Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Judeo-sataniści z Turcji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tureckie wpływy sekty pochodzącej od sefardyjskich żydów wygnanych z Hiszpanii.

 

Za każdym konfliktem w którym uczestniczą Turcja, Israhell, Iran, Arabia Saudyjska, Irak, Armenia, Grecja, Europa Południowo-wschodnia, Asyryjczycy czy Kurdowie, kryje się ponury cień tajemniczej sekty judeo-satanistów.

O tym tylko się szepcze w kuluarach spotkań, seminariów czy szczytów międzynarodowych. Ten sekret jest podłożem konfliktu miedzy Israhellem i Turcją oraz ocieplenia miedzy Arabia saudyjska a Israhellem jaki i rosnącej wrogości miedzy Arabia Saudyjska a Iranem.

( Temat był już wspominany : http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/06/14/zydowskie-pochodzenie-wahabitow/ )

Mimo ze dobrze znany wśród historyków i ekspertów, rosnący od setek lat wpływ politycznej i ekonomicznej grupy znanej w Turcji jako DONMEH ( Dönmeh ) dopiero teraz pojawia się na kącikach ust Arabów, Isrehellitów i Turków.

Dotychczas, mało kto odważył się dyskutować o wpływach sekty pochodzącej od sefardyjskich żydów wygnanych z Hiszpanii w XVI i XVII wieku. Ci uchodźcy zostali przyjęci w Imperium Ottomańskim i w ciągu lat przetransformowali się w mistyczna sektę Islamu, mieszając Kabale i islamskie Sufi. W tureckim, dönmeh znaczy transwestyta, ktoś kto podaje się za kogoś innego niż kim jest.

Sektę założył Rabin Sabbatai Zevi, kabalista, wierzący że jest mesjaszem, jako organizacje zakamuflowaną i klanową.

Wielu Donmeh doszło do dużej władzy i zamożności w Salonikach. To oni założyli organizację "Young Turks", znaną jako Committee of Union and Progress, która obaliła Sułtana w rewolcie z 1908 roku, założyła post ottomańską republikę i pozbawiła Turcję dużej cześci jej islamskich korzeni. Abdulhamid II, przedstawiany światu jako monstrum, właściwie zawinił tylko tym, że nie chciał spotkać się z Teodorem Hertzlem i odrzucał oferty finansowe judeo-satanistów  i Donmeh mające na celu akceptacje przez Turcję objęcia kontroli judeo-satanistów nad Palestyną.

Jednym z liderów donmehowskich Młodych Turków w Salonikach był nie kto inny, jak Mustafa Kemal Ataturk, twórca Republiki Turcji.

Członków Donmech bylo od 150,000 do 1,500,000 ,według innych zródeł, głównie w rządzie, armii i w interesach. Przetrwali oni do dzisiaj tak że nowoczesna Turcja, to de facto judeo-satanistyczne państwo kontrolowane przez czlonków Dönmeh’u.

Dzisiaj już wychodzą na powierzchnie fakty o żydowskim pochodzeniu Ataturka, tak długo ukrywane przez establishment turecki. Równie ukrywany jest fakt, ze holokaust Armeńczyków i Asyryjczyków, narodów Chrześcijańskich, był wywołany przez judeo-satanistów ( hebrajskich renegatów ) przywódców Donmechowskich Młodych Turków. Z ich tez winy wyrzucono z rodzinnych ziem ortodoksyjnych Greków.

Dzisiaj, zupełnie nieświadomi stanu realnego, politycy i dziennikarze opisują konflikty turecko israhellskie jako wynikające z islamizacji Turcji, podczas gdy tak na prawdę, chodzi o usuwanie członków judeo-satanistycznej sekty Dönmeh z armii, prasy i rządu Turcji.

Turcja nie może być wolna od kontroli banksterów z The City czy zbrodniarzy z Tel Avivu dopóki nie oczyści swoich elit narodowych z pasożytniczego i destruktywnego wpływu zakamuflowanych judeo-satanistów tak jak w Polsce !.

 

komentarze:  www.rafzen.wordpress.com

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 706 komentarze: 5942