Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Izrael terroryzuje Polskę !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ministrze Skrzypczak:pancernego zdrowia życzymy !

 

Armia, choć kochana przez naród, jest niszczona za sprawą polityków-pacyfistów, nienawidzących wszystkiego, co kojarzy się z mundurem. Czy to działanie zamierzone? Teraz wiem, że tak..

 

Tak pisał emerytowany generał broni, oficer dyplomowany wojsk pancernych Waldemar Skrzypczak //skrzypczak.blog.interia.pl/?id=2093901

 

Co skłoniło zatem tego generała do zajmowania się polityką ? Tego nie chciał ujawnić gdy spotkaliśmy się pierwszy raz, ot takie wsparcie polityczne emerytowanego generała dla działań politycznych. Tak naprawdę mam wrażenie, że wojsko to jego miłość; coś co kocha, a polityka tak naprawdę nigdy go nie interesowała tak jak armia.

Gen. Waldemar Skrzypczak, Pani Krystyna Krzyszkowiak, Pan Rafał Gawroński

Gen. Waldemar Skrzypczak, Pani Krystyna Krzyszkowiak, Pan Rafał Gawroński

 

Zabrnął więc Pan Skrzypczak po uszy w szambie morderców i prawdopodobnie skończy jak gen. Petelicki z kulką w głowie od osoby którą w Polsce wszyscy nazywają samobójca oprócz oczywiście dewiantów !

 

Mija już 3 miesiąc jak oficjalnie generał obecnie polityk złożył doniesienie o tym, że żydzi chcą go zamordować jeżeli nie kupi ich uzbrojenia. Teraz to taki przymus dla Polaków albo kupujesz albo giniesz. Jedynie tusk wybrał inny wariant: on nic nie kupuje aby go nie posadzono o korupcję, on tylko sprzedaje Polskę wraz z Polakami żydom.

 

Nie wszyscy wiedzą że Waldemar Skrzypczak jako wiceminister obrony jest odpowiedzialny za uzbrojenie armii i jest terroryzowany z pomocą prokuratury przez znanego lobbystę. Chodzi o Mieczysława Bulla, który reprezentuje w Polsce interesy izraelskiego przemysłu zbrojeniowego. Bull w kwietniu i nie było to 1-ego miał straszyć Skrzypczaka, że zostanie zniszczony, jeśli nie wesprze zakupu w Rafaelu bezzałogowych wież do Rosomaków. Minister Skrzypczak opisał całą sytuację w doniesieniu, które w maju trafiło do Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

 

Na reakcję nie trzeba było długo czekać zjawił się słynny morderca z MoSSadu niejaki Netanyahu, a rezultat tych spotkań wszyscy widzieli ponieważ nie dało się ukryć urazów tuska i uzurpatora.

Tusk i Komorowski po wizycie Premiera Izraela Netanjahu

Tusk i Komorowski po wizycie Premiera Izraela Netanjahu

 

 

Muszę jednak podsumować tragedię władzy która robi w pieluchomajtki gdy słyszy tylko, że ich „boss” dzwoni z Tel Awiwu.

 

Jak można terroryzować władzę w innym kraju ? Otóż można terroryzować władzę w Polsce posiadając swoich polityków oddelegowanych i przebranych za Polaków !

 

A generałowi Skrzypczakowi życzę pancernego zdrowia !

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 812 komentarze: 6538