Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Judeo-sataniści z Turcji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tureckie wpływy sekty pochodzącej od sefardyjskich żydów wygnanych z Hiszpanii.

 

Za każdym konfliktem w którym uczestniczą Turcja, Israhell, Iran, Arabia Saudyjska, Irak, Armenia, Grecja, Europa Południowo-wschodnia, Asyryjczycy czy Kurdowie, kryje się ponury cień tajemniczej sekty judeo-satanistów.

O tym tylko się szepcze w kuluarach spotkań, seminariów czy szczytów międzynarodowych. Ten sekret jest podłożem konfliktu miedzy Israhellem i Turcją oraz ocieplenia miedzy Arabia saudyjska a Israhellem jaki i rosnącej wrogości miedzy Arabia Saudyjska a Iranem.

( Temat był już wspominany : //stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/06/14/zydowskie-pochodzenie-wahabitow/ )

Mimo ze dobrze znany wśród historyków i ekspertów, rosnący od setek lat wpływ politycznej i ekonomicznej grupy znanej w Turcji jako DONMEH ( Dönmeh ) dopiero teraz pojawia się na kącikach ust Arabów, Isrehellitów i Turków.

Dotychczas, mało kto odważył się dyskutować o wpływach sekty pochodzącej od sefardyjskich żydów wygnanych z Hiszpanii w XVI i XVII wieku. Ci uchodźcy zostali przyjęci w Imperium Ottomańskim i w ciągu lat przetransformowali się w mistyczna sektę Islamu, mieszając Kabale i islamskie Sufi. W tureckim, dönmeh znaczy transwestyta, ktoś kto podaje się za kogoś innego niż kim jest.

Sektę założył Rabin Sabbatai Zevi, kabalista, wierzący że jest mesjaszem, jako organizacje zakamuflowaną i klanową.

Wielu Donmeh doszło do dużej władzy i zamożności w Salonikach. To oni założyli organizację "Young Turks", znaną jako Committee of Union and Progress, która obaliła Sułtana w rewolcie z 1908 roku, założyła post ottomańską republikę i pozbawiła Turcję dużej cześci jej islamskich korzeni. Abdulhamid II, przedstawiany światu jako monstrum, właściwie zawinił tylko tym, że nie chciał spotkać się z Teodorem Hertzlem i odrzucał oferty finansowe judeo-satanistów  i Donmeh mające na celu akceptacje przez Turcję objęcia kontroli judeo-satanistów nad Palestyną.

Jednym z liderów donmehowskich Młodych Turków w Salonikach był nie kto inny, jak Mustafa Kemal Ataturk, twórca Republiki Turcji.

Członków Donmech bylo od 150,000 do 1,500,000 ,według innych zródeł, głównie w rządzie, armii i w interesach. Przetrwali oni do dzisiaj tak że nowoczesna Turcja, to de facto judeo-satanistyczne państwo kontrolowane przez czlonków Dönmeh’u.

Dzisiaj już wychodzą na powierzchnie fakty o żydowskim pochodzeniu Ataturka, tak długo ukrywane przez establishment turecki. Równie ukrywany jest fakt, ze holokaust Armeńczyków i Asyryjczyków, narodów Chrześcijańskich, był wywołany przez judeo-satanistów ( hebrajskich renegatów ) przywódców Donmechowskich Młodych Turków. Z ich tez winy wyrzucono z rodzinnych ziem ortodoksyjnych Greków.

Dzisiaj, zupełnie nieświadomi stanu realnego, politycy i dziennikarze opisują konflikty turecko israhellskie jako wynikające z islamizacji Turcji, podczas gdy tak na prawdę, chodzi o usuwanie członków judeo-satanistycznej sekty Dönmeh z armii, prasy i rządu Turcji.

Turcja nie może być wolna od kontroli banksterów z The City czy zbrodniarzy z Tel Avivu dopóki nie oczyści swoich elit narodowych z pasożytniczego i destruktywnego wpływu zakamuflowanych judeo-satanistów tak jak w Polsce !.

 

komentarze:  www.rafzen.wordpress.com

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 781 komentarze: 6333