Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Programowanie ludzi za pomocą telewizji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oglądanie, słuchanie i czytanie kłamstw szkodzi !

 

Programowanie neurolingwistyczne w TV.

Programowanie Telewizja istnieje po to aby szkolić ludzi jak mają myśleć i jak mają się zachowywać.Jest narzędziem propagandy iluminatów, które z powodzeniem wyprało mózgi 95%ludności zachodniego świata, poprzez karmienie ich spreparowanymi wiadomościami,dezinformacją i całkowicie fałszywą percepcją świata oraz relacji międzyludzkich.

Telewizja jest pod kontrolą sześciu korporacji posiadających stacje telewizyjne.Kontrolują one teraz wszystkie główne media i czasopisma zachodniego świata.Tych sześć korporacji ma bardzo bliskie powiązania z głównymi instytucjamifinansowymi i producentami broni.Każda z tych sześciu korporacji czerpie swe informacje z dwóch źródeł :Reuters i Associated Press. Te dwie organizacje, służą jako międzynarodowy bank wiadomości i przekazująje niżej do pomniejszych sieci medialnych. Reuters jest właścicielem Associated Press , zaś sam Reutersjest w posiadaniu najbardziej wpływowej rodziny illuminati - Rothschild, dlatego nigdy nie ma żadnychnegatywnych wiadomości transmitowanych dla społeczeństwa przez główne media o Banku Światowymczy o międzynarodowych kartelach bankowych.

Większość ludzi nie ma zielonego pojęcia jak działa świati jego skorumpowany system monetarny; o tym czym jest Codex Alimentarius czy o rzeczywistym działaniufluoru lub szczepionek.Zadaniem mediów oprócz zatajania faktów jest również ośmieszanie i dyskredytowanie ludzi ,którzy przekazują prawdę.Poznajcie techniki manipulacji o jakich wiedzą iluminaci i stosują je z sukcesem by programować nasze umysłyabyśmy pozostawali w stanie ignorancji.

Trzeba wspomnieć , że w TV pracują ludzie przeszkoleni przez machinępropagandy tak by odpowiednio wpływać na odbiorcę. Prezentuje Wam świetną lekcję programowania i manipulacji wyszkolonego agenta - telewizyjnego hipnotyzera.Programowanie neurolingwistyczne (ang. neuro-linguistic programming, NLP) – wiedza na temat subiektywnego doświadczania, modelu skutecznej komunikacji oraz instrumentu zmiany osobistej.

Zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Nazwa została wymyślona przez Johna Grindera i Richarda Bandlera, aby podkreślić postulowane powiązanie między procesami neurologicznymi ('neuro'), językiem ('lingwistyczne') i wzorcami zachowań, którymi ludzie się kierują ('programowanie').

12 août 2013, 18:42 Maciej Krzaczkowski fb

KOMENTARZE

 • Nie oglądaj telewizji bo będziesz miał w głowie glisty
  stare ale jare hasło. Zapytajcie rodziców, dziadków. ???
 • Media
  http://monitorpolskislowian.nowyekran.net/post/97156,10-sposobow-oszukiwania-spoleczenstwa-przez-media
 • I ja dołożę kamyczek do ogródka
  Cała prawda cała dobę Max Kolonko - MaxTV

  http://second.life.nowyekran.net/post/97174,kumbaya-poland-max-kolonko-maxtv

  Teza potwierdzona przykładem !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538