Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Do śp. Roberta Larkowskego zjawił się czyściciel.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wspaniały publicysta. Wklejam treści naszej korespondencji z FB.

Rafal Gawronski

Dzisiaj kliknąłem Lubie na Pana stronie. Jednak mało czytam pańskich publikacji. Gdzie je można znaleźć ?

Robert Larkowski

najwięcej właśnie tam na stronie,pisałem 10 lat w "Tylko Polsce",tam jest najwięcej moich artykułów, w Szczerbcu od 1992 do 2000,część jest na necie,pisałem na Konserwatyzm.pl,ale moje artykuły zresetowali ze strachu.Ja mam wyrok 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata - art 256 i 257 za krytykę Żydów.

Robert Larkowski

ja piszę jeszcze od stanu wojennego, aż do dzisiaj,zrobiłem dużo i nie mam zamiaru kończyć.

A tak napisał na Fb 16 lipca 2013r.

 

DLA ZAINTERESOWANYCH INFORMACJA - CZUJĘ SIĘ DOBRZE,A "POWIESZENIA" SZCZERZE ŻYCZĘ TYM SZAKALOM,KTÓRZY ROZSIEWAJĄ TAKIE WREDNE PLOTKI. ZDECHNIECIE PRZEDE MNĄ - TO PEWNE. ROBERT LARKOWSKI

KOMENTARZE

 • Śmierć Roberta Larkowskiego
  Niedawno na Facebooku ukazało się mnóstwo memów dotyczących rzekomego samobójstwa Roberta Larkowskiego. Widziałam je jeszcze wczoraj. Dziś już ich nie ma.

  Kilka godzin temu internetowy Znajomy zapytał mnie, czy to prawda, że Larkowski nie żyje. Byłam przekonana, że mój Rozmówca uwierzył w złośliwe memy. Znajomy twierdził jednak, że o śmierci Roberta Larkowskiego piszą również nacjonaliści.

  Zadzwoniłam na numer Larkowskiego. Odebrał starszy mężczyzna, który przedstawił się jako ojciec RL. Powiedział on, że Robert nie żyje i że już nigdy nie usłyszę Jego głosu.

  Usłyszawszy tę wiadomość, zatelefonowałam do Leszka Bubla (Prezesa Polskiej Partii Narodowej, Redaktora Naczelnego tygodnika "Tylko Polska"). Pan Bubel potwierdził, że Roberta Larkowskiego nie ma już wśród nas.
 • @Natalia Julia Nowak 22:04:37
  To niesamowite ponieważ śp. Robert Larkowski domagał się czystości w Ruchu Narodowym tak aby nie było tam zakamuflowanych żydów którzy mają już swoje wszelakie partie w Sejmie.

  Realizowaliśmy wspólny projekt dot. publikacji i myślę, że był kluczową postacią nie zaproszoną na Zjazd założycielski Ruchu Narodowej Diaspory.
 • +
  Odszedł nasz Przyjaciel do Domu Ojca, kolega Robert Larkowski. Zmarł w sobotę. Był. prawdziwym rycerzem sprawy narodowej i katolickiej. Miłował Polskę, Naród Polski i cywilizację łacińską, której twórcą i opoką jest Święty Rzymski Kościół Katolicki. Miłość do Chrystusa i szlachetnej tradycji łacińskiej Polski i słowiańskiego Narodu Polskiego tak go zajęła w ziemskim pielgrzymowaniu, że nie ożenił się i nie zostawiał potomstwa. Miejmy nadzieję, że dzięki swojej pracy politycznej i publicystycznej pozostawił liczne dzieci duchowe, które jego działalność dla sprawy narodowej i katolickiej z sukcesem podejmą. Dowiedziałem się od niego, tydzień temu, że wykryto u niego cukrzycę. To była jedyna choroba, na którą się leczył i być może w państwie żydo-tuskim ta choroba stała się dla niego nieuleczalna. BOŻE PRZYJMIJ DUSZĘ ROBERTA DO SIEBIE!!! Jezu bądź mu miłosierny. Wszystkich Polaków proszę o modlitwę w intencji zbawienia jego duszy, a zwłaszcza kapłanów katolickich proszę o modlitwę i o Mszę św. za niego. http://www.youtube.com/watch?v=CRb6clTX16A
 • @Gawronski Rafzen 22:37:09
  Rafal Gawronski
  10 juin
  Komentarz na dzisiejszy dzień.
  Ruch Narodowy musi wyłonić w inicjatywie oddolnej i w sposób demokratyczny sam Naród, a nie przywiezieni w teczkach aparatczycy, którzy nie wiadomo komu służą.

  Robert Larkowski TEŻ JESTEM ZA CZYSTYM RUCHEM NARODOWYM,ZA DUŻO W TZW. RN PRZYPADKOWOŚCI,WŁADZE WYBRANE ODGÓRNIE,"MASY" ZOSTAŁY WPUSZCZONE NA ŻYWIOŁ,NIE BYŁO WERYFIKACJI...

  źródło: fb
 • Materiał z 16 lipca 2013 r.
  http://www.youtube.com/watch?v=u4vOyD-Db1U

  "W Internecie mówią... Podobno Pan się powiesił. Proszę zdementować te plotki. (...) No, wiem, to jest bezsens i absurd. Bardzo się cieszę, że słyszę Pana głos. Do widzenia".
 • -przytulił Go-POTĘŻNEJ postury mocarny -biały ! człowiek AUTORYTET!-
  ninanonimowa 22:33:09
  Tradycja - to nie tradycjonalizm.Tradycjonalizm to metafizyczne poczucie istnienia i czasu,swoiste spojrzenie na przeszłość - nie interesuje nas wczoraj tylko przedwczoraj,tradycjonalizm jest wieczny,odradza się i trwa przez setki tysięcy,miliony lat.Tradycja jest czymś w rodzaju pomniejszonego tradycjonalizmu,mniej w niej mistycyzmu,poczucia wieczności,czasu jako następujących po sobie segmentów(czas kołowy).Tradycjonalizm to elita budowana od góry,solarna wyższość boska,wielka różnica od pojmowania kultury i cywilizacji oddolnie,materialistycznie,lunarnie (księżycowo).Solarna,tradycjonalistyczna - czyli męska,heroiczna,do końca świata...Pozdrawiam.
  nadużycie link skomentuj
  Robert Larkowski 16.07.2013 23:40:22

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538