Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Sejmowy ołtarz dewiantów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Aby zobaczyć zdjęcie w całości kliknij na zdjęcie.

 

Według tradycji przy Ołtarzu tzw. pogańskim zbierała się starszyzna na narady. Często tlił się w tym miejscu wieczny ogień. Tak jest i teraz w Sejmie gdzie znajduje się ołtarzyk dewiantów ale nie zbiera się w tym miejscu Konwent Seniorów. //www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/page/konwent

Zdjęcie sejmowego ołtarza dewiantów podających się za patriotów podobno Polskich z dnia 16 sierpnia 2013r.

Zdjęcie sejmowego ołtarza dewiantów podających się za patriotów podobno Polskich z dnia 16 sierpnia 2013r.

Wraz z rozwojem wspólnot rzekomych ateistów na terenach Słowian i zmian doktryn politycznych oraz tzw. centralizacją kultu zaczęto ograniczać przestrzeń sakralną Polakom do tego stopnia, że nie mogą ustawić nawet Krzyża tam gdzie chcą na terenie Rzeczypospolitej. W czasach współczesnych członkowie wspólnoty wyznaniowej spotykali się w miejscach z Krzyżem dla obchodów swoich świąt, akcentując tym samym nawiązanie do Polskich – Słowiańskich zgromadzeń.

Zdjęcie sejmowego ołtarza dewiantów podających się za patriotów podobno Polskich z dnia 27 sierpnia 2013r. Ołtarz stoi bez zmian.

Zdjęcie sejmowego ołtarza dewiantów podających się za patriotów podobno Polskich z dnia 27 sierpnia 2013r. Ołtarz stoi bez zmian.

Judeo-sataniści jako bezkarni mordercy Polaków – Słowian szybko przekonali się, że hegemonia Słowiańska jest związana nie tylko z podatkami, ale i z wolnością na takiej samej zasadzie jak Słowianie tolerują kultury, idee i prawa obcych narodów lub plemion. Aby to zmienić judeo-sataniści postanowili nie tylko złożyć w ofierze Cara Rosji – mord rytualny na odkupienie zburzenia Jerozolimy ale również Polaków w Katyniu – mord rytualny w celu uzyskania siły bojowej w starciu z innymi judeo-satanistami z Niemiec oraz aby przejąć Nasze narodowe bogactwa naturalne ale przede wszystkim kulturowe i duchowe. Zakazali także stawiania Krzyża w przestrzeni publicznej bez zgody innych państw wyznaniowych Watykanu czy Izraela.Obrona Krzyza

Wytworzyli oni za te same praktycznie środki finansowe nowe religie, a służące Hitlerowi swego czasu dojść do władzy w Niemczech. W naszych wydawałoby się wspaniałych czasach mamy dzięki nim tak wspaniałe religie i wyznania jak np. ateizm, syjonizm czy terroryzm, a które zachęcają swoich wyznawców do ucinania głów przeciwników.

Jak wiemy tą samą metodą żydzi chazarscy ucięli głowę Księciu Słowiańskiemu gdy ten rozbił ich imperium. Nie licząc więc tych wyjątków pozbawiania głowy ostatnio także tym zamordowanym w dokonanym Zamachu Stanu w Polsce w 2010 roku wszyscy dziś głoszą miłość do wszystkich, wszyscy chcą się ze sobą jednoczyć.

Jednak w chazarskiej społeczności, istnieje przekonanie, że picie krwi i praktykowanie kanibalizmu może pomóc w indywidualnym celu osiągnięcia siły i nieśmiertelności co było praktykowane już za czasów Księcia Światopełka. Jak wiemy z przekazów ucięto mu głowę z której następnie wojownicy wypijali krew. Odnaleziony po blisko 1000 latach miecz Słowiańskiego Księcia jest jednoznacznym dowodem i znakiem, że czas ostatecznych rozstrzygnięć odnośnie zbrodniarzy Słowian może zakończyć się jak zwykle zwycięstwem prawdy. //rafzen.wordpress.com/2013/02/11/katyn-to-mord-rytualny/

A swoja drogą dlaczego judeo-sataniści i ich młodsi bracia w wierze sataniści nie kopulują w grupach np.: sodomistycznych ? Hołdując zasadzie odwróconej symboliki wszystko co normalne jest nienormalne dla nich tak i w sprawach seksu nie powinni judeo-sataniści dobierać się w pary, a jedynie w środowiska kopulująco – masturbacyjne.

Zatem epoka wojen religijnych dawno już za nami, nikt już nikogo nie zabija z powodu innego wyznania, a jedynie ucina głowę aby ta głowa nie gadała odmiennych poglądów. Nikt zatem nie składa już ofiar ze zwierząt, nawet nie proponuje takich uregulowań prawnych, a ofiary z ludzi ponieważ tymi sprawami zajmują się już archeolodzy to niemal zapomniany relikt zamierzchłych kultur. Jedynie skromne ofiary milionów nikomu nic nie winnych osób poddanych aborcji składa się na ołtarzu dobrobytu, wygody oraz swobody seksualnej o czym rozpisuje się prasa zwłaszcza w kontekście wybierania między sobą rzekomych przedstawicieli Polaków – Słowian.

W tym również celu powstał ten ołtarz sejmowej religii ateizmu gdzie dopuszcza się ogień i kolorowe flagi oraz tablice ale Krzyż w tej cywilizacji śmierci jest zakazany !

Chrześcijanie Polscy modlący się przy Krzyżu na terenie Sejmu.

Chrześcijanie Polscy modlący się przy Krzyżu na terenie Sejmu.

 

Jestem pełen podziwu dla kunsztu złodziei w Sejmie gdzie przy wszechobecnym całodobowym monitoringu można ukraść Krzyż; symbol większości religijnej Polaków !SAMSUNG DIGITAL CAMERA

W uzupełnieniu tylko można dodać, iż w Nowym Testamencie możemy przeczytać o tym, iż: "to co poganie ofiarują, czartu ofiarują, a nie Bogu" (1 Kor 10, 20). Nie sądzę również, aby zwolennicy magii i czarnoksięstwa zwanych powszechnie masonerią również obecni w Sejmie byli zadowoleni, kiedy widzieli jak nawróceni chrześcijanie palili księgi będące w ich oczach zbiorem mądrości i życiowej wiedzy (Dz. Apostolskie 19,19).

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 812 komentarze: 6538