Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Programowanie ludzi za pomocą telewizji.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oglądanie, słuchanie i czytanie kłamstw szkodzi !

 

Programowanie neurolingwistyczne w TV.

Programowanie Telewizja istnieje po to aby szkolić ludzi jak mają myśleć i jak mają się zachowywać.Jest narzędziem propagandy iluminatów, które z powodzeniem wyprało mózgi 95%ludności zachodniego świata, poprzez karmienie ich spreparowanymi wiadomościami,dezinformacją i całkowicie fałszywą percepcją świata oraz relacji międzyludzkich.

Telewizja jest pod kontrolą sześciu korporacji posiadających stacje telewizyjne.Kontrolują one teraz wszystkie główne media i czasopisma zachodniego świata.Tych sześć korporacji ma bardzo bliskie powiązania z głównymi instytucjamifinansowymi i producentami broni.Każda z tych sześciu korporacji czerpie swe informacje z dwóch źródeł :Reuters i Associated Press. Te dwie organizacje, służą jako międzynarodowy bank wiadomości i przekazująje niżej do pomniejszych sieci medialnych. Reuters jest właścicielem Associated Press , zaś sam Reutersjest w posiadaniu najbardziej wpływowej rodziny illuminati - Rothschild, dlatego nigdy nie ma żadnychnegatywnych wiadomości transmitowanych dla społeczeństwa przez główne media o Banku Światowymczy o międzynarodowych kartelach bankowych.

Większość ludzi nie ma zielonego pojęcia jak działa świati jego skorumpowany system monetarny; o tym czym jest Codex Alimentarius czy o rzeczywistym działaniufluoru lub szczepionek.Zadaniem mediów oprócz zatajania faktów jest również ośmieszanie i dyskredytowanie ludzi ,którzy przekazują prawdę.Poznajcie techniki manipulacji o jakich wiedzą iluminaci i stosują je z sukcesem by programować nasze umysłyabyśmy pozostawali w stanie ignorancji.

Trzeba wspomnieć , że w TV pracują ludzie przeszkoleni przez machinępropagandy tak by odpowiednio wpływać na odbiorcę. Prezentuje Wam świetną lekcję programowania i manipulacji wyszkolonego agenta - telewizyjnego hipnotyzera.Programowanie neurolingwistyczne (ang. neuro-linguistic programming, NLP) – wiedza na temat subiektywnego doświadczania, modelu skutecznej komunikacji oraz instrumentu zmiany osobistej.

Zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Nazwa została wymyślona przez Johna Grindera i Richarda Bandlera, aby podkreślić postulowane powiązanie między procesami neurologicznymi ('neuro'), językiem ('lingwistyczne') i wzorcami zachowań, którymi ludzie się kierują ('programowanie').

12 août 2013, 18:42 Maciej Krzaczkowski fb

KOMENTARZE

 • Nie oglądaj telewizji bo będziesz miał w głowie glisty
  stare ale jare hasło. Zapytajcie rodziców, dziadków. ???
 • Media
  https://monitorpolskislowian.nowyekran.net/post/97156,10-sposobow-oszukiwania-spoleczenstwa-przez-media
 • I ja dołożę kamyczek do ogródka
  Cała prawda cała dobę Max Kolonko - MaxTV

  https://second.life.nowyekran.net/post/97174,kumbaya-poland-max-kolonko-maxtv

  Teza potwierdzona przykładem !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 723 komentarze: 6041