Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
444 posty 1701 komentarzy

Gawronski Info

Gawronski Rafzen - Wielokrotnie atakowany, więziony, szykanowany, prześladowany, dyskryminowany i pomawiany za to, że jestem Polakiem w Polsce. Publikacje utajniane: salon24, niepoprawni lub portale z publikacjami atakowane przez hakerów: RadioPomost, AferyPrawa, Wordpr

Pomnik Cichociemnych pod patronatem osobnika o wątpliwej reputacji !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Liczymy na obecność przedstawicieli partii politycznych oraz Polskich organizacji społecznych które to formy prawne posługują się słowem Patriotyzm Polski !

 

Nie dajmy sobie zawłaszczyć etosu bohaterskich żołnierzy Armii Krajowej tzw. cichociemnych przez w WSI czy judeo-satanistycznych najemników z Kosowa, Afganistanu i innych miejsc. Polscy żołnierze nigdy nie byli agresorami i zawsze bronili li tylko swej ukochanej Ojczyzny !


 

07 10 2013 odbędzie się uroczystość odsłonięcia pomnika Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej. Patronat nad uroczystością objąłPrezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Dlaczego odpowiedzialny za udział Polaków w wojnach okupacyjnych oraz ten który jest jednym z beneficjentów Zamachu Stanu w Polsce jest honorowany jako patron tej uroczystości ? To zawłaszczanie symbolami walki Polaków o wolność swego kraju znajduje także uzasadnienie w morderstwie gen. Petelickiego de facto założyciela i pierwszego dowódcy jednostki GROM. Do tej pory fakt strzelania praworęcznego generała z lewej ręki w celach rzekomo samobójczych nie został wyjaśniony i jest czarną plamą tej jednostki, gdzie byli i obecni żołnierze w tym wielu jego przyjaciół chowają głowę do politycznej poprawności piaskownicy.

Polacy nie mogą zgodzić się na takie zawłaszczanie etosu zamordowanych Polaków przez osoby co do których istnieją poważne zarzuty przejęcia władzy z telefonicznego polecenia Prezydenta wrogiego państwa będącego w wojnie z naszym sojusznikiem i krajem z którym posiadamy przyjacielskie relacje na przestrzeni wieków, a wielu obywateli Narodowości Gruzińskiej ginęło za Polskę Wolną !!!

W poniedziałek,7 października 2013 roku o godz. 12.00na zieleńcu przyul. Matejki 7(nieopodal Ambasady Kanady, z widokiem na pomnik Polskiego Państwa Podziemnego) odbędzie się uroczyste odsłonięciepomnika Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej. Honorowy Patronat nad uroczystością objąłPrezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. W uroczystości wezmą udział, obok Prezydenta RP, ostatni żyjący cichociemni, m.in. gen. bryg. Stefan „Starba” Bałuk, rodziny Cichociemnych, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych. Pomysłodawcą pomnika jestgenerał Stefan „Starba” Bałuk, który zgłosił się do Muzeum Powstania Warszawskiego z prośbą o upamiętnienie Cichociemnych Spadochroniarzy AK. Muzeum wspólnie z Jednostką Wojskową GROM oraz Radą Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa zrealizowały ten pomysł. Autorem pomnika jest znany warszawski rzeźbiarzMarek Moderau..

Tak podaje informację o tym wydarzeniu Muzeum Powstania Warszawskiego, a strona Prezydenta RP milczy !

Prosimy Polaków o przybycie aby godnie przy udziale Polaków czyli prawdziwego Suwerenna oraz w separacji od oficjeli oddać cześć Bohaterom !

Obrońcy Krzyża i inni.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

  • posty: 812 komentarze: 6538