Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Motłoch w Polsce !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy znacie Państwo dobrego psychiatrę nie będącego członkiem mniejszości w Polsce ? Prosimy o kontakt dla największego oszusta II wojny światowej Władysława Bartoszewskiego.

 

Żyć dostatnio dzięki Polakom i nazywać ich motłochem ? Błędne rozumienie rzeczywistości jest złożonym procesem psychicznym mającym swe podłoże prawdopodobnie w zaburzeniach biochemicznych mózgu.

 

Czy znacie Państwo dobrego psychiatrę nie będącego członkiem mniejszości w Polsce ? Prosimy o kontakt dla największego oszusta II wojny światowej Władysława Bartoszewskiego. Wyszedł z obozu koncentracyjnego na fałszywym zaświadczeniu o stanie zdrowia i przeżył tych których oszukał. Świetny numer.

 

Ostatnio jednak pojawiły się oznaki poważnej choroby psychicznej. Choroby takie jak schizofrenia to choroba psychiczna o przewlekłym i specyficznym przebiegu, indywidualnym dla każdego człowieka, a potrzeba dostarczenia nowych metod leczenia prądem, zdecydowanie poprawi jakość życia Bartoszewskiemu.

 

To, co odróżnia schizofrenię od zaburzeń nerwicowych, to występowanie urojeniowych przekonań oraz brak krytycyzmu wobec własnej osoby, destruktywny wpływ na funkcjonowanie społeczne oraz brak poczucia integralnej całości w myślach, uczuciach i działaniach. Może brakować spójności między myśleniem i odczuwaniem, a sferą motywacyjną.

KOMENTARZE

 • Każda instytucja, środowisko, które go przyjmuje do siebie i gloryfikuje jest
  właśnie takim oszustem, jak ten tamuldyczny pajac, który m. inn. wyzywał Polaków do bydła, a w wywiadzie dla DiWelt pluł na Polaków oskarżając nas o udział w mordowaniu żydów. Po części go rozumiem - on nie ma już nic do stracenia, bo wie, jak go ludzie postrzegają. Żył całe swe nędzne życie w zakłamaniu. Co ma robić? Tamuldyczna moralność nie pozwala mu przyznać się do błędu i błagać o wybaczenie u gojów. No to się przykleił do swoich młodszych braci w zakłamaniu, aktualnie i wcześniej zarządzających nasza ojczyzną. Życzę temu oszustowi długich lat życia, bo jakoś trudno mi zaakceptować kolejnego szkodnika Polski na Powązkach, a zdaje się tak by aktualnie zrobiono, na wzór pochówku Gieremka, tego co zginął od swego rodzaju napięcia powstałego podczas przełączania biegów przez pasażerkę.
 • Moda na nazwy jest zmienna
  Pierwsze "warchoły" - teraz "motłoch", ale z tym samym starym błędem.
 • @Andron 10:00:45
  "który m. inn. wyzywał Polaków do bydła, a w wywiadzie dla DiWelt pluł na Polaków oskarżając nas o udział w mordowaniu żydów"

  To nie tak. On nie wyzywał od bydła. ON uważa, że goje to bydło w ludzkiej skórze, więc obrażać zamiaru nie miał.
  Tak mu się "wypsnęło" to, co naprawdę myśli o ludziach, Innych niż "naród wybrany". Zwykły rasista.

  2. Gdyby Polacy mordowali żydów, to "profesor" dawno by nie żył. Zwykła konfabulacja.

  http://www.charaktery.eu/slownik-psychologiczny/K/134/Konfabulacja/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538