Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Izrael atomowym państwem wyznaniowym.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izrael jest atomowym państwem wyznaniowym dążącym do podporządkowania sobie struktur Watykanu !

 

Polski ambasador w Izraelu Jacek Chodorowicz został wezwany do ministerstwa spraw zagranicznych w Jerozolimie. To ingerencja w wewnętrzne sprawy Polski dotyczące odrzucenia rządowego projektu ustawy o uboju rytualnym. Rząd Izraela żądał wyjaśnień w przedmiotowej sprawie.

 

Takie działania i stanowisko to kardynalny dowód, iż Izrael jest atomowym państwem wyznaniowym dążącym do podporządkowania sobie struktur Watykanu w przeciwieństwie do Watykanu który nie posiada struktur broni masowej zagłady !

 

To nie jest pierwsze formalne działanie struktur agentury państwa żydowskiego po odrzuceniu projektu dopuszczającego ubój rytualny w Polsce. Władze Izraela uruchomiły światową opinię publiczną poprzez swe struktury organizacyjne m.in. decyzję posłów skrytykował naczelny rabin w Polsce Michael Schudrich, Szef Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce Piotr Kadlcik oraz funkcjonująca w USA żydowska Liga Przeciw Zniesławieniom i Amerykański Komitet Żydowski.

KOMENTARZE

 • @radzioron 13:45:13
  Watykan jest państwem wyznaniowym !
  ps; tak dla kontrastu bez broni masowej zagłady
 • z fb
  Czy zakaz uboju rytualnego to antysemityzm?
  Ja (za pewnym rabinem) odpowiadam– tak, to jest antysemityzm w najbardziej czystej postaci.
  Swego czasu w 1919 roku po przyjeździe do Warszawy Romana Dmowskiego z Paryża gdzie uczestniczył w obradach i następnie podpisał Traktat Wersalski doszło do spotkania w sejmie z naczelnym Rabinem Polski. Obaj panowie wymienili poglądy na aktualną sytuację a następnie przeszli do omówienia relacji polsko - żydowskich.
  Roman Dmowski zadeklarował chęć utrzymywania z Żydami poprawnych relacji, na co rabin odpowiedział - dobrze, ale jednocześnie stwierdził że Polacy to antysemici. Roman Dmowski zaprzeczył temu stereotypowi i wskazał na pogromy i tumulty w innych krajach. Stwierdził, że oczywiście w Polsce nic takiego się nie wydarza, co można nazwać antysemityzmem. A Polacy od wieków są ludźmi tolerancyjnymi, o czym Żydzi wiedzą najlepiej.
  Wtedy Rabin odpowiedział a co tam pogromy i tumulty, to nas tylko integruje i wzmacnia. Wy Polacy robicie rzeczy dużo gorsze. Wy nawołujecie, do niekupowania w naszych sklepach - to jest prawdziwy antysemityzm.
  Nawiązując do uboju rytualnego a właściwie do jego zakazu i oceniając sprawę w tamtej optyce, to rzeczywiście ustawa sejmowa jest działaniem antysemickim skierowanym szczególnie przeciwko władzom gmin żydowskich wydającym świadectwa koszerności. Można powtórzyć za tamtym rabinem. Co nam Żydom jakieś napisy na murach czy okrzyki antyżydowskie albo jakieś idiotyczne wpisy na fb. Prawdziwy antysemityzm - to zakaz uboju rytualnego, ponieważ ubojnie chcąc uzyskać świadectwo koszerności "rąbanki i wędlin" kierowanej do koszernych sklepów, w każdym tygodniu słono za to płaciły. I wszystkim się to opłaciło. A teraz co? Naczelny Rabin Polski opuszcza taki „antysemicki” kraj.
 • @radzioron 06:24:37
  Jesteś żałosny w swych analizach. Dodaj jeszcze, że pedofile w Kościele obsługują tę broń !
 • z fb
  Zakaz uboju rytualnego nie jest antysemityzmem ale antyjudaizmem, czyli poglądem przeciwnym pewnym zapatrywaniem określonej religii w kwestii praktyki zabijania zwierząt, w tym wypadku judaizmu.
  Ten antyjudaizm ortodoksyjny powinien być kontynuowany, a w konsekwencji religie sprzeciwiające się podstawowym prawom człowieka i zwierzęcia zdelegalizowane. Judaizm ortodoksyjny zaklasyfikowany na tych warunkach do grupy sekt, bo propagując normy barbarzyńskie, -bestialskie znęcanie się nad zwierzętami - sprzeczne z podstawowymi prawami człowieka i zwierzęcia, nie powinna być uznana przez państwo jako oficjalnie zarejestrowany związek wyznaniowy czy religia.
  Antysemityzm jest postawą negatywną wobec pewnej grupy etnicznej, a to nie grupa określa prawa i praktyki rytualne, ale religia i jej przywódcy.
  Nie dla uboju rytualnego, to nie dla pejsiarzy w kapeluszach, w domu znęcających się nad rodzinami i poniżającymi godność kobiety, a nie jest to sprzeciw wobec ludzi reprezentujących pewną kulturę.
  Perwersja bestialskiego znęcania się nad zwierzętami nie da się i nie może być tolerowana w imię jakiejkolwiek wolności wyznaniowej czy religijnej, to byłyby czysty absurd, i perwertowanie tego prawa wolności religii i wyznania.
  na naszym obecnym poziomie rozwoju i ewolucji świadomości ludzkiej pewne praktyki rytualne, jakkolwiek motywowane i uzasadniane, jakkolwiek "stare i czcigodne", powinny zostać kategorycznie zakazane, jak zakazane jest znęcanie się nad dziećmi przez rodziców czy też ich seksualne wykorzystywanie przez dorosłych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 781 komentarze: 6333