Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Tusk chce Fukushimy dla Polaków !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ten osobnik pełni funkcję Premiera dzięki braciom Kaczyńskim !

 

Tusk niezdolny do pełnienia funkcji Premiera po dramatycznej wizycie zbrodniarza z Izraela Netanyahu.

 

Dzisiaj zauważyłem karetkę pogotowia której personel wychodził z Kancelarii Urzędu Rady Ministrów podczas gdy w tym samym czasie przebywał Premier Japonii.

 

Kto potrzebował zatem pomocy lekarskiej ? Z pewnością nie Premier Japonii.

 

Jednak sprawa jest poważna ponieważ Tusk planuje Fukushimę w Polsce dla Polaków.

 

Oto co oświadczył podczas wspólnej konferencji:”...Oba nasze kraje muszą dużo płacić za importowaną energię, a to ma bezpośredni wpływ na konkurencyjność naszych gospodarek. Uzgodniliśmy w związku z tym kontynuowanie prac Grupy Wysokiego Szczebla do spraw Energetyki, szczególnie w sektorze energii jądrowej i odnawialnej” – poinformował Tusk na wspólnej konferencji prasowej z Shinzo Abem Premierem Japonii.

 

To kolejny skandal aby w Polsce gdzie surowców energetycznych jest pod dostatkiem na najbliższe 300 lat budować elektrownie atomową jak w Fukushimie !

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 781 komentarze: 6333