Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Ubój Rytualny Cara Rosji wraz z rodziną .

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Car Rosji Mikołaj II wraz z małżonką i ich dziećmi, został zamordowany w nocy 16 na 17 lipca 1918 roku. Cara zabito w mordzie rytualnym w żydowskie święto Tisza be-Aw upamiętniające rocznicę zburzenia pierwszej i drugiej świątyni jerozolimskiej.

 

Ktokolwiek opisywał hołd cara Rosji w Rzeczypospolitej mógł się spodziewać, że Rosja zażąda spalenia dzieła i głowy piszącego, jako forma zadośćuczynienia zniewagi carskiego majestatu Rosji. W komunistycznej Polsce zacierano starannie pamięć o polskich zwycięstwach nad Moskwą z pierwszych dziesięcioleci XVII w. Pisano o tym mało, w telewizji tematu nigdy nie poruszano, nie prowadzono nad nim badań naukowych. Odbicie Kremla z polskich rąk w 1612 r. jest dziś w Rosji świętowane jako Dzień Jedności Narodowej. Te wydarzenia wyniosły na tron carów Rosji dynastię Romanowów cesarzy rządzących Rosją od 1613 do 1917 roku, a mianowicie do czasu rewolucji żydów chazarskich, którzy po dzień dzisiejszy okupują Rosję.upamiętniające rocznicę zburzenia

Jak widać październik jest szczególnym miesiącem w historii Rosji. Męska linia Romanowów wygasła wraz ze śmiercią Piotra II w 1730 roku. W 1762 r. wnuk Piotra I Wielkiego, książę Holsztynu Karol Piotr Ulryk z dynastii Oldenburgów zasiadł na tronie cara Rosji jako Piotr III Holstein-Gottorp-Romanow. Po okresie panowania jego żony Katarzyny II (1762-1798), jego potomkowie zasiadali na tronie rosyjskim do roku 1917. To Piotr III wraz ze swymi potomkami przyjął nazwisko Romanow rezygnując z nazwiska rodowego. Ostatni car Rosji Mikołaj II wraz z małżonką i ich dziećmi, został zamordowany w nocy 16 na 17 lipca 1918 roku przez morderców chazarskich wysłanych przez Lenina. Z początkiem Lipca 1918 roku do Jekaterynburga, gdzie była uwięziona najbliższa rodzina carska przyjechał specjalnie szkolony oddział CzeKa, a ich przywódcą był chazarski żyd, zegarmistrz i fotograf z Tomska, Jankiel Jurowski. W niedzielę 14 lipca do więźniów sprowadzono miejscowego popa – „skoro są skazani na śmierć nie należy odmawiać im pociechy religijnej”, oświadczył Jurowski. W nocy z 17 na 18 lipca 1918 roku pod pozorem zagrożenia życia rozruchami ulicznymi w Jaketerynburgu, sprowadzono całą rodzinę do piwnicy. Cara Rosji Mikołaja II i jego syna Aleksego osobiście zastrzelił chazarski żyd Jankiel Jurowski, gdzie następnie pozyskano z nich krew. W obrzędzie uczestniczył również dziadek obecnego Prezydenta Rosji Miedwiediew, oraz specjalny oddział złożony z osobników li tylko narodowości chazarskiej. Ich religia pozwala im na zabijanie chrześcijan w celach rytualnych, Cara zabito w mordzie rytualnym aby odbudować zniszczoną Jerozolimę ponieważ w tych dniach przypadało żydowskie świętoTisza be-Aw upamiętniające rocznicę zburzenia pierwszej i drugiej świątyni jerozolimskiej. Ocalały Ród Romanowów liczy obecnie ponad 40 osób obojga płci mieszkających w większości poza granicami Rosji. Pretendentką do tronu rosyjskiego jest obecnie Maria Władimirowna Romanowa, tytularna imperatorka Wszechrosji mieszkająca na stałe w Danii.

 

Głównym dowodem, zagłady Romanowych, jest wskazanie na tzw.‘znak firmowy’, pozostawiony na miejscu zbrodni. Jeden z morderców i ich przywódca, upojony wykonaniem misji pozostawił w pokoju pamiątkę na ścianie, zapełnionej szyderczymi napisami w języku hebrajskim, węgierskim i niemieckim. Między innymi był tam dwuwiersz, celowo łączący popełniony czyn z Prawem Tory-Talmudu, dla przekazania potomności przykładu spełnienia się tego prawa żydowskiej zemsty w rozumieniu Lewitów. Napisany był w języku niemieckim przez kogoś parodiującego wiersz żydowskiego poety Henryka Heine o śmierci Belszazzara, wyimaginowanego potentata, którego zabójstwo przedstawione jest w księdze Daniela jako kara boska za znieważenie Judy:

Belsazar ward aber in selbiger Nacht
Von selbigen Knechten umgebracht.

 

Morderca, sardonicznie przypatrując się miejscu jatki, zmienił słowa wiersza odnosząc je do swojego czynu:

Belsatsar ward in selbiger Nacht
Von
seinenKnechten umgebracht.

 

To nie pozostawiło wątpliwości o mordercy Romanowów i trudno było pozostawić wyraźniejszy klucz co do motywów i tożsamości sprawców. Prawda o tym rytualnym mordzie wyszła na jaw przypadkiem, dzięki zdobyciu Ekaterinburga przez Białą Armię w dniu 25 lipca 1918 roku i dzięki obecności w niej anglika Mr Wiltona. To dzięki jego staraniom a także komendanta generała Diterichsa oraz słynnego kryminologa M. Sokołowa, którym udało się odgrzebać zatarte ślady prawda została objawiona światu. Gdy oddziały białogwardyjskie zmuszone były wycofać się, Mr Wilton zabrał ze sobą zgromadzone dowody, które wraz z fotografiami opublikował je w swojej książce.

 

Cała Czeka to organizacja kryminalna kierowana w tamtym czasie przez terrorystę żyda Jankiela Swierdłowa. W Ekaterinburgu Czeka znajdowała się pod kontrolą siedmiu Żydów, z których jednym był Jankiel Jurowski. Zajął miejsce rosyjskiego komendanta w dniu 7 lipca 1918 roku. 20-go lipca Sowiet uralski podał do wiadomości, że zastrzelił cara, a żonę i jego syna odesłał w ‘bezpieczne miejsce’. Moskiewska Czeka oficjalnie potwierdziła tą fałszywą wiadomość podpisem Świerdłowa, gdy tymczasem cała rodzina cara została zamordowana, a zwłoki zostały poćwiartowane siekierą.

Mr Robert Wilton, korespondent londyńskiegoTimes’a i naoczny świadek rewolucji w Rosji we francuskim wydaniu jego książki zawiera oficjalną listę członków rządzącej grupy rewolucyjnej gdy tymczasem wydanie angielskie pomija tą listę.

Źródło to podaje, że Komitet Centralny partii rewolucyjnej, stanowiący najwyższą władzę, składał się z 3 rosjan włączając Lenina i 9 żydów. Następny co do znaczenia organ, Centralny Komitet Komisji Wykonawczej – Czeka, liczył 42 żydów i 19 Rosjan, Łotyszy, Gruzinów i innych. Rada Komisarzy Ludowych składała się natomiast z 17 żydów i 5 nie-żydów. W skład moskiewskiej Czeki wchodziło 23 żydów i 13 gojów. Oficjalne publikacje bolszewickie z lat 1918-1919, wymieniają 458 Żydów z ogólnej liczby 556 najwyższych urzędników państwowych. W komitetach centralnych pozostałych partii ‘socjalistycznych’ i tolerowanych początkowo jako ‘opozycja’ dla zmylenia opinii publicznej, przywykłej do opozycji za czasów carskich, było 55 żydów i 6 gojów. Podobną sytuację rzekomej opozycji mamy aktualnie w Polsce

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Szkoda, że nie dotarł Pan do zdjęć dokumentujących miejsce mordu dokonanego na carskiej familii, gdzie na ścianie były zamieszczone znaki kabalistyczne czyli satanistów no i oczywiście zacytowany w powyższym tekście wierszyk.

  Pozdrawiam.
 • ......
  Niedobrze mi, będę wymiotować. Fuuu
  Z mojego śp. Taty cała rodzina i nie tylko zrobiła wariata, kiedy mówił jak wyżej i nie tylko to w kwestii żydowskiej.
 • Zaczęli od rodziny carskiej, ale
  to był dopiero początek.

  http://www.youtube.com/watch?v=ZFCNFk4ufLM&feature=player_embedded

  Można włączyć napisy (prawy dół).
  Warto obejrzeć.
 • @ATMAN 17:08:04
  Dobry film, ale mam do niego jedną uwagę:
  Otóż oni popełniając zbrodnie na narodzie rosyjskim polegające na jego wynarodowieniu i zniszczeniu jego kultury i tradycji, którego celem było podbicie go (ujarzmienie), musieli mieć do pomocy nie tylko zagranicznych najemników w liczbie 300 tys. ale również wieleset tysięcy samych rodowitych Rosjan.
  Podobnie jak to miało miejsce po II WŚ. w Polsce, gdy im pomagało również wieleset tysięcy zdemoralizowanych pachołków.
  Można więc powiedzieć, że narody podbite przez żydo-bolszewię nie rozliczając ich zbrodni, gdy uzyskały suwerenność, niejako w ten sposób przyznają się do współuczestnictwa w zbrodni dokonanemu na ich narodach.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 17:49:49
  "Można więc powiedzieć, że narody podbite przez żydo-bolszewię nie rozliczając ich zbrodni, gdy uzyskały suwerenność"

  A gdzie to uzyskano suwerenność?
  W Rosji? Czy w Polsce?
  Na razie mamy kontynuację. Zamiast "demokracji ludowej" (co ludowi chciała ręce obcinać) mamy demokrację "walczącą z terrorem" ;)

  O suwerenności można by mówić, gdyby w 1989 w "pierwszym niekomunistycznym" rządzie był nieco inny skład.
  A tak... jaka to suwerenność?

  Od "Mazowieckiego" do "Niezabitowskiej" kto tam był?

  PS Na filmie poniżej "polska" piosenkarka śpiewa tradycyjne "polskie" piosenki. Tradycyjnie częściowo w jidysz.
  Wśród widowni, na honorowym miejscu Gośka N. strzyże oczkami.
  Też ciekawa osoba. Jakoś tak dziwnie wycofała się z autolustracji?
  Ze względu na stan zdrowia ;)
  Żona Tomasza Tomaszewskiego. Nie znam gościa i złego słowa nie mogę powiedzieć o nim.
  Tyle, że jak widzę Tomasz Tomaszewski, jakoś tak na myśl od razu przychodzi mi Roman Romkowski (właściwie Nasiek (Natan) Grinszpan-Kikiel (vel Natan Grünsapau–Kikiel) i drugi, podobny - Mieczysław Mietkowski (właśc. Mojżesz Bobrowicki).
  Polacy to oczywiście, jak podaje Wikipedia :)

  Wystarczy. Miłego oglądania. Pozdrawiam.

  http://www.youtube.com/watch?v=g_PrWqtTdXY
 • @ATMAN 18:28:13
  A ja będę upierał się przy tezie, że narody wyzwalając się spod okupacji bolszewickiej uzyskały suwerenność, tylko, że jednocześnie nie potrafią z niej odpowiednio skorzystać, tak jak np. próbuje to obecnie osiągnąć Naród Węgierski.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:10:19
  Ja się upierał nie będę :)

  Prawda, jaka jest - każdy widzi;)

  Spory tego nie zmieniają.
  Ponadto - z zasady nie lubię się kłócić...
 • @ATMAN 19:20:14
  "Vox Populi, Vox Dei"

  A jak ludziska wybierają, to co wybierają to sami skazują siebie na brak suwerenności.

  Pozdrawiam:)
 • @AdNovum 19:27:07
  Drogi interlokutorze :)

  Dlaczego zwalasz wszystko na tych biednych wyborców?
  Bo poszli do wyborów i wybrali - nam na prezydenta - Bronisława?
  To wina wyborców?

  Odpowiedz więc - czy można klasnąć jedną dłonią?
  Spróbuj. I będziesz wiedział...

  O drugiej dłoni zapomniałeś. KTO wysunął tą kandydaturę?
  Kto się cieszył jak mały chłopiec PO wyborach?
  "Bronisławie - zrobiłeś dla Polski wielką rzecz"?
  No kto?

  Jak jest wybór między dżumą a cholerą - to wyborcę winić trzeba?

  A referendum dajmy na to?
  Przecież można tak sformułować pytanie, że mądry będzie się długo zastanawiał:)

  Nie zwalajmy wszystkiego na ludzi, którzy nie mają wyboru.

  PS Przypomnę w tym miejscu jednego doktora. Migalski się nazywał. Pisał tu kiedyś. Pamiętam m.in. taki tekst - głosowaliśmy za ACTA, no ale, wicie, rozumicie - takie było polecenie Klubu.
  Na czytanie wszystkiego, nad czym się głosuje - nie ma czasu.

  To dopiero ciekawy przypadek "głosującego", prawda?
 • @AdNovum 15:27:32
  Posiadam większość dokumentacji która będzie odrębna publikacją.
  Pozdrawiam
 • @renka 16:20:16
  Tak jest w rodzinach. Na mojego ojca kapowali z rodziny mojej matki. To totalitaryzm, który istnieje do dziś !
  To jest najsmutniejsze.
 • @ATMAN 17:08:04
  Świetny komentarz AdNovum.
  Nic dodać, nic ująć !
 • @AdNovum 19:10:19
  To prawda. Często spotykam się z tzw. syndromem sztokholmskim u represjonowanych opozycjonistów. Gdy im mówię na co cierpią patrzą dziwnie na mnie i tłumaczą, że nie rozumiem ponieważ byłem wiele lat na emigracji.
 • @ATMAN 19:45:28
  To nie tylko patologia migalskiego ale całej sitwy politycznej wykreowanej przez służby w Polsce.
 • @Gawronski Rafzen 21:45:15
  Super!

  Warto, żeby nie zorientowani w temacie zobaczyli na dokumentacji fotograficznej jak wyglądało miejsce zbrodni i same jej ofiary.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 15:59:58
  Na ścianach było mnóstwo krwi jak i w całym pomieszczeniu co świadczy o mordzie rytualnym !
  Nawet wymyślono fałsz intelektualny gdy nie można było ukryć zdjęć z miejsca mordu. Ludowi wytłumaczono że musieli rodzina carską dobijać nożami ponieważ w ubraniach mieli zaszyte brylanty które odbijały kule.
  Najgorsze jest to, że lud to kupił !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538