Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Demokratyczne Obozy Koncentracyjne w Ameryce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak była i jest różnica pomiędzy NRD a RFN ? Żadna i tak rządzą służby podporządkowane judeo-satanistom na takiej samej zasadzie jak ich wymysł obozów koncentracyjnych.

 

 

Generalnym planem Adolfa Hitlera było stworzenie upragnionej Judeopolonii - państwa Polin dla nich na terenach wschodniej Polski, oczywiście po eksterminacji Polaków. Do tego celu służyły cztery konferencje Gestapo i NKWD. //rafzen.wordpress.com/2011/10/21/tyrania-totalitaryzmu-rosyjskiego-na-polakach/

 

Polacy do połowy 1941 byli pierwszymi więźniami obozów koncentracyjnych. Pierwszych 30 więźniów Oświęcimia po uruchomieniu obozu na wiosnę 1940 było niemieckimi kryminalistami i zostali oni ustanowieni obozowymi kapo. Kolejnych 700 więźniów Auschwitz to byli sami Polacy. Natomiast likwidacja biedoty żydowskiej, zaczęła się po wypowiedzeniu wojny Niemcom przez bogatych żydów amerykańskich podczas zjazdu w Baltimor w marcu 1941 i odmowie przyjęcia żydowskiej biedoty do USA przez właśnie tych ich braci w wierze. Bogaci żydzi wraz ze swym majątkiem uszczuplonym przez "daninę" na budowę III Rzeszy, opuszczali pod eskortą SS i Gestapo swe miejsca zamieszkania udając się do Szwajcarii i w świat.

 

Wypowiedzenie tej wojny finansowej Niemcom przez żydostwo na swym zjeździe rozsierdziło Hitlera z pochodzenia żyda. Należy również przypomnieć iż ojciec i dziadek dwóch prezydentów Bush-ów był finansistą Hitlera w USA.

//rafzen.wordpress.com/2013/01/15/adolf-hitler-was-a-jew-his-dna-this-confirmed/

 

Postanowił on tę nie chcianą biedotę żydowska, jemu jak i ich braciom zza oceanu, wykończyć poprzez pracę, służbę dla Rzeszy której służyło wiernie ponad 130 tys żydów we wszystkich formacjach także tych mordujących żydów!!! Nie tylko byli to żołnierze ale także wyżsi rangą dowódcy. //rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

 

Polecam zainteresowanym Bibliotekę Departamentu Stanu oraz archiwa CIA i Bundesarchive w tym zakłamanym temacie przez samych żydów oraz tzw. żydokomunę czyli żydów podobno ateistów. Prawda wygląda całkiem inaczej niż światowe żydostwo sobie życzy i wmawia gojom fałsz intelektualny.

 

Podczas paktu Hitlera ze Stalinem państwo niemieckie nie ośmielało się angażować w sterowane mordowania Żydów. Z drugiej strony Żydzi nie angażowali się w walkę cywilną jaką od początku okupacji toczyli z Niemcami Polacy ograniczając się do wspierania ich ziomków przybyłych z Rosji pod szyldem czerwonego pentagramu. Żydzi nie protestowali przeciwko organizowaniu dla nich samorządnych gett. Ich Judenraty współdziałały z Niemcami.

 

Dnia22. lipca 1942 r. rozplakatowane zostało w warszawskim „ghetcie” obwieszczenie Rady Gminnej Żydowskiej, o wysiedlaniu wszystkich mieszkańców „ghetta”, z wyjątkiem zatrudnionych w przedsiębiorstwach niemieckich, pracowników gminy i podległych jej instytucji, członków żydowskiej policji porządkowej, zarządu komisarycznego domów i dozorców domowych. Wraz z nimi mogą zostać członkowie najbliższej rodziny (mąż, żona i dzieci do lat 16). Reszta zostanie wysłana na wschód, codziennymi transportami po 6.000 osób na dobę. Jednocześnie straż u bram „ghetta” objęli Litwini i Łotysze w tym celu sprowadzeni. Nadzór nad nimi powierzono SS. Wycofano nawet żandarmerię niemiecką, która dotąd wspólnie z policją granatową i żydowską pilnowała ghetta.

- Fragmenty z okupacyjnego /czerwiec 1943/ wydania książki Zbigniewa Sadkowskiego „Honor i Ojczyzna”.

 

Nasuwa się zatem pytanie kto stworzył pierwsze obozy koncentracyjne?
Pierwsze obozy koncentracyjne pojawiły się w Stanach Zjednoczonych podczas wojny o Niepodległość. Anglicy internowali wówczas tysiące kolonistów północno-amerykańskich, wielu z nich zmarło w następstwie chorób i tortur. Przyszły prezydent USA Andrew Jackson i jego brat – który zmarł w takim obozie – znajdowali się między tymi nieszczęśnikami. Pod koniec XIX stulecia Anglicy stworzyli także obozy koncentracyjne w Afryce Południowej. W czasach wojen burskich w obozach tych umieszczano afrykanerską ludność cywilną, w tym kobiety i dzieci, z podbitych terytoriów burskich. Dziesiątki tysięcy osób zginęły wówczas w obozach południowo-afrykańskich. Były one o wiele gorsze od obozów niemieckich w czasie II wojny światowej.

Obozy koncentracyjne także powstały na terytorium Niemiec m.in. Dachau, Gross-Rosen. Zatem na czym polegała różnica pomiędzy niemieckimi obozami koncentracyjnymi a amerykańskimi obozami koncentracyjnymi w latach II wojny światowej, w których umieszczani byli Niemcy i Japończycy zamieszkali w Stanach Zjednoczonych ? Oprócz oczywiście odmiennej nazwy jedyna znacząca różnica polegała na tym, że Niemcy internowali w obozach osoby, które stanowiły zagrożenie realne lub domniemane dla bezpieczeństwa państwa i prowadzonych działań wojennych Niemiec, podczas gdy Amerykanie internowali ludzi jedynie na podstawie ich przynależności rasowej.

Żydzi posługują się dzisiaj historią holocaustu w wyrafinowany sposób i stawia ich to, jako grupę społeczną poza normalną możliwością wszelkiej krytyki za którą grozi kara wiezienia. Pamięć „Holocaustu” tworzy pewną wspólne relacje, które są wykorzystywane umiejętnie przez żydowskich przywódców. Jest o również niezwykle użyteczny instrument w walce o uzyskanie wsparcia politycznego i finansowego dla Izraela, które wyraża się cyfrą około 10 miliardów dolarów amerykańskich rocznie i służy państwu Izrael. Przede wszystkim służy jako usprawiedliwienie dla miliardów dolarów uzyskiwanych tytułem „odszkodowań” od Niemiec ale ostatnio także Polacy maja zapłacić podobne haracze środowiskom żydowskim. Ta doktryna jest też wykorzystywana przez judeo-satanistyczną grupę nacisku dla utrzymania pod swoją kontrolą polityki Stanów Zjednoczonych co sprawia, iż nawet konkwistadorzy nie wywieźli tyle złota z Ameryki co pozyskali żydzi. Oto pełna lista bilionów dolarów przekazanych Izraelowi w ramach rzekomej pomocy mordowania Narodu Palestyńskiego.

//rafzen.wordpress.com/2012/11/15/conquistadores-not-steal-as-much-as-israel-from-america/

 

 

A oto aktualne obozy koncentracyjne w Stanach Zjednoczonych z Izraelem: //rafzen.wordpress.com/2012/12/17/concentration-camps-of-the-united-states-with-israel/

 

KOMENTARZE

  • Oczywiście,
    Przecież "obóz koncentracyjny" to w innych słowach "kibbutz", a w nim żydowskie Sonderkommando.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 812 komentarze: 6538