Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Policja zkłóca uroczystości nie będąc do tego powołana.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezentowane osoby to grupa społeczna najbardziej niebezpieczna dla reżimu w Polsce. Proszę zwrócić uwagę, iż te osoby są formalnie zakazanie w mediach reżimowych gdzie odwraca się od nich kamery.

 

Wczoraj opisałem na fb komedię manifestacji reżimowych, a dzisiaj kolejna perła dewiactwa.

Otóż zostałem zaproszony jako Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce na uroczystości rocznicowe odsłonięcia tablicy pamiątkowej na froncie Komendy Stołecznej Policji, a poświęconej zamordowanym przez reżim w Polsce zależny od władzy żydów w Rosji. Tablica ta jest dedykowana policjantom – żołnierzom cichociemnym Armii Krajowej i została wmurowana już w 1991 roku staraniem m.in. Pana Janusza Zielińskiego lepiej znanego jako Obrońca Krzyża.

Tablica pamiątkowa Żołnierzy Niezłomnych wmurowana 02 maja 1991 roku w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie.

Tablica pamiątkowa Żołnierzy Niezłomnych wmurowana 02 maja 1991 roku w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie.

Uroczystości przebiegały spokojnie do czasu pojawienia się mediów reżimowych z TVP Warszawa. Jak się później okazało to w ich dyktando ustawiają się Policjanci udzielający wywiadu. Wielu młodych Policjantów słuchało prawdy o policjantach II Rzeczypospolitej gdy stojący przy wejściu do Komendy Policjant podszedł do organizatora i powiedział, że dostał polecenie z zapytaniem do organizatora czy mógłby zakończyć uroczystości ?

Policjant kieruje prośbę do organizatorów zakłóca przebieg uroczystości.

Policjant kieruje prośbę do organizatorów zakłóca przebieg uroczystości.

Pragnę nadmienić, iż to sam Komendant Stołeczny podarował symboliczny znicz w barwach Policji, który został zapalony pod tablicą. Konsternacja zapanowała ponieważ w uroczystościach brali udział nie tylko byli Policjanci. W wyniku wymiany zdań w tym momencie uroczystość została przerwana i dowiedzieliśmy się, że zejdzie funkcjonariusz który wydał to polecenie. Zszedł za kilka minut i słowami zwrócił się do organizatora: „Proszę czy moglibyście zakończyć te manifestację ?”

Policjant udziela wywiadu mediom reżimowym w czasie gdy inny pod pretekstem kierowania próśb o zakończenie uroczystości uniemożliwia jej przebieg.

Policjant udziela wywiadu mediom reżimowym w czasie gdy inny pod pretekstem kierowania próśb o zakończenie uroczystości uniemożliwia jej przebieg.

Organizator poprosił grzecznie o podstawę prawną lecz jej nie usłyszał. Wywiązała się dyskusja o wszystkim. W międzyczasie inny policjant wyszedł z Komendy i udzielał wywiadu mediom reżimowym. Podszedłem zrobiłem mu zdjęcie i poprosiłem o mikrofon organizatora. Przedstawiłem się i oznajmiłem iż : są to niczym nie uzasadnione represje. Dodatkowo oznajmiłem, iż przerwanie nam uroczystości miało na celu uzyskanie względnej ciszy dla udzielającego wywiadu innego funkcjonariusza praktycznie 20 metrów dalej. Po zakończeniu udzielania wywiadu dla mediów reżimowych rozpoczęły się prowokacje zakłócające dalszy przebieg uroczystości m.in zażądano dowodu osobistego od organizatora b. policjanta Komendy Stołecznej Policji oraz zażądano aby usunąć transparent „ TUSK BÓJ SIĘ BOGA „ i inne…

Uroczystość z okazji rocznicy wmurowania tablicy upamiętniającej męczeńską śmierć policjantów - żołnierzy Armii Krajowej.

Uroczystość z okazji rocznicy wmurowania tablicy upamiętniającej męczeńską śmierć policjantów – żołnierzy Armii Krajowej.

Jak widzimy dla doraźnych potrzeb konkretnych osób uruchamiana jest instytucja nie powołana do tego typu działań tj. zakłócania legalnego zgromadzenia Polaków. Te czyny oczywiście pozostaną bezkarne i wszyscy będą twierdzić, iż chodziło li tylko o bezpieczeństwo osób wchodzących i wychodzących z Komendy Stołecznej Policji.

Aby szacowni czytelnicy zdali sobie sprawę z powagi sytuacji zachęcam do kierowania prośby o zakończenie uroczystości do organizatorów wtedy gdy np.: organizuje je tusk albo uzurpator.

Pełny tekst z fb;

Wszystkie scenariusze z filmów Stanisława Barei są do bani przy tym co wydarzyło się dzisiaj. Czekałem na manifestację w obronie przykazania Nie zabijaj ! Jak wiemy to dzisiaj w sejmie odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy zakazującej tzw. aborcji eugenicznej. Dodatkowo manifestację na ul Wiejskiej zgłosiła Fundacja Pro-prawo do życia. W pewnym momencie podeszła do mnie młoda kobieta pytając o ul. Ujazdowską. Zapytałem czy nie chodzi jej o Aleje Ujazdowskie które znajdują się ok. 150 m stąd na wprost. Odparła iż nie wie dokładnie ponieważ przyjechała z matką, a ona poszła na manifestację. Zapytałem czy chodzi o tę manifestację w obronie życia poczętego w związku ze zgłoszonym obywatelskim projektem ustawy ? Odparła że nie. One przyjechały z Gdańska i to pracodawca matki płaci za wszystko więc ona przyjechała do Warszawy zwiedzić stolicę. Wskazałem gdzie najlepiej na nich czekać.
Po chwili zjawiła się manifestacja idąca chodnikiem eskortowana przez Policję chroniącą zamachowców. Szli grzecznie jakby na mecz drużyn zakładowych. Zapytacie co w tym jest nienormalnego ? Otóż ta manifestacja organizowana przez Izbę Producentów Paliw jak się dowiedziałem była ona zorganizowana jako kontrmanifestacja dla zgłoszonej przez Fundację Pro-prawo do życia. Czyli za publiczne pieniądze (większość producentów paliw płynnych to Orlen i Lotos ) władza morderców nie tylko dzieci poczętych ale również morderców Prezydentów RP organizuje kontrmanifkę via struktury agentury.
Fakt że przy takich koncernach kwoty wyasygnowane to prawie nic. Zrobiłem kilka zdjęć, poszedłem do domu padał deszcz widząc innych uczestników także opuszczających zgromadzenie. Szli w tym samym kierunku co ja w polarach z napisami Lotos lub Orlen. Na Alei Szucha większość weszła do CBA tylnymi drzwiami. To było ponad moje przypuszczenia. Nie tylko koncerny płacą za manifki swym pracownikom ale funkcjonariusze CBA uczestniczą w nich również.
Co za cyrk społeczny, a nie żadna władza !

IMG_0429

KOMENTARZE

 • ECH, A TAK CHCIAŁEM Z WAMI BYĆ...
  Ale mnie zatrzymało... życie. Dzisiaj życie mężczyzny po 4-tce w Polsce jest prze****ne. Nie ma czasu na nic. A szczególnie na ważne publiczne wydarzenia. Zresztą, co Wam będę mówił.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:13:07
  To nie ilość jest ważna ale serca tych co uczestniczą i tych którzy w swych myślach ich wspierają.
  ps: To są ważne wydarzenia takie jak np: stawianie Krzyża kopii z Giewontu pod pomnikiem R. Dmowskiego.
 • Autorze
  Poniżej "serial" o POlicji, czyli ich sprawności umysłowej jak i fizycznej, czego u nich próżno się doszukiwać, to wytresowane pasy Pwłowa, działające na rozkaz pana i w odruchu. - Dramat na komisariacie. Myśleli, że jest pijany - http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dramat-na-komisariacie-mysleli-ze-jest-pijany/g6hbz i komentarze(POd sąd komentatorów za pisanie prawdy o POlicji!!!! )
  Zima zeszłego roku. Ponad 50-letni letni mężczyzna przewraca się na śliskim chodniku. W przemoczonym ubraniu siada przed sklepem. Próbuje coś powiedzieć, ale już nie może. Ktoś wzywa pogotowie i policję. Choć nikt nie bada go alkomatem, diagnoza brzmi - pijany. Pan Jan trafia do celi komisariatu, w której bezwładnie leży przez 17 godzin. Mężczyzna zmarł, jak się okazuje, na wylew. Prokuratura umorzyła sprawę, więc walkę o sprawiedliwość podejmuje dziś wdowa.
  Komentarze (600)

  popularne
  |
  najnowsze
  |
  wątki
  |
  moje

  ~Agnieszka do ~marcinpol: Niestety, fakty są takie, że mężczyzna zmarł w policyjnej izbie wytrzeźwień, jak również takie, że zarówno lekarz/e, jak i policja, nie wykonali rzetelnie swoich obowiązków i stwierdzam to obiektywnie. Tam gdzie się waży ludzkie życie, niezależnie od tego, czy człowiek jest pod wpływem alkoholu, czy nie, nie ma miejsca na "chałturę", a praca lekarza i policjanta wymaga więcej niż praca w biurze, w sklepie czy na taśmie... i wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za drugiego człowieka. zwiń
  wczoraj 08:13 | ocena: 98% | odpowiedzi: 21
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~yogi : mialem juz przypadek iz policjant stwierdzil ze czlowiek jest pijany, wezwalem karetke ale policjant stwierdzil ze jest niepotrzebna i ja odwolal, a ja utrudniam dzialania funkcjonariuszowi, zadzwonilem jeszcze raz karetka przyjechala pod komisariat, i co sie okazalo czlowiek mial wylew,
  fianal sprawy prokurtor umorzył postepowanie a czlowiek ma lewostronny niedowlad, opinia bieglego gdyby trafil te 20 min wczesniej na sale operacyjna mial 70% szans na normalne funkcjonowanie,
  policjant stwierdzil ze on przeciez nie jest lekarzem zwiń
  wczoraj 22:13 | ocena: 99% | odpowiedzi: 9
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~marta : Obojętność? Brak wiedzy? W podobnej sytuacji znalazł się mój 23 letni syn - tyle że na izbie przyjęć w szpitalu na Banacha. Przywiózł go taksówkarz - któremu jestem dozgonnie wdzięczna. Ja przyjechałam po godzinie - przez cały ten czas syn się zataczał, wymiotował, cud że nie rozbił sobie głowy o metalowe automaty z piciem. Dopiero jak zrobiłam wściekłą awanturę pielęgniarka przywiozła wózek żeby go położyć. Wszyscy byli zdziwieni, że nie jest pijany - ale nikt do niego nie podszedł.Na wizytę czekaliśmy ok 6 godzin . Nie skutkowały moje prośby, tłumaczenia.... Istny koszmar. Diagnoza - podejrzenie o stwardnienie rozsiane. Po wielu badaniach i dwuletniej obserwacji - przeniesienie do kliniki udarowej. No i cud że żyje. Jak takim postawom zaradzić ??? zwiń
  wczoraj 17:26 | ocena: 99% | odpowiedzi: 7
  odpowiedz oceń: -1 +1
  SurMir56 : Przepraszam, ale używanie w stosunku do policjantów rzeczPOPISpolitej zwrotu "myślenie" to jakieś kuriozalne nieporozumienie!!! Wszak coraz częściej mamy do czynienia z TAKIMI "myślącymi" policjantami, którzy próbują zastraszać, wymuszać określone zachowanie (kiedyś nazywano to szantażem), wymyślać nowe przepisy karne, i tak dalej!!! Jeśli się nie mylę, przestępstwo można także popełnić przez zaniechanie działania!!! Najbardziej obrzydliwe jest to, że cała ta "państwowa machina" jawi się coraz bardziej jak zorganizowana grupa przestępcza, w której każdy kryje każdego!!! Tylko dokąd nas to zaprowadzi!? zwiń
  wczoraj 21:11 | ocena: 96% | odpowiedzi: 8
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~skorpion : Wdowa ma rację. Walcz kobieto o sprawiedliwość. Każdy pijany czy trzeźwy przy przyjęciu na izbę wytrzeźwień powinien być zbadany jaki jest jego stan zdrowia, co się mu stało. Nie ma znaczenia czy to alkoholik, bezdomny czy wzorowy obywatel. Policja powinna zapłacić odszkodowanie najwyższe w historii, może wówczas zaczęli by się liczyć z ludźmi i może nie zdarzały by się pobicia i lekceważenie ludzi przez policjantów. Jest to powszechnie wiadome, że są bezkarni. Wciąż zdarzają się śmiertelne wypadki pobicia prze policję. Jak długo to jeszcze będzie???. Tak jak długo na to pozwolicie. Skoro policja jest bezkarna i lekceważy swoje obowiązki albo wręcz ich nadużywa, to gdzie szukać przykładu wzorowego sprawowania. Zycie ludzkie i mienie nie ma dla nich znaczenia. A nie daj Boże biedny albo pijany czy chory od razu jest traktowany jak wyrzutek i gorzej jak morderca. Gdyby się to zdarzyło w Niemczech lub Austrii nie rozmawiali byśmy na temat odszkodowania ale również wyroku za doprowadzenie do śmierci. Z przykrością musze stwierdzić, że tak postępuje w Polsce nie tylko Policja ale i inne instytucje. Dziś policja, urzędy skarbowe, komornicy to państwo w Państwie. Bezkarni nie szanują ludzi ani ich prywatnego mienia nie mówiąc już o prywatności. Niedawno był głośny incydent gdzie pod nieobecność właścicielki mieszkania komornik z policja wszedł do mieszkania zajął jej wszystko co tylko miała nawet psa bo rzadka rasa. Zapomniał tylko zapytać komornik i Policja która była z komornikiem czy wszystko w mieszkaniu jest jej. Czy ma co na siebie włożyć po powrocie do domu z pracy. Policja zapomniała również sprawdzić, że mieszkają z matką również dzieci którym tak naprawdę nie wolno nic z ich pokoju zająć. No ale co tam zajęto nawet psa którego kupili dziadkowie, dla wnuczki i który był jej własnością. .Dziewczynka ma 6 lat. Tak dużo się mówi o bronie praw dziecka o właściwych wzorcach i ukształtowaniu psychiki dzieci w Polsce. Ale tylko się mówi. Ja nie mieszkam w kraju mieszkam w Austrii ale obserwuję to co się tam dzieje. I powiem jedno nie dajcie się ludzie bo to jakieś chore co oni robią. Co się w tym kraju dzieje. ?? Ludzie są już niewolnikami i tak są traktowani. W Austrii też mamy komorników, ale nikt nie ma prawa wejść do domu pod Twoja nieobecność z policją czy bez, a jak ci wejdzie możesz go zastrzelić. Komornik musi zapowiedzieć pisemnie swoje przybycie w dniu i godzinie, a jak nie odbiera ktoś korespondencji musi zwrócić się do policji aby doręczyła korespondencję lub policja ustali z w właścicielem- dłużnikiem, kiedy może przyjść z komornikiem i musi to zrobić dyskretnie, tym bardziej jak w rodzinie są dzieci. Oczywiście komornik może zająć dom, mieszkanie wpisać się na hipotekę, ale to nie jest takie proste jak są dzieci. Nie wolno zająć osobistych rzeczy, rzeczy pierwszej potrzeby. Tu jest wliczany telewizor pralka lodówka, praktycznie wyposarzenie mieszkania. Nie wolno w ogóle wejść do pokoju dzieci i niczego zająć. Może zażądać biżuterii ale nie wolno zając obrączki. Tu jest prawo przestrzegane ale jest również sprawiedliwe. Zdarzają się różne przypadki ale takich głupot jak w Polsce nie ma. Tu osoba fizyczna może ogłosić upadłość i zacząć od nowa. A jej długi są umarzane. To co ustali sąd i dłużnik ile jest w stanie spłacić sprzedając wartościowe rzeczy to spłaci i nie nękają go przez całe życie tym bardziej jak nie ma pracy. Musicie walczyć i Pani też niech walczy. Życia mężowi już Pani nie wróci ale odszkodowanie np. kilka milionów złoty przyda się Pani na spokojne życie. Nich zapłacą za rozpacz i życie ludzkie które nie ma ceny może zaczną się liczyć z człowiekiem i życiem ludzi. zwiń
  wczoraj 17:27 | ocena: 97% | odpowiedzi: 6
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Ewa^^ do ~lola: Bo w Polsce jest tak, że do służb (policja, pogotowie, straż miejska, ratownik medyczny etc.) w większości dostają się ludzie po znajomości, którzy zazwyczaj mają wszystko w dużym poważaniu, chodzą do tej pracy, aby tylko "odbębnić" 8 godzin, wziąć kasę tak naprawdę za nic, a nie ci z prawdziwym powołaniem!!! Też się o tym przekonałam na własnej skórze. Teraz jestem mądrzejsza, nagrywam rozmowy, aby był dowód, tak na wszelki wypadek dla prokuratury. Całe szczęście, że w straży pożarnej tak nie jest, nigdy nie spotkałam się z tzw. "tumiwisizmem", bo środowisko samo eliminuje takich, którzy przyszli się poobijać a nie uczciwie pracować! zwiń
  wczoraj 07:40 | ocena: 93% | odpowiedzi: 11
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~grabik do ~marcinpol: wiem, że Twoja praca nie jest lekka ale sam chyba przyznasz mi rację, że to co stwierdził lekarz nie zwalnia innych od myślenia. Pewnie na 1000 przypadków podobnych interwencji tylko jedna jest spowodowana udarem, zawałem lub spadkiem poziomu cukru u diabetyka. Jedna, ale właśnie to wymaga w ... rozwiń całość
  wczoraj 08:31 | ocena: 98% | odpowiedzi: 4
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~kalisz : Trzy dni temu w Kaliszu strażnicy miejscy wezwani do leżącego na parkingu przed Tesco nieprzytomnego męzczyżny zamiast zająć się po przyjezdzie leżącym i wezwać pogotowie. Zauważyli nieopodal przy samochodzie grupkę młodzierzy wsród której jedna osoba trzymała butelkę z piwem. Natychmiast zaczęli wypisywać mandat choć celem ich przyjazdu był nieprzytomny starszy mężczyzna. Dopiero po kilkunastu minutech po interwencji świadków zdarzenia i ochroniarzy z Tesco zajeli się nie dajacym oznak zycia męzczyzną. Nie wiem czy człowiek ten przeżył ale jesli nie to zachowanie strazników miejskich z kalisza mogłó przyczynić się do śmierci. Zamiast wezwać karetke i zająć sie mężczyzną oni wypisywali mandat bo akurat trafiło się nedzne sto złotych do zarobienia. Tragiczne i niepojete ze tacy ludzie pracują w straży miejskiej lub policji zwiń
  dzisiaj 08:01 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~janusz : Ci policjanci i opieszały prokurator powinni wylecieć z pracy i trafić prosto do kryminału. Czemu zamiast reagować i zwalczać tego typu patologie , sprawę zamiata się pod dywan ? Policja i prokuratura powinny zostać oczyszczone z ludzi niekompetentnych, opieszałych i łamiących prawo, bo prawo jest , trzeba je tylko respektować i egzekwować . Wszyscy którzy dopuścili się rażących zaniedbań, czego skutkiem była śmierć człowieka powinni zapłacić tej kobiecie przynajmniej milion złotych odszkodowania za stratę jej męża ponieważ, nulla potentia super leges esse debet !!! zwiń
  dzisiaj 00:11 | ocena: 100%
  odpowiedz oceń: -1 +1
  ~Q do ~marcinpol: Na złą opinię od bardzo dawna ciężko pracują pańscy koledzy z branży, więc nie ma się co dziwić opiniom internautów. Przykre owszem, kiedy jest się jedną z nielicznych jednostek w takich szeregach, które trochę myślą. Lecz i pan zauważył, że poruszacie się w obrębie papierków. Od papierków uzależniacie swoją opinię, działanie? Jedno jest pewne, że nikt obcy nie walczył o tego człowieka, bo nie było przy nim jego rodziny. Gdy choruje dziecko matka widzi co się z nim dzieje, wyczuwa, że ewentualnie jest coś nie tak i walczy! Obserwuje, czuwa, analizuje podejmuje szybką decyzję, bo wie, że to nie przelewki, zależy jej. Ma gdzieś opinię innych! To jest instynkt, o którym pan zapomniał. O to tutaj chodzi. Właśnie to bulwersuje innych ludzi. zwiń
  wczoraj 08:42 | ocena: 100% - Trener POlicjantów: Ośmieszył policjantów na oczach milionów – teraz trafi za to do sądu!!!??? Człowiek, który w pojedynkę ośmieszył polską policję, może wkrótce mieć kłopoty. SA Wardęga – bohater internetu, który w czasie swoich prowokacji uciekł przed prawie każdym policjantem, który próbował go schwytać – wkrótce stanie przed sądem. Ośmieszona policja mu nie wybaczyła. Ten filmik był prawdziwym hitem internetu. SA Wardega – młody chłopak z ciekawymi pomysłami – postanowił przetestować kondycję tych, którzy powinni w mgnieniu oka łapać przestępców, czyli policjantów. Zrobił więc prowokację – chodził po ulicy z otwartym piwem, a gdy podchodzili do niego policjanci, aby zainterweniować, uciekał, ile sił w nogach. Okazało się, że większość policjantów nawet nie próbowało za nim biec. Ci, którzy podjęli taką próbę, szybko rezygnowali, widząc, że nie mają szans z szybkim młodzieńcem. Byli też jednak policjanci, którzy Wardęgę schwytali – ale to pojedyncze wypadki.

  Film: SA Wardega ucieka przed policją: http://www.savetubevideo.com/?v=jdg8Sp1HUKM Policjantom nie spodobała się jednak prowokacja internauty. Za to, że ośmieszył funkcjonariuszy, wkrótce odpowie przed sądem. Za co konkretnie? Za wykroczenie przeciwko instytucji publicznej. Tak brzmi pełna treść artykułu, na którego podstawie sądzony ma być Wardęga: „Kto ze złośliwości lub swawoli, chcąc wywołać niepotrzebną czynność fałszywym alarmem, informacją lub innym sposobem, wprowadza w błąd instytucję użyteczności publicznej albo inny organ ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1500 złotych”. Sprawę na swoim Facebooku skomentował sam zainteresowany: „Policja usprawiedliwia swoją decyzję tym, że robiąc prowokację, zmarnowałem czas policjantom, którzy nie mogli w tym czasie wykonywać swoich obowiązków. De facto nikogo nie zachęcałem do przeprowadzania interwencji, a policjantom na placu Zamkowym uciekłem po pięciu sekundach – gdyby nie ucieczka, to interwencja trwałaby 2–3 minuty – więc zaoszczędziłem czas policjantom :)” – napisał Wardęga.

  Zemsta policji wcale nie musi być dla Wardęgi karą. Internauci już zadeklarowali, że zrzucą się na karę dla swojego bohatera i pomstują na policję, która wg nich nie potrafi zakończyć sprawy z klasą. Jedno jest jednak pewnie – nękany przez system Wardęga będzie jeszcze bardziej popularny i jeszcze bardziej kochany przez swoich fanów. A policja w końcu złapie niepokornego prowokatora i przykładnie go ukarze. Chyba że ten ucieknie z sali sądowej – takie wypadki także polskiej policji się zdarzają. Grzegorz Krzywak / natemat.pl
 • @Kula Lis 16:29:46
  Co macie do POwiedzenia na to o czym POniżej? -
  Co kilkanaście dni w Krakowie ktoś ginie. Tylko dlatego, że nosi barwy innego klubu niż napastnicy. Policja jest bezsilna. Zaniepokojenie wzbudzają takie incydenty, jak ucieczka zatrzymanego z sądu. Mężczyzna dwa dni później był widziany na stadionie podczas derbów Krakowa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że policjanci anonimowo skarżą się, że przez dwa lata nie zrobili nic w sprawie rozpracowywania grup bandyckich. Taka postawa ma być spowodowana strachem przed byłym komendantem!!!!!!!!!!! wojewódzkiej policji, którego syn ma być szefem jednej z grup kibolskich!!!!!!!!!!. (TVP2, NZ) Komentarze do artykułu na http://wiadomosci.onet.pl/krakow/krakow-miastem-nozownikow-co-kilkanascie-dni-ktos-ginie/hpqyt
  ~Lucas : Prawda jest taka że cały krakowski półświadek wie o kogo chodzi o synalka komendanta policji radka r ps. radson prowadzącego doping na cracovii ka żdy wie że to chuligan który powinien już za 3 morderstwa co najmniej beknąc nie mówiąć i pociąciach kradzierzach włamaniach wymuszaniach pobiciach itd. A do tego mówi sie pierdoły że z tatą nie utrzymuje kontaktów a kto go wyciaga za każdym razem jak zjżdza na dołek tatuś taki święty właśnie tatuś !!! Do tego Radosn ps radek roki.. mieszkał długo na oswiecenia w nowej hucie a teraz mieszka przy pętli na złotym wieku ma swoje mieszkanie za co pytam jak nigdy grosza uczciwie nie zarobił zwyrodnialec tylko maczety mu w głowie ! Żeby nie było że on taki czysty jest to dodam tylko że radosn jest fanatykiem cracovii razem z bubą matalem i stabim miedzikiem kocmą benym luxusem maciejowskim i resztą makabra maniakiem sieją ferment na osiedlu oswiecenia w krakowie a jak sam idzie to chowa głowe pomiedzy jajka bo sie boi żeby po rudym piegowatym pysku nie dostać taki kozak z niego jestt hehehehe
  ~anatolis : proszę was ! mieszkam na jednym z TYCH osiedli tutaj każdy wie kto jest kim i dlaczego gonią i kogo. To nie kibice czy pseudo jeszcze raz o tym zrobią reportaż to rzygnę na tv. Dzielnicowi boją się wysiadać z samochodów, straż miejska w ogóle nie działa a tajniacy cały czas jeżdżą w ciemno grafitowej kia seed ! i co robią? legitymują ludzi wysiadających z autobusów i im przetrząsają plecaki! ale np. jak idzię 4 w kapturach to koniec nic nie robią.
  KPIA tajni siedzą co wieczór pod sklepem "abc" i trzepią babcie, ojców z małymi dziećmi i dzieci. Normalnie upośledzenie umysłowe mają. Jedynie co potrafią to sprawdzić czy tel. był kradziony XD.

  Zwykli obywatele orientują się w sprawach osiedlowych a policja z operacyjnej nie? to po co oni są, mniejsze IQ od woźnego w średniowiecznej cytadeli.

  A dzielnicowi co robią? nic, czytają donosy sąsiadów i ich sąsiadów zamiast zająć się poważnymi sprawami. Bo kowalski i jego pies robią razem qpę na trawnik. Bo ixsińska nie segreguje śmieci i podrzuca innym bla bla a ten młot lata i rozpytuje ludzi kto śmieci. Heheh a w ogóle jeszcze raz tajniacy zaparkują na moim podjeździe to im zablokuję samochód jamerem. Pół nocy tam stali i zaczepiali normalnych obywateli bo inaczej tego nie dało się nazwać. All nagrałem na fonie i niedługo leci materiał na YT jak super pracują. Żarcie w bryce, blankietami się wycierają a chyba są numerowane nie? Jednego chłopaka widać podchmielony wracał z imprezy rodzinnej tak tłumaczył (domofon obok :) ) a ci wręcz od razu mu wmawiali że na izbę musi iść wtedy nie wytrzymałem i krzyknąłem przez okno że mają odjechać z mojego terenu a do chłopaka zszedłem i na TY zabrałem go do przedpokoju. Ci oddali mu dokumenty i telefon i pojechali. Dramat naprawdę dramat szary metalik, grafit kia seeds często na nie krakowskich numerach. Draaaamat
 • @Kula Lis 16:30:43
  Pamiętam kilka tygodni temu spotkałem na światłach dzielnicowego. On do mnie tymi słowy: "Nic nie wiem i nic nie chcę wiedzieć"
  A ja w śmiech !
 • @Gawronski Rafzen 18:04:15
  Gdyby tą hołotę POlicyjną wysłać np. do USA, to większość wróciłaby w czarnych workach. No i takich śmieci jak u nas tam do policji nie przyjmują. kryteria przyjęcia są ostre i bezwzględne, płaciłeś mandat, czyli złamałeś prawo, więc wstęp do policji zakazany, no i sprawność fizyczna a przede wszystkim umysłów na poczesnym miejscu. Taki komendant byłby na zbity pysk wydalony z syna bandziora z wilczym biletem na pracę w instytucjach państwowych. Pzdr!
 • @fan-wolności 18:35:35
  Znam, znam, toż to czysty stalinizm. Pzdr!
 • @Gawronski Rafzen 18:04:15
  Środowiska niepodległościowe: Nie zgadzamy się na zastraszanie opozycji. Informowaliśmy dziś, że Rafael Budzbon, autor fotografii transparentu "Sikorski, odpowiesz za Smoleńsk", został wezwany przez policję na przesłuchanie. Klub "Gazety Polskiej", Solidarni 2010, Stowarzyszenie Osób Represjonowanych w PRL „Przymierze”, Stowarzyszenie „Idee Solidarności 1980-89" oraz Związek Solidarności Polskich Kombatantów Region Bydgoszcz wyrażają głębokie oburzenie wezwaniem byłego więźnia politycznego, jakim jest Budzbon(osadzany był trzykrotnie), na przesłuchanie w charakterze świadka.

  Cała treść oświadczenia:

  Wyżej wymieniony opublikował na swojej stronie zdjęcie transparentu „SIKORSKI TY TEŻ ODPOWIESZ ZA SMOLEŃSK” . Wezwanie opatrzone jest art. 63a kw ("Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny).

  Domyślamy się więc, że przesłuchanie dotyczyć będzie w/w transparentu. Traktujemy to jako kolejny przejaw walki z prawem swobody wypowiedzi. Przypominamy, że już wcześnie na terenie Bydgoszczy dochodziło do podobnych wydarzeń. 1 maja 2012 r. zatrzymano kibiców Zawiszy za rozłożenie banneru z wizerunkiem Jana Pawła II w rocznicę jego beatyfikacji. Skonfiskowano też portret błogosławionego. Dopiero po protestach środowisk niepodległościowych wizerunek papieża powrócił do właścicieli, a policja nie skierowała sprawy do sądu. Kolejnym przejawem walki z wolnością słowa było śledztwo w sprawie pojawiającego się w naszym mieście transparentu z napisem „TUSK ODPOWIESZ ZA SMOLEŃSK”. Lider Solidarnych2010 Maciej Różycki dwukrotnie przesłuchiwany był w tej sprawie. Dopiero protesty organizacji niepodległościowych, jak i nagłośnienie tego faktu w mediach, doprowadziły do umorzenia śledztwa.

  Również w tej sytuacji spotykamy się z próbą ograniczenia wywalczonego z takim trudem prawa do swobody wypowiedzi. Transparent „Sikorski ty też odpowiesz za Smoleńsk” nie zawiera słów obraźliwych czy gróźb karalnych; z zamieszczonych w mediach fotografii wynika, iż jego zamieszczenie nie spowodowało jakichkolwiek zniszczeń czy zagrożeń. W tych okolicznościach jedyną przyczyną śledztwa zdaje się być chęć zastraszania opozycji. Nie ma i nie będzie naszej zgody na takie postępowanie władz.

  Podpisali:

  Klub "Gazety Polskiej"
  Krystian Frelichowski

  Solidarni 2010
  Maciej Różycki

  Stowarzyszenie Osób represjonowanych w PRL ‘Przymierze”
  Jan Raczycki

  Idee Solidarności 1980-89
  Elżbieta Szott, Barbara Wojciechowska, Krystyna Sawicka

  Związek Solidarności Polskich kombatantów Region Bydgoszcz
  Jan Perejczuk
  Wlodek55 () 28/09/2013 - 21:45.
  PO,SLD , PSL, RP +WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI TO SITWA

  Bo mamy dość zabijania Polski , Polakow i mordowania przyszlości naszych dzieci . Dość zbrodniczego wymiaru sprawiedliwości który został podstawiony nam niczym koń trojański przez okupantow hitlerowsko - stalinowskich

  odpowiedz

  Ruch Antybolszewicki. () 28/09/2013 - 21:37.
  Tak dalej musimy oczyścić Polskę z bolszewizmu.

  Nie możemy się dać zastraszyć bolszewikom to oni mają się nas bać tak jak teraz.

  odpowiedz

  Andrzej Fajda () 28/09/2013 - 20:49.
  Ciekawy jestem jak dlugo....................

  .................Polacy beda TOLEROWAC bolszewickich zwyrodnialcow i wszystkich wrogow Polski bez wzgledu na pochodzenie. Tzn. wewnetrznych wrogow czyli wewnetrznych moskali oraz zewnetrznych. Polska MUSZA ZACZAC RZADZIC POLACY KTORZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE, a ze wszystkimi gadami takimi jak PaliKmiot, Niesiolowski, TuSSek, Komoruski, Schetyna, Wajda, Kutz i z reszta tych POdludzi nalezy zaczac postepowac dokladnie takimi samymi juz sprawdzonymi metodami przez NKVD, KGB, FSB, SB i reszty tych bandziorow! Oko za oko, zab za zab towarzysze.

  KONIEC BEZKARNOSCI I KONIEC WASZYCH BEZCZELNYCH KLAMSTW! PRECZ Z POLSKI!!!

  Caly wymiar nie-sprawiedliwosci do 100% wymiany i to bez wyjatku!

  odpowiedz

  Gość_01 () 28/09/2013 - 22:40.
  Rządzi Polakami dyktator i SPECNAZ.

  I to MUSI się skończyć jeżeli chcemy żyć w demokratycznym kraju. Nie możemy dłużej się dawać zastraszyć. Dość zła nam wszystkim ryży herr dyktator wyrządził przez 6 lat, wzorem prawie Hitlera.
  PRECZ z naszego kraju! Wracać w objęcia putina!
  Jeżeli w dalszym ciągu będziemy na to pozwalać tej bandzie, skutki dla Polaków będą tragiczne.... nocą kolbami do nas załomocą... bo już niewiele brakuje.

  odpowiedz

  darek nottingham () 28/09/2013 - 21:16.
  panie Andrzeju,pan pyta jak dlugo

  Polacy beda tolerowac to towarzystwo,otoz mam dla pana smutna wiadomosc-baaardzo dlugo,ci POdludzie jak ich pan nazwal to metownia wychowana w PRL,produkt tzw.awansu spolecznego,w naszym kraju jest olbrzymia ilosc ludzi teskniacych za PRL-em,Gierek to gospodarczy geniusz,Jaruzelski to maz stanu co to nas uratowal od sowieckich tankow,pan poslucha co mowi tzw.ulica o tamtych czasach,same ochy i achy,ze mordowali ksiezy,patriotow,przypadkowych ludzi,i co z tego,PRACA BYLA,socjal no to sie wybieralo w 1993 roku komuchow do wladzy i dwa razy PZPR-owskiego kacyka na prezydenta a dzisiaj zdziwienie ze ich tak duzo,ze tacy bezczelni,tacy sa bo maja poparcie sporej czesci spoleczenstwa,i juz

  odpowiedz

  moher () 28/09/2013 - 21:32.
  darku a ja ci podam moje spostrzezenia

  to nie ci ludzie wychowani w prl sa najgorsi a ich dzieci ktore dostawaly wszystko co potrzeba i niepotrzeba ktorzy dostali prawa uczniow zapominajac o obowiazkach ci wychowani w prl mysleli ze w koncu skonczyl sie koszmar i chcieli dzieciom dac wszystko oprocz opowiesci z tych wrednych PRLowskich czasow po co dzieci stresowac to teraz mamy pokolenie lemingow ktore uwaza ze ruskie o ich 'tradycje' to tez ludzie jak kazdy inny.

  odpowiedz

  niedorzniety Polak () 28/09/2013 - 20:54.
  skromnie dodam tylko "dziemy po_was"!

  .

  odpowiedz

  Gość () 28/09/2013 - 20:25.
  Ciekawi jestesmy bardzo,czy

  Ciekawi jestesmy bardzo,czy zostal wezwany Ordynarny hamski Niesiolowski,

  ktory obraza publicznie opozycje, dziennikarzy, kobiety i mlodziez.

  Slowa jak "pisowskie szmatuawce" to nie wolgarne i obrazliwe slowa???

  odpowiedz

  sarmata () 28/09/2013 - 20:19.
  Prześladowania rodem z PRL.

  Może być, że ktoś Tuskowi podłożył świnię?

  odpowiedz

  a propos () 28/09/2013 - 21:08.
  czy swini nie mozna podlozyc swinie?

  plemiel pojechal tusskobusem w teren odwiedzic hodowce swin. Oczywiscie dookola pelno dziennikarzy i fotgrafow strzelja fotki plemiela ze swinkami. tusk tak popatrzyl na nich nieufnie i mowi zeby mi tylko tam zadnych glupich podpisow nie bylo. No nie, wszystko bedzie w porzadku odpowiedzieli. Na drugi dzien na pierwszych stronach gazet plemiel ze swinkami a podpis pod zjeciem ... pierwszy z lewej tussk.

  odpowiedz

  Ramona () 28/09/2013 - 19:49.
  .

  tuskość to nienormalność

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/63496-sipowicz-wypalil-o-tusku-jego-pokoj-w-akademiku-znany-byl-z-tego-ze-chlopaki-mieli-najlepsza-trawe-w-miescie-a-byly-podejrzenia-ze-donald-sie-nie-zaciagal

  odpowiedz

  tr () 28/09/2013 - 19:37.
  Uważam ze tego podrzytka na spadochronie z Londynu do Polski

  łajdaka wkrótce rozliczymy za grożenie nam podrzrynaniem naszych gardeł i mało tego, ten łajdakak ośmielił się nas Polakó obrażać nazywając nas "watahą"!

  odpowiedz

  niedorzniety Polak () 28/09/2013 - 20:11.
  ja tez tak mysle. tego walca juz nie zatrzymaja przejedzie sie

  po nich.

  odpowiedz

  gosc50 () 28/09/2013 - 19:26.
  kochani Pan ma plany co do naszego narodu

  http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-06.html
  Przypomnij sobie, iż powiedziałem ci, że twój naród postawię na czele i jemu powierzam pierwszeństwo w głoszeniu prawdy mojej, w niesieniu pochodni miłości mojej w świat jej pozbawiony. Pragnę w was widzieć nie tylko wyraziciela praw moich w życiu społecznym narodu, lecz misjonarza świata, samarytanina miłosiernego względem świata umierającego w grzechu. Misjonarzem sąsiadów waszych mieć was pragnę, a tym wtedy będziecie, kiedy pochylicie się z miłością, współczuciem i troską nad potrzebami dusz ludzkich, bez względu na wasze wspomnienia, urazy i krzywdy. Wy macie być lekarzem umierającej Europy, odnowicielem dusz i wskrzesicielem wartości duchowych, które tu kiedyś kwitły i owocowały. Myślisz, że daję wam nazbyt wiele? Tobie też dałem nadmiar łask, pod którymi długo uginałaś się, ale ich nie porzuciłaś. Twój naród jest słaby, ma jednak dobrą wolę. Reszty dokonam Ja. Sami nie podołacie — z moją pomocą dokonacie tego wszystkiego i więcej jeszcze, bo ja uszczęśli­wić was pragnę i wciąż dodawać i mnożyć łaski moje tam, gdzie je przyjmują do serc i umysłów. Nic się nie martw — otworzę je i oczyszczę.

  Czyż Matka wasza, Maryja, nie prosi Mnie nieustannie o pomoc dla was? Ona mieszka i współżyje z wami. Kiedy groza rozleje się po świecie, zamilkniecie — i wtedy Ją usłyszycie wyraźnie. Nie silnych i bogatych powołuję do mojej służby, a wiernych i doświadczonych w przeciwnościach i bólu, bo tylko ci zrozumieć potrafią cierpienie bliźnich swoich i pomóc im zechcą.

  Kochacie też naród swój i nie dacie mu zginąć. Potraficie obronić to, co dla was jest najdroższe: miłość do Matki mojej i waszej i miłość ojczyzny.

  Jeśli Ja powołuję do służby ludzi lub narody (Pan przypomina wędrówkę Izraela z Egiptu), idę sam z nimi i z mojej ręki otrzymują na każdy dzień to, co konieczne, i dużo więcej jeszcze. W miarę waszej gorliwości i wierności Mnie róść będzie moja szczodrobliwość, łaskawość i moc mojej opieki. Przeciw Mnie nie zwycięży nikt. Ze Mną Dawid pokonał Goliata. Ze Mną wy rozpoczniecie odrodzenie ziemi — odrodzenie dusz.

  odpowiedz

  emeryt () 28/09/2013 - 19:17.
  zrobmy doniesienie do prokuratury na sikorskiego za WATACHE

  sikorski nas polakow zbesztal zastraszal ublizal wygrazal opluwal ,opluwal grozil kpil oklamywal naszego prezydenta p.KACZYNSKIEGO czy byl przesluchiwany ze nam grozil i robil przykre sceny na caly swiat ,jestesmy zagrozeni przez sikorskiego i jego kolesi ,dlaczego SOLIDARNI NIE ZLOZYLI ZAZALENIA DO PROKURATURY : O NIE NIE DAMY SIE ZEBY NAS sikorski DOZYNAL I PATROSZYL

  odpowiedz

  Joanna Cieszkowska () 28/09/2013 - 19:40.
  zdecydowanie

  Popieram Pana wspanialy pomysl, pan radek powinien wpierw odpowiedziec wlasnie za wszystkie swoje chamskie wypowiedzi oraz za klamstwa i nie rzygotowanie wizyty prezydenckiej, reszta to juz z cala grupa za zamach.

  odpowiedz

  6767 () 28/09/2013 - 19:07.
  Faszystowsko-komunistyczny reżim dławi wolność.

  NIczym się nie różni od hitleryzmu-stalinizmu.

  odpowiedz

  Bea () 28/09/2013 - 20:23.
  No nie przeginajmy Przyjacielu...

  Zgoda, stosunek do Polski, do polskiej kultury mają podobny, do chorych i nienarodzonych też...
  Świnie są okolczykowane, ale za schowanie jednej sztuki kuli w łeb nie pakują...

  Jadą ludzie do Reichu na saksy... ale robotę arbeitsamtów (z biedy) przejęli sami Tubylcy...

  Jednak:
  - nie ma łapanek na ulicy - no może za wyjątkiem kibiców i ludzi niosących polskie flagi 11 Listopada.
  - na sybir też jeszcze nie wysyłają - najwyżej z pracy wywalą, czasem kogo ważniejszego odwiedzi seryjny samobójca...

  Tak więc jeszcze jest trochę różnic.

  odpowiedz

  ely () 28/09/2013 - 19:00.
  III RP

  III RP w próbie niszczenia kościoła, matactw,medialnych manipulacji, niszczenia opozycji przypomina czasy stalinowskie.Polacy są narodem za bardzo łatwowiernym,łatwo mozna nim manipulować,nie próbują dociekać prawdy i sami gotują sobie ciężki los.

  odpowiedz

  sem () 28/09/2013 - 18:57.
  ...................

  Dostali szanse w 1989/czerwona krecha/żeby siedzieć cicho to nie uszanowali tego faktu.Notować ich nazwiska a po odzyskaniu przez Polskie niepodległości drugiej szansy im już nie dawać.

  odpowiedz

  gosc () 28/09/2013 - 18:56.
  ATAKUJA BO MYSLA ZE TYM WYGRAJA JUZ DAWNO SA PRZEGRANI

  Strachy na lachy sami trzesa portkami a dopiero beda trzasc i oby jak najszybciej wszystkich przed Trybunal, odejda znieslawieni bo klamstwo ma krotkie nogi i nie moze wygrac z dobrem . Dla mnie Lasek nic nie wykazal innego jak MAK,wstyd i hanba tylko tak mozna to nazwac zostalismy oszukani,ponizeni i upokorzeni przynajmniej ja sie tak czuje .

  odpowiedz

  Gość () 28/09/2013 - 18:51.
  Ustalmy fakty

  1. Rafael Budzbon jest autorem fotografii transparentu - powtarzam fotografii.

  2. Art. 63a k.w. dotyczy wywieszania a nie fotografii.

  Czy denuncjatorem nie jest przypadkiem facet, który ma urojenia, że o. Rydzyk jeździ Maybachem ?

  odpowiedz

  Kacpro () 28/09/2013 - 18:49.
  Panie Lasek, czy Pan ma nas za idiotów, czy sam jest Pon idiotą?

  Panie Lasek, czy pan ma nas za idiotów, czy sam jest Pan idiotą?

  Zespół Laska do zespołu Macierewicza: pokażcie dowody, albo zakończcie działalność

  28.09.2013 / Onet.pl: Zespół smoleński przy KPRM pod kierownictwem Macieja Laska zwrócił się do zespołu Antoniego Macierewicza, by przedstawił dowody na głoszone teorie dot. katastrofy z 10 kwietnia 2010 r., albo zakończył dziłalność i przeprosił za wprowadzanie w błąd opinii publicznej

  ""Zwracamy się do zespołu parlamentarnego, przewodniczącego Antoniego Macierewicza i jegoekspertów, aby zachowali powagę instytucji, które reprezentują, i osobisty honor. Pokażcie dowody na swoje teorie albo zakończcie prace swojego zespołu i przeproście za to, że przez ponad trzy lata wprowadzacie w błąd opinię publiczną i media" - czytamy w oświadczeniu zespołu Laska.

  "Postawcie honor nauki i polskiego naukowca nad polityczne interesy. Miejsce na naukową dyskusję jest u boku specjalistów, a nie polityków" - czytamy w stanowisku.'

  CZYM JEST "APEL MACIEJA LASKA"

  Wszystkie dowody w sprawie "nieudowodnionej katastrofy w Smoleńsku" są w rękach prokuratury. "Zespół Antoniego Macierewicza" opiera się na naukowej analizie analizyzy przeprowadzonej przez Komisję Millera. Aby można było udowodnić że "katastrofa to katastrofa", a nie zamach, trzeba mieć dostęp do każdego dowodu śledztwa znajdującego się obecnie w rękach prokuratury. "Apel Laska" jest więc apelem do prokuratury, aby upubliczniła wszystkie "dowody w sprawie" tak, aby Zespół na tej podstawie mógł udowodnić swoją teorię.

  Należy więc zaapelować do prokuratury "udostępnijcie wszystkie dowody", aby udowodnić że "katastrofa" to nie zamach. - TAK POWINNA BRZMIEĆ ODPOWIEDŹ ZESPOŁU PARLAMENTARNEGO ANTONIEGO MACIEREWICZA.

  Wzywanie przez laska o przedstawienie dowodów, przy jednoczesnym skrywaniu ich przez prokuraturę jest obłudnym stawianiem interesów politycznych nad nauką. - Panie Lasek, czy Pan ma nas za idiotów, czy sam jest idiotą?

  NIE, LASEK NIE JEST IDIOTĄ - MYŚLĘ, ŻE PLATFORMA Z PREMEDYTACJĄ WYKORZYSTUJE SPRAWĘ SMOLEŃSKA DO ODWRÓCENIA UWAGI OD REFERENDUM W WARSZAWIE. >>> http://lubczasopismo.salon24.pl/10.04.2010.-pytania/post/537170,dlaczego-tupolewem-nie-rozbil-sie-tusk-wiedzial-ze-jest-zepsuty

  Myślę też, że w dniu referendum w Warszawie ( w celu odwrócenia uwagi , lub prowokacji) , ujawniona zostanie w całości ostatnia rozmowa Lecha Kaczyńskiego z bratem Jarosławem Kaczyńskim, w której to rozmowie padną słowa Jarosława Kaczyńskiego "Musicie wylądować!", wypowiedziane na wiadomość, że "tupolew rozlatuje się w powietrzu". - sygnały, ze ta rozmowa zostanie ujawniona, wysyłane są od dawna.

  odpowiedz

  anda () 28/09/2013 - 18:37.
  jeszcze przyjdzie czas kiedy tych prokuratorków, a raczej prokurwatorków.

  i sędziów i tych nadgorliwych milicjantów - policjantów będą wsadzać do pierdla, oj będą ci oni ,,sprawiedliwi" robić we Wronkach za cioty oj będą

  odpowiedz

  Gilu () 28/09/2013 - 18:36.
  Jakie tam zastraszanie?

  Te prymitywy od TuSSka mogą co najwyżej wystraszyć komara. Buehe he he he he he he
 • @Gawronski Rafzen 18:04:15 Pzdr!
  Tak, dalej musimy oczyszczać Polskę z parchobolszewizmu i ich pomiotu, obcej agentury, etc.... Nie możemy się dać zastraszyć parchobolszewikom, ich pomiotowi i służącym im szabesgojom, rodzimym renegatom, to oni mają się nas bać tak jak teraz ponieważ nas są miliony, a oni, une mniejszością.
 • @Kula Lis 07:19:07
  Strach i zastraszanie to ich broń.Oddając się Bogu są bezsilni !
  ps: dlatego Policja wezwała antyterrorystów ze Śródmieścia na te grupę społeczną ponieważ jedna osoba odmówiła okazać dowodu tożsamości !
  ps: bedzie dalsza publikacja
 • @Gawronski Rafzen 11:53:56
  Kibice Legii przed sądem, bo nie lubią Putina!

  Przed sądem stanęło dwóch kibiców Legii Warszawa. Wojciech Wiśniewski i Wojciech Braun mają bardzo groźny zarzut, który naraził stosunki polsko-rosyjskie. Obaj - według prokuratury - nie lubią... Władimira Putina. Sprawa jest tak poważna, że do Warszawy pofatygowali się dziennikarze z państwowej telewizji z Moskwy. Czekamy na materiał o krwiożerczych rusofobach.

  Dzisiaj rozpoczął się proces. Przy asyście rosyjskich dziennikarzy odbyła się rozprawa oskarżonych o "antyputinizm" kibiców Legii. Prokuratur Marcin Górski przeczytał akt oskarżenia. Prokuratura postawiła domniemanym organizatorom protestów przeciwko rosyjskiemu marszowi podczas Euro 2012 zarzut stosowania przemocy na tle narodowościowym. 50-letniemu Wiśniewskiemu oraz 49-letniemu Braunowi grozi kara pozbawienia wolności nawet 5 lat. Oskarżeni się nie przyznali.

  - Dalej nic nie wiem, nie wiem co robię na ławie oskarżonych - powiedział nam dzisiaj Wojciech Wiśniewski. - Czekam na postępowanie dowodowe i być może wtedy czegoś się dowiem. Z kolei Wojciech Braun opowiadał nam o zainteresowaniu dziennikarzy. - Próbował ze mną porozmawiać reporter TVN24, ale powiedziałem, że dopóki nie zaczną mówić prawdy, to nie będę z nimi rozmawiał.

  W lipcu informowaliśmy, że warszawska prokuratura zakończyła śledztwo dotyczące wydarzeń przed meczem Polska – Rosja, który odbył się 12 czerwca ubr. w ramach Euro 2012. Doszło wówczas do starć pomiędzy grupkami Polaków i Rosjan. Media mainstreamowe, wspierane przez policję i niektórych polityków Platformy Obywatelskiej, od razu winę zrzuciły jedynie na Polaków, choć na licznych filmach i zdjęciach z tamtego dnia wyraźnie widać, że chuligani z Rosji sami wielokrotnie prowokowali zamieszki. Zresztą to oni pobili dziennikarza „Gazety Polskiej Codziennie”.

  W 2012 roku wytypowani przez policję na organizatorów protestu przeciwko rosyjskiemu marszowi kibice Legii Warszawa – Wojciech Braun i Wojciech Wiśniewski, dostali od polskiej prokuratury zarzuty z art. 119 kodeksu karnego. Stwierdza on: „Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

  Braun został decyzją sędziego Rafała Stępaka aresztowany na dwa miesiące. Wiśniewskiego wypuszczono na wolność. Prokurator Marcin Górski zastosował wobec niego dozór. Wojciech Wiśniewski... nie uczestniczył w protestach przeciwko rosyjskiemu marszowi, ale zdaniem policji jego przestępstwo polegało na telefonicznym udzielaniu rad Braunowi. W ten sposób podpadł pod paragraf, który stwierdza: „Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji”. Jak ustalił portal niezalezna.pl, dowodem przeciwko kibicom są nagrania z podsłuchu telefonicznego.
 • @Kula Lis 14:36:34
  „Antyglobalistyczna” eFeRja czyli żydzi Miedwiediew i Putin w akcji
  Chazarscy zwiastuni śmierci lub będziecie musieli poumierać dla dobra ekonomii

  Miedwiediew (żyd Mendel) „dodał otuchy” Rosjanom, mówiąc po prostu, że „ktoś będzie musiał umrzeć”. Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew (żyd Mendel) oświadczył, że kraj powinien porzucić politykę utrzymywania, za wszelką cenę, zatrudnienia. Wielu Rosjan, według jego słów, musi nauczyć się zmieniać nie tylko miejsce pracy ale i zawód i miejsce zamieszkania. Takie ostrzeżenie, jak donosi agencja „RIA Novosti”, zabrzmiało na zebraniu plenarnym, które odbywa się w ramach Forum Inwestycyjnego, w Soczi. Wcześniej, w piątek, opublikował on w gazecie „Wiedomosti” artykuł w którym Rosjanom proponuje się „wybór”: uczynić zdecydowany i ryzykowny krok albo próbować wszelkimi siłami zachować osiągnięty dostatek. „Czekają nas trudne czasy”- powiedział premier Miedwiediew (żyd Mendel) na w Soczi, wyjaśniając, że „w tym okresie powinniśmy wykorzystać naszą wielką zaletę, niski poziom bezrobocia w porównaniu z krajami europejskimi, i porzucenie polityki utrzymania zatrudnienia za wszelką cenę…”. „Ktoś, a to może być znaczna część społeczeństwa, będzie musiał zmienić nie tylko miejsce pracy ale także zawód i miejsce zamieszkania”- dodał szef rządu. W opinii Miedwiediewa (żyda Mendela) Rosja koniecznie musi najskuteczniej wykorzystać posiadane pracownicze zasoby ludzkie, przykładając szczególną uwagę do monoindustrialnych miast, w których potrzebna jest restrukturyzacja przedsiębiorstw. Ponadto szef rządu proponuje bardziej efektywne wykorzystanie pracowniczych zasobów ludzkich w sferze budżetowej, stymulowanie późniejszego przechodzenia na emeryturę pracowników

  Żyd Mendel, znany szerzej jako Miedwiediew, jeden z chazarów dobijających Rosjan wykwalifikowanych, przykładanie szczególnej uwagi do miast monoindustrialnych a także dopomaganie restrukturyzacji przedsiębiorstw w takich miastach. Przypomnijmy, że około 4 milionów ludzi z liczby czynnej zawodowo ludności zostało uznane za bezrobotnych. Według „Rosstat”, pommo całej optymistycznej statystyki, bezrobocie w prawie jednej trzeciej regionów kraju nie spadło ale wzrosło w 2012 roku w porównaniu ze średnimi danymi za lata 2007-2008. Jednocześnie do kategorii regionów o niekorzystnej sytuacji zaliczają się nie tylko problematyczne regiony Kaukazu ale i przemysłowe okręgi, w szczególności czielabiński i iwanowski.

  SUPLEMENT

  „Nędza współczesnej Rosji” http://www.savetubevideo.com/?v=5sPlZPErAiU

  „Współczesna Rosja- tego nie pokażą w telewizji”

  Современная Россия Такое не покажут по ТВ. http://www.savetubevideo.com/?v=kQRApKTy20k

  „Wiejskie dzieci- Rosja 2011″

  Деревенские дети. Россия'2011 http://www.savetubevideo.com/?v=nFu9H1V_6Hg

  „Nędzarze Rosji” http://www.savetubevideo.com/?v=0yjhXRz1U2k

  Za: http://3rm.info/39430-medvedev-obnadezhil-rossiyan-prosche-govorya-komu-to-pridetsya-umeret.html

  Data publikacji: 28.2013

  Przekład: RX Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antyglobalistyczna-eferja-zydowskich-miedwieputow-2013-09
 • @Kula Lis 14:36:34
  a poniżej pełne mowy miłości d prokurwatorów, sowietów
  etc...
  Polka () 02/10/2013 - 15:00.
  Ja też nie lubię Putina.

  I co, nie mam prawa do tego w swoim kraju? Halo p-rezydencie z ramienia Kremla co wy na to? Mam prawo was nie lubić czy nie mam prawa?

  odpowiedz

  pani () 02/10/2013 - 14:58.
  Coś takiego nie byłoby do pomyslenia za czasów

  Prezydenta L.Kaczyńskiego, a za Rosjanina Szczynukowa vel Komorowskiego, takich procesów bedzie coraz więcej, a może i będą zsyłki w głąb Rosji........ POmniki dla Ruskich mają w POlszy stać, paniali Palaczki?

  odpowiedz

  Zolmar () 02/10/2013 - 14:58.
  Zatem, skoro:

  "„Kto stosuje przemoc lub groźbę bezprawną wobec grupy osób lub poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, politycznej, wyznaniowej lub z powodu jej bezwyznaniowości, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”
  nie siedzi, do tej pory Palikot i Niesiołowski?

  odpowiedz

  leda () 02/10/2013 - 14:49.
  Kibice Legii

  szlag czlowieka trafia czytajac takie wiadomosci, okazuje sie przy okazji,ze telefony tych dwoch Panow BYLY NA PODSLUCHU pytam sie jakim prawem KTOS w koncu beknie czyli ten kto na tak POdsluch zezwolil

  mam nadzieje,ze oskarzeni maja porzadnych adwokatow Po wyborach wszystkie gnidy z sadow WON metoda Pana Cejrowskiego

  odpowiedz

  emigrant () 02/10/2013 - 14:48.
  czekamy na wolnosc na WOLNA POLSKE

  Zapamietajcie nazwiska sedziego prokuratora i reszty rudych na telefon ROZLICZYMY ROZLICZYMY

  odpowiedz

  robert () 02/10/2013 - 14:33.
  Ja mowie oficjalnie OFICJALNE STANOWISKO!!

  NIENAWIDZE TEGO BANDYTY i ZBRODNIARZA!!!!!!!!

  Brawo Panowie Wojciech Wiśniewski i Wojciech Braun!!!!!!

  odpowiedz

  LEWYM PROSTYM () 02/10/2013 - 15:01.
  ROBERCIE POPIERAM OFICJALNIE

  TWOJE STANOWISKA !
  NIENAWIDZĘ TEGO BANDYTY I ZBRODNIARZA RAZEM Z TUSKIEM !

  odpowiedz

  Patriots () 02/10/2013 - 14:30.
  Legioniści trzymajcie się

  Legioniści trzymajcie się !!!! Już niedługo władza się zmieni i może wreszcie rozliczymy tych szmaciarzy
 • @Gawronski Rafzen 15:54:01
  Szanowny Panie Gwroński, czy ie wie Pan o podmianie krzyży w Polsce na ośmioramienne znaki scjentologów ?
  Więcej na te temat piszę w komentarzach na blogu E.Sendeckiego.
  Pozdrawiam
  MB


  Łowicz, 18.01.2013r.

  Szanowni Państwo,
  Drodzy Polacy!

  Zwracamy się do burmistrzów, wójtów i rad gmin w których znajdują się symbole najgroźniejszej masońskiej sekty scjentologów o niezwłoczne podjęcie uchwały o usunięciu symboli tej sekty.

  Jedna z nas zauważyła ten szatański znak na filmie na youtube z Papieżem Janem Pawłem II ;ostatnia minuta na filmie:
  http://www.youtube.com/watch?v=licN5MaSeEY
  Ustalenie nasze stało się możliwe, ponieważ miałyśmy okazję widzieć ich znaki podczas ulicznych prezentacji w centrum Kilonii w Niemczech.
  Nie ma się co dziwić, że tak źle dzieje się w Polsce, jeżeli miliony rozmodlonych Polaków nie widzi pod jakimi znakami się modlą.

  Jak można było pozwolić na taką manipulację i podmianę krzyża na Giewoncie? Dlaczego nie ma tam naszej, polskiej narodowej flagi ?

  Jak można pozwalać na znaki tej sekty w polskim katolickim kościele?
  Nawet w Warszawie, z okazji Święta Niepodległości w 2012 r., dr. Sendecki z Nowego Ekranu i Telewizji Niezależnej buduje replikę "krzyża" z Giewontu. http://www.youtube.com/watch?v=GiZ6VARZ-oc
  Jak to możliwe, aby Polacy byli tak zaślepieni i pozwolili na takie oszustwo aby znaki żydomasońskiej, niebezpiecznej sekty scjentologów stały się drogowskazem wiary w Polsce?

  Ośmioramienny "krzyż", symbol scjentologów znajduje się na Giewoncie a także w herbie Zakopanego!
  Pielgrzymki katolików modlą się pod tym sekciarskim, masońskim znakiem na Giewoncie, jak też pod jego replikami w Lednicy, Ujeździe, w Kozienicach i nad Bałtykiem w Pustkowie.

  Nawet flaga wisząca na Giewońcie nie jest flagą papieską!
  Przypuszczamy, że jest to flaga scjentologów, ale niestety nie udało się nam znaleść ich flagi w internecie. Kolor pomarańczowy jest ich kolorem rozpoznawczym.

  Do tej pory nikt nie rozpoznał, że to jest znak scjentologów ?
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Scjentologia
  http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x21401/scjentolodzy-oficjalnie-nie-staraja-sie-o-rejestracje-w-polsce/
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/scjentolodzy-nad-wisla
  http://chomikuj.pl/kiriza1/Film+religijno+-naukowy/Scjentologia+-+Prawda+o+k*c5*82amstwie.+Lektor+PL,2072474429.avi%28video%29

  Z poważaniem

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze "Łowiczanie"
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  http://www.petycjeonline.com/forum/19081/start/1950
  lowobywatel@gmail.com
  lowobywatel2@gmail.com


  http://z-ne.pl/s,docid,21797.html
  Zbawicielowi świata na przełomie wieków 1900/1901
  krzyz ten wystawiła Parafia Zakopane.
  Taki napis został umieszczony na Krzyżu na Giewoncie. Historię powstania Krzyża opisał sam inicjator ks. proboszcz Kazimierz Kaszelewski w czasopiśmie "Głos Narodu" z 21 września 1901 roku podczas I-go Zjazdu Przemysłowców Polskich w Krakowie:
  "Krzyż nad chmurami"
  Przewielebny Ksiądz Proboszcz Zakopiański opisuje dzieje fundacji Tego najwyższego w Polsce Krzyża następująco:
  Mówiąc o jubileuszu "miłościwego lata" wspomniałem moim parafianom, że we Włoszech na pamiątkę kończącego się starego i rozpoczynającego się nowego stulecia postawiono kilkanaście żelaznych krzyży na szczytach gór, między innymi nawet na Wezuwiuszu. Biorąc z tego asumpt, prosiło mnie kilkunastu najpoważniejszych Górali, abym się zajął postawieniem podobnego Krzyża na Giewoncie. Uczyniłem chętnie tej prośbie zadość i ogłosiłem z ambony ten zamiar, wzywając do składek, które też zaraz wpływać dość obficie poczęły.
  Znany zaszczytnie przemysłowiec Józef Górecki w Krakowie wykonał projekt krzyża 12 metrów wysokiego. Chcąc się przekonać, czy krzyż taki będzie z Zakopanego widzialny, urządziłem z kilkunastoma Góralami i z tutejszym komisarzem klimatycznym panem Piątkiewiczem wycieczkę na Giewont w jesieni zeszłego roku, celem ustawienia tamże na próbę krzyża drewnianego.
  Z ostatniego pod Giewontem szałasu zabraliśmy dwie długie żerdzie, które górale (12 osób) z podziwienia godną zręcznością na szczyt wynieśli. Na szczycie zbiliśmy z tych żerdzi krzyż, a dla nadania mu większej szerokości poprzybijali do żerdzi w poprzek w odstępach deski na 1 metr długie. Tak zaimprowizowany krzyż ustawiliśmy w jamie w skale naprędce wybranej, 60 cm głębokiej i obłożyli kamieniami dla lepszego umocowania. Krzyż ten próbny miał 10,5 metra wysokości.
  Wróciwszy do Zakopanego spostrzegliśmy z radością, że krzyż gołym okiem daje się widzieć, choć bardzo mały. Po dokonaniu tej próby poleciłem fabryce Góreckiego wykonać krzyż na 17,5 m wysokości, z których 2,5 m miały być wpuszczone do skały. Fabryka krzyż wykonała i koleją do Zakopanego przystała mniej więcej w 400 pojedynczych kawałkach. Mając krzyż na miejscu zapowiedziałem moim parafianom wyprawę na Giewont i zachęciłem do pomocy w wyniesieniu krzyża.
  Dnia 3 lipca zebrali się też tutejsi Górale w liczbie około 500 osób i 18 wozów przy Kościele. Po Mszy Św. wyruszyliśmy do Kuźnic, rozdzieliwszy żelazo na pojedyncze wozy, które też wywiozły je, dokąd się dało tj. do tak zwanego "Piekiełka". Tu nastąpił podział, Wszyscy mieli co dźwigać tym więcej, że prócz żelaza trzeba było wynieść 400 kg cementu i dwieście konewek płóciennych wody. Około godz. 11-tej znaleźliśmy się wszyscy szczęśliwie na szczycie i ciężar rozłożyli. 10 metrów kubicznych zawierająca jama w skale została poprzednio wykuta, co dwóch Górali kosztowało 7 dni pracy.
  Po wytchnieniu na szczycie wszyscy się rozeszli zostali tylko właściciel fabryki p.Górecki ze swoim monterem, ja i 6 górali, aby spód Krzyża w skale umocować. Gdy się nam to szczęśliwie mimo deszczu udało i gdyśmy jamę kamieniami zasypali, a narożniki krzyża cementem zalali, pozostawiliśmy na górze montera, który z dwoma Góralami resztę krzyża zamontował, co 6 dni pracy kosztowało. Krzyż wystaje nad skałę 15 metrów. Ramię poprzeczne ma 5,5 metra. W przecięciu ramion jest tarcza z blachy, a w niej wycięty napis, jaki Ojciec Święty dla krzyży jubileuszowych sam ułożył, a który opiewa:
  "Jesu Christo Deo Restitutae
  Per Ipsum Salutis MCM"
  Waga Krzyża wynosi 1819 kg. Koszt wykonania, wykucia jamy w skale, zamontowania Krzyża 735 zł Reńskich.
  Poświęcenie krzyża odbyło się dnia 19 sierpnia 1901 roku.
  Po odprawieniu Mszy świętej o godz. 7.00, wyruszyli parafianie i liczni goście do Kuźnic, dokąd napływać poczęli z różnych stron nowi uczestnicy wycieczki, których liczba przekroczyła 300 osób. Poświecenia Krzyża z wielką uroczystością dokonał Ks. Kanonik i Kanclerz Władysław Bandurski z Krakowa.
  Po poświęceniu Krzyża i odśpiewaniu przez wiernych rzewnej pieśni, na dany znak wielką chustą powiewaną ze szczytu, na który można było wejść, a obserwowany z Zakopanego przez lunetę, uderzyły wszystkie dzwony w Kościele parafialnym, aby tym, którzy w uroczystości udziału nie wzięli, chwilę dokonania poświęcenia obwieścić.
  Gdyśmy schodząc doszli do tak zwanego "siodełka" wygłosił podniosłe kazanie Ks. Profesor Łabuda z Przemyśla. Odśpiewaniem pobożnej pieśni zakończyła się ta podniosła uroczystość, która tak wielkie zrobiła wrażenie, że z wielu oczu łzy rozrzewnienia popłynęły. Bogu widocznie miłym było to dzieło, gdy tak przy wyniesieniu Krzyża, jak i jego poświęceniu, ochronił wszystkich uczestników od najmniejszego choćby nieszczęśliwego wypadku.
  Zakopane, dnia 3.09.1901

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 812 komentarze: 6538