" to moim zdaniem nieuczciwie nazwana organizacja ponieważ nie dość że ..........
 • --------- o to walczycie ????
  http://www.youtube.com/watch?v=8z3BEPklGfE
  http://www.agad.archiwa.gov.pl/prezentacje/ken.html
 • @Adam Czeczetkowicz 04:40:14
  Ruch Narodowy musi wyłonić w inicjatywie oddolnej i w sposób demokratyczny sam Naród, anie przywiezieni w teczkach aparatczycy, którzy nie wiadomo komu służą.

  Pozdrawiam.
 • @circonstance 01:18:34
  Są takie okoliczności czyli po francusku circonstance, że żydzi tak jak ty zostają Chrześcijanami, Muzułmanami lub bezwyznaniowcami.
 • @circonstance 01:21:50
  Co nas obchodzą dewianci ? Jednak ktoś ich promuje w wiadomym celu.
 • @Adam Czeczetkowicz 04:40:14
  Najlepszy przykład to Zawisza czyli koleś z PiS-u !
 • @AdNovum 07:59:38
  Właściwa teza podsumowująca.
 • @Gawronski Rafzen 09:48:44
  A Pan? Kim Pan jest Panie Gawroński?

  Póki Ruch Narodowy był mały, agentura milczała.
  Teraz się ujawnia.
 • @
  Czy ziemiaństwo to może szlachta i arystokracja? I wam nie jest po drodze z narodowcami...hm. A dlaczego?
  Pewnie nadal marzy się wam pańszczyzna? Chcielibyście trzymać chłopa w niewoli, w gnoju? !!!
  Reforma Rolna była konieczna, tylko nie tak jak zrobilii to komuniści. Dorabianie się na niewolnictwie to KRADZIEŻ, to RABUNEK W BIAŁY DZIEŃ.
  Dlatego przemoc musi być odebrana przemocą poprzez konfiskatę, ale to nie wszystko. Musi być kara za zniszczenie ludziom życia wielu pokoleń. Za te wszystkie niegodziwości jak korzystanie "ze zbrodniczego tzw. "prawa" pierwszej nocy., czyli gwałcenie młodej pani - chłopki pańszczyźnianej w noc poślubną przez jakiegoś hrabiego, czy zwykłego dziedzica - szlachcica.

  Dla tego zwyrodnienia, dewiacji nie należy się wam zwrot majątków zdobytych na krzywdzie.
 • @Antymaterialny 12:55:14
  Sam jesteś szują sekciarzu. Nic dziwnego, że piszesz jak UB-ek. Twoje wystąpienia są zawsze antypolskie. Sekciarze w wyborach zawsze głosowali na bezbożną SLD , libertyńskie PO, a najchętniej na osławioną UD-ecję.

  Uważasz się za biblijnego chrześcijanina , a twoii współwyznawcy, pewnie ty też głosujesz na zbrodniarzy aborterów, dewiantów seksualnych, którzy chcą deprawować dzieci. I oczywiście wy pseudo-chrześcijanie anty-biblijni głosujecie na globalistów, na przedstawicieli NWO. Czyli na rząd światowy, a ostatecznie na Antychrysta, który przygotowuje depopulację ludzkości, zbrodnię i tyranię na niespotykaną skalę.
  Narodowcy dopóki sił starczy będą walczyć z tą szatańską bestią.
 • @Mediator 13:48:12
  To nie żadne prawdziwe ziemiaństwo, raczej czerwone.
 • @Mediator 13:48:12
  Twój tatuś był I sekretarzem PZPR i dlatego powtarzasz doktryny żydowskie o walce klas !
 • @Mediator 14:12:05
  Pamiętaj że Hitler też tak mówił jak ty i w dodatku okazało się po latach iż ponad wszelką wątpliwość był żydem berberyjsko -aszkenazyjskim !
 • @circonstance 10:37:26
  Piszesz komentarze pomówieniowe na tym blogu i nie wiesz ?
  Wyślij depeszę do swych ziomali z piekła / w folderach reklamowana jako Ziemia Święta / i czekaj na odpowiedź jak na numer pesel !
 • @Antymaterialny 12:55:14
  Hitler tak samo nabrał głupawych Niemców na rasę aryjską jak teraz tymi samymi metodami fabrykuje się rzekomych Narodowców w Polsce.
 • @Antymaterialny 14:41:56
  Dziękuje za uzupełnienie wpisu.
  Pozdrawiam.
 • @Antymaterialny 15:01:16
  Jednak materialny zdystansował wszystkich !

  ps: nie myślałem, że są do tego stopnia zindoktrynowani !
 • @Gawronski Rafzen 09:45:05
  //Są takie okoliczności czyli po francusku circonstance, że żydzi tak jak ty zostają Chrześcijanami, Muzułmanami lub bezwyznaniowcami.//

  Kto Panu uwierzy, skoro każdego kto nie zgadza się z Panem nazywa Pan żydem?
  To samo mogę o Panu powiedzieć- jest Pan żydem.


  I co?
 • @AdNovum 07:59:38
  Ja wiem komu oni służą ale to wogle nie jest istotne komu oni służą bo jest pewne żę oni nam Polakom niesłurzą i to wystarczy a juz tym odkryli się jako partacze nawet jako agenci wywalił bym takich z roboty na miejscu ich mocodawców.
  http://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo&feature=player_embedded
 • ...
  Panie Rafale mnie też nie podobały się pewne osoby występujące na tym kongresie i ich przemówienia, jednak polski ruch narodowy to coś więcej niż ci ludzie, którzy mówiąc często brednie nie zdają sobie sprawy z tego, że właśnie poruszyli lawinę, której nie będą mogli już wkrótce powstrzymać. :))))
 • @circonstance 16:48:29
  I za pomówienia trafiasz na listę agentury !

  ps. mogą być różnice poglądowe ale nigdy poprzez szkalowanie !
 • @Antymaterialny 19:55:41
  Polacy także mają dość bezkarnych morderców.
 • @Paweł Tonderski 11:05:57
  To niebezpieczne dla Polski i Polaków iż takie osoby mogą się wypowiadać a co dopiero gdy kreują rzekomą Narodową formację polityczną !

  ps: przypomnieć należy, iż to ziemiaństwo chciało zamordować Hitlera ponieważ pospolici ludzie nie mają wiedzy na temat zagrożenia w takich sprawach jak wielkie oszustwo polityczne !
 • @Antymaterialny 15:01:16
  A Tusk chce lepiej dla drugiego człowieka niż dla siebie ? Przecież już to widać , więc co masz przeciwko antyrządowemu ruchowi oporu?
 • @Antymaterialny 19:55:41
  Ofiarność to już jest wobec NWO i jego funkcjonariuszy tutaj - czyli PO.
  Ofiarność którą Ty tak popierasz -"Nie róbta nic , bo podniesienie ręki na bliźniego to grzech" . Żydzi w Niemczech jak ich dyskryminowali też nie robili nic . I wszyscy wiedzą jak skończyli . Zostali złożeni w ofierze mimo postawy biernej. I tak też się skończy jeśli Polacy będą cały czas bierni..
  Tego chcesz?????
 • @Antymaterialny 17:10:00
  Tuska użyłem jako słowa wytrych - jasnym jest i dla mnie że jest tylko pionkiem - przecież pisałem że wg mnie rząd jest pionkiem służb a służby są z kolei lokalnymi regentami NWO.

  Skoro uważasz że nikt nie ma pomysłu to znaczy że Ty masz taki super wyjechany kompleksowy pomysł ? Pochwal się
  Aha i wytłumacz dlaczego kasujesz posty i niektóre komentarze ... bo to raczej mało otwarte nastawienie do dyskusji prezentowane przez tak natchnionego przez Ducha i Miłość blogera ... A może proroka ????

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 781 komentarze: 6333