Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Zmarł Andrzej Filipiak.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kryminalizm jako nowy system społeczny.

 

Zmarł 56-letni Andrzej Filipiak, wspaniały ojciec dwójki dzieci, mąż i wielki patriota, który w proteście 12 czerwca 2013 roku podpalił się przed Kancelarią Premiera. Swoje życie oddał Polakom i Polsce. Polacy zawsze będą pamiętać o tym dramatycznym proteście.

 

W czwartek natomiast w Krakowie doszło do kolejnego dramatu samopodpalenia jako protestu społecznego. w siedzibie małopolskich Przewozów Regionalnych gdzie odbywały się rozmowy związkowców z dyrekcją. - W pewnym momencie protestujący przeciw zwolnieniom konduktor wyszedł, a chwilę później został odnaleziony przez kolegów.

Prokuratura Warszawa-Śródmieście oświadczyła, że prowadzi śledztwo z art. 151 kodeksu karnego. Sprawdzają czy ktoś nie skłonił mężczyzny do próby samobójczej. Tuska i Komorowskiego nie zamierzają przesłuchiwać.

Z ujawnionych informacji wynika, że przesłuchano wybiórczo tylko niektórych świadków zdarzenia m.in. protestujących związkowców, policjantów i funkcjonariuszy BOR.

 

Ze szpitala wojskowego przy ul. Szaserów w Warszawie 56-letni Polak, który w zeszłym tygodniu podpalił się nie mógł wyjść żywy i potwierdzić, iż podpalił się w dniu wizyty zbrodniarza z Izraela Netanyahu w proteście polityki władzy względem nowego okupanta Polski za cudzesy czyli judeo-satanistów.


 

Jak przekazały media Katarzyna Calów - Jaszewska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie oświadczyła iż mężczyzna zmarł wczoraj około godz. 18 w szpitalu wojskowym.

Dodatkowo prokuratura wydała postanowienie o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłego ale aby było śmiesznie i zwyczajowo, a może to już tradycja ś.p. Andrzej Lepper, ś.p. Gen. Petelicki. prokurator Calów -Jaszewska zadeklarowała iż: „Na razie nie znamy jednak jej terminu”.

//www.monitor-polski.pl/kolejne-podpalenie-pod-kancelaria-premiera-rafal-gawronski-swiadkiem/

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 781 komentarze: 6333