Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Natanyahu podpala Polaków !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Manora zapłonęła żywym ogniem Polaków !

 


W proteście polityki okupacji Polski przez judeo-satanistów Polak podpalił się praktycznie w samo południe czasu Jerozolimskiego pod Urzędem Rady Ministrów.
//rafzen.wordpress.com/2013/06/12/netanyahu-set-fire-to-poles/

KOMENTARZE

 • @jagna 14:28:53
  Byłem naocznym świadkiem podpalenia tego człowieka i akcji ratunkowej. Media w Polsce pomimo wozów transmisyjnych pod Kancelarią nawet wyciągnęły kamer TVN i TVP !
  Tak działają judeo-sataanistyczne media w Polsce !
 • autor
  na razie to protest.
  Ale będzie bolało.
 • @jagna 15:46:22
  Morderca z wizytą u bezkarnych morderców Polaków, a media milczą na temat ludobójstwa Polaków / Słowian oraz Palestyńczyków !
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:35:17
  To drugie samopodpalenie jest już wyjątkową zbrodnią reżimu w Polsce !
 • Samospalenie przed Kancelarią Premiera 12 czerwca 2013r - Rafał Gawroński
  Tytułem wstępu.
  Rzec można że trafiłem na kanał YouTube "moniorpolski" za sprawą dr Kękusia.- ciekawa historia, człowiek godny naśladownictwa. Z uwagi że byłem pełen uznania dla autora kanału za walkę o prawdę z zainteresowaniem zapoznałem z jego innymi treściami. Trafiłem w końcu na playlistę dotyczącą osoby Rafała Gawrońskiego i nie mogłem uwierzyć w to co słyszę i widzę. Wtedy postanowiłem sobie nie zawracać głowy tym Panem ale przejdźmy do sedna.

  W dniu dzisiejszym zobaczyłem filmik z tytułu komentarza na YouTube, powiedzieć że wywołał on moje mieszane uczucia to tak jakby nie odzywać się wcale.
  Oto nasz bohaterski dziennikarz RG, zostawiając w tle tragediię zdesperowanego człowieka odegrał telefoniczne przedstawienie teatralne jak to gonią go jakieś siły nieczyste. Mając w pamięci film o Smoleńsku autorstwa naszego gwiazdora jak i jego zarzuty dotyczące obrzędu pentagramu w sejmie i złożeniu w ofierze pięciu Polskich okupantów Afganistanu, z uwagi że ludzie uważają mnie za "zwolennika teorii spiskowych' nie mogę przejść obok tego obojętnie.

  Nie znam i z pewnością nie poznam pełnej wesołej twórczości Gawrońskiego posłużę się przykładem które znam.
  W filmie dostępnym na YouTube pt. "Smoleńsk-niewygodne pytania", nasz bohater szuka odpowiedzi na pytanie czy Prezydent ze świtą byli na pokładzie samolotu w chwili jego katastrofy. Dzięki mediom wyśmiewany jest każdy kto nie wierzy w wersję wydarzeń podaną przez Radosława"Samolot się rozbił ale nie było wybuchu"Sikorskiego, teraz na dodatek Gawroński swoimi wypocinami daje im autentyczny powód do śmiechu bo oczywiście wylądujemy w jednym worku razem z nim.
  Naprawdę szkoda mi klawiatury by komentować inne jego treści na które się natknąłem ale kieruje nimi wyolbrzymianie, fantazjowanie i poszukiwanie taniej sensacji.
  Nie wiem co kieruje Gawrońskim, czy jest to pogoń za sławą czy też chęć zdyskredytowania tak zwanych zwolenników teorii spiskowych. Tak naprawdę to nie jest ważne gdyż robi on więcej szkody niż pożytku ludziom poszukującym prawdy. Tak szkalowani przez niego żydzi zapewne się cieszą z obecności takiego oszołoma wśród ludzi którzy chcą im wytknąć ich niegodziwości bo kiedyś może być potrzebne zagranie na tej strunie.

  Panie Gawroński, mam nadzieję że robisz dla sławy czy że nie wszystko do końca u Pana dobrze pod sufitem bo druga możliwość... pomimo całej niechęci jaką żywię do Pana przemilczę.

  P.S. Do autora kanału monitorpolski.
  Od poszukiwacza prawdy do poszukiwacza taniej sensacji droga jest nie daleka i chyba masz już ją za sobą.
  Z twoich filmów wynika że jesteś przeciwko totalitaryzmowi i jesteś za wolnością a wręcz walczysz o prawdę. Jak to się ma do faktu że cenzurujesz wypowiedzi na swoim kanale ?
  Jakie świadectwo wystawiasz dr Kękusiowi i ludziom z nim związanym ?
  Czy wiesz że działasz na jego szkodę ? Może kiedyś fakt że filmy o nim będą na kanale na którym promujesz Gawrońskiego będzie uzasadnieniem skierowania go do psychiatryka i w tym wypadku chyba słusznym.
  Na świeci jest pełno fałszywych mesjaszy.
 • @Idąc Naprzód 16:37:00
  Gdy pisze się o Zamachu Stanu w Polsce już 16 kwietnia 2010 roku, aresztują z Krzyżem 27 lipca 2010 za rzekomo nie wpuszczenie weterynarzy na gospodarstwo rolne, idzie się bezprawnie do więzienia za treści zawarte w Petycji nr: 1248 do Parlamentu Europejskiego i jako jedyny dziennikarz nagrywa przebieg podpalenia pod URM w dniu przyjazdu premiera bandyckiego kraju który deklaruje, że wykupuje Polskę wraz z Polakami bez ich wiedzy i zgody to wcale nie dziwię się, że powstają paszkwile tego typu.
  Teraz uczą was w piekle potocznie zwanym Ziemią Świętą takich wypracowań ?
 • @Gawronski Rafzen 21:36:10
  Panie Gawroński
  Nie pozwolę sobie aby ktoś nazywał mnie żydem, czy będzie to "monitorpolski" czy też Pan. Tytułowaniem mnie takim określeniem uważam za obraźliwe dla moich przodków i możecie sobie to sprawdzać na wszystkie znane wam sposoby, udostępnie dane.
  Jeśli nadal jesteście przekonani że macie do tego prawo to jestem w stanie podać Wam miejsce gdzie możecie stawić się z kamerą aby powiedzieć mi to w twarz.
  Szczerze wątpię w Waszą odwagę.
 • @Idąc Naprzód 16:37:00
  .
  sa ludzie, ktorzy nie potrafia pojac, ze moze byc inaczej niz jak sie ogolowi wydaje i kierowani "logika" stoja w miejscu idac naprzod .
 • @Czartoryski 07:43:34
  Akurat ogółowi trudno jest przypisać kierowanie się logiką. Zanik zdolności do samodzielnego wyciągania wniosków jest jedną z przyczyn że ludzie nie dostrzegają faktu swojego zniewolenia.
  Mówiąc o rzeczach którym nie po drodze z poprawnością polityczną czy jak kto woli przemilczane przez media, narażamy się na śmieszność bycia zwolennikiem teorii spiskowych co wiąże się z wykluczeniem z „poważnej dyskusji”. Podobny mechanizm zastosował wobec mnie Gawroński, dając do zrozumienia że muszę być żydem.

  Gawroński swoją butną postawą zasłaniając się „paszkwilami” przypomina Wałęsę. Jeden obalił komunizm, drugi nagrał samopodpalenie. Pierwszy zapomniał że komunizm nie został obalony tylko sprytnie przekształcony, drugi że to nie on się podpalił.
  Pomimo tego obaj samozwańcy chcą by traktować ich jak bohaterów.
 • @Idąc Naprzód 01:35:59
  Po pierwsze zrób sobie badania genetyczne na geny żydowskie lub inne. Opublikuj wyniki, przedstaw się w internecie kim jesteś, itd. ps. może być zdjęcie.
 • @Idąc Naprzód 09:26:09
  Porównywanie mnie do kapusi to w stylu rzuć gównem, a coś zawsze się przyklei.

  Widać oficera wyższej rangi ze specjalizacją medialną.
 • @Gawronski Rafzen 12:42:54
  Zacznę od końca.
  Czy w Pana oczach jestem Żydem czy oficerem ze specjalizacją to przecież bez znaczenia. Ważne że będzie istniała możliwość przedstawiania się jako prześladowanego, a moja skromna osoba wyląduje w jednej szufladzie m.in. z opieką społeczną.
  Co do mojego porównania to trudno nie stwierdzić że poziomem kultury razem z „monitorpolski” prezentujecie podobny poziom, dyskusja z wami jest niemożliwa w perspektywie cenzury jaką stosuje kolega z YouTuba. Co do umiejętności obrzucania fekaliami to gdzie mi do Pana.
  Ja nie szukam poklasku czy sławy podejmując polemikę z fałszywymi głosicielami prawdy.
  Propozycją badań genetycznych nie chcący uświadomił mi Pan pobudki kierujące Waszym postępowaniem, mianowicie jest nim paranoja.
  Czy jeżeli jestem osobą od której dostałby Pan w łeb za nazwanie mnie w twarz żydem, to się nim czuje ?
  Czy robił Pan sobie badania genetyczne pod kątem genów murzyńskich ?
  Czy jeżeli w siódmym pokoleniu wstecz jakiś czarnoskóry zgwałcił Pańską praprapraprapraprababcie, jest to wystarczające by nazwać Gawrońskiego afrykańczykiem ?
  Propozycja urządzenia mi publicznego procesu przypomina mi czasy Inkwizycji.
  Ta wasza Polska o którą walczycie posługując się cenzurą i bezpodstawnymi zarzutami o przynależność religijną czy agenturalną, mogłaby się okazać gorszą od tej która jest teraz.
 • @Idąc Naprzód 14:02:51
  Jak na razie to my publikujemy treści które są zwalczane i cenzurowane, a po owocach ich poznacie !

  Natomiast ty zamiast ujawnić się publicznie i przedstawić nakręcasz przemoc która ma mieć w przyszłości uzasadnienie co do pobicia ze skutkiem śmiertelnym niezależnego dziennikarza w Polsce przez bojówki neofaszystowskie dlatego ukrywasz się pod nickiem "Idąc Naprzód" !

  Świetna robota gdy cela samobójcza nie działa to zawsze można zostać pobity na śmierć. Dwie pieczenie na jednym ogniu; nieźle.
 • @Gawronski Rafzen 14:50:34
  Wśród prawdziwie skrzywdzonych przez układ ludzi próbujecie wpleść swoje niedorzeczności i ugrać na tym własny kapitał. Skarżycie się na cenzurę sami nie wahając się skorzystać z jej „błogosławieństwa” kiedy ktoś wytyka wam waszą śmieszność.
  Co do ujawniania się publicznie to mam już dosyć szyderstw ludzi którzy mnie otaczają ze względu na mój światopogląd, to jest też powód mojego ataku na Pana osobę. Inną sprawą jest że nie zamierzam dać sobie przypiąć publicznie przez Pana żydowskiej łatki czy ich obrońcy gdyż jestem zwykłym, szarym człowiekiem któremu brakuje wykształcenia popartego dyplomem.
  Po wymieniu tych kliku komentarzy rozwinę stwierdzenie z mojego pierwszego postu.
  „Wyolbrzymianie i poszukiwanie taniej sensacji kieruje ociężałym wozem Pańskiej logiki, który zdaję się już na dobre ugrzązł w trzęsawisku błazenady”
 • @Gawronski Rafzen 12:39:41
  I pozwolę sobie jeszcze na dodanie do pieca Pańskiej kompromitującej działalności.
  Wypowiadając się na temat genetyki i proponując Panu badania genetyczne na geny murzyńskie popełniłem grzech wynikający z faktu podjęcia polemiki na temat który jest mi obcy.
  Z uwagi na gryzące mnie sumienie zapytałem fachowców czy istnieje możliwość wykonania badań genetycznych na obecność w swoim drzewie genealogicznym osób pochodzenia żydowskiego czyli tzw. genu żydowskiego.

  Jedyną metodą było by badanie pod kątem chorób genetycznych, specyficznych dla ludzi rozmnażających się w zamkniętych społecznościach (ortodoksyjni żydzi czy Jemeńczycy) w których choroby te występują na skutek zaniku różnorodności genów.
  Na przestrzeni generacji ich pula genowa zanika co zwiększa prawdopodobieństwo zrodzenia potomstwa z obciążeniami kazirodczymi.

  Jeśli rozchodzi się o naszych braci z czarnego lądu to ja również popełniłem błąd gdyż na przestrzeni pokoleń możliwe jest jedynie badanie pod kątem odporności na malarie.

  Chyba tylko żyd mógłby wpaść na pomysł istnienia genu żydowskiego.

  Nie twierdzę że ktoś nim jest tylko że powiela zasłyszane bzdury bez zastanowienia się czy bliżej mu do Rafzen czy Błazen.
 • @Idąc Naprzód 16:51:10
  Czerpiesz informacje od kolegów z budki piwnej, a jak wiadomo oni wiedza najlepiej !
  Wiadomość ta jest skrywana przed opinią publiczną w Polsce. Otóż burzy ona dotychczasowe badania naukowe w dziedzinie pochodzenia Słowian. Do czasu ogłoszenia wyników badań przez zespół międzynarodowych naukowców z Uniwersytetu Stanford w USA i opublikowania ich w specjalistycznym Journal of Genetic Geneaology, przez Petera Gwozdz w 2009 roku zdecydowana większość mieszkańców planety uważało, że przed etapem swoich wędrówek Słowianie zamieszkiwali obszar położony poza środkową Europą, jako na miejsce położenia naszych pierwotnych siedzib. Nowoczesne badania genetyczne przedstawione przez międzynarodowy zespół naukowców wykazały, że charakterystyczne dla Słowian jest stosunkowo częste występowanie genu R1a1 (M17) – haplogrupa występująca w męskim chromosomie Y. Na kontynencie europejskim występuje on u Słowian z częstotliwością od 30% do ponad 60%, a za najstarszą kolebkę jednoznacznie identyfikowanych przodków Słowian należy przyjąć południową Polskę, gdzie do 10 tys. lat temu prowadzą wyniki badań genetycznej genealogii wyznaczane przez haplogrupę R1a1 chromosomu Y. Tak więc prowadząc badania nad pochodzeniem żydów aszkenazyjskich w ramach projektu „JewishDNAProject”, mającego zdefiniować DNA żydów nie sposób było pominąć ujawnionej polskiej haplogrupy R1a1a7 oraz zdefiniować niemieckiego koktajlu genetycznego.

  Otóż najnowsze odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniu z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją Ojczyznę od zawsze, od przeszło 10 tys. lat. Dotąd wmawiano fałszywe teorie, że wszyscy Słowianie pochodzą od Indoeuropejczyków (haplogrupa R1a1) przybywając do Europy ze Wschodu, a na ziemie polskie przybyli z ziem środkowej Ukrainy w V wieku naszej ery. Niemcy do tej pory uważają ziemie między Odrą a Dniestrem za germańskie, gdy tak naprawdę nie ma żadnej nacji germańskiej są tylko spokrewnieni z sobą osobnicy, a najlepszym przykładem jest Tusk, który mimo że studiował historię nie wie czy jego rodzina to Polacy czy Niemcy. Proponuję przebadać genetycznie wszystkich sprawujących władzę w Polsce funkcjonariuszy publicznych, zaczynając od Komorowskiego i Tuska a idąc dalej ministrów, posłów, senatorów, sędziów i prokuratorów. Polacy dowiedzą się wówczas jakich nacji osobnicy sprawują władzę w mojej ukochanej Ojczyźnie.
  Więcej tutaj: http://rafzen.wordpress.com/2013/05/02/nie-rzucim-ziemi-skad-nasz-rod/
 • @Idąc Naprzód 16:00:11
  Pamiętaj ! Za wypisywanie niezgodnych z prawdą komentarzy trafiasz na listę agentów !
 • @Gawronski Rafzen 21:39:50
  Odpowiem Panu wieczorem z uwagi że my agenci weekendy mamy wolne.
 • Rafał Gawroński był w sobotę 29-go czerwca na Placu Na Rozdrożu i filmował jak powstaje replika Krzyża z Giewontu...
  ...i jak Ksiądz Małkowski przychodzi pod pomnik Dmowskiego aby odprawić Mszę Świętą. Był tak wzruszony i zaaferowany, że przez moment użył zwrotu grzecznościowego "proszę pana" zamiast "proszę księdza". Chodził wokół nas sklejających kawałki bambusa aby powstał Krzyż i był szczęśliwy. Tam wokół mieszkają i urzędują sataniści, którzy się Krzyża boją i których działania przeciwko Polsce Krzyż paraliżuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 781 komentarze: 6333